Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-14, 13:24   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: paznokcie

Cześć Gosia czy mogę się wtrącić. Co to jest ten fiberglas ile kosztuje i jak można to sobie sprawić?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 13:35   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: paznokcie

Stosuj witaminy polecone przez dziewczyny - nie ma cudów od razu nie pomogą- trzeba wytrwałości i cierpliwości. Ja jem już ponad miesić H-Panthoten.

Oprócz tego używam utwardzacza - odzywki do paznokci Sally Hansen (opisałam go w kosmetyku wszchczasów) jest świeteny, paznokcie są twarde i się nie kruszą i nie rozdwajają (no może czasem, u prawej ręki)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 13:42   #33
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: paznokcie

ps. popatrzyłam na kosemtyk wszchczasów, aby jeszcze sprawdzić co napisałam - wszystko się zgadza, tylko nie zdjęcie..!!!!!??????????? ?????!!!!!!!!!!! Moja buteleczka wygląda inaczej (może to jest wczesniejsza wersja?????)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 13:42   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: paznokcie

Ile kosztuje odzywka do paznokci Sally Hansen ?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-14, 13:52   #35
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: paznokcie

zalezy jaka. Ja np kupilam Hard as Nails Clear (violet) za 25 zl.

Patrycja23
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 11:32   #36
Nati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 4
rozdwajające paznokcie

Od kilku miesięcy mam problem z rozdwajaniem się paznokci. Stosowałam różne odżywki,brałam witaminy, ale to nie pomaga.Jeżeli znacie jakiś skuteczny sposób,pomóżcie proszę.
Nati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 11:37   #37
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: rozdwajające paznokcie

Wyciag ze skrzypu polnego - w mym przypadku niezastąpiony w razie wypadania włosów i rozdwajających się paznokci. Polecam [img]icons/icon7.gif[/img] (2 razy dziennie po 2 tabletki, przez pierwszy miesiąc, później wystarczają 2 tabletki dziennie)Kupisz go w każdej aptece, kosztuje ok 20 zł.
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-16, 11:37   #38
obsesja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 42
Re: rozdwajające paznokcie

Wyciąg ze skrzypu polnego - w mym przypadku niezastąpiony w razie wypadania włosów i rozdwajających się paznokci. Polecam [img]icons/icon7.gif[/img] (2 razy dziennie po 2 tabletki, przez pierwszy miesiąc, później wystarczają 2 tabletki dziennie)Kupisz go w każdej aptece, kosztuje ok 20 zł.
obsesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-28, 14:10   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
LAKIER DO ROZDWAJAJACYCH SIĘ PAZNOKCI?

Cześć!
Jaki byście mi poleciły lakier do paznokci rozdwajających się? Miałam Diamond Extra Hard –lakier wzmacniający do rozdwajających się paznokci- /nie wiem tylko jaka to firma/ tylko ten nie jest trwały i już po pierwszym dniu odpryskuje.
Chciałabym tez jakiś lakier utrwalający, który stosuje się jako warstwę ochronną na inny lakier by ten nie zchodził, np. po myciu się czy nawet myciu samych rąk
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-28, 14:25   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: LAKIER DO ROZDWAJAJACYCH SIĘ PAZNOKCI?

Zawsze polecam i sama stosuję odżywki i lakiery wzmacniające oraz "topy" Sally Hansen. Są na prawdę świetne i warte swojej ceny.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 14:56   #41
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
prośba o pomoc - rozdwajające się paznokcie

Od paru miesięcy próbuję walczyć z rozdwajającymi się paznokciami))) - stosowałam już zarówno tabletki (Merz Special, skrzyp polny, cynk)jak i przeróżne preparaty na płytkę paznokciową (odżywki Sally Hansen, Tisane)a paznokcie i tak dalej się rozdwajają - pomóżcie mi proszę, bo już tracę nadzieję na ładne paznokcie - żaden lakier nie chce się trzymać!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-11-20, 16:08   #42
madee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 17
GG do madee
Re: prośba o pomoc - rozdwajające się paznokcie

Proponuję jeszcze różności z zawartością żelatyny (np. galaretki). Może pomoże [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam i życze udanej walki [img]icons/icon12.gif[/img]

