BODY TITE liposukcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 21:41   #1
kerninka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7

BODY TITE liposukcja


Witam! Miała któraś z Was robioną liposukcje tą nową metodą dostępna w Polsce ? Trochę o niej poczytałam (niestety na zagranicznych stronach, bo na polskich to malo co informacji) i chętnie bym się skusiła.

Niestety jedyna klinika która ma ja w swojej ofercie, nie podaje zadnych wytycznych co do zabiegu, przeciwwskazan itp. nawet ogólnego cennika (podobno cena dobierana jest indywidualnie), tylko zaprasza na konsultacje. Mojej osobie natomiast nie widzi sie jechac pol Polski by dowiedziec sie ze jest to jakas horrendalna kwota ;/

Z góry dziekuję za odpowiedzi
kerninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:31   #2
elamelaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: BODY TITE liposukcja

ja miałam robiony zabieg body tite trzy tygodnie temu i jestem zadowolona, noszę jeszcze takie ubranie uciskowe, zabieg miałam w krakowie, następnego dnia trochę bolało więc wzięłam ketonal ale warto było, myślałam że będzie gorzej, bałam się zabiegu ale wszystko się udało i nie żałuję, skóra jest fajna taka miękka i wygładzona, robiłam uda bo miałam straszny cellulit i bryczesy, dałam 7 tyś zł ale rozłożyłam sobie na raty w luksie więc płace nie całe 300 zł miesięcznie więc spoko, generalnie się cieszę bo się pozbyłam problemu, fajny zabieg, polecam.
elamelaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:53   #3
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cześć
Nie znam metody o BODY TITE ale ja tydzień temu poddałam sie zabiegowi liposukcji metodą Body Jet.
Bomba. Bez usypiania. Równiutko i symetrycznie. Mam dwa rozmiary mniej. No prawie, bo jednocześnie pan doktor podał mój tłuszcz z brzyszka i brycesów w piersi. I tu mam dwa rozmiary więcej. POLECAM
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 09:35   #4
karolina_poznan1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: BODY TITE liposukcja

hey chce zapytac o troche wiecej szczegolow czy po zabiegu musiała pani chodzić na dalsze wizyty lub konsultacje z lekarzem jak długo zajęło pani powrócenie do zdrowia i normalnego funkcjonowania . serdecznie dziękujeza opowiedz
karolina_poznan1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:36   #5
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
Cześć
Nie znam metody o BODY TITE ale ja tydzień temu poddałam sie zabiegowi liposukcji metodą Body Jet.
Bomba. Bez usypiania. Równiutko i symetrycznie. Mam dwa rozmiary mniej. No prawie, bo jednocześnie pan doktor podał mój tłuszcz z brzyszka i brycesów w piersi. I tu mam dwa rozmiary więcej. POLECAM

O rajuuu... Ale czad. Ile zapłaciłaś? Bolało? Opowiedz, opowiedz.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 19:55   #6
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: BODY TITE liposukcja

Odpowiadam wszystkim od razu.
Bolały ukłucia do znieczulenia miejscowego. Potem czułam te kaniule w sobie, ale to uczucie było takie dziwne - generalnie nie bolało, czasami coś mnie zakuło. Potem jak wróciłam do domu trochę mnie ta okolica pobolewała (jak wytłumaczył pan doktor coś tam robiliśmy i zakłóciliśmy równowagę) ale nawet nie brałąm żadnej tabletki przeciwbólowej.
Na drugi dzień poszłam już normalnie do pracy. Trochę obciachu bo przez tydzień nie mogłam nosić stanika, ale jakoś mi się udało.
Szwy na dziurkach pan dr zdjął mi po 7 dniach.
Ja skorzystałam z promocji i zapłacilam 2000PLN plu koszt ubranka po liposukcji, ale normalnie taki zabieg kosztuje: odessanie jednej okolicy ok. 6000PLN i podanie tłuszczu w piersi ok. 4000PLN.
Udało mi sie, a dowiedziałam się niechcący, bo moja przyjaciółka korzysta z usług tej kliniki i dostała informację o promocji mailem.
Całuję
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 20:01   #7
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
Odpowiadam wszystkim od razu.
Bolały ukłucia do znieczulenia miejscowego. Potem czułam te kaniule w sobie, ale to uczucie było takie dziwne - generalnie nie bolało, czasami coś mnie zakuło. Potem jak wróciłam do domu trochę mnie ta okolica pobolewała (jak wytłumaczył pan doktor coś tam robiliśmy i zakłóciliśmy równowagę) ale nawet nie brałąm żadnej tabletki przeciwbólowej.
Na drugi dzień poszłam już normalnie do pracy. Trochę obciachu bo przez tydzień nie mogłam nosić stanika, ale jakoś mi się udało.
Szwy na dziurkach pan dr zdjął mi po 7 dniach.
Ja skorzystałam z promocji i zapłacilam 2000PLN plu koszt ubranka po liposukcji, ale normalnie taki zabieg kosztuje: odessanie jednej okolicy ok. 6000PLN i podanie tłuszczu w piersi ok. 4000PLN.
Udało mi sie, a dowiedziałam się niechcący, bo moja przyjaciółka korzysta z usług tej kliniki i dostała informację o promocji mailem.
Całuję
O ja, to nieźle Ci się trafiło. Gratuluję.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 19:29   #8
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: BODY TITE liposukcja

dziękuję
rzeczywiście miałam szczęście podwójne: metoda i cena
I tego życzę wszystkim kobietkom
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:20   #9
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: BODY TITE liposukcja

