make up no make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 08:20   #1
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187

make up no make up


Nie znalazłam jeszcze takiego tematu na wizażu
Czy znacie może jakieś dobre kosmetyki i sposoby, żeby wykonać taki make up? Niby mi to wychodzi, ale może dowiem się czegoś nowego
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 09:38   #2
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: make up no make up

chodzi o makijaż nude? zapewne pierwszym krokiem jest w miarę ładna cera, w razie W użyć korektora na wszelkie zaczerwienienia, blizny, sińce czy wypryski. Później jakiś leciutki podkład/ krem tonujący i oczywiście puder. Policzki muśnięte różem, zagęściłabym jeszcze kredką rzęsy na górnej powiece + tusz wydłużający. Obowiązkowo pomadka i błyszczyk w soczystych barwach. W sumie tak wygląda mój makijaż
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:04   #3
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

tak Chciałabym znalezc podkład ktory daje taka nieskazitelna cere etc
No i cienie do powiek, czy znacie jakies, moga byc drozsze, takie ktore daja intensywany odcien na powiece bez uzycia bazy? KOlor oczywiscie beż+
Aha no i nie wiem czy sie myle czy nie, ale dla mnie make up no make up, to wcale nie makijaz gdzie uzywamy mało kosmetykow. Baza, korektory, fluid, rozswietlacz, puder, zestaw do brwi, (ew. brazer/roz ) do wymodelowania twarzy to podstawa...
Macie moze jakies zdjecia?

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2011-07-30 o 11:09
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:56   #4
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: make up no make up

Intensywny beż?
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 19:13   #5
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

xD chodzi mi o taki ktory nie wyglada jak...hmmm... jak jak rozlazłe coś na powiece bez bazy
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:40   #6
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: make up no make up

Czemu bez bazy? Przecież to nie majątek (Art Deco 36 zł, ale wydajna niemiłosiernie) i nałożenie to kwestia kilku sekund.
Dowiedziałam się o takim cudzie i nabyłam je niezwłocznie niecały rok temu. Teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia. ŻADNE cienie nie wyglądają bez bazy tak dobrze jak na niej. Nie ważne czy Bourjois albo Inglot czy Wibo.
Dla mnie make-up no make-up to taki prawie niewidoczny w prawie niezauważalny sposób ukrywający mankamenty naszej urody i podkreślający jej walory. Nie ważne czy użyjemy 3 produktów czy 30.

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-07-30 o 20:41
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:57   #7
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: make up no make up

Ja bym użyła do wygładzenia powieki beżem Inglota 353 albo MACa Brule, a baza to dobra inwestycja
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 22:15   #8
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ja bym użyła do wygładzenia powieki beżem Inglota 353 albo MACa Brule, a baza to dobra inwestycja
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:06   #9
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: make up no make up

Make up no make up to makijaz naturalny. Chodzi w nim o to, zeby zakryc mankamenty urody i zeby wygladac pieknie, a do tego na tyle naturalnie jakby sie bylo bez makijazu. W takim przypadku odpadaja wszelkie kolorowe cienie do powiek, kapiacy z rzes tusz, mocny roz na policzkach czy ciemna szminka. Uzyte kolory powinny byc naturalne, a wiec brazy, beze, brzoskwinie, roze...

Prawdziwy make up no make up to czesto trudniejszy makijaz niz smokey eyes, bo trzeba go zrobic dokladnie, rozetrzec wszystkie linie, uzyc malej ilosci kazdego produktu (co nie oznacza malo produktow! jak przesadzisz z rozem czy z podkladem to juz nie bedzie make up no make up )

Pixiwoo wrzucila kilka tygodni temu na youtube makijaz no make up.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 22:16   #10
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

ok, miałam baze z Joko, fakt cienie wygladaja o wiele lepiej, chyba macie racje ze ni ma takich cieni ktore bez bazy wygladaja tak jak powinny wygladac. Wyprobuje tą art deco I zastanawiam sie czy idzie osiagnac efekt idealnie gładkiej skory czy zawsze jest to efekt obrobki zdjec;/

http://www.plotkiplotki.pl/wp-conten...ret-beauty.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/1/7017/z7017441X.jpg

http://i.pinger.pl/pgr442/7ebdf20200...rr-picture.jpg

wiem ze tu obrobka az bije po oczach Xd ale moze znacie jakies podkłady i pudry ktorymi mozna osiagac podobny efekt?
Baza pod fliud + nałozenie pedzelkiem to jak sadze poł sukcesu

