Mój facet pisze z koleżanką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-30, 15:24   #1
nobir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9

Mój facet pisze z koleżanką


Cześć,
chciałabym Was zapytać, jak zachowałybyście się w podobnej sytuacji.
Mój chłopak ma w pracy głównie damskie towarzystwo, ma kilku kolegów, ale nie widzę w nim inicjatywy do kontaktów z nimi. Kiedyś o jednej z koleżanek powiedział, że jest bardzo ładna. Ostatnio zauważyłam, że wymienia z nią wiadomości na IG. Nie ma w nich podtekstów seksualnych, ale bardzo mi to uwiera i przeszkadza, bo mój poprzedni chłopak zdradził mnie z koleżanką z pracy po 7 latach związku. Czy to normalne, że przez to cierpie?
nobir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:06   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój facet pisze z koleżanką

Każdemu wolno pisać z kim chce. Tak, to dziwne że cierpisz, bo twój facet pisze ze znajomymi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:34   #3
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Mój facet pisze z koleżanką

Cytat:
Napisane przez nobir Pokaż wiadomość
Cześć,
chciałabym Was zapytać, jak zachowałybyście się w podobnej sytuacji.
Mój chłopak ma w pracy głównie damskie towarzystwo, ma kilku kolegów, ale nie widzę w nim inicjatywy do kontaktów z nimi. Kiedyś o jednej z koleżanek powiedział, że jest bardzo ładna. Ostatnio zauważyłam, że wymienia z nią wiadomości na IG. Nie ma w nich podtekstów seksualnych, ale bardzo mi to uwiera i przeszkadza, bo mój poprzedni chłopak zdradził mnie z koleżanką z pracy po 7 latach związku. Czy to normalne, że przez to cierpie?

Czysto teoretycznie - nie ma nic złego w komunikowaniu się ze znajomymi. Dziwnym dla mnie byłoby urwanie kontaktu ze znajomymi, bo jest się w związku.

Ale to zależy od sytuacji. Piszesz, że cierpisz. To nie jest ok. Czy Twój facet dał Ci podstawy, abyś mu nie ufała/obawiała się, że nie będzie Ci wierny? Czy podejrzewasz, że dąży do romansu z tą koleżanką? Rozmawiałaś z nim?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 16:39   #4
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Mój facet pisze z koleżanką

W jakiej formie był ten komplement? Nagle tak wypalił?

Rozmowy z koleżankami... to tylko rozmowy. Jednak komplementy - mi by się to nie podobało, bo kojarzy się z flirtem. Często z nią pisze?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 18:07   #5
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Mój facet pisze z koleżanką

Tobie powiedział, że koleżanka jest bardzo ładna? W jakim kontekście to było powiedziane?
Rozumiem Cię, sama mam trust issues jeśli chodzi o koleżanki (ktoś grał wobec mnie nie fair w tym temacie), dlatego cieszę się że mój obecny TŻ nie ma koleżanek (oprócz np dziewczyn jego kolegów, ale to są nasze wspólne kumpele).
Nie dziwię się, że niepokoi Cię jego kontakt z koleżanką, która jest dla niego "bardzo ładna".
Jak wygląda ich kontakt? Jakieś zdawkowe reakcje na instarelacje czy bardziej rozbudowane rozmowy? Twój chłopak sam z siebie też zaczyna te rozmowy? On w ogóle wie, jak zostałaś potraktowana w poprzednim związku? Mój np wie, że mam alergię na koleżanki i nie szuka kontaktu z żadnymi. Ma co prawda znajome z dawnych lat, ze szkoły i jak czasami napiszą do niego, np. odpowiedzą na jego instarelację, to coś tam im odpisze zdawkowo, ale sam z siebie nie próbuje nawiązywać kontaktu. Nie potrzebuje tego, te znajomości nie są dla niego na tyle istotne żeby musiał je podtrzymywać, a wie że ja nie czułabym się z tym komfortowo.
Tutaj jest trochę inna sytuacja, bo jednak z tą koleżanką tak czy inaczej jakiś kontakt będzie miał chociażby w pracy, służbowo, ale na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim o tym, jak się z tym czujesz, wytłumaczyła mu dlaczego chciałabyś żeby ograniczył prywatne rozmowy z nią.
Może okaże się, że nie jest to dla niego istotne i bez problemu może zrezygnować z tych rozmów na insta dla Twojego komfortu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 18:12   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mój facet pisze z koleżanką

Skad wiesz co jej pisze ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-30 19:12:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.