Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 18:34   #1321
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Kochana, a co byś powiedziała jakbyś piekła muffinki dla dzieci i nie skosztwalabys? albo jak byś wyszła głodna z domu (bo nie zdazylabys zjeść) na spotkanie ze znajomymi w knajpce, a oni zamowiliby przepyszna pizzę i wyjątkowo dobre tam frytki? (Wiesz, bo jadłaś to wszystko przed dietą) . Zamówiłam wodę i..dalam radę Później już można opanować głód, najgorsze są pierwsze dni.
Siła jest w postanowieniu i upartości. Ja wiem, że wytrzymam, bo już u mnie połowa . Ty tez dasz radę tylko pamiętaj, żeby niczego nie kosztować
Polecam mój przysmak: pieczony bakłażan pokrojony w krążki z przyprawami na ostro nawet dzieciom posmakowalo, a ja zjadłam całego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Acha, i prawie 5 kg ubytku na wadze jeszcze bardziej motywuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 19:53   #1322
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Kochana, a co byś powiedziała jakbyś piekła muffinki dla dzieci i nie skosztwalabys? albo jak byś wyszła głodna z domu (bo nie zdazylabys zjeść) na spotkanie ze znajomymi w knajpce, a oni zamowiliby przepyszna pizzę i wyjątkowo dobre tam frytki? (Wiesz, bo jadłaś to wszystko przed dietą) . Zamówiłam wodę i..dalam radę Później już można opanować głód, najgorsze są pierwsze dni.
Siła jest w postanowieniu i upartości. Ja wiem, że wytrzymam, bo już u mnie połowa . Ty tez dasz radę tylko pamiętaj, żeby niczego nie kosztować
Polecam mój przysmak: pieczony bakłażan pokrojony w krążki z przyprawami na ostro nawet dzieciom posmakowalo, a ja zjadłam całego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Acha, i prawie 5 kg ubytku na wadze jeszcze bardziej motywuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie łatwiej, bo nie piekę nic i gotuje mało. Nie wychodzę ze znajomymi,bo sama zajmuje się córką 24/7.Ale najgorzej jak jestem u mamy, a tam jak wiadomo domowe jedzonko i non stop pełna lodówka
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 21:38   #1323
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja tez nie piekę, wyjatek te muffinki gotowac teraz muszę dla siebie i osobno dla rodziny, zyć nie umierać
Do mamy miałam ostatnio iść, ale zapowiedziałam, że nic u niej nie zjem, że przychodzę z własnym prowiantem) Ale nie dotarłam jeszcze.
Chcesz się tylko oczyścić czy tylko zrzucić kg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:04   #1324
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Ja tez nie piekę, wyjatek te muffinki gotowac teraz muszę dla siebie i osobno dla rodziny, zyć nie umierać
Do mamy miałam ostatnio iść, ale zapowiedziałam, że nic u niej nie zjem, że przychodzę z własnym prowiantem) Ale nie dotarłam jeszcze.
Chcesz się tylko oczyścić czy tylko zrzucić kg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chce się pozbyć przewlekłego zapalenia zatok ( mam je od jakiś 15lat), a jakby spadło kilka kg to bym się nie obraziła
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 19:21   #1325
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jak dzisiaj dieta ? Co jadłaś?: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 19:50   #1326
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Jak dzisiaj dieta ? Co jadłaś?: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dieta poszła out dostałam dziś mega zatkania zatok, konieczna wizyta u lekarza i antybiotyk :/
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 19:56   #1327
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

oj... współczuję
wylecz zatoki , to ważne, a dieta spokjnie poczeka.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 20:27   #1328
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
oj... współczuję
wylecz zatoki , to ważne, a dieta spokjnie poczeka.
Nie da się ich wyleczyć do końca, od zawsze je tylko udaje mi się podleczyć i po jakimś czasie znów powracają.dlatego chciałabym dieta może wyleczyc je.
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 20:34   #1329
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Trzymam kciuki więc: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 21:48   #1330
mrrrr
Raczkowanie
 
Avatar mrrrr
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 175
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej! Polecam tą dietę jak i jej wersję light - niskowęglowodanową na bezpłodność. I do tego godzina mokrego podkoszulka dziennie.
Pozdrawiam
mrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:12   #1331
Paula536
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 106
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć wszystkim pisze z pytaniem jak bylo u was podczas postu z zatrzymywaniem wody w orgazizmie? Jestem po 2 dniach i zamiast pozytywnego efektu jestem spuchnięta :/ myslicie ze to efekt adaptacji??
Paula536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-02, 18:31   #1332
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

u mnie nie było różnicy. Chociaż może coś było, ale nie zauwazylam, wiem tylko, że na początku diety którejś nocy obudziałam się w nocy cała mokra... nie wiem o co chodziło i dlaczego takie cuda zdarzały mi się jedynie po porodach
Teraz organizm zatrzymuje mi wodę jedynie przed okresem, bo ważę nieco więcej niż kilka dni wcześniej.
Obecnie kończę 4 tydzień diety
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:14   #1333
Paula536
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 106
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

