W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-11, 15:31   #4381
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Cuciola probowalas metody CG? Ja w ten sposob pielegnuje wlosy od wrzesnia i sie poprawily o 100% - nigdy nie mialam takich ladnych wlosow! A do tego sie teraz kreca A do tego ta pielegnacja jest bardzo tania w porownaniu z takimi "normalnymi" sklepowymi produktami

To tak na poczatek polecam odzywke Splend'or al cocco - bardzo fajna odzywka za cene Euro 1,39 , no i szampon z seri gabbiano esselunga (to ta ekologiczna), no i szampon dla dzieci esselunga
paulinka1128 jakiego olejku szukalas? Chcialas olejowac? Bo super olejki do wlosow znajdziesz w kazdym zielarskim, tak za6 euro masz juz fajny olejek, albo w sklepach ze zdrowa zywnoscia typu naturasì - ja biore te zwykle spozywcze, np. sezamowy , i jest dwa w jednym bo moge go uzywac do wlosow, do mycia twarzy (stosuje OCM) i do wloskow A na poczatek to mozna sie zaprzyjaznic z oliwka z oliwek, ktora pewnia kazda z nas ma w domu
Jak cos sluze pomoca

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



No wiec powiem Ci jak odkrylam ze mam wloski falowane: umylam wloski tak jak zawsze, nalozylam odzywke, splukalam, po czym wgniotlam zel z alosu equilibra, wlosy ulozyly sie w fale i tak im juz zostalo mozna tez ugotowac sobie zelu z siemienia lnianego , wgniesc go we wlosy, i zostawic do wyschniecia...Czasami sie tak dzieje ze prostowlose, np. pod wplywem zmian hormonalnych staja sie falowane albo krecone, jest nawet taki watek na kreconowlosym
a co to za metoda CG ? ja czytalam kiedys te watki wlosowe, ale juz mi sie odechcialo.... a teraz moje wlosy troche podupadly. tak sie placza i rwa wlasnie kupilam odzywke splend'or w lidlu za 80 cent, juz drugi raz ja mam. w sumie to nie widze wielkich efektow, ale wlosy mam w takim stanie, ze sie nie dziwie... najlepszy efekt mam po olejowaniu. mam olej migdalowy z "i provenzali" za 5 euro...
a jak wlosy wyschna po tym aloesie to sprawiaja wrazenie posklejanych?
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ

a nie wiem czy Wam pisalam, ze rezygnowalismy z urlopu w Chorwacji, bo autem za daleko zeby jechac przez cale Wlochy a prom z kabina kosztuje prawie 700 euro, wiec troche sporo, zarezerwowalismy na tydzien apartament nad morzem w taorminie i na drugi tydzien kolo syrakuz, nigdy nie bylismy na Sycylii, wiec chetnie pojedziemy, jedyna moja obawa to to ze moze byc mega goraco czy moze na wybrzezu bedzie troche wiaterku byla ktoras z Was?
tez mnie ciekawi Sycylia, glownie z powodu ich kuchni. pewnie mozna dobrze i tanio zjesc, a do tego maja i cannoli i cassate no ale troche daleko ta Sycylia
Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
A propos jêzyków obcych. Jeste¶my w Scilli, w barze. Klientami s± Rosjanie. Próbuj± zamówiæ herbatê.
Rusek: Czaj pa¿a³sta!
Camariere: Che cosa? Non capisco!
Rusek: Aj wud lajk e ti.
Cameriere: ???? cosa?
Rusek: Okej , Cola e Fanta!
umiera³am ze smiechu.





na poludniu jest brudno. my ostatnio przy drodze widzielismy martwego owczarka niemieckiego. tutaj, na poludniu, to rzecz nie do pomyslenia
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:44   #4382
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
no ale byl okres, gdy bardzo wypadaly wtedy uzywalam b. duzo roznych specyfikow, ampulek, olejkow, rycyny, jajka naszczescie lysa nie zostalam, choc byly chwile grozy

No i co pomoglo?

alcon
Flavcio sie tak budzi bo ida mu teraz trojki i czworki, cierpi strasznie z powodu tych zabkow, non stop gryzie piastki
Biedactwo!
Ile to maly czlowiek sie musi nacierpiec z powodu zebow.


Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê podoba w Calabresi to, ¿e s± bezpo¶redni. Fakt - o turystyce nie maj± zbytnio pojêcia i nie doceniaj± jej znaczenia dla tego regionu. Baza noclegowa jest do¶æ s³aba i droga. Mówi± s³abo po angielsku, no mo¿e w okolicach Tropei trochê po niemiecku, bo tutaj przyje¿d¿a sporo Niemców. Im dalej jedziesz tym gorzej. Pocz±wszy od tej ich autostrady w wiecznej budowie, poprzez te ich niedokoñczone budynki z wystaj±cym cementem i widocznymi ceg³ami, skoñczywszy na za¶mieconych pla¿ach. Czy u was te¿ tak zalegaj± ¶mieci? Podpalone samochody obok kontenerów, albo skutery? Albo powszechnie walaj±ce siê papiery? Jak pierwszy raz tam przyjecha³am to jad±c samochodem mniej wiêcej z takim wyrazem twarzy : Jedyna rzecz, na której siê znaj± to kuchnia. ¯eby nie rodzina to jedna wizyta by mi tam wystarczy³a. Naprawdê szkoda tak piêknego miejsca...


