Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Czy mialaś spermę w ustach ???
Często 917 35,13%
Powyżej 10 235 9,00%
5-10 razy 132 5,06%
2-4 razy 237 9,08%
1 raz 210 8,05%
Nigdy 879 33,68%
Głosujący: 2610. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 12:15   #2431
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Da się połknąć mając penisa w ustach. Ja połykam na dwie raty.
A w jakiej pozycji kończy?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 09:50   #2432
Laila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 91
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Najczęściej leży, ja kucam/klęczę między jego nogami. No cóż, będę 'trenować'
Laila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 12:33   #2433
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Laila_ Pokaż wiadomość
Hmm a ja mam pewne pytanie
Pomimo, iż stara dupa już ze mnie to w seksie oralnym mam niewielkie doświadczenie (konkretniej mam na myśli połyk). Mianowicie czy da się połykać jednocześnie mając go w ustach? Ja tak nie potrafię, dopiero jak całkiem skończy, 'wyjmie' mi go z ust to mogę przełknąć. Nie wiem czy to fizycznie niemożliwe czy ze mną coś nie tak I jeszcze jedno - jak kończy to zasłaniam penisa językiem, aby sperma lądowała pod nim, jakoś stracha mam przed spermą tryskającą w gardło, boję się, że się udławię Jakieś rady?
Nie zastanawiałam się nad tym czy da się przełknąć coś z otwartymi ustami, nie sądzę. Co do spermy tryskającej pod ciśnieniem w gardło, nie jest to przyjemne i nie wiem jak u reszty, u mnie czasem wywołuje odruch wymiotny, a nie mam problemu z np głębokim gardłem. Także albo kieruję spermę na język albo w policzek, raczej nie prosto w tył gardła.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 12:53   #2434
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Laila_ Pokaż wiadomość
Najczęściej leży, ja kucam/klęczę między jego nogami. No cóż, będę 'trenować'
To ja też główniej w takiej pozycji - on leży. Mój partner ma małe ciśnienie więc nie muszę się obawiać, że sperma poleci w głęboko do gardła, a już zwłaszcza w tej pozycji.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 09:43   #2435
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ja za to mam inny,dosyć zabawny problem ze spermą-mianowicie jak łykam,to po kilku minutach mam mdłości i rewelacje żołądkowe Czy ktoś zna tego przyczynę?Denerwuje mnie to,bo lubię połykać-nie trzeba szukać chusteczki,by ją wypluć,jest mniej bałaganu.

Zauważyliśmy z TŻ,że popicie colą uspokaja mój żołądek Ale cola nie zawsze jest w domu ;d
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:54   #2436
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ja za to mam inny,dosyć zabawny problem ze spermą-mianowicie jak łykam,to po kilku minutach mam mdłości i rewelacje żołądkowe Czy ktoś zna tego przyczynę?Denerwuje mnie to,bo lubię połykać-nie trzeba szukać chusteczki,by ją wypluć,jest mniej bałaganu.

Zauważyliśmy z TŻ,że popicie colą uspokaja mój żołądek Ale cola nie zawsze jest w domu ;d
Mnie po połyku też czasem boli brzuch, ale tylko wtedy gdy wypije piwa :P
A dziwnie nie pić skoro lubię
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 13:59   #2437
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować! Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie! Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe! Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych? A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne! Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie? Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz! Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne! Nie będzie wam głupio na starość? Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.

Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare. Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 14:34   #2438
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować!
Więc jeśli Ty tak uważasz, to nie próbuj. Ale pamiętaj, że są osoby, które się z Tobą kompletnie nie zgodzą.
Cytat:
Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie!
No właśnie chyba nie rozumiesz braku obrzydzenia skoro tak Cię to obrusza. I tak - to jest problem w Tobie, że Cię wydzielina partnera brzydzi.
Cytat:
Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe!
Zależy w jakich. W ultra-katolickich - a i owszem. W środowiskach, które traktują seks jak coś naturalnego - nie.
Cytat:
Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych?
Nie, bo z zasady nie dzielę się swoją przeszłością seksualną. Bo dotyczy ona intymnych sfer nie tylko moich, ale i byłego partnera.
Cytat:
A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne!
To, że Tobie się to w głowie nie mieści nie znaczy, że dla innych kobiet nie jest to przyjemne.

