W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-11-15, 13:32   #3031
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

mmarcepanku dziekuje. Jesli uda mi sie ja dorwac u mnie to zobacze czy dla estetyki warto ja kupowac bo cieni jak pisalam mam duzo a niezbyt lubie te Essence.
Chcemy sie w weekend wybrac z Tz-tem na zakupy do Mediolanu, dziwne ale nigdy nie bylam w okolicy zamku i np w slawnym sklepie Tiffany I chcialabym zobaczyc Inglota choc na zakupy to poczekam na polskie!

sjoanna fonzie to takie chrupki kukurydziane serowe..se non ti lecchi le dita godi solo a meta'! Nie widzialas reklamy?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:07   #3032
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cucciola to sie przygotuj na dluuuga kolejke w Tiffany Sklep Inglota jest bardzo ladny, mila obsluga, tylko te ceny zabijaja... Ja wlasnie tez czekam za sant' ambrogio i moj wyjazd do Polski, zeby sobie jakies zakupy porobic w polskim Inglocie
(jezeli ktoras z Was mieszka w moich okolicach i chcialaby cos z Polski to dajcie znac )
Dla estetyki wszystko warto kupowac ;P
A tak na powaznie to paletka naprawde jest bardzo ladna Moja kolezanka jest bardzo zadowolona z prezentu, dzisiaj sie nawet tymi cieniami pomalowala i musze przyznac ze jestem zaskoczona ich pigmentacja...i eyeliner tez fajny....
Aczkolwiek co do jakosci cieni essence to sie z Toba w zupelnosci zgadzam, choc ostatnio sie zakochalam w tym takim nowym oliwkowym...cos pieknego i cholernik trwaly jest

Ale mi sie dziasiaj nie chce pracowac!!! Normalnie nic!!! Zero!!! Jakos sie nie najlepiej czuje...moze mnie tez grypa bierze?
mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:10   #3033
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna to te chrupki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 184_fonzies.jpg (15,8 KB, 0 za³adowañ)
mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:34   #3034
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Mmarcepan - ja malo teraz tv ogladam a jak juz to Mentaliste - jak kanal dobrze odbiera i Real time. Lubie tez programy na Cielo - ale to tylko w kuchni odbiera.
Czy to w tej reklamie palce sie odzywaja?

A skad jestes z Polski? Bo nie pamietam.
Ale i tak tutaj mamy daleko do siebie.

Tak sie zastanawiam - nie jedziemy do Polski na swieta - moze bysmy sobie z mezem wyskoczyli gdzies na Sylwestra.
Pare lat temu bylismy pociagiem w Modenie - bardzo fajne.
Nie wiem - Florencja niezbyt daleko, coraz bardziej podoba mi sie tez Salerno (ale to wina Romanacci - chyba jej placa za reklame ). No i na Capri mozna by sie przejechac. Bylam w lecie - ale zima chyba tez ma swoj urok?
I nie chodzi tu o jakies mega bale - sztuczne ognie na glownym placu by wystarczyly - tylko o ladne miasto do zobaczenia.
Moze cos polecicie?
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:36   #3035
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
ja od jakiegos czasu staram sie ograniczac bo jak sobie policzylam ile kaski wywalilam na te moje przyjemnosci to sie zalamalam... aczkolwiek jak mi sie zdaza nowy zakup to sobie wmawiam ze to jak kolekcjowanie znaczkow i ze nabylam wlasnie nowy okaz

Ja powinnam rzucic zakupy tak jak papierosy,ale to jest niestety nie mozliwe ,na to nie ma lekarstwa ,a nawet nie chce tego robic z olbrzymia szkoda dla mojego portfela

teraz chociaz na razie jestem bez grosza musze....MUSZE sobie kupc MP3 i granatowa torebka


-----


Ja rowniez nie lubie Ikei pozatym te ich meble ,ktore musisz sobie skrecac za pomoca jakis "map" ,no koszmar

chociaz czasem maja rozne fajne dodatki do mieszkan,jakies obrazki,swieczniki i tym podobne .