U mnie w Latinie tylko sterty smieci sa przed smietnikami zanim je wywioza.

A propos jêzyków obcych. Jeste¶my w Scilli, w barze. Klientami s± Rosjanie. Próbuj± zamówiæ herbatê.
Rusek: Czaj pa¿a³sta!
Camariere: Che cosa? Non capisco!
Rusek: Aj wud lajk e ti.
Cameriere: ???? cosa?
Rusek: Okej , Cola e Fanta!
umiera³am ze smiechu.

Chyba tak w Polsce na Euro bedzie jak kibice przyjada.

Princi nie wiem jak w Taorminie bêdzie, ale w Reggio jest do¶æ gor±co, jednak najgorzej jak jest wysoka wilgotno¶æ, wtedy jest ciê¿ko. Przy suchym powietrzu da siê wytrzymaæ. ( Oczywi¶cie to rzecz wzglêdna, bo mój te¶æ zawsze czuje gor±co i siedzi z klim± ustawion± na 17 stopni). hehe... ja te¿ mam obiecan± w tym roku Taormine i isole eolie, mo¿e gdzie¶ na pla¿y siê spotkamy bêdê 16-31 sierpnia
Widze ze sie spotkanie wloskich wizazanek na sycylijskiej plazy szykuje.

A na wybrzezu to chyba zawsze wiatro od morza jest.

Wygooglowalam sobie ta metode CG i co pierwsze wyskoczylo - wizaz
Teraz tylko poczytac musze.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2012-05-11 o 15:47
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:28   #4383
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Cuciola probowalas metody CG? J
bede musiala poczytac wizaz.
Balsam splend'or znam i uzywam i staram sie patrzec w sklady szamponow zeby nie zawieraly parabenow. Ostatnio upodobalam sobie Ultra Dolce poza tym mam jedwab z biowaxa i wcieram w wilgotne wlosy. A ten szampon Esselunga tez czytalam ze zachwalany, bede go musiala potestowac.
marmotta wyslala mi olejek amla tez wkrotce poczytam jak go wlasciwie stosowac. Bottega Verde tez produkuje olejek-arganowy. Dali mi probke.

W naturasi' nigdy nie bylam, a mam dosyc blisko. Bede musiala zerknac.

A jak suszycie wlosy? Ja uzywam suszarki i glowa w dol susze. I jak sobie pod koniec wilgotne jeszcze wlosy przeczesze to natychmiastowo staja sie proste jak od prostownicy. A jak pospie w warkoczu to sie faluja. Fajny patent z tym zelem aloesowym, to jest taki must have, do wszystkiego sie nadaje szczegolnie latem.

Dzisiaj kompletnie nie idzie mi nauka
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 17:52   #4384
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

wlasnie sobie zajadamy z Flavciem biszkopty tyle sie nasprztalam nawet pol dnia nie bylo czysto

cuciola
pamietam jak kiedys narzekalam, ze musze zakuwac, a teraz to bym sie chetnie zamienila, przynajmniej byloby troche ciszy i spokoju

alcon
to Twoj Tz Calabrese czy Siciliano, skoro piszesz ze tesc na Sycylii...czy ja cos pomieszalam u nas w lato tez jest straszna wilgoc, praktycznie w zeszle lato, jak synek byl malutki to od 11.30 do 18tej siedzialam w domu, nie dalo sie wyjsc no ale co innego jak sie siedzi w domu, a co innego jak sie jedzie na wakacje, przeciez nie place za apartament zeby tam siedziec non stop, szkoda urlopu, ale napewno za wiele z dzieckiem to nie pozwiedzamy, bo bedzie goraco...my w taormienie bedziemy od 11tego do 18tego, a pozniej w dol jedziemy, bylas kiedys w syrakuzach? ja b. chcialam pojechac na tydzien w okolice trapani, ale to juz sie za daleko robi, zreszta wyczytalam ze tam bardzo wieje, w sensie po tamtej stronie wybrzeza i dla dzieci nie za bardzo sie nadajemoze nast. razem

u mnie jakos bardzo brudno nie jest, no chyba ze w bari, ale w duzych miastach wloskich to raczej standard a te opustoszale domy, pobudowane do polowy czy popalone auta to tak krajobraz jak najbardziej kalabryjski

evelinarav
w sezonie to mysle, ze na Sycylii wcale tak tanio nie pojemy, zreszta jak wszedzie

