Noworoczny wątek plotkowy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-27, 09:49   #1141
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Hejka wracam po weekendowej przerwie bo w sobotę wyjechałam do koleżanki a wczoraj jeszcze miałam kolejne towarzyskie spotkanie więc nawet nie miałam czasu odpalić wizażu wszystko jednak nadrobiłam i widzę , że mowa o mieszkaniach ja mieszkałam na 1 piętrze i mega byłam zadowolona bo nie za nisko ani nie za wysoko żeby np. tachać zakupy czy jakieś ciężkie przedmioty. W moim bloku nie było żadnej windy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 10:08   #1142
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja zawsze byłam team bloki. Parę miesięcy pomieszkałam w domku i tylko się upewniłam, że wolę blok. I zdecydowanie parter lub pierwsze piętro. Jeśli wyżej to tylko tam gdzie winda - no bo jak pisze lovelybaka nigdy nie wiadomo jak to się w życiu ułoży, może człowieka dosięgnie coś takiego, że śmiaganie z któregoś będzie trudne.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 10:14   #1143
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
W cenach to się nie orientuję, ale możliwe Ja to tak przyszłościowo bym myślała przy ew.przyszłym mieszkaniu, bo nigdy nie wiadomo czy nie będę miała chorych stawów więc takie wchodzenie po schodach może nie być za ciekawe.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


My niby zakredytowani na 30 lat, ale wiemy, że nie będziemy w tym mieszkaniu mieszkać do końca życia
Realnie planujemy spłacić kredyt w ciągu 10-15 lat. Wiec uznaliśmy, że do 45 roku życia jakoś powinnismy dać radę
Zreszta mieszkanie z kredytem zawsze można sprzedać/zamienić, nie ma z tym tragedii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 10:27   #1144
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja mieszkam całe życie w domu, mój mąż w bloku się wychował i woli dom.



Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 10:49   #1145
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Marzy mi się dom, żadnych sąsiadów za ścianą, cisza i spokój Tż za to mówi, że on już woli mieć tych sąsiadów wokół siebie, nawet jak zdarzą się, delikatnie mówiąc, nienormalni sąsiedzi, niż mieć dom i samemu być odpowiedzialnym za koszenie, odśnieżanie, itd.

Aktualnie mieszkamy na 3 piętrze, bez windy. Schody mnie męczą, ale przynajmniej mam trochę wysiłku w ciągu dnia, nawet wtedy kiedy mam leniwy dzień i nie chce mi się ćwiczyć. I przede wszystkim, nikt nie mieszka nade mną, więc nie słucham tuptania sąsiadów. O nie, tego nigdy więcej nie zniosę.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 10:54   #1146
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja całe życie mieszkałam w domu i na ten moment wolę blok, bo jestem za leniwa. Koło domu jest wiecznie coś do roboty, a ja wolę po pracy się spokojnie zrelaksować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 11:02   #1147
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Marzy mi się dom, żadnych sąsiadów za ścianą, cisza i spokój Tż za to mówi, że on już woli mieć tych sąsiadów wokół siebie, nawet jak zdarzą się, delikatnie mówiąc, nienormalni sąsiedzi, niż mieć dom i samemu być odpowiedzialnym za koszenie, odśnieżanie, itd.

Aktualnie mieszkamy na 3 piętrze, bez windy. Schody mnie męczą, ale przynajmniej mam trochę wysiłku w ciągu dnia, nawet wtedy kiedy mam leniwy dzień i nie chce mi się ćwiczyć. I przede wszystkim, nikt nie mieszka nade mną, więc nie słucham tuptania sąsiadów. O nie, tego nigdy więcej nie zniosę.
Ja mam sąsiadów ale zawsze miałam także ten..
U nas w planach jest wiata na auto itp także będziemy bardziej zakryci.


Moi rodzice mają obok na ulicy wysokie wielkie dęby a liści leci tyle że masakra jeden nie sprzątanie to wszystko sruuu do nich.
Ale do tego też idzie się przyzwyczaić.

Ja kosić trawę lubię akurat
Odśnieżania też się nie boje.




Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja całe życie mieszkałam w domu i na ten moment wolę blok, bo jestem za leniwa. Koło domu jest wiecznie coś do roboty, a ja wolę po pracy się spokojnie zrelaksować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, wszędzie są plusy i minusy

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 11:05   #1148
Blanka132
Rozeznanie
 
Avatar Blanka132
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 522
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja od ok. 10 lat mieszkam w bloku ale marzy mi się mały, drewniany domek, z werandą i ogródkiem
__________________
Never reply when you are angry.
Never make a promise when you are happy.
Never make a decision when you are sad.
Blanka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 11:09   #1149
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
Ja od ok. 10 lat mieszkam w bloku ale marzy mi się mały, drewniany domek, z werandą i ogródkiem
O tak, poranna kawa na werandzie, przy zapachach dobiegających z kwitnącego ogródka
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 11:16   #1150
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja się wychowałam w domu i akurat miałam taki luksus, że koszenia czy odśnieżania było tyle co nic bo ogródeczek malutki a chodnika dosłownie 3 metry do furtki marzy mi się tam wrócić

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Marzy mi się dom, żadnych sąsiadów za ścianą, cisza i spokój Tż za to mówi, że on już woli mieć tych sąsiadów wokół siebie, nawet jak zdarzą się, delikatnie mówiąc, nienormalni sąsiedzi, niż mieć dom i samemu być odpowiedzialnym za koszenie, odśnieżanie, itd.

Aktualnie mieszkamy na 3 piętrze, bez windy. Schody mnie męczą, ale przynajmniej mam trochę wysiłku w ciągu dnia, nawet wtedy kiedy mam leniwy dzień i nie chce mi się ćwiczyć. I przede wszystkim, nikt nie mieszka nade mną, więc nie słucham tuptania sąsiadów. O nie, tego nigdy więcej nie zniosę.
Ciekawe czy jakby Twój tż poznał moich sąsiadów to dalej by tak twierdził bo u nas skończyło się wizytą dzielnicowego
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 11:17   #1151
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja od urodzenia blok, jedynie gdzieś u rodziny byłam w domu. Moja babcia też miała, ale to tak pół domu było jej, pół sąsiadów.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 11:18   #1152
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Wychowałam się w domu i jestem absolutnie team bloki. Nie cierpię prac wokół domu i na nic mi nie jest to potrzebne.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:11   #1153
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy jakby Twój tż poznał moich sąsiadów to dalej by tak twierdził bo u nas skończyło się wizytą dzielnicowego
On miał zawsze normalnych sąsiadów, więc patrzy na to od innej strony. Teraz też nie mamy źle. Co prawda jedna sąsiadka jest czasem bardzo głośna, ale to jeszcze żadna patologia. Ale ja przez kilkanaście lat w domu rodzinnym miałam wśród sąsiadów straszną patologię. Policja przyjeżdżała nie raz, ktoś tam kiedyś wypadł przez okno, stary obleśny sąsiad zaczepiał wulgarnie młode sąsiadki, nie raz ktoś spał na klatce przed drzwiami. A już w ogóle największym hitem było, jak jakiś znajomy od tych sąsiadów był tak porządnie nawalony, że pomylił piętra i dobijał się do naszych drzwi. Młodsza siostra była sama w domu, a facet darł się, walił i kopał w drzwi i groził na różne sposoby.

Nie mam wpływu na to, kto kiedyś wprowadzi się obok nas, dlatego wolę jednak dom i większą niezależność.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Higurashi, czy te kawy smakowe, o których kiedyś pisałaś, są normalnie dostępne w marketach? Czy muszę zamawiać przez internet? Za tydzień będę w Polsce i nie wiem na co się nastawiać
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:12   #1154
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Nancy, w marketach kawy widziałam tylko w czasowej ofercie, normalnie kupuję je w internecie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:17   #1155
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Jak kupiliśmy mieszkanie to w tych nowych nigdzie nie było gazu. Tylko prąd

