Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-13, 09:38   #871
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A to przyklad zmieniajacego sie podejscia do sylwetki na przykladzie plaszczy Burberry:

Lata 60. KLIK

1970 lub nieco pozniej KLIK

A tu juz 1976 i przesuniecie w strone szerszych i dluzszych linii KLIK

1983 trend sie poglebia KLIK

by w 1988 przybrac jeszcze bardziej oversajzowa forme KLIK

A potem wracac pomalutku do troche blizszych cialu linii w latach 90 KLIK

Zeby w latach 1998-99 wygladac tak KLIK

A w 2005-2006 tak KLIK

Zas obecnie ciagle jest sporo raczej waskich modeli przed kolano, ale pojawiaja sie tez takie KLIK.

I ja sie wlasnie obawiam, ze moda powoli kieruje sie w strone powszechnego oversajzu i powiekszania parametrow szerokosci i dlugosci.
Te płaszcze <3 te z lat 60 i z kate moss za wąskie, ale reszta świetna

Ale akurat płaszcze bardziej oversize uwielbiam, a jak mają pasek to ideolo.

W sumie modę obecnych lat, czyli totalny miszmasz, bardzo lubię właśnie za wybór, choć z jednym mam problem - kiedyś była moda na maksi spódnice, teraz jest ma midi a ja dalej szukam swojej idealnej maksi spodnicy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 09:38   #872
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tego typu spodnie tez moglabym nosic, ale z ciut bardziej dopasowana gora.
Mnie się podobają te żółte, ale też widziałabym je z dopasowaną górą. Przymierzam co jakiś czas szerokie spodnie i niestety nie jest to korzystny dla mnie fason.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 09:50   #873
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

A co do trenczy Burberry, to takim modelem vintage z 1970 roku bym nie pogardzila
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 09:55   #874
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A co do trenczy Burberry, to takim modelem vintage z 1970 roku bym nie pogardzila
Mnie się podobają te wąskie modele, z jak najmniej rozszerzonym dołem. Karol i Diana - masakra. Ale ja w ogóle nie lubię stylu Diany, te ciuchy i fryzura robiły z niej babochłopa. Pamiętam że nawet w latach 90. nie rozumiałam zachwytów nad jej wyglądem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:01   #875
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się podobają te wąskie modele, z jak najmniej rozszerzonym dołem. Karol i Diana - masakra. Ale ja w ogóle nie lubię stylu Diany, te ciuchy i fryzura robiły z niej babochłopa. Pamiętam że nawet w latach 90. nie rozumiałam zachwytów nad jej wyglądem.
Moda lat 80-tych i 90-tych to dla mnie dramat, zarowno ubrania, jak i makijaz i fryzury, ciesze sie, ze moj wiek nastoletni i wczesno-dorosly nie przypadl na tamte czasy, bo byloby mi wstyd po latach za takie oszpecanie sie.
A co do plaszczy, to podobaja mi sie wszystkie, poza tymi szerokimi oversize, nie znosze ubran oversize, tragicznie w nich wygladam. Jeszcze dol ujdzie, ale talie i gore koniecznie musze miec wzglednie dopasowana.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:02   #876
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się podobają te wąskie modele, z jak najmniej rozszerzonym dołem. Karol i Diana - masakra. Ale ja w ogóle nie lubię stylu Diany, te ciuchy i fryzura robiły z niej babochłopa. Pamiętam że nawet w latach 90. nie rozumiałam zachwytów nad jej wyglądem.