no i jeszcze wlosy musze wysuszyc, chcialam sobie ulozyc na jutro, jak poczekam do wieczora zaczym maly zasnie to juz same wyschna...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:00   #4385
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3405125 4]a co to za metoda CG ? ja czytalam kiedys te watki wlosowe, ale juz mi sie odechcialo.... a teraz moje wlosy troche podupadly. tak sie placza i rwa wlasnie kupilam odzywke splend'or w lidlu za 80 cent, juz drugi raz ja mam. w sumie to nie widze wielkich efektow, ale wlosy mam w takim stanie, ze sie nie dziwie... najlepszy efekt mam po olejowaniu. mam olej migdalowy z "i provenzali" za 5 euro...
a jak wlosy wyschna po tym aloesie to sprawiaja wrazenie posklejanych?

tez mnie ciekawi Sycylia, glownie z powodu ich kuchni. pewnie mozna dobrze i tanio zjesc, a do tego maja i cannoli i cassate no ale troche daleko ta Sycylia





na poludniu jest brudno. my ostatnio przy drodze widzielismy martwego owczarka niemieckiego. tutaj, na poludniu, to rzecz nie do pomyslenia[/QUOTE]

Ja uwazam ze splend'or to jedna z lepszych odzywek na rynku wloskim. Lubie tez garnier olio di avocado&burro di karitè, tak jak wiele wizazanek
Tutaj znajdziesz wszystko na temat pielegnacji wlosow kreconych https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
Po aloesie na poczatku wlosy sprawiaja wrazenie posklejanych, ale wystarczy je wygniesc troszke w reczniku z mikrofibry, czy w czyms bawelnianym i jest ok
Mysle ze sama odzywka to trudno cos zdzialac...w sumie odzywke uzwyam po to zeby mi sie wlosy rozczesywaly...chyba jednak jest za krotko na wlosach zeby mogla cos dobrego zrobic. Mi tez bardzo pomoglo olejowanie, mysle ze to dzieki olejom udalo mi sie odratowac moje biedne wloski...olejuje trzy razy w tygodniu na cala noc. Mi niestety wiekszosc olejkow z i provenziali nie zbyt pasuje bo w wiekszosci to nie sa czyste oleje, sa zawsze jakies dodatki, ktorych moje wlosy nie lubia, ale chyba ten z migdalow, bez dodatkow zapachow, jest chyba zupelnie czysty takze pewnie jest fajny

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Biedactwo!
Ile to maly czlowiek sie musi nacierpiec z powodu zebow.




Widze ze sie spotkanie wloskich wizazanek na sycylijskiej plazy szykuje.

A na wybrzezu to chyba zawsze wiatro od morza jest.

Wygooglowalam sobie ta metode CG i co pierwsze wyskoczylo - wizaz
Teraz tylko poczytac musze.
Poczytaj pigulke na forum dla zakreconych, tam wszystko jest fajnie opisane
Ja od wrzesnia stosuje pare zasad metody CG i jest bardzo zadowolona z efektow.

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
bede musiala poczytac wizaz.
Balsam splend'or znam i uzywam i staram sie patrzec w sklady szamponow zeby nie zawieraly parabenow. Ostatnio upodobalam sobie Ultra Dolce poza tym mam jedwab z biowaxa i wcieram w wilgotne wlosy. A ten szampon Esselunga tez czytalam ze zachwalany, bede go musiala potestowac.
marmotta wyslala mi olejek amla tez wkrotce poczytam jak go wlasciwie stosowac. Bottega Verde tez produkuje olejek-arganowy. Dali mi probke.

W naturasi' nigdy nie bylam, a mam dosyc blisko. Bede musiala zerknac.

A jak suszycie wlosy? Ja uzywam suszarki i glowa w dol susze. I jak sobie pod koniec wilgotne jeszcze wlosy przeczesze to natychmiastowo staja sie proste jak od prostownicy. A jak pospie w warkoczu to sie faluja. Fajny patent z tym zelem aloesowym, to jest taki must have, do wszystkiego sie nadaje szczegolnie latem.

Dzisiaj kompletnie nie idzie mi nauka
Zel aloesowy to moja milosc
Jezli wlosy wysusze i przeczesze na sucho sa raczej proste, gdy stosuje metody dla kreconowlosych mam super falki A zel z siemienia lnianego to juz w ogole bajka
Co do szamponu z esselungi to nie wiem czy moze Ci podpasowac, bo uzywasz biowaxu, w ktorym sa silikony, a ten szamponik moze Ci ich po prostu nie domywac.
Ten olejek z bottega verde nie ma zbyt dobrego skladu, przynajmniej dla mnie, bo staram sie nie stoswac silikonow i zbyt agresywnych skladnikow, ale widze ze ma jakis filtr sloneczny.
Skoro Ci nie idzie nauka to mozesz poczytac troszke o CG
(dzisiaj w koncu nie dojechalam do Pavii na rozprawe bo byly jakies problemy z pociagami - pol poranka stracilamCos mi nie jest pisana ta Pavia )
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:10   #4386
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

