Różnica pomiędzy podkładem oryginanym loreal infaillible (francuskim) a polskim? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 23:03   #1
BoginiChaosu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Różnica pomiędzy podkładem oryginanym loreal infaillible (francuskim) a polskim?


Witajcie, dzisiaj zakupiłam ten wlasnie podklad i dreczy mnie to pytanie.. czy istnieje taka roznica?

w niedziele jest wesele mojej kuzynki wiec chcialam sie zaopatrzyc w jakis nowy podklad - infaillible wydal mi sie najlepszy. Zobaczylam go w Rossmanie, patrze.. jest oryginalny tylko z dodatkowa biala nalepka z booku z objasnieniem polskim, pomyslalam pojde zobaczyc do innych drogerii.. w Wispolu byl o 10 zl tanszy, tylko ze bez nalepki a normalnymi opisami polskimi i napisem, że dystrybutor Warszawa, polski, ten kupilam.

I teraz dreczy mnie pytanie czy polski = gorszy? (tanszy) czy jest jakas roznica pomiedzy jakoscia czy w ogole miedzy takimi podkladami? moze macie i wiecie? bo teraz niewiem czy zle zrobilam czy dobrze.. i ogolnie jestem ciekawa jak to jest , jaka to roznica
BoginiChaosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 06:32   #2
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Różnica pomiędzy podkładem oryginanym loreal infaillible (francuskim) a polskim

żadnej różnicy nie ma
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 12:20   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Różnica pomiędzy podkładem oryginanym loreal infaillible (francuskim) a polskim

no ale co miałby mieć dystrybutor wspólnego z tym czy produkt jest polski/francuski? Polski dystrybutor nie oznacza wcale, że produkt był wyprodukowany w pl - a że są różne naklejki - często różni odbiorcy życzą sobie różne oznakowanie opakowań. W środku jest produkt ten sam ale ulotki, naklejki etc zmienia się w zależności od odbiorcy.
A jeżeli chodzi o jakość to ja bym się po prostu dokładniej przypatrzyła warunkom przechowywanie podkładu w drogerii.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.