Szukam koleżanki Wrocław :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 17:26   #2071
lorelei*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 71
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

hej dziewczyny
skoro tak szybko zaczynamy planowac, to na pazdziernikowe spotkanie i ja sie zglaszam - oprocz 5-6.10, bo wtedy mam wyjazd.
lorelei* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:40   #2072
sikorka_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 20
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Dziękuję za wszystkie miłe odpowiedzi z Waszej strony. Cieszę się bardzo, że cokolwiek się ruszyło w moim codziennym dniu Mogę sobie poczytać jakieś wasze wpisy i to chociaż namiastka kontaktu z ludźmi.
No i czuję się już zaproszona na jakiekolwiek spotkanie. Proszę tylko o info na piv.

Jak Wam weekend minął? Może jakieś pomysły podsuniecie?
Mnie ogólnie dobijają weekendy jeśli muszę sama siedzieć więc zawsze staram się coś zaplanować żeby nie zwariować sama w domu. Często jadę na weekend do rodzinnego domu a tam zawsze ukochana Mama czeka z pysznościami We dwójkę można z pomysłem spędzić czas bo ma się motywacje do działań. I tym razem tak było: rowerowe wycieczki, kompoty ze śliwek, a wieczorem sauna było booosko ale niestety organizm nie przyzwyczajony po długiej przerwie i złapałam nieżyt nosa no kuruje się teraz faszerując czym się da.
sikorka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 19:29   #2073
maga_83
Raczkowanie
 
Avatar maga_83
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 51
GG do maga_83
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

A co powiecie na 13.10 sobota..
Radosne spotkanie w "pechowym"dniu.. )
Chyba nie jesteście przesądne :P
maga_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 20:04   #2074
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Też chciałam zaproponować 13-tego
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 07:43   #2075
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Hej,

ja również chętnie spotkam się z Wami 13 października nie wiem, jak będzie z moją pracą, więc jeszcze nie jestem pewna, jaka pora by mi odpowiadała.

sikorka_80: bliskie jest mi to, co piszesz o mamie; sama mam z moją podobnie mocną więź i uwielbiamy spędzać czas razem. Niestety teraz już nie będzie to możliwe zbyt często, bo Wrocław dzieli od mojego rodzinnego miasta duża odległość.
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:10   #2076
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Ja ostatnio się tak "urządziłam", że nie mam żadnych wolnych weekendów - albo się szkolę albo pracuję. No ale obiecałam sobie, że maksymalnie do końca roku tak pociągnę, coby finanse podreparować (nadszarpnięte m.in. przez chorującego psa - na szczęście już wszystko dobrze, było warto), a później już wrzucę na luz. Z drugiej strony ja w sumie lubię mieć sporo na głowie.

Aha, powyższe mnie oczywiście przed spotkaniem z Wami nie powstrzyma
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:26   #2077
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Zaczynamy odgapiać od młodszych koleżanek, które umawiają się na pół roku później?
Ja w pierwszy październikowy weekend wyjeżdżam poza tym stacjonuje na miejscu więc w razie W w przyszły weekend jestem dostępna
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 17:15   #2078
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Przyłączam się do wątku
Szukam dziewczyn we Wrocławiu, które wyskoczą ze mną do klubu, na piwo, do teatru, kina, filharmonii, na zakupy, a przy tym raz na jakiś czas zaszyjemy się w pokoju i będziemy cały dzień jeść i oglądać filmy
Nie mam chłopaka.
A, i szukam współlokatorki do pokoju

Edytowane przez nieznosna_lekkosc_bytu
Czas edycji: 2012-09-23 o 17:16
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 06:16   #2079
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
Przyłączam się do wątku
Szukam dziewczyn we Wrocławiu, które wyskoczą ze mną do klubu, na piwo, do teatru, kina, filharmonii, na zakupy, a przy tym raz na jakiś czas zaszyjemy się w pokoju i będziemy cały dzień jeść i oglądać filmy
Nie mam chłopaka.
A, i szukam współlokatorki do pokoju
Hej ja jestem tu od niedawna ale mam nadzieję że jakieś spotkanie w październiku wypali. Również lubię chodzić do kina, teatru i filharmonii, a już całodzienne jedzenie i oglądanie filmów to też nie mam chłopaka.

Fajny nick. Jesteś fanką Kundery?
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:28   #2080
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez NothingElseMatters Pokaż wiadomość
Hej ja jestem tu od niedawna ale mam nadzieję że jakieś spotkanie w październiku wypali. Również lubię chodzić do kina, teatru i filharmonii, a już całodzienne jedzenie i oglądanie filmów to też nie mam chłopaka.