poczytam sobie ale nie dzisiaj. Odmozdzam sie przy glupkawych grach na fb
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:16   #4387
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
poczytam sobie ale nie dzisiaj. Odmozdzam sie przy glupkawych grach na fb
glupawe gry na fb to moj numer jeden - tylko dzieki nim (i wizazowi) udaje mi sie przetrwac ciezkie dni w pracy (z ktorego z reszta Cie pozdrawiam - jak widac ciezko pracuje )
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 18:19   #4388
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Princi T¿ jest z Kalabrii, z Reggio. No, ale Taormina to tylko 70 samochodem od RC, wiêc my¶lê,¿e warunki klimatyczne s± podobne. Faktem jest ,¿e jak pojedziemy na pla¿e miêdzy Pellaro a Bocale to tam zawsze wieje. Mo¿na poczuæ siê jak nad Ba³tykiem. Dlatego jest te¿ tam sporo ludzi uprawiaj±cych Kitesurfing. Na Sycylii nie by³am dalej ni¿ w Messina
Oczywi¶cie zgadzam siê z Tob±,¿e wakacje s± od zwiedzania i przygód.

Dziewczyny a od tego olejowania nie przet³uszczaj± siê wam w³osy? Mam takie cienkie,¿e jak jeden dzieñ nie umyje to wygl±dam jak zmok³a kura
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:35   #4389
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Princi T¿ jest z Kalabrii, z Reggio. No, ale Taormina to tylko 70 samochodem od RC, wiêc my¶lê,¿e warunki klimatyczne s± podobne. Faktem jest ,¿e jak pojedziemy na pla¿e miêdzy Pellaro a Bocale to tam zawsze wieje. Mo¿na poczuæ siê jak nad Ba³tykiem. Dlatego jest te¿ tam sporo ludzi uprawiaj±cych Kitesurfing. Na Sycylii nie by³am dalej ni¿ w Messina
Oczywi¶cie zgadzam siê z Tob±,¿e wakacje s± od zwiedzania i przygód.

Dziewczyny a od tego olejowania nie przet³uszczaj± siê wam w³osy? Mam takie cienkie,¿e jak jeden dzieñ nie umyje to wygl±dam jak zmok³a kura
Ja rowniez mam wlosy cienkie, byly przetluszczajace sie, ale dzieki wodzie brzozowej juz nie sa Oleje nie przetluszczaja wlosow, oczywiscie trzeba je dobrze zmyc Ja na skalp klade tylko olejek rycynow i jojoba, nafte, zel aloesowy, maski, no i wcierki, bo inne produkty powoduja u mnie wypadanie wlosow, ale wiele dziewczyn kladzie i tez inne olejki na skore glowy
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 18:56   #4390
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
bede musiala poczytac wizaz.
Balsam splend'or znam i uzywam i staram sie patrzec w sklady szamponow zeby nie zawieraly parabenow. Ostatnio upodobalam sobie Ultra Dolce poza tym mam jedwab z biowaxa i wcieram w wilgotne wlosy. A ten szampon Esselunga tez czytalam ze zachwalany, bede go musiala potestowac.
marmotta wyslala mi olejek amla tez wkrotce poczytam jak go wlasciwie stosowac. Bottega Verde tez produkuje olejek-arganowy. Dali mi probke.

W naturasi' nigdy nie bylam, a mam dosyc blisko. Bede musiala zerknac.

A jak suszycie wlosy? Ja uzywam suszarki i glowa w dol susze. I jak sobie pod koniec wilgotne jeszcze wlosy przeczesze to natychmiastowo staja sie proste jak od prostownicy. A jak pospie w warkoczu to sie faluja. Fajny patent z tym zelem aloesowym, to jest taki must have, do wszystkiego sie nadaje szczegolnie latem.

Dzisiaj kompletnie nie idzie mi nauka
jak ja bym tak wysuszyla, to juz bym calkiem wygladala jak lew
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uwazam ze splend'or to jedna z lepszych odzywek na rynku wloskim. Lubie tez garnier olio di avocado&burro di karitè, tak jak wiele wizazanek
Tutaj znajdziesz wszystko na temat pielegnacji wlosow kreconych https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
Po aloesie na poczatku wlosy sprawiaja wrazenie posklejanych, ale wystarczy je wygniesc troszke w reczniku z mikrofibry, czy w czyms bawelnianym i jest ok
Mysle ze sama odzywka to trudno cos zdzialac...w sumie odzywke uzwyam po to zeby mi sie wlosy rozczesywaly...chyba jednak jest za krotko na wlosach zeby mogla cos dobrego zrobic. Mi tez bardzo pomoglo olejowanie, mysle ze to dzieki olejom udalo mi sie odratowac moje biedne wloski...olejuje trzy razy w tygodniu na cala noc. Mi niestety wiekszosc olejkow z i provenziali nie zbyt pasuje bo w wiekszosci to nie sa czyste oleje, sa zawsze jakies dodatki, ktorych moje wlosy nie lubia, ale chyba ten z migdalow, bez dodatkow zapachow, jest chyba zupelnie czysty takze pewnie jest fajny