Wlasnie sobie zalaczylam grzaleczke bo zimno no i moj Manuel wtrynil mi sie przed ta grzalke i sie... opala
a wczoraj wieczorem jak mu bylo zimno to probowal sam ja zalaczyc chodzil dookola,tu cos drapnal tam cos skrobnal,stawal na lapkach i zagladal do srodka,kombinowal jak to by sie moglo zalaczac

-----


Dzisiaj mialam 4 (!) koszmary i 4 razy zrywalam sie ze snu ,dwa razy placzac serce do tej pory mamrozkolatane,snily mi sie koszmarne rzeczy
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:36   #3036
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Czesc Lasie, ja od soboty gotuje w nowym robocie kuchennym, narazie jestem zadowolona, wrzucam wszystko i samo sie robi no prawie, ale przynajmniej ni brudzi sie kuchni, dzis wieczorem bede robic spezzatino di vitello, a jutro pesce spada, ale ze mnie kuchareczka

sjoanna no wlasnie gdyby synek zasypial o normalnych porach i non stop sie nie budzil to nie bylabym taka umeczona,a tak to zasypia nawet ok.1 szej spi jak zajac pod miedza, w ciagu dnia tez 15 min i wyspany!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 14:40   #3037
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Romanaccia - sprawdzalas w sennikach co znaczyly te koszmary?
Moze czyms sie martwisz, cos przezywasz i o tym snisz?

Princi - co to za robot? Bo jak juz bede miec pralke to potem robot kuchenny w planach.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 14:47   #3038
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - sprawdzalas w sennikach co znaczyly te koszmary?
Moze czyms sie martwisz, cos przezywasz i o tym snisz?
Ostatnio na szczescie nie mam szczegolnych zmartwien,te sny byly dziwne,wlasnie zaraz sprawdze co one znacza,snilo mi sie miedzy innymi,ze moja mama wypadla z balkonu myjac okna a pod blokiem bylo pelno krwi,ale ona wrocila sama na 3 pietro po schodzach cala zakrwawiona,a ja krzyczalam do mojego brata,zeby dzwonil na pogotowie,tak plakalam przez sen,ze az sie obudzilam...
a serce mi bilo jak szalone,ze nie moglam oddechu zlapac i potem tak jeszcze 3 razy,nigdy mi sie to nie zdarzylo tyle razy jednej nocy
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:00   #3039
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna eccolo:
http://www.vorwerk.com/it/✂✂✂✂✂✂✂✂✂/...opertutto.html
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 15:21   #3040
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Romanaccia - a rozmawialas z mama ostatnio - moze to o nia sie martwisz?
Podobno w snie jest wszystko na opak.

Princi - wycielo czesc adresu - podaj model - sama znajde.

Czy to to ✂✂✂✂✂✂✂✂✂ - robot siekajacy i gotujacy? Do gotowania zup?Nazwy podac nie moge - ciagle wycina.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2011-11-15 o 15:28
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:30   #3041
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Sjoanna robot nazywa sie bimby w Pl to ✂✂✂✂✂✂✂✂✂
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 16:37   #3042
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - a rozmawialas z mama ostatnio - moze to o nia sie martwisz?
Podobno w snie jest wszystko na opak. .
Nie z mama wszystko ok ,nie martwie sie o nia ,przeczytalam,ze ten sen ma pozytywne znaczenie ,ze krew to pomyslnosc,lzy to radosc a czyjas smierc wrozy mu dlugie zycie ,ale sam sen byl przerazajacy ,az plakalam przez sen,obudzilam sie z mokra poduszka ,ale do teraz serca mi kolacze i czuje taki dziwny niepokoj,bardzo to wszystko bylo nieprzyjemne
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 16:59   #3043
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

a chyba nazwy wycina zeby nie robic reklamy
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 19:08   #3044
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ

my w tamtym roku kupilismy wszystko na choinke, w tym roku dokupimy tylko wiecej bombek, ale to juz trzeba kupowac, bo pozniej nic juz nie bedzie, 8mego ubiera sie choinke



moze pojedziemy tam w ten weekend, to wtedy cos kupimy. pamietam, w zeszlym roku pojechalismy 8 grudnia po choinke, to juz resztki byly
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Tak sie zastanawiam - nie jedziemy do Polski na swieta - moze bysmy sobie z mezem wyskoczyli gdzies na Sylwestra.
Pare lat temu bylismy pociagiem w Modenie - bardzo fajne.
Nie wiem - Florencja niezbyt daleko, coraz bardziej podoba mi sie tez Salerno (ale to wina Romanacci - chyba jej placa za reklame ). No i na Capri mozna by sie przejechac. Bylam w lecie - ale zima chyba tez ma swoj urok?
I nie chodzi tu o jakies mega bale - sztuczne ognie na glownym placu by wystarczyly - tylko o ladne miasto do zobaczenia.
Moze cos polecicie?
masz blisko Capri, fajnie. ja nigdy tam nie bylam i mozliwe, ze nie bede
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ


Wlasnie sobie zalaczylam grzaleczke bo zimno no i moj Manuel wtrynil mi sie przed ta grzalke i sie... opala
a wczoraj wieczorem jak mu bylo zimno to probowal sam ja zalaczyc chodzil dookola,tu cos drapnal tam cos skrobnal,stawal na lapkach i zagladal do srodka,kombinowal jak to by sie moglo zalaczac

-----

a moj pies nie moze sie doczekac, jak idziemy do lozka, wtedy nurkuje pod koldre
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 20:04   #3045
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3052374 4]a moj pies nie moze sie doczekac, jak idziemy do lozka, wtedy nurkuje pod koldre [/QUOTE]

Ja przed polozeniem sie do lozka jeszcze sie krece tu i tam robie to i tamto,a Manuel za mna zniecierpliwiony,patrzy na mnie i miauczy i marszczy tak smiesznie nochala sapiac,to znaczy,ze juz sie denerwuje,bo nie moze sie doczekac kiedy wlezie pod koldre,zeby sie troche zagrzac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-15, 22:12   #3046
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

S³uchajcie, w tê niedzielê lec± z kole¿ank± do Bolonii i bêdziemy siedzieæ a¿ do ¶rody . W tym czasie planujemy wycieczkê do Wenecji i Florencji, no i oczywi¶cie chcemy poogl±daæ równie¿ Boloniê . Oczywi¶cie oprócz zwiedzania planujemy te¿ "ma³e" zakupy . Jakie sklepy polecacie w tych rejonach? Mo¿e jakie¶ ciekawe drogerie i kosmetyki, których nie znajdê w Polsce?

O Kiko wiem, tam ju¿ na pewno wpadniemy ;P. Tym bardziej, ¿e w Bolonii chyba s± cztery sklepy i w Wenecji jeden na Placu ¶w. Marka . Ju¿ wszystko dok³adnie obczai³y¶my .
__________________
Blogujê o kobiecych sprawach...
Moja bi¿uteria!
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 11:45   #3047
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Nie zdalam http://www.depresja.ws/public/style_...efault/sad.gif

Po 20 minutach egzaminu, produkowalam sie jak moglam odpowiadalam na pytania a asystent profesora ktory mnie odpytywal na sam koniec stwierdzil, ze za malo rozwinelam kazde pytanie i ze to co powiedzialam nie wystarczy http://www.depresja.ws/public/style_...efault/sad.gif
Tak mi przykro, bo przeciez odpowiadalam nie siedzialam tam po cichu, to juz sztuka pamietac dobrze definicje bo jest tyle materialu...mogl mi chociaz zaliczyc a tak to musze kolejny miesiac sie z tym meczyc.
Cholera!
Strasznie mi smutno.

zzielona ja glownie polecam Kiko..pewnie sama sie zorientujesz wedlug swoich potrzeb co warto kupic. Ja za to z Polski woze sobie tu kosmetyki bo uwazam ze w Pl jest wiekszy wybor za nizsze ceny.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-11-17 o 12:42
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:57   #3048
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola - nie martw sie!
Co ty bys byla za studentka bez oblanego choc jednego egzaminu.

A na serio - to facet moze sie z dziewczyna rozstal, albo cos innego go ugryzlo Mial zly dzien - albo cie nie sluchal.
Kiedys znajomy zdal egzamin choc nic prawie nie umial bo mowil, mowi i mowil - ale wiekszosc z tego co mowil to powtarzal w kolko.
Dopoki profesor nie powiedzial - dobrze, wystarczy. Bo i tak go bardzo nie sluchal.