Fajny nick. Jesteś fanką Kundery?
Tak, jestem fanką Kundery i w ogóle pasjonatką literatury, zaczynam teraz IV rok filologii polskiej, a Ty? fanka Metalliki?
bardzo cieszę się, że się odezwałaś, może się wybierzemy gdzieś za niedługo?
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:37   #2081
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
Tak, jestem fanką Kundery i w ogóle pasjonatką literatury, zaczynam teraz IV rok filologii polskiej,
Moje pierwsze studia... U kogo będziesz pisać pracę?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 12:25   #2082
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Moje pierwsze studia... U kogo będziesz pisać pracę?
Jeszcze nie wiem, wcześniej studiowałam w innym mieście a kogo mi polecasz, kogo odradzasz? ogólnie poopowiadaj mi chcę iść na specjalność krytyka literacka, co myślisz o niej? boję się, że się nie odnajdę, bo wszyscy się będą znać od pierwszego roku, a ja nowa.. :<
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 01:16   #2083
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
Tak, jestem fanką Kundery i w ogóle pasjonatką literatury, zaczynam teraz IV rok filologii polskiej, a Ty? fanka Metalliki?
bardzo cieszę się, że się odezwałaś, może się wybierzemy gdzieś za niedługo?
Ja dopiero zaczynam przygodę z Kunderą, tzn. przeczytałam książkę którą masz w nicku w wakacje i to chyba jedna z najmądrzejszych książek jakie przeczytałam w życiu, a czytam sporo. Polecasz coś konkretnego na "drugi ogień"?

A ja tak, fanka Metalliki, i ogólnie cięższych brzmień

No myślę że wybierzemy się gdzieś całkiem niedługo ja bardzo chętnie
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:41   #2084
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez NothingElseMatters Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam przygodę z Kunderą, tzn. przeczytałam książkę którą masz w nicku w wakacje i to chyba jedna z najmądrzejszych książek jakie przeczytałam w życiu, a czytam sporo. Polecasz coś konkretnego na "drugi ogień"?

A ja tak, fanka Metalliki, i ogólnie cięższych brzmień

No myślę że wybierzemy się gdzieś całkiem niedługo ja bardzo chętnie
Zależy jakie lubisz książki, ale bardzo polecam Ci 'Annę Kareninę', 'Mistrza i Małgorzatę', a jeszcze tak pozostając w kręgu literatury rosyjskiej co powiesz na

http://pik.wroclaw.pl/Idiota-na-pods...st-w26582.html ?

A Kundery polecam 'Nieśmiertelność'.
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 21:19   #2085
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiem, wcześniej studiowałam w innym mieście a kogo mi polecasz, kogo odradzasz? ogólnie poopowiadaj mi chcę iść na specjalność krytyka literacka, co myślisz o niej? boję się, że się nie odnajdę, bo wszyscy się będą znać od pierwszego roku, a ja nowa.. :<
Ja akurat pisałam magisterkę z językoznawstwa i robiłam specjalizacje nauczycielską oraz JPJO. Jeśli chodzi o literaturę, nie wiem, jaki okres Cię interesuje, ale jeżeli współczesność polecam prof. Pyszny i jej zajęcia. Dr Heck pewnie jest pomocnym promotorem, ale wg mnie ciut przynudza, natomiast o krytyce wie bardzo dużo. Cenię też dra Kaczyńskiego - bardzo pomocny, ale i wymagający.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:31   #2086
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Ja akurat pisałam magisterkę z językoznawstwa i robiłam specjalizacje nauczycielską oraz JPJO. Jeśli chodzi o literaturę, nie wiem, jaki okres Cię interesuje, ale jeżeli współczesność polecam prof. Pyszny i jej zajęcia. Dr Heck pewnie jest pomocnym promotorem, ale wg mnie ciut przynudza, natomiast o krytyce wie bardzo dużo. Cenię też dra Kaczyńskiego - bardzo pomocny, ale i wymagający.
Interesuje mnie szczególnie literatura XX wieczna i współczesna. I z seminariów mam tak: M. Łoboz 'Filozoficzne i estetyczne aspekty literatury XIX wieku", L. Tatarowski 'Między tradycją a nowoczesnością. Literatura przełomu XIX i XX wieku wobec pytań o tożsamość kulturową', J. Orska 'najnowsza poezja i krytyka'.
Kogo byś mi polecała, a kogo zdecydowanie odradzała?
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:44   #2087
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
Interesuje mnie szczególnie literatura XX wieczna i współczesna. I z seminariów mam tak: M. Łoboz 'Filozoficzne i estetyczne aspekty literatury XIX wieku", L. Tatarowski 'Między tradycją a nowoczesnością. Literatura przełomu XIX i XX wieku wobec pytań o tożsamość kulturową', J. Orska 'najnowsza poezja i krytyka'.
Kogo byś mi polecała, a kogo zdecydowanie odradzała?
Hmm, z wymienionych znam dr Łoboz, kompletnie zakręcona na punkcie romantyzmu, interferencji niebytu i innych takich spraw, których mój skromny umysł nie pojmuje
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 23:00   #2088
nieznosna_lekkosc_bytu
Rozeznanie
 