)
wiec te metody, to raczej nie dla mnie, bo ja lubie proste wlosy i uzywam prostownicy. robilam rok temu trwala prostujaca i efekt maly ...
Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a od tego olejowania nie przet³uszczaj± siê wam w³osy? Mam takie cienkie,¿e jak jeden dzieñ nie umyje to wygl±dam jak zmok³a kura
jak masz obawy, to naloz tak jak ja - od ucha w dol w niedziele musze nalozyc olej za wszelka cene ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:05   #4391
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hehe dziewczyny ja wlasnie siedze z olejem na wlosach i sie relaksuje. Mam ciezkiego lenia wiec stwierdzilam, ze chociaz zrobie cos dla tych moich biednych wlosow
Cucciola uwazaj na ten jedwab z biowaxa bo on ma alkohol i o ile po nalozeniu wlosy sa super to jak ja go uzywalam przez dluzszy czas to mi strasznie koncowki wysuszyl (a mialam juz w okropnym stanie bo mojej przygodzie z blond wlosami )

Ja teraz uzywam oleju kokosowego, ktory rodzice przywiezli mi z polski i jestem zachwycona! Wlosy sa takie blyszczace
Wczoraj zamowilam sobie szczotke tangle teezer, macie ja?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 21:31   #4392
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

FORZA JUVE !

SIAMO CAMPIONI D'ITALIA





pomazialam sie samoopalaczem Garnier Ambre Solaire ... genialny ! odcien jest piekny,wyglada na prawdziwa zlota opalenizne,nie taka samoopalaczowa czy solariowa .... i prawie w ogole nie smierdoli samoopalaczem,pachnie ...plaza i morzem opalona duzo lepiej wygladam niz biala jak duch

czekam na burze a tu nic i nic.... jest 25 stopi prawie codziennie i dla mnie to juz za duzo ....

a chodzac po Salerno,po tych wszystkich wzniesieniach czlowiek meczy sie w zastraszajacym tempie ... plus gigantyczna wilgoc...
no i powietrze tutaj (czyste jak lza... morsko-gorskie) ale ma sie wrazenie ,ze rozerwie zaraz pluca...

Princi - pokaz jakies foto Flavcia,chetnie bym zobaczyla jak teraz wyglada ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 08:07   #4393
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Cuciola probowalas metody CG?
co to jest CG?
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 09:34   #4394
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Helo ja na chwilke tylko, wczoraj nie dalam rady wlosow sobie ulozyc zaraz je zmocze troszke i sobie zrobie, jesli Flavcio pospi...

NoLQa co to za magiczna szczotka?

romanaccia a chetnie pochwale sie synkiem, wrzucam fotke malego kibica heh u Ciebie wzniesienia powiadasz, Ty do mnie przyjedz, bez auta nie da sie wyjsc, nasze miasteczko polozone jest w takim kanionie, na spacery to musze jezdzic za miasto, bo nie ma jak spacerowac, zaraz zadyszka

alcon a ile czasu sie plynie promem na Sycylie, jakos krotko chyba? co ile prom kursuje?? niestety przez ta niekonczaca sie budowe Salerno-Reggio C. tez bedziemy dlugo jechac, niby mamy 450 km, ale maz mowi, ze sie zejdzie...

mmarcepan
a co to za odzywka ta splendor, musze zobaczyc...

uciekam Kochane milego weekendowania, u nas juz straszny upal...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 09:40   #4395
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

ah fotki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mini-DSCN2722.jpg (27,0 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mini-DSCN3021.jpg (55,0 KB, 28 za³adowañ)
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 11:47   #4396
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
FORZA JUVE !

SIAMO CAMPIONI D'ITALIA

Romanacia widzê,¿e ty te¿ futbolowa kibicka W Reggio po zwyciêstwie Juve ludzie wyszli na ulice przez 3 godziny je¼dzili i tr±bili. Wymachiwali flagami, szalikami.¦piewali... na koniec zgromadzili siê przed lodziarni± Cesare i zablokowali ulice, ale ci co nadje¿d¿ali wcale nie byli wkurzeni, wychodzili i skakali razem. Nie potrafiê sobie wyobraziæ co to bêdzie jak Italia wygra Euro.

http://www.youtube.com/watch?v=U2Ci2...feature=relmfu

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
alcon a ile czasu sie plynie promem na Sycylie, jakos krotko chyba? co ile prom kursuje?? niestety przez ta niekonczaca sie budowe Salerno-Reggio C. tez bedziemy dlugo jechac, niby mamy 450 km, ale maz mowi, ze sie zejdzie...
Z za³adowaniem siê i przep³yniêciem gdzie¶ tak oko³o godziny. Bilet kosztuje chyba 30 euro za samochód w jedn± stronê.

