Filtry UV a makijaż - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 20:31   #151
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hmmm... to jednak kompakt Avene, a nie LRP?
Nie wiem czy wszystkie są dostępne w aptece Ale dlaczego musisz wziąć kompant Avene, przecież na Avenkę możesz kłaść co popadnie.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:35   #152
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez rzęsa
chocolatko, a jeśli będzie 2ml dzieciaczka i kompaktu Avene ŁĄCZNIE, to nie będzie OK?
Nie znam w ogóle kompaktu Avene. A na pewno również kompakt ma fotostabilne filtry i dobrą ochronę UVA? No i skoro to kompakt, to czy będziesz wiedziała jak odmierzyć na przykład 0,5 mg? Poza tym ja nie wyobrażam sobie nakładać jakiegokolwiek kompaktu na mleczko Avene. Czy nie naruszysz wówczas ochrony mleczka? Sama nie wiem...
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 20:40   #153
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

no nakłada się przecież gąbeczką
ale niestety na składach się nie znam, więc nie wiem jak z tą fotostabilnością

poza tym mam paskudny nawyk dotykania twarzy, więc tak czy owak muszę mieć coś do poprawek

dobrze, żeby się nie gryzło z kremem nałożonym rano
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:08   #154
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Rzęsko kochana czekaj Ty mi o jakim Unifiance 60+ mowisz? Wyszedl podklad LRP z filtrem?? Bylabym w siodmym niebie
Ja jestem w posiadaniu unifiance optycznie wygladzajacego, 11- najjasniejszy. Nie jest rozowy, ale zolty tez nie

Dostalam dzisiaj emulsje Avene ale bedzie grzecznie czekac, az wykoncze Antheliosa. I nabylam kilogram skrobii i jeszcze juvit, coby sie poantyoksydantować na wiosne No, niedlugo nie bede musiala Sandiji buzki zazdroscic
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:32   #155
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

a nie chodzi przypadkiem o to? http://www.apteka-centrum.pl/unifian...6e41593cbf36dd
on ma 60, ale żeby zapewnić sobie taką ochronę, to musiałabyś mieć maskę na twarzy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 21:38   #156
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ojej, to jednak dobrze na początku sprawdziłam. Chodzi o Touch Pro, czyli zgadza się - jest dostępny w 3 kolorach:11, 13,15.
Nie mam pojęcia czy kompakty LRP lub Avene mają fotostabilne filtry, chroniące w dodatku przed UVA (bardzo w to wątpię). Ale i tak nałożenie ich w przepisowej ilości jest niemożliwe. Nie wierzę, że 2g kompaktu są w stanie utrzymać się na twarzy, nie mówiąc już o tym jak to by wyglądało
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 00:08   #157
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez guia
No, niedlugo nie bede musiala Sandiji buzki zazdroscic
Urzekło mnie to A ja teraz siedzę ze zgniłozieloną mazieją na twarzy, czyli Dermaglinem, no jest rzeczywiście czego zazdrościć, tej ufoludkowej karnacji
Basia chciała, żebym wstawiła zdjęcie paszczy. Mam na komputerku to samo zdjęcie, co w aviatarku, tam widać moją cerę, ale nie wiem, czy mogę tam wątek zaśmiecać na prośbę jednej Wizażanki

Klaudyniu jak dla mnie największy wybór filtrów mają w Wola Park - w zeszły wtorek kupowałam tam Avenkę i inne rzeczy. I zawsze mają dużo próbek, tylko trzeba wyżebrać.

Rzęsko przyznam, że już dość póżno, a ja siedzę i pracuję, stąd może moja chwilowa tępota umysłowa, ale co Ty kombinujesz z kompaktem/podładem i filtrem? Ty musisz (znaczy: jak chcesz, nie to, że musisz ), na pyszczek 2 ml walnąć samego filtra! A dopiero na to podkład. Podkładu to byłoby ciężko taką ilość, bo byś wyglądała bardzo efektownie Nie ma lekko
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 07:56   #158
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

quia
o Unifiance wyczyrtałam w kwietniowym Avanti

Sandija
fotkę wklej, może Cię rozpoznam w Wola Park
co do podkładu
myślałam raczej o 1,5 ml kremu z filtrem i uzupełnienie go podkładem 0,5 ml (g) z takimże (lub współgrającym) filtrem
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 07:59   #159
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Hmmm... to jednak kompakt Avene, a nie LRP?
Nie wiem czy wszystkie są dostępne w aptece Ale dlaczego musisz wziąć kompant Avene, przecież na Avenkę możesz kłaść co popadnie.
no chciałabym , żeby było jak w moim powyższym poście
bo starość nie radość
2ml samego kremu i jeszcze ileś tam podkładu ...
taka ilość będzie mi w zmarchy włazić
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 14:02   #160
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska
a nie chodzi przypadkiem o to? http://www.apteka-centrum.pl/unifian...6e41593cbf36dd
on ma 60, ale żeby zapewnić sobie taką ochronę, to musiałabyś mieć maskę na twarzy