Pixiwoo obejrzana i zakodowana, dzieki

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2011-07-31 o 22:18
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 23:25   #11
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: make up no make up

Ale chyba istnieje cien bezowy dobrze napigmentowany Moim zdaniem make up no make up to na powiece matowy bez,rzesy delikatnie wytuszowane,ewentualnie umiejetnie uzyta kredka,usta soczyste lustrzane ,ale bez koloru,lub bardzo zblizone do naturalnego koloru ust

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
chodzi o makijaż nude? zapewne pierwszym krokiem jest w miarę ładna cera, w razie W użyć korektora na wszelkie zaczerwienienia, blizny, sińce czy wypryski. Później jakiś leciutki podkład/ krem tonujący i oczywiście puder. Policzki muśnięte różem, zagęściłabym jeszcze kredką rzęsy na górnej powiece + tusz wydłużający. Obowiązkowo pomadka i błyszczyk w soczystych barwach. W sumie tak wygląda mój makijaż
Soczysty kolor pomadek to jakie kolory wedlug Ciebie???i czy takie odcienie nadaja sie, jak ktos ma zolte zeby??
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 23:36   #12
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez AniolZinnegoSwiata Pokaż wiadomość
Ale chyba istnieje cien bezowy dobrze napigmentowany Moim zdaniem make up no make up to na powiece matowy bez,rzesy delikatnie wytuszowane,ewentualnie umiejetnie uzyta kredka,usta soczyste lustrzane ,ale bez koloru,lub bardzo zblizone do naturalnego koloru ust
Oczywiście, że istnieje.

Make up no make up, wg mojej wiedzy, polega przede wszystkim na stworzeniu wrażenia nieskazitelnej cery (co zresztą, oczywiście, powinno być podstawą każdego porządnego makijażu), podkreśleniu rysów twarzy w nienachalny sposób + na delikatnym podkreśleniu oczu (czym niekoniecznie jest nałożenie na nie jednego odcienia beżu), brwi i ust (czym z kolei nie do końca jest nałożenie na nie błyszczyka w celu uzyskania lustrzanego efektu).
Makijaż o którym mowa, to nie po prostu subtelny makijaż, on do takich należy, ale nie każdy delikatny podkreślający urodę będzie "no make up".

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-07-31 o 23:41 Powód: jedno slowko
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:11   #13
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie czy idzie osiagnac efekt idealnie gładkiej skory czy zawsze jest to efekt obrobki zdjec;/

http://www.plotkiplotki.pl/wp-conten...ret-beauty.jpg

http://bi.gazeta.pl/im/1/7017/z7017441X.jpg

http://i.pinger.pl/pgr442/7ebdf20200...rr-picture.jpg

wiem ze tu obrobka az bije po oczach Xd ale moze znacie jakies podkłady i pudry ktorymi mozna osiagac podobny efekt?
Baza pod fliud + nałozenie pedzelkiem to jak sadze poł sukcesu
Te zdjecia sa przerobione w photoshopie. Podklad nalezy dobrac indywidualnie do cery. Podklad, ktorego ja uzywam (Armani Face Fabric) idealnie wygladza skore, zakrywajac wszelkie pory, dziurki, nierownosci. Tylko, ze on nie kryje, wiec sprawdzi sie jedynie przy cerze bez tradziku i naczynek. Nikt Ci nie doradzi odpowiedniego podkladu nie wiedzac czego Twojej skorze naprawde potrzeba.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 19:11   #14
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: make up no make up