Avatar nieznosna_lekkosc_bytu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 616
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Hmm, z wymienionych znam dr Łoboz, kompletnie zakręcona na punkcie romantyzmu, interferencji niebytu i innych takich spraw, których mój skromny umysł nie pojmuje
z dr Kaczyńskim też mam seminarium do wyboru, tyle że to literatura sensacyjna, która nie do końca mnie interesuje..
a o co chodzi z wyborem specjalności LUB przedmiotów opcyjnych....? tzn. jak wybiorę przedmioty opcyjne, to nie będę miała specjalności, czy jak?
nieznosna_lekkosc_bytu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 23:11   #2089
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez nieznosna_lekkosc_bytu Pokaż wiadomość
z dr Kaczyńskim też mam seminarium do wyboru, tyle że to literatura sensacyjna, która nie do końca mnie interesuje..
a o co chodzi z wyborem specjalności LUB przedmiotów opcyjnych....? tzn. jak wybiorę przedmioty opcyjne, to nie będę miała specjalności, czy jak?
Wiesz, troszeczkę się pozmieniało od "moich czasów". Przede wszystkim przedmiotami opcyjnymi wyrabiasz punkty, a na specjalność trzeba się najpierw dostać, nie wiem, czy tylko dzięki ocenom, czy jest jakaś rozmowa, nie będę zmyślać. Zadaj swoje pytania TU brać studencka na pewno chętnie Ci odpowie.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 13:41   #2090
zanusieczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

szukam kolezanki z wroclawia ktora tez nikogo nie ma, nawet teraz moglabym sie spotkac, bo jest ladna pogoda, ja tutaj studiuje pedagogike z j. ang jestem na 3 roku. jakas osobe niewymagajaca, nie jestem jakas super ladna i pewna siebie, ale po prostu bardzo chce miec tu chociaz jedna kolezanke

Żaneta
to moj email
zanusieczka20@wp.pl

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

szukam kolezanki z wroclawia ktora tez nikogo nie ma, nawet teraz moglabym sie spotkac, bo jest ladna pogoda, ja tutaj studiuje pedagogike z j. ang jestem na 3 roku. jakas osobe niewymagajaca, nie jestem jakas super ladna i pewna siebie, ale po prostu bardzo chce miec tu chociaz jedna kolezanke

Żaneta
to moj email
zanusieczka20@wp.pl
zanusieczka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:28   #2091
beksa_lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

A Wasz przedział wiekowy na spotkaniach to mniej więcej jaki? Bo ja dopiero kończę 20 lat, więc nie wiem czy za młoda dla Was nie jestem
beksa_lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:33   #2092
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Są dwie grupy. Do tej młodszej myślę, że się łapiesz
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:22   #2093
maga_83
Raczkowanie
 
Avatar maga_83
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 51
GG do maga_83
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Dziewczyny,

Przypominam o planowanym za nieco ponad tydzień spotkaniu (13.10.2012 - sobota)
Mam nadzieję, że jesteście chętne, mimo, że sprawa przycichła..

Któraś już wie, że się pisze lub nie? )

Edytowane przez maga_83
Czas edycji: 2012-10-02 o 19:15
maga_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:06   #2094
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Ja pamiętam i planuję być, jeśli powrócę cało z wojaży.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:10   #2095
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Ja też pamiętam i też się pojawię
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:39   #2096
sikorka_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 20
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Ależ oczywiście, że wpisuję się na listę obecności i zrobię wszystko żeby się z Wami spotkać!! To kolejny krok do zmian a w końcu obiecałam sobie i dowód mam na tym forum, że wychodzę do ludzi więc nie może być inaczej bo zjedzą mnie wyrzuty sumienia


A przy okazji jeśli któraś ma ochotę poklikać na gg to mój nr 44673336

Do MonikaWiktoria i ggg23 odpisałam na prywatną wiadomość ale nie wiem czy info dotarło...?
sikorka_80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 20:19   #2097
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Ja też się prawdopodobnie stawie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:20   #2098
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Muszę sobie ustawić przypomnienie
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:14   #2099
arache
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cześć dziewczyny

Mogę się przyłączyć? Mam 26 lata urodziłam się we Wrocławiu ale na czas studiów przeprowadziłam się do Krakowa, tam chłopak, znajomi i tak przeleciało 7 lat. Niestety się rozstaliśmy, ja wróciłam do rodzinnego miasta a tutaj wiadomo większość znajomych się albo porozjeżdżała albo ma już swoje rodziny. Chętnie bym się gdzieś wybrała, poznała jakiś nowych ludzi bo smutno troche tak samej. Widziałam że chcecie się spotkać w przyszłym tygodniu. To dalej aktualne?
arache jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:00   #2100
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: Szukam koleżanki Wrocław :)

Cytat:
Napisane przez arache Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mogę się przyłączyć? Mam 26 lata urodziłam się we Wrocławiu ale na czas studiów przeprowadziłam się do Krakowa, tam chłopak, znajomi i tak przeleciało 7 lat. Niestety się rozstaliśmy, ja wróciłam do rodzinnego miasta a tutaj wiadomo większość znajomych się albo porozjeżdżała albo ma już swoje rodziny. Chętnie bym się gdzieś wybrała, poznała jakiś nowych ludzi bo smutno troche tak samej. Widziałam że chcecie się spotkać w przyszłym tygodniu. To dalej aktualne?
No myślę, że aktualne
Hmm tak się zastanawiam czy nie będzie Wam przeszkadzać taka małolata jak ja (tzn. mam 22 lata)?
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 21:51:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.