Touch Pro nadaje się tylko jako korektor na twarz, po pierwsze jest w bardzo małym pojemniczku, po drugie jest to bardzo gęsty krem .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 14:52   #161
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

ale ja mówię tylko o tym "Unifiance 60+" - bo Touche Pro jako jedyny ma filtr 60
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 14:56   #162
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
ale nie wiem, czy mogę tam wątek zaśmiecać na prośbę jednej Wizażanki
O wypraszam sobie! Dwóch Wizażanek!
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 15:17   #163
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Filtry UV a makijaż

No właśnie, Sandija, nie wymiguj się tylko wklejaj to zdjęcie!
Ja ciągle pamiętam...

A tak poza tym- muszę się pochwalić- wyżebrałam próbkę Biodermy 100 creme.. Fajna jest, trochę bardziej tłusta niż svr100b (szkoda,że taki prosiaczkowy kolor mam). Nic, będę dalej kombinować, bo chcę kupić coś w opakowaniu 100ml (biedny student jestem-) a nie tylko 50ml bądź 40ml

Czy ktoś mi może porównać svr60 i bioderma mleczko (to w opak.100ml) do wyżej wymienionych produktów?
Pliiiiiiiis
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 17:24   #164
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

akuracik byłam dziś w wola park, ale nie miałam czasu lecieć do apteki
nic to i tak czekam na to co zmówiłam

jak patrze na te ceny filtrów, to się zastanawiam co ja w tym roku kupię nad wodę?
chyba założę oddzielny wątek
co myślicie ?

unifiance póki co daruję sobie
ale i z SVR muszę zrezygnować jak wysmaruję, bo po nałożeniu przepisowej ilości wyglądam jakbym głowę tydzień trzymała w solarium
a może to przez tą skrobię, bo dopiero dziś taki efekt zauważyłam, a maziam się tydzień
a! no i mam też dziś inny krem pod spodem
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:37   #165
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

też myślałam ostatnio o filtrze "nad wodę", tymbardziej, że wakacje zawsze pływam na desce (lub uczę się na innej ) - doszłam do wniosku, że spokojnie można wziąć filtr, który się błyszczy, ale jest o dużej pojemności - nad wodą i tak wszyscy się świecą, a u sportowców już napewno - najszybciej łuszczy się nos więc zamiast 40ml za 60zł wezmę np. jakąść dużą pojemność Avene lub Biodermy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-08, 18:44   #166
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

to zakładam wątek, żeby tego nie zaśmiecać
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 10:27   #167
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Arrow Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny, jak to jest z nakładaniem tych przepisowych 2 ml kremu na twarz? Używam Anthelios Dermo-pediatrics i po zaaplikowaniu 2 ml, filtr wogóle nie wsiąka, tworzą się z smugi, a jak spróbuję zmatowić twarz mąką ziemniaczaną to już wogóle tragedia-ciasto Za to przy 1 ml, krem się wchłonie i wszystko o.k. Czy to nie przesada kłaść 2 ml? Nigdzie na opakowaniu nie widzę takich wskazań więc czy to konieczne?
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 11:03   #168
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dziewczyny, jak to jest z nakładaniem tych przepisowych 2 ml kremu na twarz? Używam Anthelios Dermo-pediatrics i po zaaplikowaniu 2 ml, filtr wogóle nie wsiąka, tworzą się z smugi, a jak spróbuję zmatowić twarz mąką ziemniaczaną to już wogóle tragedia-ciasto Za to przy 1 ml, krem się wchłonie i wszystko o.k. Czy to nie przesada kłaść 2 ml? Nigdzie na opakowaniu nie widzę takich wskazań więc czy to konieczne?
Na opakowaniu to co najwyżej napiszą, żeby krem reaplikować co 2 godziny, ale też nie zawsze:-(
Na twarz, tak jak w sąsiednim wątku wiele razy już mówiono: od 1,6ml do 1,8ml.
A jeśli chodzi o DP, to ja nakładam go na dwa razy: najpierw jedną grubą warstwę, która ładnie się daje wsmarować i wchłania, a zaraz potem kładę drugą, ale tej daję czas na whłonięcie się, tak około kwadransa. Potem delikatnie wsmarowuję te białe kłaczki, które znikają. I tak udaje mi się nałożyć właśnie 2 ml. A potem matowię DP nawet nie samą skrobią, tylko jej mieszanką z Translucide i mam ten słynny delikatny "glow"
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 11:10   #169
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dziewczyny, jak to jest z nakładaniem tych przepisowych 2 ml kremu na twarz? Używam Anthelios Dermo-pediatrics i po zaaplikowaniu 2 ml, filtr wogóle nie wsiąka, tworzą się z smugi, a jak spróbuję zmatowić twarz mąką ziemniaczaną to już wogóle tragedia-ciasto Za to przy 1 ml, krem się wchłonie i wszystko o.k. Czy to nie przesada kłaść 2 ml? Nigdzie na opakowaniu nie widzę takich wskazań więc czy to konieczne?