Wychowałam sie w domu, ale odkąd mieszkam w bloku to tylko blok mam dość spory ogródek jak na bloki więc jest gdzie posadzić kwiaty czy wypić kawę na tarasie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:18   #1156
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja w bloku póki co mam ok sąsiadów, ale coraz więcej nowych się wprowadza więc zobaczymy. Na piętrze też mam nowych, ale żadnych problemów z nimi nie ma i chyba ich w ogóle przez jakiś ostatni rok jak mieszkają już to raz może widziałam... Za to latem pod blokami taka lokalna grupa sebków sobie pije i ich słychać często w nocy.. W ciągu roku też, ale głównie za dnia tylko.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:37   #1157
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Jak kupiliśmy mieszkanie to w tych nowych nigdzie nie było gazu. Tylko prąd

Wychowałam sie w domu, ale odkąd mieszkam w bloku to tylko blok mam dość spory ogródek jak na bloki więc jest gdzie posadzić kwiaty czy wypić kawę na tarasie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie się właśnie marzy z dużym balkonem lub tarasem. Idealna opcja zachowania zalet mieszkania z tym żeby mieć gdzie rano "kawę" wypić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 14:05   #1158
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja się wychowywałam w domu, ale od 13 lat mieszkam w blokach. Zdecydowaliśmy się na blok z uwagi na ceny, nie chcemy mieszkać na wsi, czy w jakimś innym mniejszym mieście i codziennie dojeżdżać.
A na dom w mieście po prostu nas nie stać. Przynajmniej na razie.
Ale mamy mieszkanie na obrzeżach miasta, ale tak usytuowanych, że do centrum jedziemy 10-15 minut samochodem. Wiadomo w godzinach szczytu jest to 30-40 minut, ale tragedii nie ma.
Ale na osiedlu jest spokojnie, są duże odległości od innych blokow, nie zaglądamy sąsiadom przez okna do ich mieszkań i udało nam się kupić mieszkanie skrajne przy parku. Z salonu mamy widok na park ze zbiornikiem wodnym.
Chyba mamy najlepsza lokalizacje na całym osiedlu jeszcze nam teraz nowych drzew nasadzili, wiec jak urosną to już w ogóle będzie pięknie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 14:33   #1159
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja ze swojego osiedla też zadowolona jestem, mam las, dwa parki, dwa stawy, dwie rzeki. Na sam rynek mam praktycznie koło 30min tramwajem, byłoby szybciej gdybym nie musiała się raz przesiąść A obrzeża to nie są. Mam nadzieję, że ta zieleń tak zostanie u mnie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 14:38   #1160
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Ja ze swojego osiedla też zadowolona jestem, mam las, dwa parki, dwa stawy, dwie rzeki. Na sam rynek mam praktycznie koło 30min tramwajem, byłoby szybciej gdybym nie musiała się raz przesiąść A obrzeża to nie są. Mam nadzieję, że ta zieleń tak zostanie u mnie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Brzmi jak bardzo ładna okolica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 14:41   #1161
Blanka132
Rozeznanie
 
Avatar Blanka132
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 522
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

A u nas niestety w tym roku będą przed nosem stawiać ogromny blok. Nie ma za bardzo miejsca na niego, ale co tam W efekcie, za kilka lat mieszkańcy mojego bloku z oknami po tej "naszej" stronie będą mieć o wiele ciemniej w mieszkaniu, a w zimie to trzeba będzie chyba cały dzień świecić światło.
W tym momencie nie żałuję, że my tu tylko wynajmujemy
Śmiejemy się z tż, że gdyby tak myśleć nad kupnem mieszkaniem to żeby uniknąć takiej niespodzianki to chyba tuż nad rzeką tylko byłoby bezpiecznie, jeśli chodzi o widok z okna. Nie wiem czy tak w każdym mieście, ale u nas nie ma zmiłuj, chociażby był mały kawałek trawy to nie zmarnują, nawet kosztem tego bloku obok, który niewątpliwie "ucierpi".
__________________
Never reply when you are angry.
Never make a promise when you are happy.
Never make a decision when you are sad.
Blanka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 14:45   #1162
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja mieszkałam pół życia w bloku, teraz w domku i nie chciałabym już wrócić do bloku. Fakt okolica była super, ale jednak ciasno i wszystko słychać nawet jak sąsiad z dołu śpiewa pod prysznicem. Mieszkam na wsi i minusem jest że nie ma żadnych połączeń autobusowych i wszędzie dalekawo ale jak się ma prawo jazdy to wogole się tego nie odczuwa. Mam swój ogród, swoje warzywa i owoce, psa i koty. Dodatkowo mam w pobliżu jezioro, także widoki są bardzo piękne. W domu mogę też zrobić wielką imprezę na dworze i nikt nawet się nie przyczepi. W mieszkaniu głośniej nie można było puścić muzyki, zaprosić dużo gości też tak sobie bo nie ma miejsca a o tym żeby kogoś przenocować można zapomnieć ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i dla jednego plusem będzie to co dla innego minusem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 14:56   #1163
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Brzmi jak bardzo ładna okolica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładnie jest