Magda
madee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 18:57   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prośba o pomoc - rozdwajające się paznokcie

miałam ten sam problem.walczyłam z nim ponad rok,ale na szczeście ten problem prawie już nie istnieje w moim przypadku.doradzam Ci codziennie przez jakiś miesiąc lub dłużej rozprowadzać dwie łyżeczki żelatyny w szklance wrzącej wody i to wypijać.możesz zawsze dodac jakis soczek do tego bo ogolnie to nie jest zbyt smaczne.Staraj sie moczyć jak najczęściej paznokcie w ciepłej oliwie z oliwek i stosować różnego rodzaju odżywki i utwardzacze.I nie zapomnij o witaminach A+E,skrzyp polny itp.Zycze powodzenia.pozdrowionka.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 08:06   #44
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: prośba o pomoc - rozdwajające się paznokcie

dziękuję za pomoc)) postaram się pić tą żalatynę codziennie, ewentualnie jeść galaretki - to lubię!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-27, 20:06   #45
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
odzywka do paznokci

hejka
czy ktoras z was moglaby polecic mi jakas odzywke do paznokci? zastanawialam sie nad paroma produktami (Sally Hansen - Maximum Growth, Sally Hansen - Hard as Nails Clear violet ,Sally Hansen - Get Strong, Sally Hansen - Diamond Strength )i nie wiem ktory wybrac. Ostatnio mialam odzywke z inglota i byla kiepska - nei chce znowu kupic czegos co poprostu wyrzuce [img]icons/icon9.gif[/img]
z gory dziekuje za info [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 12:21   #46
PAULA2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 5
Re: odzywka do paznokci

KillyS - WITAMINOWA BOMBA
Preparat przeznaczony do pielęgnacji paznokci kruchych i łamliwych. Witamina A,E,B5 chronią i zachowują naturalne nawilżenie paznokcia. Witamina C i esencja migdałowa wzmacniają i odżywiają łamliwe paznokcie. Może być stosowany jako baza lub lakier bezbarwny. Made in France.
SUPER CENA (ok.10 zł.)
Bogini napisał(a):
> hejka
> czy ktoras z was moglaby polecic mi jakas odzywke do paznokci? zastanawialam sie nad paroma produktami (Sally Hansen - Maximum Growth, Sally Hansen - Hard as Nails Clear violet ,Sally Hansen - Get Strong, Sally Hansen - Diamond Strength )i nie wiem ktory wybrac. Ostatnio mialam odzywke z inglota i byla kiepska - nei chce znowu kupic czegos co poprostu wyrzuce [img]icons/icon9.gif[/img]
> z gory dziekuje za info [img]icons/icon12.gif[/img]

Bogini napisał(a):
> hejka
> czy ktoras z was moglaby polecic mi jakas odzywke do paznokci? zastanawialam sie nad paroma produktami (Sally Hansen - Maximum Growth, Sally Hansen - Hard as Nails Clear violet ,Sally Hansen - Get Strong, Sally Hansen - Diamond Strength )i nie wiem ktory wybrac. Ostatnio mialam odzywke z inglota i byla kiepska - nei chce znowu kupic czegos co poprostu wyrzuce [img]icons/icon9.gif[/img]
> z gory dziekuje za info [img]icons/icon12.gif[/img]
PAULA2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 13:24   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do paznokci

Ja też polecam ci odżywkę Killys, jest świetna na rozdwajajace sie paznokcie, a np prearaty Sally Hansen nic nie pomogły.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 15:43   #48
PAULA2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 5
Re: odzywka do paznokci