Nie powinno robic się przeszczepu własnego tłuszczu w piersi, bo potem włóknieje i w usg za kilka lat nie wiadomo czy to zwłóknienie czy np. zmiany rakowe. Poważni chirurdzy nie robią takich cyrków.
Generalnie tłuszcz utrzymuje się (np. w policzkach) kilka-kilkanaście m-cy (są badania mówiące tylko o 7 m-cach utrzymywania się), a wypełniacz może utrzymywać się kilka lat...
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:51   #10
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Nie powinno robic się przeszczepu własnego tłuszczu w piersi, bo potem włóknieje i w usg za kilka lat nie wiadomo czy to zwłóknienie czy np. zmiany rakowe. Poważni chirurdzy nie robią takich cyrków.
Generalnie tłuszcz utrzymuje się (np. w policzkach) kilka-kilkanaście m-cy (są badania mówiące tylko o 7 m-cach utrzymywania się), a wypełniacz może utrzymywać się kilka lat...
No więc po tym poście umówiła się z moim lekarzem.
Rzeczywiście po zabiegu mogą wystąpić lekkie zwłóknienia ale dla piersi jest to dobrze a w USG widoczne są inaczej niż zmiany nowotworowe. Chyba ze lekarz robiący USG nie potrafi tych zmian różnicować. Większe ryzyko pomyłki jest w przypadku podania sobie w piersi Macrolane niż własnego tłuszczu.
Poza tym Sytem Body Jet i metoda powiększnia piersi Beauli są przełomem w tego typu zabiegach i przy zastosowaniu tych rozwiazań włóknienia są minimalne a tłuszcz przyswaja się w poand 75% utzrymuje się do końca życia. Na pewno 5 lat bo tyle śięgają obserwacje tej metody w Niemczech.
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:34   #11
smoczycazKrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: BODY TITE liposukcja

ja jestem po liposukcji body tite, zabieg mialam robiony jakieś 5 tygodni temu na uda. Nie bolało, nastepnego dnia wzięłam ketanol ale myslałam że będzie bardziej bolalo. Nogi mam chudsze i smuklejsze a co najważniejsze nie mam celulitu. Ja miałam tak po bokach , czyli chude uda ale na samej górze od wewnątrz i zewnątrz tłuszcz tak że miały kształ trójkąta, dobrze wyglądałam w sukienkach do pół uda ale wyżej to już była tragedia. Czuję się świetnie bo zakładam spodnie biodrówki i obcisłą koszulke i wyglądam zgrbnie o wiele bardziej proporcjonalnie niż wcześniej, wcześniej nigdy bym się tak nie mogła ubrać, zawsze długie swetry i koszule. Super zabieg polec am wszystkim!
smoczycazKrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 16:47   #12
donia46
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez lilasee Pokaż wiadomość
Odpowiadam wszystkim od razu.
Bolały ukłucia do znieczulenia miejscowego. Potem czułam te kaniule w sobie, ale to uczucie było takie dziwne - generalnie nie bolało, czasami coś mnie zakuło. Potem jak wróciłam do domu trochę mnie ta okolica pobolewała (jak wytłumaczył pan doktor coś tam robiliśmy i zakłóciliśmy równowagę) ale nawet nie brałąm żadnej tabletki przeciwbólowej.
Na drugi dzień poszłam już normalnie do pracy. Trochę obciachu bo przez tydzień nie mogłam nosić stanika, ale jakoś mi się udało.
Szwy na dziurkach pan dr zdjął mi po 7 dniach.
Ja skorzystałam z promocji i zapłacilam 2000PLN plu koszt ubranka po liposukcji, ale normalnie taki zabieg kosztuje: odessanie jednej okolicy ok. 6000PLN i podanie tłuszczu w piersi ok. 4000PLN.
Udało mi sie, a dowiedziałam się niechcący, bo moja przyjaciółka korzysta z usług tej kliniki i dostała informację o promocji mailem.
Całuję
witam a gdzie był robiony zabieg?? prosze o informacje bo nic nie moge znaleźć
donia46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:28   #13
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez donia46 Pokaż wiadomość
witam a gdzie był robiony zabieg?? prosze o informacje bo nic nie moge znaleźć
Witam
Robiłam zabieg liposukcji systemem Body Jet w klinice Medycyna Urody dr Urszuli Brumer w Warszawie a dr nazywa się Krzysztof Szymański i jest chirurgiem plastykiem