Nie umiem się przekonać jedynie do jej fryzury, mam nadzieje, ze nie wróci. Ale ogolnie podoba mi się styl Diany, gdzieś niedawno trafiłam na artykuł o tym, jak wiele elementów jest teraz znowu modnych. Przejrzałam zdjęcia i rzeczywiście, mogłaby dzis normalnie wyskoczyć na ulice i jeszcze by została uznana za modnisie. Mogłabym nosić jej tenisowe outfity spokojnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:05   #877
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
W sumie modę obecnych lat, czyli totalny miszmasz, bardzo lubię właśnie za wybór, choć z jednym mam problem - kiedyś była moda na maksi spódnice, teraz jest ma midi a ja dalej szukam swojej idealnej maksi spodnicy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jak to nie ma mody na maxi? Na samym Zalando 8 stron. Chociaż to pewnie zależy od wzrostu co dla kogo jest midi a co maxi.
Poza tym nie przypominam sobie za mojego życia czasów, kiedy maxi były jakimś powszechnie noszonym fasonem tak jak np spodnie dzwony czy rurki. Raczej gdzieś tam sobie istnieją w tle i latem niektóre kobiety noszą (bo zimą to raczej kiepsko).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 10:07   #878
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Kocham maxi sukienki latem Niestety mam tylko dwie, ale planuje kupic wiecej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:14   #879
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja kocham oversize ale w takim wydaniu, a nie w takim jak te KoreankiZałącznik 7719151Załącznik 7719152Załącznik 7719153Załącznik 7719154Załącznik 7719155

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:17   #880
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

W ciuchach oversize czulabym sie jak w worku na ziemniaki, to po prostu wybitnie nie jest moja estetyka, czulabym sie przebrana za kogos innego, a nie ubrana Akurat robilam dzis kilka zdjec na insta z niedawno nabytymi outfitami, w ktorych czuje sie w 100% jak ja, no i to jest przeciwienstwo dzinsow i wielkich koszulek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7827.jpg (271,8 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7825.jpg (267,7 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7780.jpg (323,6 KB, 164 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:19   #881
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

kasztanka przepięknie się ubierasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 10:22   #882
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
kasztanka przepięknie się ubierasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje Kocham kolory, wzory, nadruki, sukienki, spodnice, retro sweterki, w ogole klimaty pin up i vintage. Dlugo zajelo mi znalezienie swojego stylu i w tym przeprowadzka do Australii bardzo pomogla, bo tego typu klimaty sa tu bardzo popularne i jest w czym wybierac Tylko z butami mam problem, bo ciezko mi znalezc takie, ktore beda jednoczesnie ladne, w moim stylu i wygodne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:22   #883
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W ciuchach oversize czulabym sie jak w worku na ziemniaki, to po prostu wybitnie nie jest moja estetyka, czulabym sie przebrana za kogos innego, a nie ubrana Akurat robilam dzis kilka zdjec na insta z niedawno nabytymi outfitami, w ktorych czuje sie w 100% jak ja, no i to jest przeciwienstwo dzinsow i wielkich koszulek.
To jest piękny styl, w którym ja z kolei wyglądam jak przebrana.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:28   #884
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest piękny styl, w którym ja z kolei wyglądam jak przebrana.
Cieszy mnie to, ze obecnie jest wieksza roznorodnosc jesli chodzi o to, co mozna kupic w sklepach i dla kazdego cos sie znajdzie. Cierpialabym bardzo muszac nosic np. jedynie garsonki w czerni i szarosci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:39   #885
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moda lat 80-tych i 90-tych to dla mnie dramat, zarowno ubrania, jak i makijaz i fryzury, ciesze sie, ze moj wiek nastoletni i wczesno-dorosly nie przypadl na tamte czasy, bo byloby mi wstyd po latach za takie oszpecanie sie.
To ja wprost przeciwnie, chciałabym aby moje dzieciństwo i czasy nastoletnie przypadły na lata 80 i 90 Ta moda jest z dzisiejszego punktu widzenia bardzo tandetna, ale moim zdaniem w taki uroczy sposób. Podobało mi się, że stawiano na objętość fryzury (nie musiałabym nic robic z włosami, super ) a makijaże... no tu już gorzej, dzisiejszy no make up jest lepszy, ale jak porównać ten z lat 80 do tego dzisiejszego a'la draq queen z toną rozświetlacza i konturowania, to lata 80 zdecydowanie wygrywają
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:41   #886
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Chailleach Pokaż wiadomość
To ja wprost przeciwnie, chciałabym aby moje dzieciństwo i czasy nastoletnie przypadły na lata 80 i 90 Ta moda jest z dzisiejszego punktu widzenia bardzo tandetna, ale moim zdaniem w taki uroczy sposób. Podobało mi się, że stawiano na objętość fryzury (nie musiałabym nic robic z włosami, super ) a makijaże... no tu już gorzej, dzisiejszy no make up jest lepszy, ale jak porównać ten z lat 80 do tego dzisiejszego a'la draq queen z toną rozświetlacza i konturowania, to lata 80 zdecydowanie wygrywają
Moje dziecinstwo przypadlo na te czasy, mam obecnie 32 lata. I tak, nosilam ortalionowe dresy, dzwony, legginsy, rybaczki i ogrodniczki w dziecinstwie. Ale owczesna moda dla doroslych mi sie nie podoba
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:48   #887
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Chailleach Pokaż wiadomość
To ja wprost przeciwnie, chciałabym aby moje dzieciństwo i czasy nastoletnie przypadły na lata 80 i 90 Ta moda jest z dzisiejszego punktu widzenia bardzo tandetna, ale moim zdaniem w taki uroczy sposób. Podobało mi się, że stawiano na objętość fryzury (nie musiałabym nic robic z włosami, super ) a makijaże... no tu już gorzej, dzisiejszy no make up jest lepszy, ale jak porównać ten z lat 80 do tego dzisiejszego a'la draq queen z toną rozświetlacza i konturowania, to lata 80 zdecydowanie wygrywają
Ja bym raczej o latach 00 powiedziała, że to tandetna moda (pasemka, solara, poślady i kolce biodrowe wystające ze spodni).
Lata 90, które przeżyłam jako wczesna nastolatka, to w moich oczach przede wszystkim babochłopowaty styl chowania sie w za dużych ubraniach z szerokimi, za długimi rękawami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:52   #888
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym raczej o latach 00 powiedziała, że to tandetna moda (pasemka, solara, poślady i kolce biodrowe wystające ze spodni).
Lata 90, które przeżyłam jako wczesna nastolatka, to w moich oczach przede wszystkim babochłopowaty styl chowania sie w za dużych ubraniach z szerokimi, za długimi rękawami.
Lata 80-te i wczesne 90-te kojarza mi sie wlasnie miedzy innymi ze znieksztalcajacymi sylwetke fasonami: wielkie ramiona, szerokie dwurzedowe marynarki, spodnie "marchewy", garsonkopodobne twory u mlodych kobiet: 20- i 30-letnich, buty na obcasie w typie slingback, trwala na wlosach, krzykliwy makijaz.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:53   #889
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic do oversajzu jako takiego. Ot, sposób podejścia do kształtowania sylwetki, który pewnym typom kobiet bardzo pasuje, ale że sama się do tych typów nie zaliczam, to nie chciałabym jego dominacji na kolejne 20 lat.