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
A u nas niestety w tym roku będą przed nosem stawiać ogromny blok. Nie ma za bardzo miejsca na niego, ale co tam W efekcie, za kilka lat mieszkańcy mojego bloku z oknami po tej "naszej" stronie będą mieć o wiele ciemniej w mieszkaniu, a w zimie to trzeba będzie chyba cały dzień świecić światło.
W tym momencie nie żałuję, że my tu tylko wynajmujemy
Śmiejemy się z tż, że gdyby tak myśleć nad kupnem mieszkaniem to żeby uniknąć takiej niespodzianki to chyba tuż nad rzeką tylko byłoby bezpiecznie, jeśli chodzi o widok z okna. Nie wiem czy tak w każdym mieście, ale u nas nie ma zmiłuj, chociażby był mały kawałek trawy to nie zmarnują, nawet kosztem tego bloku obok, który niewątpliwie "ucierpi".
U mnie też niedaleko mojej cioci tak blok wybudowali, że ludzie sobie przez balkon mogą cukier pożyczać

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 15:01   #1164
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
A u nas niestety w tym roku będą przed nosem stawiać ogromny blok. Nie ma za bardzo miejsca na niego, ale co tam W efekcie, za kilka lat mieszkańcy mojego bloku z oknami po tej "naszej" stronie będą mieć o wiele ciemniej w mieszkaniu, a w zimie to trzeba będzie chyba cały dzień świecić światło.
W tym momencie nie żałuję, że my tu tylko wynajmujemy
Śmiejemy się z tż, że gdyby tak myśleć nad kupnem mieszkaniem to żeby uniknąć takiej niespodzianki to chyba tuż nad rzeką tylko byłoby bezpiecznie, jeśli chodzi o widok z okna. Nie wiem czy tak w każdym mieście, ale u nas nie ma zmiłuj, chociażby był mały kawałek trawy to nie zmarnują, nawet kosztem tego bloku obok, który niewątpliwie "ucierpi".


Dlatego mu tez kupowaliśmy mieszkanie już w zamkniętej części osiedla. Park już jest wpisany, zreszta jest tam zbiornik na wody opadowe, wiec ciężko żeby tam wcisnęli blok.
Chcieli nam tam wcisnąć wodny płac zabaw, byłby jedyny w mieście i w promieniu jakichś 40 km wiec w obawie przed najazdem ludzi na darmowa atrakcje zrobiliśmy protest i obroniliśmy nasz kawałek zieleni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 08:17   #1165
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy



Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 08:48   #1166
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Heej
Wróciłam dzisiaj do pracy po przedłużonym weekendzie, nie było lekko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 08:55   #1167
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja dzisiaj wracam z nad morza i już mi smutno

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 13:41   #1168
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;87540797]Heej
Wróciłam dzisiaj do pracy po przedłużonym weekendzie, nie było lekko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Ja sobie robie od piątku weekend. Mam kontrole u gina o 11, to bezsensu iść do pracy :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 13:48   #1169
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja mam jutro endokrynologa i koniec z lekarzami na ten miesiąc

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 14:12   #1170
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja dziś miałam dzień urzędowy.

Powiem Wam, że szukałam wkurzona pracy od początku stycznia i przez kilkanaście dni nic, a teraz mam dwie propozycje pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-26 15:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.