POLECAM www.intervion.mycom.pl

PAULA2000 napisał(a):
> KillyS - WITAMINOWA BOMBA
> Preparat przeznaczony do pielęgnacji paznokci kruchych i łamliwych. Witamina A,E,B5 chronią i zachowują naturalne nawilżenie paznokcia. Witamina C i esencja migdałowa wzmacniają i odżywiają łamliwe paznokcie. Może być stosowany jako baza lub lakier bezbarwny. Made in France.
> SUPER CENA (ok.10 zł.)
> Bogini napisał(a):
> > hejka
> > czy ktoras z was moglaby polecic mi jakas odzywke do paznokci? zastanawialam sie nad paroma produktami (Sally Hansen - Maximum Growth, Sally Hansen - Hard as Nails Clear violet ,Sally Hansen - Get Strong, Sally Hansen - Diamond Strength )i nie wiem ktory wybrac. Ostatnio mialam odzywke z inglota i byla kiepska - nei chce znowu kupic czegos co poprostu wyrzuce [img]icons/icon9.gif[/img]
> > z gory dziekuje za info [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> Bogini napisał(a):
> > hejka
> > czy ktoras z was moglaby polecic mi jakas odzywke do paznokci? zastanawialam sie nad paroma produktami (Sally Hansen - Maximum Growth, Sally Hansen - Hard as Nails Clear violet ,Sally Hansen - Get Strong, Sally Hansen - Diamond Strength )i nie wiem ktory wybrac. Ostatnio mialam odzywke z inglota i byla kiepska - nei chce znowu kupic czegos co poprostu wyrzuce [img]icons/icon9.gif[/img]
> > z gory dziekuje za info [img]icons/icon12.gif[/img]
PAULA2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 15:57   #49
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do paznokci - do PAULA2000 i allegra

dzieki za rade [img]icons/icon7.gif[/img]
mam jeszcze jedno pytanko - gdzie mozna kupic ta odzywke?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-28, 16:09   #50
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: odzywka do paznokci

Hej [img]icons/icon7.gif[/img] Z mojego doswiadczenia moge polecic kilka odzywek Sally Hansen albo taka do paznokci lamliwych albo ta Maximum Growth ta ostatnia jest super ma w sobie proteiny jedwabnika i bylam bardzo zadowolona,niestety mniej cena bo one kosztuja ok.30 zl(Tylko ze mnie sie nie rozdwajaja paznokcie tylko sa delikatne i sie lamia.Lubie tez odzywki Avonu-do paznokci rozdwajajcych sie i taka 4 w jednym,nie pamietam nazwy,ostatnio uzywalam tej oststniej,ktora jest rowniez baza pod lakier.Jesli chodzi o ceny to ja polowalam na promocje i naprawde polecam)Pozdrawiam)))
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 18:02   #51
PAULA2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 5
Re: odzywka do paznokci - do PAULA2000 i allegra

www.intervion.mycom.pl
Bogini napisał(a):
> dzieki za rade [img]icons/icon7.gif[/img]
> mam jeszcze jedno pytanko - gdzie mozna kupic ta odzywke?
PAULA2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 19:44   #52
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka do paznokci - do PAULA2000 i allegra

czy zaplace podana cene netto czy brutto? na zamowieniu podane sa obie ceny - a ponizej suma rowna cenie brutto.
nie znam sie na tym - nigdy nie zamawialam niczego w necie... aha - ile wynosi koszt przesylki?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 21:27   #53
PAULA2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 5
Re: odzywka do paznokci - do PAULA2000 i allegra

Portal internetowy ODKRYJ-URODĘ www.intervion.mycom.pl nie prowadzi sprzedaży detalicznej.Akcesoria firmy Killys dostępne są w dobrych sklepach drogeryjnych i gabinetach kosmetycznych. Pozdrawiam serdecznie.
Bogini napisał(a):
> czy zaplace podana cene netto czy brutto? na zamowieniu podane sa obie ceny - a ponizej suma rowna cenie brutto.
> nie znam sie na tym - nigdy nie zamawialam niczego w necie... aha - ile wynosi koszt przesylki?
PAULA2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 21:42   #54
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: odzywka do paznokci

Polecam manikiur terapeutyczny firmy Nail Tek - kosmetyki dostępne w autoryzowanych gabinetach. Kuracja trwa ok 4-6 tygodni , ale efekty są bardzo dobre. W salonie kosmetycznym wykonywany jest manikiur z zastosowaniem preparatów Nail Tek , do stosowania w domu kupujesz jedną odżywkę - dobraną do rodzaju Twoich paznokci , codziennie na to wszystko co masz już nałożone nakładasz jedną cieniutką warstwę preparatu i po tygodniu znowu udajesz się na profesjonalny manikiur.Wszystko powtarzane jest od początku. Preparat , który stosujesz w domu ma przede wszystkim działanie ochronne i uszczelniające , paznokcie sa doskonale zabezpieczone przed dostępem wody i detergentów , a odżywka nałożona przez manikiurzystkę ma szansę wzmocnić paznokcie. Po za tym ważna jest dieta oraz suplementy.Trzeba pamiętać też o tym aby nie używać paznokci jako narzędzi tzn. nie skrobać nimi, nie odkręcać śrubek , nie podważać nic paznokciami itp.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-13, 11:22   #55
kurubi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2
paznokcie