Cytat:
Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie?
Normalnie. Tak samo jak kobieta później całuje mężczyznę, który na ustach ma jej wydzieliny. Ślina partnera też Cię brzydzi?

Cytat:
Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz!
Dlatego wybiera się partnera bez obsesji na punkcie tego, co kobieta robiła z innymi partnerami i który potrafi się skupić na tym, co kobieta robi z nim.
Cytat:
Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne!
No czad. Tylko musisz znaleźć partnera, któremu będzie pasowało to, że nie może liczyć ani na pieszczoty oralne, ani ręczne. I jeśli tak Wam będzie pasować - świetnie.
Cytat:
Nie będzie wam głupio na starość?
Nie. Będę mieć miłe wspomnienia.
Cytat:
Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.
Twojej głowie. Więc jeśli dla Ciebie to szczyt perwersji - no spoko, sprawa Twoja i partnera. Ale naskakiwanie na innych za to, że mają granice w innych miejscach jest niedojrzałe i bardzo, ale to bardzo nie na miejscu. Co Ci do tego co inni robią w łóżku?

Cytat:
Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare.
Bardzo Cię poniosło. Ale to już napisałam wyżej.
Cytat:
Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!
Apel bardzo słuszny. Tylko w tym całym zaślepieniu nie widzisz tego, że są kobiety, którym to się podoba. Np. mnie to nieziemsko podnieca, że kilkoma ruchami języka mogę tak panować nad podnieceniem partnera. Podnieca mnie widok tego, jak dochodzi w moich ustach. I wiele więcej.
Więc sugeruję trochę otwartości i zrozumienia, że można patrzeć na sprawę inaczej niż Ty.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:51   #2439
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Przecież nigdzie nie napisałam, że nie ma co liczyć na oral i robótki ręczne. Ma, ale zero spermy. Zero. Miłość, pożądanie, chwilka przyjemności dla niego, bo przecież się nie brzydze, ale co ma na celu to, że będę przed jim kleczala pół godziny? No dla mnie to niewyobrażalne. Ja nawet minutę nigdy nie piescilam, a co dopiero do wytrysku. Sperma jest po to, żeby lądowała w pochwie!
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:18   #2440
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ty nie lubisz, my lubimy. nie, żadna z nas nie ma problemów, które wymieniłaś. deal with it.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:22   #2441
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Kahoko hino, a twój narzeczony wie, że robiłaś cos takiego z innym wczesniej?
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 15:26   #2442
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Przecież nigdzie nie napisałam, że nie ma co liczyć na oral i robótki ręczne. Ma, ale zero spermy. Zero.
Jeśli zero, bo jednak nie ma co liczyć. Bo nad preejakulatem nie zapanuje.

Cytat:
Miłość, pożądanie, chwilka przyjemności dla niego, bo przecież się nie brzydze, ale co ma na celu to, że będę przed jim kleczala pół godziny? No dla mnie to niewyobrażalne. Ja nawet minutę nigdy nie piescilam, a co dopiero do wytrysku. Sperma jest po to, żeby lądowała w pochwie!
No chyba jednak się brzydzisz skoro robisz gównoburzę o kilka kropli spermy.
I ciekawy sposób dyskusji - nie odnoszenie się do całości tego co napisała inna osoba.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:40   #2443
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować! Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie! Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe! Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych? A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne! Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie? Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz! Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne! Nie będzie wam głupio na starość? Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.

Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare. Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!
Na starość jak już nie będę mogła uprawiać za☠☠☠istego seksu będę miała chociaż co wspominać. Anal, DP, wytrysk na twarz, seks w plenerze, przebieranki, elementy BDSM i inne fajne rzeczy.

W jednym przyznam ci rację, nie powinno się robić tego czego się nie chce tylko po to żeby zaspokoić partnera ale większość kobiet które się tu udziela nie robi loda za karę tylko czerpie z tego przyjemność.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 15:57   #2444
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Nie wypowiedzialam sie w calosci, poniewaz uzywam wizaz w telefonie. Wieczorem postaram sie odpowiedziec na wszystkie wasze argumenty
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 19:17   #2445
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Kahoko hino, a twój narzeczony wie, że robiłaś cos takiego z innym wczesniej?
pewnie, że wie. i z tymi wcześniej, i z tymi później nigdy nie miał z tym problemu - bo o co?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 19:33   #2446
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować! Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie! Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe! Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych? A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne! Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie? Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz! Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne! Nie będzie wam głupio na starość? Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.

Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare. Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!
Nie robię tego po to,by jemu było dobrze,bo wszystkich moich facetów nie interesowało,co robię potem ze spermą.Wolę łykać bo jest mniej kłopotu i bałaganu.

I nie wiem,o jakich środowiskach mówisz,bo w moim po gimnazjum takie temat przestał być czymś obrzydliwym.

Mój facet normalnie mnie całuje i pieści w każdym miejscu-mimo tego,że dokładnie wie,co z kim robiłam.Tak samo ja wiem to o nim.

A przykro mi skarbie,ale najprawdopodobniej będziesz musiała kiedyś dotknąć spermy-gdy będzie z Ciebie wyciekać,po tym jak Twój mąż Cię zaleje

I wybacz,ale nikt mi nie będzie mówił,co jest przyjemne a co nie.Dla mnie przyjemnością,tak dużą że mam od tego orgazmy,jest mieć penisa w buzi i czuć,gdy wystrzela z niego sperma

A o smaku spermy nawet rozmawiałam ostatnio z moim TŻ,dziwiłam się że on jest palaczem i pije i generalnie je dużo mięsa,a jego sperma nie smakuje niczym szczególnym,a nasienie mojego ex,który był wegetarianinem od urodzenia,było gorzkie.

Czemu ma mi być głupio na starość? Wybacz,ale masz tak skostniałe poglądy i przysłowiowy kij w dupie,że nie jestem w stanie tego zrozumieć.Chciałam Ci pomóc,starałam się zrozumieć,ale ten post mnie przeraził i jednocześnie rozbawił.Brzmi jak wyjęty z połowy XIX wieku list 15sto latki.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:04   #2447
szczesliwa001
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa001
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 44
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Nie robię tego po to,by jemu było dobrze,bo wszystkich moich facetów nie interesowało,co robię potem ze spermą.Wolę łykać bo jest mniej kłopotu i bałaganu.

I nie wiem,o jakich środowiskach mówisz,bo w moim po gimnazjum takie temat przestał być czymś obrzydliwym.

Mój facet normalnie mnie całuje i pieści w każdym miejscu-mimo tego,że dokładnie wie,co z kim robiłam.Tak samo ja wiem to o nim.

A przykro mi skarbie,ale najprawdopodobniej będziesz musiała kiedyś dotknąć spermy-gdy będzie z Ciebie wyciekać,po tym jak Twój mąż Cię zaleje

I wybacz,ale nikt mi nie będzie mówił,co jest przyjemne a co nie.Dla mnie przyjemnością,tak dużą że mam od tego orgazmy,jest mieć penisa w buzi i czuć,gdy wystrzela z niego sperma

A o smaku spermy nawet rozmawiałam ostatnio z moim TŻ,dziwiłam się że on jest palaczem i pije i generalnie je dużo mięsa,a jego sperma nie smakuje niczym szczególnym,a nasienie mojego ex,który był wegetarianinem od urodzenia,było gorzkie.