: love::l ove: FLAVCIO!!!!! Cudowny ¶mieszek!
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:16   #4397
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
FORZA JUVE !

SIAMO CAMPIONI D'ITALIA





pomazialam sie samoopalaczem Garnier Ambre Solaire ... genialny ! odcien jest piekny,wyglada na prawdziwa zlota opalenizne,nie taka samoopalaczowa czy solariowa .... i prawie w ogole nie smierdoli samoopalaczem,pachnie ...plaza i morzem opalona duzo lepiej wygladam niz biala jak duch

czekam na burze a tu nic i nic.... jest 25 stopi prawie codziennie i dla mnie to juz za duzo ....

a chodzac po Salerno,po tych wszystkich wzniesieniach czlowiek meczy sie w zastraszajacym tempie ... plus gigantyczna wilgoc...
no i powietrze tutaj (czyste jak lza... morsko-gorskie) ale ma sie wrazenie ,ze rozerwie zaraz pluca...

Princi - pokaz jakies foto Flavcia,chetnie bym zobaczyla jak teraz wyglada ?
a ja mialam w tamtym roku ten samoopalacz z garniera i nic nie bylo widac on pewnie przeterminowany byl przywiozlam pare sztuk tego z rossmanna. a Ty sie cala nim smarujesz czy tylko nogi? jak przychodzi czas zeby to zdzierac ze skory, to dopiero jest dramat

malo te 25°. u mnie pod domem w cieniu termometr wskazuje 31
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:49   #4398
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina;[FONT=Century Gothic
34065844[/FONT]]ah fotki
Boze jaki on juz duzy ! ,ale te dzieci szybko rosla
a jak sie smieje to cala buzia mu promienieje jak sloneczko kochana niunia

evelinarav - smaruje nim wszystko oprocz nog ! na ranie nog nie ,bo jeszcze troche za chlodno na pokazywanie ich,jestem opalona od tylka w gore

alcon - Ja kibicuje Juventusowi odkad mam jakies 7-8 lat ,czyli praktycznie od dziecka tak samo reprezentacji Italii... od zawsze mam nadzieje,ze Italia wygra Euro !!! chcialabym


__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:28   #4399
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

hej dziewczyny. ja tez kiedys nalezalam do w±tku w³osowego i muszê powiedzieæ z perspektywy 4 lat, ze bardzo duzo daje olejowanie...teraz juz mi sie nie chce w to wszystko bawic...
ja polecam szampony z angelica, sa bardzo tanie i maja fajny sklad. poza tym odywka splendor to moj must have, nie rozstaje sie z nia. maseczke mam z biowaxa i takze odzywke w sprayu..polecam. poza tym polecam olej kokosowy-ja mam vatike i parachute, uzywalam tez innych ale te mi nadbardziej podpasowaly...
jesli macie doste po polskich kosmetykow to obowiazkowo maseczka gloria- najlepsza..i kallos latte.
a na wypadajace wlosy picie pokrzywy przez jakies 3 miesiace...
dodam ze moje wlosy 4 lata temu przeszly nieudana dekoloryzacje z czarnego na sredni blond (musialam je praktycznie obciac) a teraz mam juz dlugie, zdrowe wlosy...
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 22:33   #4400
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Bede musiala wejsc w koncu do jakiegos sklepu zielarskiego "erboristeria" bo na razie to tylko Erbolario wzbudzil moja ciekawosc i wyprobowalam krem do rak cytrynowy. Maja troche wysokie te ceny jak na kremy. A jak jest z innymi zielarskimi?

Widzialam te zele aloesowe Equilibra, sa rozne %, jakiego uzywacie?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:11   #4401
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
NoLQa co to za magiczna szczotka?
niby ma pomagac rozczesywac wlosy bez targania ich przez jakies unikalne ulozenie tych zabkow - no zobaczymy, dam znac jak juz potestuje. Ja mam proste wlosy i nienawidze ich czestach bo zawsze sobie pol wyrwe

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny. ja tez kiedys nalezalam do w±tku w³osowego i muszê powiedzieæ z perspektywy 4 lat, ze bardzo duzo daje olejowanie...teraz juz mi sie nie chce w to wszystko bawic...
ja polecam szampony z angelica, sa bardzo tanie i maja fajny sklad. poza tym odywka splendor to moj must have, nie rozstaje sie z nia. maseczke mam z biowaxa i takze odzywke w sprayu..polecam. poza tym polecam olej kokosowy-ja mam vatike i parachute, uzywalam tez innych ale te mi nadbardziej podpasowaly...
jesli macie doste po polskich kosmetykow to obowiazkowo maseczka gloria- najlepsza..i kallos latte.
a na wypadajace wlosy picie pokrzywy przez jakies 3 miesiace...
dodam ze moje wlosy 4 lata temu przeszly nieudana dekoloryzacje z czarnego na sredni blond (musialam je praktycznie obciac) a teraz mam juz dlugie, zdrowe wlosy...
A gdzie kochana kupilas vatike? W stacjonarnym sklepie czy online?


