makijaz i kolor wlosow do bardzo jasnej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-18, 11:46   #1
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Wink

makijaz i kolor wlosow do bardzo jasnej cery


witam! sprawa wyglada nastepujaco: mam bardzo jasna karnacje i nie zamierzam tego zmieniac bo nie lubie opalenizny chcialabym sie dowiedziec jaki kolorek wlosow najbardziej pasuje do takiej cery, tak aby nie wygladala zbyt 'trupio' (aktualnie mam ciemnobrazowe wlosy) no i jakie cienie do oczu sa odpowiednie. Czy przefarbowanie wlosow na kolor ala miodowy bedzie dla mnie odpowiednie? Prosze o pomoc
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:51   #2
Joanna Skiba
BAN stały
 
Avatar Joanna Skiba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: makijaz i kolor wlosow do bardzo jasnej cery

jestem wizażystką i postaram się ci doradzić. do bardzo jasnej cery nie pasuje tylko 1 kolor włosów-bardzo jasny blond. dlaczego? bo wtedy twarz zlewa sie z włosami. wiele jasnych podkładów na rynku ma odcień różowawy a przy jasnych włosach mozna wyglądać jak świnka a tego nie chcemy! mozesz pozostac przy swoim kolorze włosów lub albo rozjaśnic(np do miodowego blondu tak jak pisałas)albo przyciemniec. jesli przyciemnisz na czarny moze to spowodowac wyostrzenie rysów twarzy a jednoczesnie postarzenie, biorę po uwage ze jestes osobą młodą i wszelkie przyciemnianie koloru włosów moze wyjsc bardzo niekorzystnie więc zostaje nam pozostanie przy tym kolorze co masz lub rozjasnienie. jesli bys została przy kolorze naturalnym zawsze mozesz uzyc brokatu w sprayu(to na sylwestra) aby wyglądac inaczej a na codzien uczesz sie inaczej( pokrec włosy , wyprostuj, związ czesc zwin u upnij mozliwosci jest tysiące!) rozjasnienie włosów moze natomiast wiązac sie z tym ze uzyskasz żółtawy odcien wtedy trzeba zastosowac płukanke kilkuminutową polecam poprosic fryzjera o porade mozliwosci jest wiele. zajmijmy sie moze makijazem i tu dopiero sie zaczyna! bo wszystko zalezy...od kształu twarzy , rozstanienia oczu ,rodzaju cery, twoich upodoban, włosów i całej reszty. co jest uniwersalne to to ze makijaz sylwestrowy powinien byc mocniejszy lekko szalony błyszczący ! nie żałuj brokatu jesli masz ciemne brwi nie żałuj czarnej kredki moze nawet eyelinera, ale nie powim jak dokładnie powinnas go nałozyc bo cie nie widziałam (np jesli masz duze oczy obrysuj je tylko do połowy od zewnątrz na górze mocniej)kolory-mieszaj conajmniej 3 np jasne i ciemne złoto + brąz albo fiolet róz + biel lub zółty czerwien i granat po połączeniu bedziesz miała mnóstwo kolorów jak sie połączą życze udanej zabawy z makijażem ale pamiętaj by wczesniej zrobic sobie próbe by w tę wazną noc wyglądac EXTRA!!! pozdrawiam joanna skiba (moje makijaze w katalogu wizażystów polecam się)
Joanna Skiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 15:12   #3
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: makijaz i kolor wlosow do bardzo jasnej cery

dziekuje bardzo za wszystkie rady! napewno z nich korzystam! pozdrawiam
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.