zzzielona - Kiko jak najbardziej.
Ale wedlug mnie szkoda czasu latac po sklepach - sieciowki sa wszedzie takie same. Bolonii nie znam bardzo - ale bylam tam kiedys i jest taka glowna ulica (Via dell'Independenza) prowadzaca od dworca kolejowego (mniej wiecej) do glownego placu. Charakterystyczne dla niej sa podcienia - takie osloniete chodniki - gdzie znajduja sie chyba wszystkie duze sklepy. Ja bylam tam w zimie - na koniec grudnia i bardzo fajnie sie szlo tamtedy do Piazza del Nettuno a potem w prawo - Via Francesco Rizzoli do slynnych wiez. Wspanialy widok.
Polecam taki spacer po poludniu gdy widac swiatla i swiateczne przybrania.
Pamietaj ze sklepy sa otwarte przynajmniej do 20.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:26   #3049
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Ja wiem co go wkurzylo! Bylo nas zapisanych 7 osob na egzamin a aula byla pelna osob, ktore przyszly sobie odsluchiwac pytania i jak wszedl do auli to sie zdziwil i powiedzial ze to nie ladnie tak przychodzic podsluchiwac pytania i wyszedl. I wrocil juz zly

Tesciowa kochana kobieta (uwaga uwaga to na prawde ja pisze!) chciala tez wiedziec co sie nagle stalo ze wrocilam bez oceny, tez jej przykro i postanowila wziac mnie na zakupy. No widzicie jaka ja mam fajna tesciowa, prosze tu pani Aleksandro tak nie pisac ze pani ma tesciowa, ktora sie wtyka..

Ach cholewka pokrzyzowaly mi sie plany na grudzien juz mialam w planie cos innego do roboty.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 14:41   #3050
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola
Ale glupi ten asystent...sjoanna ma pewnie racje... albo w ogole moze on jakis niewyzyty...
I brawa dla tesciowej...czasem tesciowym sie tez cos udaje.
mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:56   #3051
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciolo - brawka dla tesciowej!
Pochwal ja przed mezem - bedzie szczesliwa.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 14:58   #3052
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
I brawa dla tesciowej...czasem tesciowym sie tez cos udaje.
hihi! podkreslilam wlasciwe slowo

mmarcepan bylam w Coin-ie..byly jeszcze ze 4 paletki Essence ale nie kupilam nie mialam nastroju. Nawet mnie denerwowowaly juz swiateczne paczuszki.
Depresji sie nabawie albo juz ja mam. Uffa! Normalny czlowiek by sie nie przejmowal a ja rano sie tak zle czulam ze na drugi raz to nie dojde na uczelnie.
No ale nic ide na zakupy wieczorem Tz gra koncert. Ale najchetniej to bym poszla spac i wstala juz laureata.

sjoanna tak tak pochwale. Albo na fb napisze...hihi ona ma fb a zawsze na moj profil chodzi i bawi sie w detektywa co ja tam wipisuje.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2011-11-17 o 14:59
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:17   #3053
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola nie martw sie, przynajmniej tesciowa maz fajna wiem mi tez by sie nie chailo zakuwac drugi raz, pamietam jak 2 czy 3 razy podchodzilam do egzaminu z prawa rzymskiego lo matko wymiotowac mi sie chcialo jak otwieralam ksiazke nie zazdroszcze...

a ja sie przeziebilam tylko tego brakowalo a zaraz sie zbieram z synkiem do dermatologa, bo ma jakies paskudne uczulenie i non stop sie drapie, az do krwi sobie szyjke podrapal

a dzis rano bylam z kolezanko na mercacie i zrobilam affari, bo ona pilnowala mi wozka, a ja sobie wszystko przymierzalam i tak kupilam sobie capotto za 30 euraskow, do tego taki dlugasni sweter z 20 e, tute na silownie i po domu tyz za 20 i spodnie ot tak sie princi Wasza obkupila
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:30   #3054
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

cuciola, nie martw sie, nastepnym razem pojdzie dobrze


princi, tos sie obkupila na cala zime a co, masz zamiar na silownie chodzic?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:22   #3055
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

prosze mnie dzis nie wk......sluchajcie naczekalam sie ponad 2 godziny z synkiem w poczekalni, juz byla moja kolejka, po czym lekarka powiedziala ze musi wyjsc bo ma urgenze! k...jak tu sie nie denerwowac, nie mam czasu w d...sie podrapac a tu takie numery jeszcze marnotractwo czasu! eh

evelinarav
no jeszcze jakies swetry musze sobie kupic, bo w tamta zime z brzuchem chodzilam, wiec nie chcialm za b.kaski wydawac na ciuszki na jeden raz, ze tak powiem
ta na silownie magari! chodze na ta gimnastyke na kregoslup, co prawda tylko raz w tyg, ale lepsze to niz nic
silownia tez by sie przydala na brzuch
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 19:00   #3056
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
prosze mnie dzis nie wk......sluchajcie naczekalam sie ponad 2 godziny z synkiem w poczekalni, juz byla moja kolejka, po czym lekarka powiedziala ze musi wyjsc bo ma urgenze! k...jak tu sie nie denerwowac, nie mam czasu w d...sie podrapac a tu takie numery jeszcze marnotractwo czasu! eh