I chcę się pochwalić że nadal wszystko jest super, a nawet lepiej jak tydzień po zabiegu, tylko to ubranko w którym musze chodzić. Ale obiecałam sobie że je pokocham i jest mi lepiej.
Naprawdę polecam i zabieg i miejsce
pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 10:53   #14
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: BODY TITE liposukcja

To bzdura straszna i uważajcie dziewczyny, żeby sobie nie zaszkodzić na zdrowiu. Powtarzam jeszcze raz, konsultowałam się ze swoim lekarzem, powiedział, że nie powinno się robić przeszczepu własnego tłuszczu w piersi. To włóknieje, praktycznie zawsze. Może spowodować, że trudniej będzie wykryć ewentualne zmiany w piersi. Uznawany za najlepszego chirurga, często wypowiada się medialnie - Sankowski nie robi takego zabiegu. Domyślam się, że nie bez przyczyny. Zastanówcie się, czy lekarz, który wam to oferuje dba o wasze zdrowie i myśli o tym jak to się zachowa w przyszłości.

Intryguje mnie ten wątek. Chciałabym byś podała źródło tych informacji lilasee. Czy jest to źródło naukowe czy jakieś plotki?Gdzie są te "doniesienia"??
Przeczytajcie sobie pierwsze z brzegu opinie:

http://www.realself.com/question/fat...reast-bad-idea

http://www.realself.com/question/fat...tent-procedure

http://www.realself.com/question/Fat...t-augmentation

Edytowane przez Boruc
Czas edycji: 2010-10-29 o 10:47
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 15:31   #15
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: BODY TITE liposukcja

Boruc fajnie to wszystko opisałas.Mozesz napisac na jakiego mądrego lekarza Ty trafiłas ?
Bo chyba nie zdarza sie tak ze kazdy z nich jest tak szczery do bólu-z reguły to sa zwykli naciagacze na kase i nic wiecej.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 23:07   #16
kerninka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: BODY TITE liposukcja

Prosze o jeszcze jakies opinie a zwolennikow body jet i innych form liposukcji prosze o nie rozpisywanie sie w tym watku
kerninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:23   #17
shaloon
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: BODY TITE liposukcja

Oj zgadzam się, że bez konsultacji wybór zabiegu na własną rękę jest bezsensowny i z pewnością nie rozsądny. Jak ostatnio była w klinice la perla, to oniemiałam gdy dowiedziałam się, że tyle jest rodzajów liposukcji każda w jakiś sposób działa inaczej i jest przeznaczona dla różnych osób. jeśli chodzi o body tite to z dziedziny chirurgii plastycznej to według mnie jest na obecną chwilę najlepszym rozwiązaniem, ponieważ od razu eliminuje efekt uboczny czy li luźną skórą.
shaloon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:09   #18
paula34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Wink Dot.: BODY TITE

4dni temu miałam robiony zabieg Body Tite w warszawie w La perla ,bardzo miła obsługa polecam to miejsce.Robiłam talie i brzuch w Krakowie za ten zabieg w art Cliniqe chcieli 16.000zł cena wydała mi sie zbyt wygórowana i zdecydowałam sie na Warszawe tam zapłaciłam 10.000zł.
zaraz po zabiegu i na 2gi dzien nic praktycznie nieczułam bo działały jeszcze te wszystkie znieczulenia ale 2dni po zabiegu bolało bardzo teraz jestem joz 4ty dzien i jest lepiej,czuje ze to wszystko sie goi bo zaczyna swedzien w miejscach gdzie sa szwy ,szwy sa dwa bardzo malutkie. jesli macie jakies pytania piszcie
pozdrawiam
paula34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:07   #19
igaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: BODY TITE liposukcja

Witam, czy mozesz mi cos wiecej napisac o Body Tite. bo ja sie wybieram do la pearli.
mozesz mi powiedziec ile tluszczu ci ubylo? ile cm? jak sie czulas. czy to jest to samo co body jet ale dodatkowo ujedrnia cialo?
opisz mi wszystko. bo szykuje sie na 3 partie. bryczesy, uda wewnetrze i talie.
i napisz ile trwal zabieg
pozdrawiam
igaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 15:20   #20
paula34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: BODY TITE liposukcja

Cytat:
Napisane przez igaaa Pokaż wiadomość
Witam, czy mozesz mi cos wiecej napisac o Body Tite. bo ja sie wybieram do la pearli.
mozesz mi powiedziec ile tluszczu ci ubylo? ile cm? jak sie czulas. czy to jest to samo co body jet ale dodatkowo ujedrnia cialo?
opisz mi wszystko. bo szykuje sie na 3 partie. bryczesy, uda wewnetrze i talie.
i napisz ile trwal zabieg
pozdrawiam

Powiem tak na dzien dzisiejszy jestem joz 3 i pol miesiaca po i szczerze ....ten bol po zabiegu nie jest warty tego wszystkiego,ja niewidze zadnych wiekszych zmian w mojej sylwetce,zadnych! jak bym wczesniej wiedziala ze wiekszych zmian nie bendzie nigdy niezdecydowalabym sie wydac tyle pieniedzy i przechodzic przez to wszystko
paula34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.