(Zbyt) czarny humor - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-13, 14:40   #31
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: (Zbyt) czarny humor

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Strasznie jesteś drażliwy i pamiętliwy.

Żart czasami jest zwyczajnie nie na miejscu albo zwyczajnie nietrafiony w czasie/sytuacji. Tu tak mogło być, bo wiem ze hihihaha covid nie istnieje, ale jednak niejeden go okropnie przeszedł albo w ogóle nie przeżył.
Nie byłoby mi do śmiechu, jakbym komuś powiedziała akurat w stresie że mogę być zarażona, ze jestem chora i mój jest chory, a ktoś: No haha, już po was.

A jakby potem jeszcze odwalał jakieś niesmaki, i to po przeprosinach, to bym pomyślała ze mało ze nie ma wyczucia - poczucie humoru z tego nie zwalnia wbrew pozorom - to jeszcze jest obrażalskim bufonem.
Chyba się gdzieś minęliśmy. Przeczytaj proszę posty wyżej
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 14:45   #32
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: (Zbyt) czarny humor

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Też o tym myślałem, ale wydaje mi się, że jest kilka rodzajow heheszkowania. Ja z nią śmieszkowałem jak z kumplem, więc nie wydaje mi się, żeby zauważyła z mojej strony jakieś sygnały, bo ich nie było. Można przecież znaleźć wspólny język i się pośmiać bez napięcia seksualnego, prawda?
Oczywiście, że można, ale ludziom czasami brakuje wyczucia, a sądząc po Twoim sposobie wypowiadania się, może trochę ogłady..? może jednak żarcików było za dużo, albo za bardzo przesunąłeś granicę i koleżance się ulało. No bywa. Pożartować można, ale czasem trzeba wiedzieć kiedy przestać.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 15:43   #33
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: (Zbyt) czarny humor

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Strasznie jesteś drażliwy i pamiętliwy.

Żart czasami jest zwyczajnie nie na miejscu albo zwyczajnie nietrafiony w czasie/sytuacji. Tu tak mogło być, bo wiem ze hihihaha covid nie istnieje, ale jednak niejeden go okropnie przeszedł albo w ogóle nie przeżył.
Nie byłoby mi do śmiechu, jakbym komuś powiedziała akurat w stresie że mogę być zarażona, ze jestem chora i mój jest chory, a ktoś: No haha, już po was.

A jakby potem jeszcze odwalał jakieś niesmaki, i to po przeprosinach, to bym pomyślała ze mało ze nie ma wyczucia - poczucie humoru z tego nie zwalnia wbrew pozorom - to jeszcze jest obrażalskim bufonem.

Są sytuacje i sytuacje.


Jednych to bawi, innych niekoniecznie.


Jak i tak mam umrzeć na covida, to co, mam jeszcze ostatnie chwile życia płakać?


A co do wątku - albo powstał, bo autor ma jakieś tendencje do kręcenia guanoburzy i rozpamiętywania, albo dlatego, że chciał się pochwalić, jaki jest edgy.


(*Co nie zmienia faktu, że mnie śmieszy.)


Pozdrawiam z miasta Ebisu. (#Orochididnothingwrong)


Ale tak serio to zgadzam się, że trzeba wyczuć moment. Mam znajomych, którzy przeżywali covid i z nimi nie żartowałam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-13 16:43:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.