Odchudzanie - jest ktoś chętny z okolic Bytomia, Katowic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 18:34   #1
yex
Przyczajenie
 
Avatar yex
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 2
GG do yex Send a message via Skype™ to yex

Odchudzanie - jest ktoś chętny z okolic Bytomia, Katowic?


Przekroczyłam magiczną 40 i postanowiłam, że właśnie teraz zrzucę 15 kg. Mąż jutro wyjeżdża na kilka miesięcy i przy okazji zrobię mu niespodziankę. Oczywiście głównie chcę zrobić to dla siebie aby podnieść własną samoocenę, kondycję, poprawić zdrowie. Wiem jednak, ze sama sobie nie poradzę potrzebuję wsparcia, przyjaciół, którzy podobnie się czują, chcą zrobić coś dla siebie bo w pojedynkę próbowali już wielu diet, ćwiczeń i Bóg wie jeszcze czego ale zawsze zabrakło determinacji. Z chęcią poszłabym na basen, pobiegała, na aerobik nawet na dyskotekę, ale nie mam z kim, nie mam nikogo kto by mnie w tym wspierał i kogo sama mogłabym wesprzeć. Może ktoś potrzebuje wsparcia tak jak ja? Pozdrawiam ciepło.
yex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 07:37   #2
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Dot.: Odchudzanie - jest ktoś chętny z okolic Bytomia, Katowic?

Zapraszam do wątku Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko tam znzjdziesz napewno wsparcie ja tam schudłam jusz8 kg dziewczyny są naprawde miłe i dużo porad tam znajdziesz jeśli zechcesz to czekamy
__________________
BYŁO 92kg-01.04.2009
JEST 55kg i będzie
Żyje przyszłością ! A przeszłość zostawiam w tyleee z nadzieją że mnie już nie dogoni
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 07:55   #3
Maria53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Odchudzanie - jest ktoś chętny z okolic Bytomia, Katowic?

Witam, jestem z Katowic. Odchudzamy się z mężem od 9 lutego br. Mąż chudnie szybciej niż ja. Jemu zostało 3 kg, mnie 6 kg. Jesteśmy na diecie dr Dukana.Dieta jest niezła . Nie jest się głodnym, ale trzeba również mieć silną wolę bo pokus nie brakuje i okazji też. Dla wątpiących dodam, że wspólnie schudliśmy 27 kg. To super uczucie iść do sklepu i kupować małe rozmiary, słuchać jak znajomi mówią że ładnie wyglądamy, że odmłodnieliśmy, wymienić całą garderobę bo wszystko jest za duże.
Maria53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.