Pewnie z tego samego powodu, dla którego kobiety w latach 80 sobie to robiły. Bo panowała taka moda i ona ukształtowała gusty na długi okres czasu. Pamiętam, że jak w okolicach 1995 zaczęły powoli wchodzić na rynek ciuchy o liniach bliższych ciału, to wydawały mi się one strasznie obcisłe (z dzisiejszego punktu widzenia daleko im było do obcisłości) i dziwnie się czułam mierząc coś takiego.
Tak ale razem z modą zmieniły się też czasy i mentalność. Ludzie się nauczyli że różnorodność jest super i nie muszą być na jedno kopyto w określobym stylu jak w Truman Show bo to bez sensu. Co do Twojej teorii że moda kształtowała gusty np. w latach 80 czy 90 nie zgadzam się, moja matka raz w życiu zrobiła sobie jakoś wtedy trwałą za czyjąś namową i żałowała od pierwszej chwili, kobiece sukienki takie które super wyglądają i dzisiaj szyła sobie sama.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 10:55   #890
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Tak ale razem z modą zmieniły się też czasy i mentalność. Ludzie się nauczyli że różnorodność jest super i nie muszą być na jedno kopyto w określobym stylu jak w Truman Show bo to bez sensu. Co do Twojej teorii że moda kształtowała gusty np. w latach 80 czy 90 nie zgadzam się, moja matka raz w życiu zrobiła sobie jakoś wtedy trwałą za czyjąś namową i żałowała od pierwszej chwili, kobiece sukienki takie które super wyglądają i dzisiaj szyła sobie sama.
Ja bym sie jednak zgodzila, ale nie w 100%. Znam sporo osob, ktore nie maja swojego wyrobionego stylu i nosza to, na co wlasnie jest moda. Sa wyjatki, ktore maja w nosie to co modne, bo wiedza, ze im to nie pasuja, albo zwyczajnie podobaja im sie inne rzeczy, ale sporo osob jednak za ta sezonowa moda podaza.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:01   #891
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Lata 80-te i wczesne 90-te kojarza mi sie wlasnie miedzy innymi ze znieksztalcajacymi sylwetke fasonami: wielkie ramiona, szerokie dwurzedowe marynarki, spodnie "marchewy", garsonkopodobne twory u mlodych kobiet: 20- i 30-letnich, buty na obcasie w typie slingback, trwala na wlosach, krzykliwy makijaz.
Do tych ramion miałam naprawdę uraz, większość bluzek czy kurtek miała wtedy wszyte poduszki na ramionach (czasem poduchy). Z pasją je wypruwałam. Obecnie ramiona podkreśla się na inne sposoby niż warstwą gąbki.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Tak ale razem z modą zmieniły się też czasy i mentalność. Ludzie się nauczyli że różnorodność jest super i nie muszą być na jedno kopyto w określobym stylu jak w Truman Show bo to bez sensu. Co do Twojej teorii że moda kształtowała gusty np. w latach 80 czy 90 nie zgadzam się, moja matka raz w życiu zrobiła sobie jakoś wtedy trwałą za czyjąś namową i żałowała od pierwszej chwili, kobiece sukienki takie które super wyglądają i dzisiaj szyła sobie sama.
No widzisz, ale jednak sobie te trwałą zrobiła. Nie znam wiele młodych kobiet, które w ciągu ostatnich 10-15 lat robiły sobie trwałą. Bo to po prostu nie jest modne. Modne były gładkie włosy i większość obecnych 25-40 latek ma za sobą przynajmniej wypróbowanie prostownicy albo regularnie jej uzywa(ła).
To że jakieś jednostki nie używały albo w latach 80 nie zrobiły (albo tylko raz zrobiły) sobie trwałą, w żaden sposób nie zaprzecza temu, że jesteśmy dziećmi swojej epoki także w kwestiach estetycznych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:07   #892
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mi się podoba, o ile stylowka nie jest rzeczywiście przegięta. Niektórzy wygladaja jakby się ubierali po ciemku. Te tutaj mogłabym nosić, przynajmniej talia jest jako tako podkreślona i od razu efekt lepszy.
Załącznik 7719147