Jeśli filtr spf 50+ nakładasz w ilości 2 ml na twarz, to zapewniasz sobie ochronę spf 50+, a jeśli nałożysz jedynie 1 ml, to ochrona ta wynosi tylko spf 7,1, czyli jest bardzo, ale to bardzo niska
Pozdrawiam serdecznie
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 13:51   #170
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki chocolatka i joasiak1! Sprawdziłam metodę smarowania się 2 razy po 1 ml i działa! że też wcześniej o tym nie pomyślałam
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 14:05   #171
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kreestal, proszę bardzo Używam mleczka Avene spf50+ i też smaruję się nim w 2 etapach
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 16:55   #172
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kreestal
Dzięki chocolatka i joasiak1! Sprawdziłam metodę smarowania się 2 razy po 1 ml i działa! że też wcześniej o tym nie pomyślałam
Ciesze się, że mogłam pomóc
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 17:47   #173
anggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 54
Dot.: Filtry UV a makijaż

dziewczyny ostatnio przezywam chyba jakas "filtromanaicza depresje" zaczynam watpić w to ze na filtrze da sie zrobić idaelny makijaż

Jak nie tłusty, to sie lepi, jak sie nie lepi , to zostawia biała paszszę , jak nie biała paszcza to sie walkuje na nim cokolwiek buuuu

Czy tez tak macie ???

fakt ze pociesza mnie to ze wywabilam znaczaco przebarwienia (stosujac kwasy ) ale czy latem bedzie mozna wygladac jak człowiek ??
jak temperatura bedzie 25-30 st i na twarzy bedzie sie kleiła jakś maź

CZy któras z was przezyla juz lato z filtarmi na twarzy , a moze bardziej z makijazem i filtrami ?? W pracy trzeba jakos wygladać- nawet przy upale.

pa,pa
anggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:10   #174
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez anggie
dziewczyny ostatnio przezywam chyba jakas "filtromanaicza depresje" zaczynam watpić w to ze na filtrze da sie zrobić idaelny makijaż

Jak nie tłusty, to sie lepi, jak sie nie lepi , to zostawia biała paszszę , jak nie biała paszcza to sie walkuje na nim cokolwiek buuuu

Czy tez tak macie ???

fakt ze pociesza mnie to ze wywabilam znaczaco przebarwienia (stosujac kwasy ) ale czy latem bedzie mozna wygladac jak człowiek ??
jak temperatura bedzie 25-30 st i na twarzy bedzie sie kleiła jakś maź

CZy któras z was przezyla juz lato z filtarmi na twarzy , a moze bardziej z makijazem i filtrami ?? W pracy trzeba jakos wygladać- nawet przy upale.

pa,pa

Anggie, też ostatnio przeżywałam taką depresję, ale udało mi się znaleźć swojego Graala, jeśli chodzi o matowanie filtra.
Kładę 2 ml DP, w dwóch podejściach, bo wtedy ładniej się wchłania, a na to pudruję się delikatnie duzym pędzlem mieszanką skrobi kukurydzianej i Translucide L'oreala, który jest bezpieczny dla filtrów (poza Avene, bo tym nic nie szkodzi). Ten translucide jest w odcieniu żółtym, tak jak moja cera, więc wreszcie wyglądam jak człowiek, nawet z bliska...