Ja wlasnie powinnam otworzyc ksiazki, ale jak zwykle musze sprawdzic co tam na wizazu W czwartek mam egzamin parziale z mikroekonomii i jakos czuje, ze pojdzie nie tak jak powinno i nie potrafie sie przylozyc do nauki. W ogole miesiac po miesiacu przekonuje sie o okropnej ogranizacji uniwersytetow we Wloszech - no ale tak, przeciez wiedzialam w co sie pakuje, nie?
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:57   #4402
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez marmotta Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny. ja tez kiedys nalezalam do w±tku w³osowego i muszê powiedzieæ z perspektywy 4 lat, ze bardzo duzo daje olejowanie...teraz juz mi sie nie chce w to wszystko bawic...
ja polecam szampony z angelica, sa bardzo tanie i maja fajny sklad. poza tym odywka splendor to moj must have, nie rozstaje sie z nia. maseczke mam z biowaxa i takze odzywke w sprayu..polecam. poza tym polecam olej kokosowy-ja mam vatike i parachute, uzywalam tez innych ale te mi nadbardziej podpasowaly...
jesli macie doste po polskich kosmetykow to obowiazkowo maseczka gloria- najlepsza..i kallos latte.
a na wypadajace wlosy picie pokrzywy przez jakies 3 miesiace...
dodam ze moje wlosy 4 lata temu przeszly nieudana dekoloryzacje z czarnego na sredni blond (musialam je praktycznie obciac) a teraz mam juz dlugie, zdrowe wlosy...


Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Bede musiala wejsc w koncu do jakiegos sklepu zielarskiego "erboristeria" bo na razie to tylko Erbolario wzbudzil moja ciekawosc i wyprobowalam krem do rak cytrynowy. Maja troche wysokie te ceny jak na kremy. A jak jest z innymi zielarskimi?

Widzialam te zele aloesowe Equilibra, sa rozne %, jakiego uzywacie?
Ja nie wiem dlaczgeo ale Erbolario mi sie nie podoba...ale to pewnie dlatego ze ja lubie wszelkie "czyste" oleje i masla...
Ja najbardziej lubie zwykle sklepy zielarskie "no name" .

Jezli chodzi o zel to uzywam tego 98% procentowego.

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
niby ma pomagac rozczesywac wlosy bez targania ich przez jakies unikalne ulozenie tych zabkow - no zobaczymy, dam znac jak juz potestuje. Ja mam proste wlosy i nienawidze ich czestach bo zawsze sobie pol wyrwe



A gdzie kochana kupilas vatike? W stacjonarnym sklepie czy online?


Ja wlasnie powinnam otworzyc ksiazki, ale jak zwykle musze sprawdzic co tam na wizazu W czwartek mam egzamin parziale z mikroekonomii i jakos czuje, ze pojdzie nie tak jak powinno i nie potrafie sie przylozyc do nauki. W ogole miesiac po miesiacu przekonuje sie o okropnej ogranizacji uniwersytetow we Wloszech - no ale tak, przeciez wiedzialam w co sie pakuje, nie?
no wlasnie marmotta gdzie kupilas vatike??

trzymam kciuki za egzamin

principessina, Twoj synek jest przeslodki
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:35   #4403
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Nolqa lacze sie w bolu. Zamiast sie zmotywowac do nauki, przesiedziec 10 dni nad ksiazkami, to potem znow bede sie uzalac ze musze przelozyc bo nie czuje ze umiem. Jak zwykle w czasie sesji lapie mnie jakas depresja przelezalabym najchetniej caly dzien w lozku byleby nie otwierac tych notatek
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:43   #4404
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Nolqa & Cuciola a sio do nauki!

Te¿ w przysz³ym tygodniu jadê na miesi±c do Pl, by postawiæ kropkê nad " i " w temacie mojego wykszta³cenia. Ale mam tak jak Cuciola najlepiej zaszy³abym siê pod ko³derk± i uciek³a od tego. Zawsze mam strasznego nerwa,¿e za ma³o umiem i nie zdam.