Czemu ma mi być głupio na starość? Wybacz,ale masz tak skostniałe poglądy i przysłowiowy kij w dupie,że nie jestem w stanie tego zrozumieć.Chciałam Ci pomóc,starałam się zrozumieć,ale ten post mnie przeraził i jednocześnie rozbawił.Brzmi jak wyjęty z połowy XIX wieku list 15sto latki.
W takim razie mam nadzieję, że trafie na takiego faceta jak Twój, ogarniętego w każdym temacie.

A wy też nie możecie się tak spinać bo ktoś podważył wasze poglądy. Kiedy ktoś wyraża odmienną opinie, wy walicie tysiącami argumentów o zacofaniu. To też niefajne!

Może nerwy mi jeszcze nie puściły po kolejnym rozstaniu z tego dziecinnego powodu
__________________
Każda porażka miarą sukcesu
szczesliwa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:40   #2448
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
A wy też nie możecie się tak spinać bo ktoś podważył wasze poglądy. Kiedy ktoś wyraża odmienną opinie, wy walicie tysiącami argumentów o zacofaniu. To też niefajne!
Nie chodzi o podważenie poglądów, ale o sposób w jaki się wypowiadasz i atakujesz ludzi o poglądach innych niż Twoje.

Cytat:
Może nerwy mi jeszcze nie puściły po kolejnym rozstaniu z tego dziecinnego powodu
Niedopasowanie w łóżku to nie jest dziecinny powód. Seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w związku dla większości ludzi. To, że ktoś nie brnie w związek, który go nie satysfakcjonuje nie jest dziecinne.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 21:20   #2449
maaciej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Niech każdy robi co chce i lubi..

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować! Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie! Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe! Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych? A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne! Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie? Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz! Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne! Nie będzie wam głupio na starość? Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.

Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare. Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!

Niech każdy robi co lubi i chce..
maaciej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 21:25   #2450
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
W takim razie mam nadzieję, że trafie na takiego faceta jak Twój, ogarniętego w każdym temacie.

A wy też nie możecie się tak spinać bo ktoś podważył wasze poglądy. Kiedy ktoś wyraża odmienną opinie, wy walicie tysiącami argumentów o zacofaniu. To też niefajne!

Może nerwy mi jeszcze nie puściły po kolejnym rozstaniu z tego dziecinnego powodu
Spokojnie Moja Droga To że większość kobiet praktykuje seks oralny ,połyka spermę to wcale nie znaczy że Ty też musisz to robić -bo niby czemu? Ja też za tym raczej nie przepadam i nie wiem czy się do tego przekonam ,o połyku nie wspomnę,myślę że gdybym spróbowała to miałabym odruch wymiotny i nie byłabym zachwycona zapachem i smakiem nasienia -a kombinować na wszystkie strony i trenować też nie mam zamiaru-dla mnie to gra nie warta świeczki.

I również uważam że rozstanie z powodu braku loda jest jakieś totalnie chore-więc nie musisz się tym aż tak przejmować .

Edytowane przez 20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Czas edycji: 2016-03-06 o 21:31
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 08:25   #2451
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
W takim razie mam nadzieję, że trafie na takiego faceta jak Twój, ogarniętego w każdym temacie.

A wy też nie możecie się tak spinać bo ktoś podważył wasze poglądy. Kiedy ktoś wyraża odmienną opinie, wy walicie tysiącami argumentów o zacofaniu. To też niefajne!

Może nerwy mi jeszcze nie puściły po kolejnym rozstaniu z tego dziecinnego powodu
Życzę Ci tego bardzo.

Wyrażanie odmiennej opinii,a pisanie wręcz 'to wcale nie jest przyjemne,dlaczego to robicie?' to jest wciskanie komuś swojej opinii.Bardzo Cię poniosło.A argument o zacofaniu idealnie pasuje w Twoim przypadku,no niestety.