evelinarav no jeszcze jakies swetry musze sobie kupic, bo w tamta zime z brzuchem chodzilam, wiec nie chcialm za b.kaski wydawac na ciuszki na jeden raz, ze tak powiem
ta na silownie magari! chodze na ta gimnastyke na kregoslup, co prawda tylko raz w tyg, ale lepsze to niz nic
silownia tez by sie przydala na brzuch
ci wloscy lekarze to naprawde sa dziwaki. dla malego dziecka mogla zrobic wyjatek i poczekac te 5 min

a w jakim stanie jest Twoj brzuch? masz jakies rozstepy? i jak dbasz o biust? wybacz glupie pytania, ale pytam tak " na przyszlosc". zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-17, 20:59   #3057
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 468
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
pochwale sie, ze dzis Flavcio zjadl swoj pierwszy obiadek, marcheweczke z kroliczkiem no ale cyca i tak pozniej chcial, chyba do popicia

co do Mr. B. na jego miesjce pewnie przyjdzie koleznka po fachu z tego samego partito i bedzie ta sama bajka, cos sie obawiam, ze Wlochy podziela los Grecji!

a wczoraj maz wrocil z Mediolanu z prezenciochami dla swoich pociech, czyli dla mnie i syncia dla mnie torebusia oczywiscie, a dla synka super komplecik na swieta, ale bedzie smieszny puchatek

no uciekam sie prostowac
dla Flavcia
kurcze znowu torebusia,nie za dobrze Ci?

Cytat:
Napisane przez Katy78 Poka¿ wiadomo¶æ
Znalazlam was na forum przez przypadek,mozna sie dolaczyc?Ja tez we Wloszech od prawie 8 lat
czesc Katymasz kogos oprocz synka tu w ITA?
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
On chce zawiesic cos takiego - artysty Damiana Loeb http://www.artnet.com/ag/FineArtDeta...130000&prin t=1
Lub obrazy Dereka Gores http://www.google.it/search?q=derek+...2&ved=0 CEwQsAQ

ten pierwszy bardzo mi sie podoba,ale portrety nie za bardzo,my pewnie pozawieszamy nasze zdjecia,a poza tym uwielbiamy puzzle,wiec tez beda,mamy juz jedne z najpiekniejszymi miejscami w Pl,Sad Ostateczny i puzzle z naszymi fotkami i data slubu,ktore dostalismy w prezencie
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ

Tak sie zastanawiam - nie jedziemy do Polski na swieta - moze bysmy sobie z mezem wyskoczyli gdzies na Sylwestra.
Pare lat temu bylismy pociagiem w Modenie - bardzo fajne.
Nie wiem - Florencja niezbyt daleko, coraz bardziej podoba mi sie tez Salerno (ale to wina Romanacci - chyba jej placa za reklame ). No i na Capri mozna by sie przejechac. Bylam w lecie - ale zima chyba tez ma swoj urok?
I nie chodzi tu o jakies mega bale - sztuczne ognie na glownym placu by wystarczyly - tylko o ladne miasto do zobaczenia.
Moze cos polecicie?
super pomysl,ja jakbym miala mozliwosc wybralabym jakies romantyczne miasto Wenecja,Florencja,Paryz.. .

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Sjoanna robot nazywa sie bimby w Pl to ✂✂✂✂✂✂✂✂✂
duzo dobrego slyszalam o tym robocie,ale cena jest kosmiczna,jak sie sprawuje?
nam do zakupu sypialni i segmentu do salonu dali w prezencie "centocuochi"taka podrobke bimbyale przywioza nam dopiero z sypialnia
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zdalam http://www.depresja.ws/public/style_...efault/sad.gif

Po 20 minutach egzaminu, produkowalam sie jak moglam odpowiadalam na pytania a asystent profesora ktory mnie odpytywal na sam koniec stwierdzil, ze za malo rozwinelam kazde pytanie i ze to co powiedzialam nie wystarczy http://www.depresja.ws/public/style_...efault/sad.gif
Tak mi przykro, bo przeciez odpowiadalam nie siedzialam tam po cichu, to juz sztuka pamietac dobrze definicje bo jest tyle materialu...mogl mi chociaz zaliczyc a tak to musze kolejny miesiac sie z tym meczyc.
Cholera!
Strasznie mi smutno.
kochana przykro mi,ale nie smuc sie juz
wiem,ze ciezko wrocic do tych samych materialow,ale na pewno juz wszystko umiesz i teraz bedziesz wiedziala jak do tego wszystkiego podejsc,czego dokladnie ten d..... wymaga,a moze po prostu nastepnym razem bedzie w lepszym humorze....

