Pole Dance Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-24, 17:46   #1
_malaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5

Pole Dance Warszawa


Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zapisaniem się na zajęcia pole dance. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i po ogarnięciu tutejszych szkół, których jest sporo, totalnie nie wiem na którą się zdecydować Zastanawiałam się między Spin Project, Lejdis Studio i Pole Dance Project, czytałam opinie na facebooku, przejrzałam pół internetu, ale też niewiele to pomogło, niektóre instruktorki są nawet te same Cenowa rozbierzność dość spora, ale chyba zależy od liczebności grupy (z tego co wyczytałam), ale nie świadczy to o tym że zajęcia są tego warte. A więc jak zwykle szukam ratunku tutaj, a z racji że nie odnalazłam nic aktualnego w temacie, zakładam konto i nowy wątek I pytam którą szkołę tańca polecacie dla osoby totalnie zielonej w temacie? Najbardziej biorę pod uwagę okolice Woli i Ochoty, jednak każda lokalizacja wchodzi w grę z góry dziękuję za każdą odpowiedź
_malaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 19:19   #2
bordowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 75
Dot.: Pole Dance Warszawa

Byłam przez krotki okres w Warszawie i chodzilam do spin project-bardzo fajne miejsce, tylko dziewczyny sie trafily silaczki, a ja mialam troche za slabe rece, i po prostu nie ogarnialam xd jednak polecam, lejdis jest w Lublinie z tego, co wiem, i naciagaja strasznie przy karcie, dlatego ominelam to miejsce, choc mam dosc blisko, nie wiem, jak to jest w Warszawie-moze inaczej,wiec nie oceniam, w Warszawie w Lejdis nie byłam, a co do spin to bardzo sympatyczne miejce, tylko jak pisze zniechecilam sie szybko, niepotrzebnie, bo prowadzaca mielismy naprawde fajna, i ona by mi wszystko wytlimaczyla, gdybym sie zawziela, i cwiczyla duzo sama, ale jednak zniechecilam sie, bo nie bylam w stanie zrobic najprostszych figur, no moze nie najprostszych, ale roznych figur z rekami w tle, i zrezygnowalam, tym bardziej ,ze mialam po prostu daleko tam, i mi nie zgadzalo sie z autobsusami. Jeśli jednak masz taka mozliwosc, dobry dojazd itd, to polecam Spin Żałuje, ze zrezygnowalam, naprawde, spoko miesjce
bordowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 07:26   #3
_malaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Pole Dance Warszawa

Dzięki piękne za odpowiedź świetnie się składa, bo z racji że nie doczekałam się odpowiedzi, zdecydowałam się właśnie na spin zaczynam we wtorek , mam nadzieję że będzie fajnie
_malaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 08:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.