A brak satysfakcjonującego seksu to nie jest dziecinny powód do rozstania.Jak bym była z facetem,który nie chce mi tego robić ustami,jest kiepski w łóżku,ma małego,jest egoistą,też bym go zostawiła.To zbyt ważna strefa w życiu,by ją olewać.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 13:04   #2452
201608260900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 171
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Postanowiłem spróbować tej strasznej spermy.
Zrobiłem minetkę od razu po wytrysku zlizując wszystko co wypłynęło.
I jak smakowało? Nijak. Ani smaczne, ani niesmaczne. Neutralne. A językiem chyba musiałem bardziej posmakować niż prosto do gardła. Może konsystencja tylko niezbyt przyjemna.
201608260900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:31   #2453
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ostatnio przeczytałem mądre przysłowie, brzmiało to jakoś tak:

"Kobieta jest damą w salonie i dziwką w sypialni - obie powinny być starannie wypielęgnowane",

czy coś w tym stylu. Właściwie jest to manifest równouprawnienia kobiet i mężczyzn.


Cytat:
Napisane przez tomus666 Pokaż wiadomość
Postanowiłem spróbować tej strasznej spermy.
Zrobiłem minetkę od razu po wytrysku zlizując wszystko co wypłynęło.
I jak smakowało? Nijak. Ani smaczne, ani niesmaczne. Neutralne. A językiem chyba musiałem bardziej posmakować niż prosto do gardła. Może konsystencja tylko niezbyt przyjemna.

I zaraz po zlizaniu najlepiej pocałować ukochaną

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-03-08 o 21:21
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 20:56   #2454
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Ja znam wersje "kobieta powinna byc w na codzien przyjaciolka a w lozku dziwka"
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:04   #2455
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Każdy zna inna
Moja to 'Kobieta powinna być damą w salonie, kucharką w kuchni i dziwką w sypialni' :P I według tego staram się żyć, jeśli chodzi o związki
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:08   #2456
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Powinna być sobą. Nie gotuję, salony są mi obce, w łóżku robię, na co mam ochotę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:25   #2457
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

W dzień porządna, ale gdy nadchodzi zmierzch jest bardziej niegrzeczna, bo po prostu musi być równowaga. Mmmmm kobiecość... piękne, aż się rozmarzyłem mmmmm....

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-03-08 o 21:27
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:36   #2458
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Powinna być sobą. Nie gotuję, salony są mi obce, w łóżku robię, na co mam ochotę
Najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą i niczego nie udawać
Ja za to kocham gotować , a salon wcale nie musi być salonem, a łóżko łóżkiem
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:40   #2459
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Powinna być sobą. Nie gotuję, salony są mi obce, w łóżku robię, na co mam ochotę
piąteczka!
Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
W dzień porządna, ale gdy nadchodzi zmierzch jest bardziej niegrzeczna, bo po prostu musi być równowaga. Mmmmm kobiecość... piękne, aż się rozmarzyłem mmmmm....
nie. jak ma ochotę na wanilię w łóżku, to niech robi.

jak ma ochotę kląć siarczyście, nie czesać się i chodzić po salonie w podartych dżinsach, to niech robi.

nie będę się dostosowywać do żadnych zasad i nikomu nigdy nie będę zalecać próby dopasowania do sztucznej ramki.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:50   #2460
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
piąteczka!


nie. jak ma ochotę na wanilię w łóżku, to niech robi.

jak ma ochotę kląć siarczyście, nie czesać się i chodzić po salonie w podartych dżinsach, to niech robi.

nie będę się dostosowywać do żadnych zasad i nikomu nigdy nie będę zalecać próby dopasowania do sztucznej ramki.
Dla mnie ta "niegrzeczność" to po prostu kobieta namiętna, otwarta na swoje potrzeby i mówiąca o nich partnerowi, mogą być to potrzeby waniliowe, mogą być pieprzne.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2016-03-08 o 21:52
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-13 14:55:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.