__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2012-05-14 o 16:13
alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:52   #4405
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

I ja i ja - tez baty potrzebuje bo za tydzien mam egzamin z wloskiego a nic sie nie ucze i do tego dopiero co mialam prawie 3 tygodniowa przerwe.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:13   #4406
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Czesc Misie Pysie wrzucilam filmik z urodzinek, tylko nie smiejcie sie z moich min, nie lubie byc nagrywana, jakos tak dziwnie sie czuje, a aktorke sie nie nadaje zdjec jeszcze nie mam, bo robila moja kolezanka takim swoim fajnym aparatem, ale sie biedna rozchorowala i nie miala kiedy przeslac, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc

cuciola ja tez sie zawsze denerwowalam przed egzaminami, a dzien przedw sumie no, to normlanie strony ksiazek/notatek mi sie snily tak jakbym powtarzala w snie zdolna dziewczynka z Ciebie, jak zwykle gadasz ze nic nie umiesz Kujon!!
ja tez mam ten zel aloesowy 98%

aa nie pisalam Wam chyba, w sobote siedze sobie z malym na tarasie na dondolo i sie zarwal podemna, normlanie tak sobie plecy i pupe obilam chyba slonce wypalilo troche material, bo przeciez ciezka nie jestem
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:37   #4407
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
I ja i ja - tez baty potrzebuje bo za tydzien mam egzamin z wloskiego a nic sie nie ucze i do tego dopiero co mialam prawie 3 tygodniowa przerwe.
Proszê bardzo ti frusto con una frusta di seta
Co to za egzamin? Na zakoñczenie kursu? Czy to mo¿e jaki¶ oficjalny? Bêdê trzymaæ kciuki
W zesz³y pi±tek mia³am egzamin z niemca na zakoñczenie poziomu B1, teraz czekam 6 tygodni na wyniki, a pod koniec czerwca zaczynam B2 i szukam pracy dorywczej

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Misie Pysie wrzucilam filmik z urodzinek, tylko nie smiejcie sie z moich min, nie lubie byc nagrywana, jakos tak dziwnie sie czuje, a aktorke sie nie nadaje zdjec jeszcze nie mam, bo robila moja kolezanka takim swoim fajnym aparatem, ale sie biedna rozchorowala i nie miala kiedy przeslac, wiec musze sie uzbroic w cierpliwosc

cuciola
ja tez sie zawsze denerwowalam przed egzaminami, a dzien przedw sumie no, to normlanie strony ksiazek/notatek mi sie snily tak jakbym powtarzala w snie zdolna dziewczynka z Ciebie, jak zwykle gadasz ze nic nie umiesz Kujon!!
ja tez mam ten zel aloesowy 98%

aa nie pisalam Wam chyba, w sobote siedze sobie z malym na tarasie na dondolo i sie zarwal podemna, normlanie tak sobie plecy i pupe obilam
chyba slonce wypalilo troche material, bo przeciez ciezka nie jestem
ajajajaj!! musia³o boleæ

P.S. gdzie mo¿na obejrzeæ filmy z przystojniakiem Flaviem???
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2012-05-14 o 17:38
alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:27   #4408
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

tu i tu inne

Swietny tort a Flavis jak zwykle przecudny!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:57   #4409
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola dzieki akurat z tortu bylam mega niezadowolona, a zamowilismy utej babeczki co zwykle, chcialam cos z pociagiem a nie cars no ale trudno, grunt ze smakowal a Ty jeszcze na necie, za nauke
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:30   #4410
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Nolqa lacze sie w bolu. Zamiast sie zmotywowac do nauki, przesiedziec 10 dni nad ksiazkami, to potem znow bede sie uzalac ze musze przelozyc bo nie czuje ze umiem. Jak zwykle w czasie sesji lapie mnie jakas depresja przelezalabym najchetniej caly dzien w lozku byleby nie otwierac tych notatek
No wlasnie ja mam tak samo - w dodatku kiedy czegos nie rozumiem to w ogole trace ochote
I tez lapie depresje w czasie sesji i sie wkurzam, ze nie jestem systematyczna
W dodatku bede zdawac diritto privato dopiero we wrzesniu, bo mamy tak glupio daty porozkladane a ja jeszcze nie otworzylam ani jednej z tych dwoch wielkich ksiag Nie ma to jak spedzic sierpien z prawem

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Nolqa & Cuciola a sio do nauki!

Te¿ w przysz³ym tygodniu jadê na miesi±c do Pl, by postawiæ kropkê nad " i " w temacie mojego wykszta³cenia. Ale mam tak jak Cuciola najlepiej zaszy³abym siê pod ko³derk± i uciek³a od tego. Zawsze mam strasznego nerwa,¿e za ma³o umiem i nie zdam.

Mocno bij, bo ja zamiast siedziec nad ksiazkami to na wizazu jak zwykle
Oj a za Ciebie trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo po twojej mysli

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
I ja i ja - tez baty potrzebuje bo za tydzien mam egzamin z wloskiego a nic sie nie ucze i do tego dopiero co mialam prawie 3 tygodniowa przerwe.




A teraz to juz chyba naprawde uciekam



A zeby podkreslic jacy Ci wlosi sa wkurzajacy - 13 kwietnia pisalam egzamin z matmy (bylo nas w sumie nie wiele bo to powtorka byla) i do dzisiaj nie mam wynikow, wiec nie moge sobie rozplanowac innych egzaminow do sesji letniej - zastrzelcie mnie, albo sama zastrzele tego profesora!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.