wielki mam problem... z paznokciami. Od pewnego czasu (2 m-ce) strasznie sie rozdwajaja [img]icons/icon9.gif[/img] maluje, je, poleruje, jem witaminy. Uzywam dobrych lakierow i odzywek, zmywacze tylko bez acetonu... - Sally Hansen. Co moze byc przyczyna luszczenia ( rozdwajania sie) ich? Praktycznie kazdy jest w jakims stopniu zniszczony... Czy moze miec na to jakis wplyl plyn do zmywarki? ( problem zaczal sie, kiedy zaczelam pracowac w niewielkiej kawiarence) Aha - inne plyny i srodki piorące nie wchodza w rachube, gdyż uzywam rekawic... Pomocy!
z gory dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img]
kurubi
kurubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 20:07   #56
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: paznokcie

Na płynach sie nie znam [img]icons/icon12.gif[/img] ...ale wiem że na rozdwająjące się paznokcie i takie tam podobne naprawde pomaga galaretka i żelatyna. Od miesiąca już codziennie jem jedną galaretkę dziennie i skutkuje [img]icons/icon7.gif[/img] pa pa pa pa
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-17, 20:18   #57
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: paznokcie

Wszelkie środki czyszczące (w tym także płyny do zmywarek) mogą niszczyć paznokcie , niszczy je także częste moczenie w wodzie.W pielęgnacji paznokci ważna jest ich ochrona - dlatego wszelkie odżywki , lakiery spełniają przede wszystkim funkcję ochronną dla płytki paznokciowej.Jeśli to możliwe to wszystkie prace domowe (oraz w pracy)w czasie których dłonie i paznokcie narażane są na kontakt z detergentami i wodą wykonuj w rękawiczkach (to dość trudne , ale można się przyzwyczaić). W aptekach są preparaty wzmacniające paznokcie , włosy np. H-Panthoten, Revalid , Wyciąg ze skrzypu z witaminami , itp.
O zmianach na paznokciach , które mogą sygnalizować ich chorobę będę wkrótce pisała artykuł.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 18:50   #58
aga30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 17
Re: paznokcie

jak nie"dbałam" o paznokcie (nie malowałam i nie piłowałąm) nie miałam z nimi żadnych problemów-a odkąd zaczęłam to robić tragedia-strasznie sie rozdwajają i sama nie wiem co mam z tym zrobić-ale na początek spróbuję powrócić do "starej" metody (dobrze, ze można chodzic jeszcze w rękawiczkach).
aga30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 17:07   #59
mycha21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 2
paznokcie

czesc chciałam się dowiedźieć czy jest jakis sposób na wzmocnienie paznokci moje mimo iż są twarde to i tak się rozdwajają stosuje preparaty witaminowe ale to nie pomaga czy da się coś z tym zrobić?
mycha21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 18:18   #60
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Re: paznokcie

Moje paznokcie rowniez sa twarde, grube, wygladajace na zdrowe, ale rozdwjały sie i kruszyly niemilosiernie. Po prostu byly suche. Stosowalam odzywki Sally Hansen ale efekt mnie nie zadowolił. Przez przypadek kupilam preparat do wcierania Revlona "Intense Therapy" z serii Nail Builders. Przez przypadek bo byla wyprzedaż. I szok, to co zrobil ten preparat to cud a wiele rzeczy do paznokci wyprobowalam, wierz mi. Ma on postac żelu, ale nie zasychajacego jak lakier, smarowałam nim paznokcie nawet kilka razy dziennie, chyba przez 2 tygodnie, nie malujac ich, zużyłam 1/3. Co drugi dzień żel z wapniem Killysa jako ochrone przed dostepem wody, ze wzgledu na to rozdwajanie. Po tej kuracji miejsca rozdwajajace po prostu sie zabliźniły się .
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.