Podstawa to zadbana skora, u mnie dobrze sprawdzil sie maybelline dream matte mousse - idealnie wtapial sie w skore, dopoki nie dostawalam jakichs niespodzianek na twarzy, robil cuda z moja buzia. Mam troche zaczerwienione policzki, a on dobrze wyrownywal koloryt skory (nie uzywalam bazy). No, ale wady tez swoje mial: suche skorki podkreslal, dlatego duzy nacisk na nawilzanie, na pewno nie polecilabym go osobie z sucha cera. Dla utrwalenia puder transparentny, chociaz i takowego nie potrzebowal, bo skora mi sie nie swiecila a i podklad dlugo sie utrzymywal bez i co najwazniejsze: nie splywal.

no i podpisuje sie rekami i nogami pod tym, co napisala MdM:
Cytat:
Nikt Ci nie doradzi odpowiedniego podkladu nie wiedzac czego Twojej skorze naprawde potrzeba.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 21:03   #15
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: make up no make up

Ja tylko napomknę, że - jeżeli pragniesz jednolitego beżu na powiekach bez użycia bazy - możesz np. użyć korektora pod oczy zamiast cienia.

Ja tak czasem robię, mam taki leciutki korektor z Essence (stay coś tam, o ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43321,stay-all-day-16h-longlasting-concealer-dlugotrwaly-korektor-stara-wersja.html&next=1), pacnę małą kropkę na każdą powiekę, wklepię i już; bardzo ładnie rozjaśnia spojrzenie i ujednolica - efekt jak po położeniu jasnego, beżowego cienia, tylko nic się nie roluje. Można tak w sumie używać każdego korektora, w płynie czy w sztyfcie, byleby nie był bardzo suchy (np. miałam też Rimmel Hide the Blemish, ten w sztyfcie - jest taki lekko lepiący, przez co nie wysuszał wrażliwych powiek ).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2011-08-01 o 21:04
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 17:47   #16
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Podstawa to zadbana skora, u mnie dobrze sprawdzil sie maybelline dream matte mousse - idealnie wtapial sie w skore, dopoki nie dostawalam jakichs niespodzianek na twarzy, robil cuda z moja buzia. Mam troche zaczerwienione policzki, a on dobrze wyrownywal koloryt skory (nie uzywalam bazy). No, ale wady tez swoje mial: suche skorki podkreslal, dlatego duzy nacisk na nawilzanie, na pewno nie polecilabym go osobie z sucha cera. Dla utrwalenia puder transparentny, chociaz i takowego nie potrzebowal, bo skora mi sie nie swiecila a i podklad dlugo sie utrzymywal bez i co najwazniejsze: nie splywal.

no i podpisuje sie rekami i nogami pod tym, co napisala MdM:
Maybelline miałam- skusiałam sie na mus latem, tym bardziej ze cere mam raczej tłusta ale nie ma na niej mocno widocznych zaskornikow, ani pryszczy czy przebarwien. Stosowałam ten LRP Toleriane (ten kryjacy) I Vichy (chyba kazdy rodzaj fluidu jaki maja), ale nic nie daje efektu jaki chce uzyskac. Albo jest za naturalnie i skora nie jest idealnie gładka albo jest za mocno, albo kiedy stosowałam podkłady "obiecujace" własnie make up no make up cera zaczynała mi sie świecić już poł godz po nałozeniu.
Zastanawiam sie teraz nad kupnem czegos drozszego (Dior, Givenchy, YSL, HR...) ale nie wiem czy warto ryzykowac...
Jakas baza z Sorai do tego i powinno być ok...
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 18:04   #17
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

No i odcien fluidu, kolejna baardzo wazna rzecz. gDzies wyczytałam, ze koniecznie musi wpadac w róz, potem wyczytałam ze bron Boze, ze musi wpadac w kolor zołty, bo Polki maja juz lekko zarozowiona cere i skłonnosc do teleangiektazji (w wiekszosci oczywiscie, nie wszystkie
Jestem typem lata- zimny kolor włosow, oczy szaro-niebieskie, cera tez o chłodnym odcieniu. I wydaje mi sie ze przy make up no make up fluid powinien miec kolor albo bezowy albo z domieszką różu, ale moge sie mylic, wizazu nie konczyłam.
A moze znacie jakies sposoby z wymodelowaniem twarzy dwoma kolorami? (musze sprobowac;])
A tu jeszcze zdjecia- wiem, że obróbka, ale mysle ze podobny efekt mozna uzyskac kosmetykami i odpowiednim cieniowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 600full-barbara-palvin.jpg (34,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 936full-barbara-palvin.jpg (107,5 KB, 30 załadowań)
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 18:45   #18
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: make up no make up