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tego typu spodnie tez moglabym nosic, ale z ciut bardziej dopasowana gora.
Tragedia te pory
Ta szara pani

w takim stylu jeszcze jest to dla mnie akceptowalne
https://comsoltwojstyl.pl/userdata/p...ia--Czarny.jpg





[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87925852]Ja kocham oversize ale w takim wydaniu, a nie w takim jak te KoreankiZałącznik 7719151Załącznik 7719152Załącznik 7719153Załącznik 7719154Załącznik 7719155

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
No taki dla mnie ok.


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja bym sie jednak zgodzila, ale nie w 100%. Znam sporo osob, ktore nie maja swojego wyrobionego stylu i nosza to, na co wlasnie jest moda. Sa wyjatki, ktore maja w nosie to co modne, bo wiedza, ze im to nie pasuja, albo zwyczajnie podobaja im sie inne rzeczy, ale sporo osob jednak za ta sezonowa moda podaza.
Dużo osób podąża za modą ale tak było od zawsze a jednak szczęsliwie doczekaliśmy tego że można totalnie zlewać co w ogóle jest rzekomo modne i bawić się stylami. Też uwielbiam retro i bardzo dopasowanie górą, w piersiach i talii, więc dla mnie styl żony ze stepford zawsze na propsie. Nie identycznie of kors. Bardzo mi się podobały stylówy głównej bohaterki z Wiek Adeline. Choćby ten jej taliowany obciśle płaszcz z rozkloszowanym dołem coś pięknego. Sama mam podobny. Tak samo większość spódnic mam z outletów itp. Uwielbiam też hafty więc jedną z moich ulubionych jest z zeszłorocznej kolekcji biała z Orsaya.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-06-13 o 11:10
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:13   #893
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Ja robiłam trwałą kilka lat temu, bo chciałam mieć falowane włosy, żeby mieć więcej objętości, której mam 0 ale poza mną nie znam nikogo innego.