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
a dzis rano bylam z kolezanko na mercacie i zrobilam affari, bo ona pilnowala mi wozka, a ja sobie wszystko przymierzalam i tak kupilam sobie capotto za 30 euraskow, do tego taki dlugasni sweter z 20 e, tute na silownie i po domu tyz za 20 i spodnie ot tak sie princi Wasza obkupila
kurcze tez bym sie na jakis shopping wybrala...
a co do lekarki to niezle sie zachowala
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-18, 10:09   #3058
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
prosze mnie dzis nie wk......sluchajcie naczekalam sie ponad 2 godziny z synkiem w poczekalni, juz byla moja kolejka, po czym lekarka powiedziala ze musi wyjsc bo ma urgenze! k...jak tu sie nie denerwowac, nie mam czasu w d...sie podrapac a tu takie numery jeszcze marnotractwo czasu! eh
No i co?
przyszla czy zupelnie na darmo czekaliscie?
Widzialam na fb ze Flavcio juz siedzi!

Cytat:
Napisane przez silvyetta Poka¿ wiadomo¶æ
ten pierwszy bardzo mi sie podoba,ale portrety nie za bardzo,my pewnie pozawieszamy nasze zdjecia,a poza tym uwielbiamy puzzle,wiec tez beda,mamy juz jedne z najpiekniejszymi miejscami w Pl,Sad Ostateczny i puzzle z naszymi fotkami i data slubu,ktore dostalismy w prezencie

super pomysl,ja jakbym miala mozliwosc wybralabym jakies romantyczne miasto Wenecja,Florencja,Paryz.. .

duzo dobrego slyszalam o tym robocie,ale cena jest kosmiczna,jak sie sprawuje?
nam do zakupu sypialni i segmentu do salonu dali w prezencie "centocuochi"taka podrobke bimbyale przywioza nam dopiero z sypialnia
Obrazki na razie nie wybrane jeszcze - te propozycje sa dla mnie nie do przyjecia wiec szukamy nadal.

Paryz - super romantyczny - to fakt i maz jeszcze tam nie byl ale nie byl tez w Florencji i wielu innych ladnych miejscach Wloch. Gdzie ja juz bylam. Poza tym mamy tylko pare dni wiec raczej gdzies blisko. Ale plany sa jeszcze bardzo niesprecyzowane.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:11   #3059
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Jutro bedzie miala paczuszke z Polski przyjezdza do mnie do samego Salerno ,10 minut na piechotke od domu nie musze juz do smierdzacego Napleta jechac jeszcze nadodatek moja mama dostala znizke na nadanie przesylki !

Kazalam mojej mamie koniecznie smalec przyslac,powiedzialam jej,ze jak zapomni to ja sie na smierc obraze ! tak mi sie smalczyku zachcialo,ze nie wiem i nie wiem dlaczego,na razowym chlebku i go sobie posole a potem zjem

chcialam,zeby mi tez pyzy z miesem przyslala,ale zapomniala

Dziewczyny dzis rano mialam juz na pogotowie isc,mialam tak straszny bol zolodka,ze doslownie wylam z bolu,skrecalam sie przez ponad godzine,bylo mi slabo i niedobrze ,krecilo mi sie w glowie ,ale pozniej przeszlo,do tej pory mnie boli,ale oczywiscie juz nie tak jak rano i zupelnie nie wiem dlaczego,nie pale ,nie pije jest raczej zdrowo .... boh
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:31   #3060
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Romanaccia - po pierwsze - marsz do lekarza - bol nigdy nie jest dobry. Moze to oznaka jakiejs choroby.

Po drugie - fajnie ze twoja mama znalazla firme dostarczajaca do Salerno.
A mozesz podac nazwe? Moze i do Latiny jezdza.
Przydaly by sie polskie przysmaki na wigilie i swieta.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.