Podkład powinien mieć kolor dopasowany do koloru Twojej skóry, a nie jakiśtam bo "Polki taki mają".

Co do podkładu - przejrzyj KWC i poszukaj czegoś co Ci odpowiada (i zwykle warto inwestować w kosmetyki górnopółkowe). Do tego możesz zaopatrzyć się w porządny pędzel, podkład nałożony nim daje lepszy efekt niż nałożony palcami. Możesz zainwestować też w przyzwoitą bazę, pytanie tylko czego konkretnie od niej oczekujesz. Czytałam wiele dobrego o bazie Smashbox Photo Finish, ale sama nie używałam jej.

Nie ma czegoś takiego, że przy takim makijażu podkład powinien mieć określony kolor - to makijaż, którego ma w zasadzie nie być widać, wszystko musi być idealnie dopasowane do Twojej urody. Ma zakrywać wszelkie niedoskonałości, tworzyć wrażenie nieskazitelnej skóry, delikatnie podkreślać zalety i ukrywać wady (bronzer i rozświetlacz do modelowania, ale też bez przesady, to nie może bić po oczach).

No i jak już chyba ktoś napisał - podstawą jest jak najlepsza pielęgnacja.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 20:10   #19
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Podkład powinien mieć kolor dopasowany do koloru Twojej skóry, a nie jakiśtam bo "Polki taki mają".

Co do podkładu - przejrzyj KWC i poszukaj czegoś co Ci odpowiada (i zwykle warto inwestować w kosmetyki górnopółkowe). Do tego możesz zaopatrzyć się w porządny pędzel, podkład nałożony nim daje lepszy efekt niż nałożony palcami. Możesz zainwestować też w przyzwoitą bazę, pytanie tylko czego konkretnie od niej oczekujesz. Czytałam wiele dobrego o bazie Smashbox Photo Finish, ale sama nie używałam jej.

Nie ma czegoś takiego, że przy takim makijażu podkład powinien mieć określony kolor - to makijaż, którego ma w zasadzie nie być widać, wszystko musi być idealnie dopasowane do Twojej urody. Ma zakrywać wszelkie niedoskonałości, tworzyć wrażenie nieskazitelnej skóry, delikatnie podkreślać zalety i ukrywać wady (bronzer i rozświetlacz do modelowania, ale też bez przesady, to nie może bić po oczach).