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w szukaniu idealnego rozwiązania, bo warto! Ja na swoje wpadałam po ponad roku używania filtrów
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:34   #175
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Sandija
Erato Ty chyba jesteś fanką fluidu Privi, no to Cię coś zapytam: jaki masz odcień? Bo ja testowałam "naturalny", ale byłam wtedy bladolica. Teraz jestem pięknie opalona no i mój Guerlainek jest za jasny, a nie mam funduszy, żeby wywalić na drugiego. No i opisz mi swój odcień, czy nadaję się do złocistej (a co ) karnacji?
Nie wiem, czy obecny City Matt dokładnie powtarza odcienie Privi. W każdym razie City Matt ma niestety ten mankament, że trudno o bardzo jasny kolor. Dwa pierwsze odcienie naturalny i beige są za ciemne dla bladziochów Ale z jakims kolorkiem na twarzy, to powiedziałabym tak: jeżeli z natury masz ciepłą, złoto-żółtą karnację, to zdecydowanie "naturalny". Jeżeli chłodną, to beige. Ja jestem typ chłodny z natury różowy, niebieskie oczy, i odcień "naturalny" na mnie wygląda po prostu żółto. Za to na mojej przyjaciółce blondynce z brązowymi oczami - świetnie.
Przy okazji z Erisów warto też spróbować Natural Matte - jeszcze tańsze (coś koło 12 zł ), a też świetne - w tym przypadku kolor "naturalny" jest najbardziej zbliżony do tego, co ja rozumiem przez "naturalne" Ani żółty, ani różowy. No fajniutkie podkłady i już. Trwałe jakoś kosmicznie nie są, niestety, ale zmatowione skrobią siedzą grzecznie na filtrze przez jakieś sześć godzin.
Miłego maziania
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 19:49   #176
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska
też myślałam ostatnio o filtrze "nad wodę", tymbardziej, że wakacje zawsze pływam na desce (lub uczę się na innej ) - doszłam do wniosku, że spokojnie można wziąć filtr, który się błyszczy, ale jest o dużej pojemności - nad wodą i tak wszyscy się świecą, a u sportowców już napewno - najszybciej łuszczy się nos więc zamiast 40ml za 60zł wezmę np. jakąść dużą pojemność Avene lub Biodermy
Hm, też się już zastanawiałam nad budżetem filtrowym na urlop Jak na razie chodzi mi po głowie Bioderma w sprayu - 400ml za 89 zł. Tylko że o próbce można zapomnieć, pani mi w aptece powiedziała, że nigdy nie mieli próbek tego filtra. No a kupić 400 ml bubla... Z drugiej strony, jeżeli jest dobry, co cena zachęcająca - wychodzi 20 parę zł za 100 ml! Tylko że noszenie takiej butli ze sobą np na plażę TŻ się przyda jako tragarz do filtra
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:01   #177
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Erato - w aptecewsieci ta butla biodermy jest za niecałe 80zł.

http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=4969

Jakbyś planowała inne zakupy to się opłaca, ja właśnie u nich ją zamówię.
Nie sądzę, żeby filtr do ciała okazał się bublem nie do użytku - zwłaszcza Bioderma. Będzie dobrze.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:10   #178
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja nie umiem poradzić sobie z mąką ziemniaczaną wyglądam co najmniej dziwnie i wolę nie myśleć co się stanie gdy zaskoczy mnie deszcz jaki niedrogi puder mógłby ją skutecznie zastąpić? I chciałabym się przy okazji dowiedzieć, który z filtrów jest najmniej tłusty i daje matowy wygląd bez białej twarzy
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:27   #179
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30
Erato - w aptecewsieci ta butla biodermy jest za niecałe 80zł.

http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=4969

Jakbyś planowała inne zakupy to się opłaca, ja właśnie u nich ją zamówię.
Nie sądzę, żeby filtr do ciała okazał się bublem nie do użytku - zwłaszcza Bioderma. Będzie dobrze.
Ja miałam Biodermę w sprayu SPF 60. I moje wrażenia po aplikacji były bardzo pozytywne, tzn. wchłaniała się bardzo dobrze, ociupinkę tylko pobielała, i nawet nie wałkowała się. Tylko niestety po kilku apliacjach czułam dyskomfort, lekkie pieczenie i ściąganie skóry, ale jak komuś nie przeszkadza alkohol w składzie to powinna się sprawdzić.
Poza tym myślę, że jak ma faktor tylko 30 to i tak będzie lepiej się sprawować niż moja 60.

Mam nadzieję, że troszkę pomogłam.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-09, 20:37   #180
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Contax - a nie wiesz przypadkiem czy ta Bioderma 30 w sprayu ma też alkohol w składzie?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.