Szerokie spodnie to akurat jedyne co akceptuję oversize'owego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:17   #894
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87925998]Ja robiłam trwałą kilka lat temu, bo chciałam mieć falowane włosy, żeby mieć więcej objętości, której mam 0 ale poza mną nie znam nikogo innego.

Szerokie spodnie to akurat jedyne co akceptuję oversize'owego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja też, ale nie znam poza tym osobiście żadnej kobiety w moim wieku i młodszej, która by robiła. Raczej prawie każda miała prostownicę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:20   #895
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też, ale nie znam poza tym osobiście żadnej kobiety w moim wieku i młodszej, która by robiła. Raczej prawie każda miała prostownicę.
Z prostownicą to prawda. Sama mam, ale już dawno nie używałam. Mam też lokówkę i znam kilka dziewczyn, które również mają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:23   #896
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moje dziecinstwo przypadlo na te czasy, mam obecnie 32 lata. I tak, nosilam ortalionowe dresy, dzwony, legginsy, rybaczki i ogrodniczki w dziecinstwie. Ale owczesna moda dla doroslych mi sie nie podoba
Moim zdaniem miała lepsze i gorsze momenty, ale coś takiego (mam tu na myśli same stroje ): https://www.google.com/search?q=moda...nLlz1mTpQr_IOM mi się autentycznie podoba
A te stroje męskie z lat 80 https://gmale.pl/historia-mody-meski...wspolczesnosc/ to już w ogóle OMG

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym raczej o latach 00 powiedziała, że to tandetna moda (pasemka, solara, poślady i kolce biodrowe wystające ze spodni).
Fakt, moim zdaniem lata 00 są najbardziej tandetne, ale właśnie nie w ten uroczy sposób, jak lata 80.
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:27   #897
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Współpracuję z dużym brytyjskim sklepem z ciuchami, pracuję z nowymi kolekcjami jest tam doslownie wszystko o czym piszecie: workowate oversize, buty z paskiem na pięcie, spodnie marchewy. Do tego reedycje modeli butów sportowych z lat 90 u marek typu adidas, Nike, Fila.

Mówiąc szczerze, jak zaczynałam ten projekt to bałam się, że się naoglądam tylu ciuchów i będę chciała kupować na tony, a nic takiego się nie stało
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:29   #898
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

spodnie marchewy <3 nie myślałam, że pokocham jakiś fason bardziej od boyfriendów i momów, ale jednak marchewy są genialne
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:31   #899
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Musiałam wygooglać buty z paskiem na pięcie. Brr. :P
Prostownica to dla mnie też trochę fenomem, ok, wygląda to dobrze, ale też odbiera objętości i ulizuje fryzurę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:40   #900
Chailleach
Wcale nie wiedźma!
 
Avatar Chailleach
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 270
Dot.: Moda w dzisiejszych czasach. No właśnie: na co?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Musiałam wygooglać buty z paskiem na pięcie. Brr. :P
Prostownica to dla mnie też trochę fenomem, ok, wygląda to dobrze, ale też odbiera objętości i ulizuje fryzurę.
Wygooglałam te buty i podobają mi się Ale szalenie niepraktyczne.

Co do prostownicy, to raz, że włosy po jej użyciu bardzo wpisują się w obecne trendy ale pomaga też poskromić puszące się, niesforne kudły. Zanim narodziło się włosomaniactwo to pewnie była to jedyna łatwo dostępna opcja I fakt, moim zdaniem takie ulizane włosy wyglądają fajnie, tylko jeśli jest ich dużo, w ostateczności średnio, inaczej wygląda to... źle.
__________________
Through all the tumult and the strife
I hear it's music ringing
It ever echoes in my life
How can I keep from singing?
Chailleach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-29 17:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.