No i jak już chyba ktoś napisał - podstawą jest jak najlepsza pielęgnacja.
Chyba masz racje... a to oznacza jeszcze długa droge przede mna- zanim dobiore podkład xD (poki co nie trafiłam na ten idealny Pedzle mam, chyba wszystkie w zasadzie- miałam na zajeciach podstawy wizazu
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 21:33   #20
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Ja tylko napomknę, że - jeżeli pragniesz jednolitego beżu na powiekach bez użycia bazy - możesz np. użyć korektora pod oczy zamiast cienia.
...albo samej bazy. Ja właśnie znalazłam swój ideał - Guerlain - idealnie przykrywa moje drobne żyłki tak, że potem wystarczy tylko kreska na szybko
A co do podkładów, pudrów z efektem no make up to moim zdanie taki efekt można osiągnąc tylko minerałami
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 14:07   #21
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
...albo samej bazy. Ja właśnie znalazłam swój ideał - Guerlain - idealnie przykrywa moje drobne żyłki tak, że potem wystarczy tylko kreska na szybko
A co do podkładów, pudrów z efektem no make up to moim zdanie taki efekt można osiągnąc tylko minerałami
Hmm, mam puder z Vichy mineralny Aera teint, miałam odcien 2, teraz mam 3, ale to jeszcze nie był ten efekt. Chyba ze zle nakładałam, ale robiłam to zgodnie z intsrukcja- małym kabuki wcierałam miejsce przy miejscu....fakt, na zdjeciach cera wtedy pięknie wyglada, ale z bliska widac ze jest puder i to dosc mocno widac, mimo, ze nie nakładałam go bardzo duzo. No i przyspieszał mi świecenie sie buzi, a na "dokładkę" makijazu nie robie, tuszuje wtedy czoło i okolice nosa pudrem transparentnym Dermablend, ale jest to efekt na chwilę...
Pasmal a ile mniej wiecej taka baza kosztuje?
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 14:48   #22
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Hmm, mam puder z Vichy mineralny Aera teint, miałam odcien 2, teraz mam 3, ale to jeszcze nie był ten efekt. Chyba ze zle nakładałam, ale robiłam to zgodnie z intsrukcja- małym kabuki wcierałam miejsce przy miejscu....fakt, na zdjeciach cera wtedy pięknie wyglada, ale z bliska widac ze jest puder i to dosc mocno widac, mimo, ze nie nakładałam go bardzo duzo. No i przyspieszał mi świecenie sie buzi, a na "dokładkę" makijazu nie robie, tuszuje wtedy czoło i okolice nosa pudrem transparentnym Dermablend, ale jest to efekt na chwilę...
Pasmal a ile mniej wiecej taka baza kosztuje?
Wybacz, ale Vichy to nie minerał tak jak L'Oreale, Revlony, Artdeco i inne takie. Wiele firm wypuściło teraz tzw. mineralne kosmetyki, bo jest to hit na rynku amerykańskim. Prawdziwe minerały znajdziesz na forum Wizażu pświęconym tylko tym kosmetykom. Ja osobiście polecam Bare Escentuals, choc jest kontrowersyjny, ale za to dostępny w Polsce w Sephorze (mega wybór odcieni podkładów, nie ma takiej opcji, żeby nie znaleźc czegoś dla siebie) i można przetestowac bez wpędzania się w koszty przesyłki z USA, poza tym Everyday Minerals, Lily Lolo, Lucy Minerals i wiele wiele innych. Jesteś chyba młodą osobą więc radzę pomyślec o minerałach, bo młoda cera nie potrzebuje takiego obciążenia jak płynne podkłady - przyjdzie jeszcze na to czas, jak już nie będzie innego wyjścia, wierz mi .
Baza Guerlain w Sephorze kosztuje ok. 130zł ale jest mega wydajna więc to dobrze zainwestowane pieniądze moim zdaniem.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 15:01   #23
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: make up no make up

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Wybacz, ale Vichy to nie minerał tak jak L'Oreale, Revlony, Artdeco i inne takie. Wiele firm wypuściło teraz tzw. mineralne kosmetyki, bo jest to hit na rynku amerykańskim. Prawdziwe minerały znajdziesz na forum Wizażu pświęconym tylko tym kosmetykom. Ja osobiście polecam Bare Escentuals, choc jest kontrowersyjny, ale za to dostępny w Polsce w Sephorze (mega wybór odcieni podkładów, nie ma takiej opcji, żeby nie znaleźc czegoś dla siebie) i można przetestowac bez wpędzania się w koszty przesyłki z USA, poza tym Everyday Minerals, Lily Lolo, Lucy Minerals i wiele wiele innych. Jesteś chyba młodą osobą więc radzę pomyślec o minerałach, bo młoda cera nie potrzebuje takiego obciążenia jak płynne podkłady - przyjdzie jeszcze na to czas, jak już nie będzie innego wyjścia, wierz mi .
Baza Guerlain w Sephorze kosztuje ok. 130zł ale jest mega wydajna więc to dobrze zainwestowane pieniądze moim zdaniem.
wow, dzieki Zabieram sie za szukanie poleconch kosmetykow
Nie za dobrez sie czuje w podkladach płynnych, fakt.
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.