czyli rozumim że jakoś z retencją wody zmian nie bylo a mimo to schudłaś?
Paula536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:32   #1334
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
u mnie nie było różnicy. Chociaż może coś było, ale nie zauwazylam, wiem tylko, że na początku diety którejś nocy obudziałam się w nocy cała mokra... nie wiem o co chodziło i dlaczego takie cuda zdarzały mi się jedynie po porodach
Teraz organizm zatrzymuje mi wodę jedynie przed okresem, bo ważę nieco więcej niż kilka dni wcześniej.
Obecnie kończę 4 tydzień diety
I jak efekty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 19:36   #1335
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

tak, schudłam już jakieś 7-8 kg
do końca diety zostały mi dwa tygodnie i i mam nadzieję jeszcze schudnąć
Super sprawą dla mnie jest to, że można, naprawdę można opanować głód i dać radę, kiedy wszyscy wokół ciebie zajadają się pysznościami

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
I jak efekty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no narazie takie jak napisałam wyżej
Im bardziej w las, tym dieta jest dla mnie łatwiejsza
Ale tez przerobilam to, co dziewczyny pisały wczęsniej: sen o jedzeniu oraz "najadanie się" oczami...) w sytuacji keidy byłam głodna, a nic pod ręką nie miałam (nie przewidzialam, że tamto zejdzie mi tyle czasu więc nic ze sobą nie wzięłam)
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:43   #1336
Paula536
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 106
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Jeszcze jedno pytanie Można podczas postu jeść przecier pomidorowy ? Dzisiaj zjadłam z pół słoiczka
Paula536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 11:57   #1337
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja ze trzy razy dodawałam do lecza, inne dziewczyny też jadły. A pieczarki można? Też ktoś tam raz dodawał do czegoś ..
U mnie 5 tydzień skonczony, został mi jeszcze tylko jedrn waga około, bo to sie zmienia ciągle -10 kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 17:20   #1338
JUSTA19770711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Witam Panie serdecznie,
Od jutra zamierzam przejść na dietę OW. Mam problem ze stawami oraz lekką formą łuszczycy. 😐 Oczywiście spadek wagi byłby bardzo pozytywnym skutkiem ubocznym. Po powrocie z wakacji waga pokazuje 68 kg przy wzroście 176 cm.
Mam nadzieję, że forum pomoże mi w kryzysach. Pozdrawiam
JUSTA19770711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 21:09   #1339
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

moim zdaniem jesteś bardzo szczupła ale trzymam kciuki za ozdrowienie
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 21:29   #1340
izabelkao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dom;)
Wiadomości: 10
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej Dziewczyny jestem na diecie juz tydzien. Moze ktoras jest na podobnym etapie?
izabelkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:38   #1341
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez JUSTA19770711 Pokaż wiadomość
Witam Panie serdecznie,
Od jutra zamierzam przejść na dietę OW. Mam problem ze stawami oraz lekką formą łuszczycy. 😐 Oczywiście spadek wagi byłby bardzo pozytywnym skutkiem ubocznym. Po powrocie z wakacji waga pokazuje 68 kg przy wzroście 176 cm.
Mam nadzieję, że forum pomoże mi w kryzysach. Pozdrawiam
Waga marzenie, przy Twoim wzroscie!

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Ja ze trzy razy dodawałam do lecza, inne dziewczyny też jadły. A pieczarki można? Też ktoś tam raz dodawał do czegoś ..
U mnie 5 tydzień skonczony, został mi jeszcze tylko jedrn waga około, bo to sie zmienia ciągle -10 kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
woow, wielki szacun, ze tyle wytrzymałas! Jaj uz kiedys próbowałam tej diety, ale oczywiście nie dałam rady chce zrobić drugie podejscie, ale chyba powinnam się jakoś przygotowac do tej diety? Czy mozna tak z marszu zacząc?
10kg to baardzo duzo! Miałas nadwage, czy nic już z Ciebie nie zostało?;p
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:46   #1342
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

mialam lekka nadwagę , teraz po prosru wygladam ok, choc ja bym chvciala jeszcze schudnac z 4-5 kg noszę juz rozm 36-38 i jestem zadowolona, z tym że ja już mam swoje lata i jestem po 3 porodach więc raczej nie będę wyglądać jak w wieku 20 lat, chociaż wg mojej mamy już prawie tak wygladam
Co do przygotowywania się ja nic nie robiłam, zaczęłam z marszu. W niedzielę kończę 6 tydzień diety waga 10-10,5 kg na minusie; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025

Edytowane przez Vanilla
Czas edycji: 2017-07-13 o 07:48
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:52   #1343
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
mialam lekka nadwagę , teraz po prosru wygladam ok, choc ja bym chvciala jeszcze schudnac z 4-5 kg noszę juz rozm 36-38 i jestem zadowolona, z tym że ja już mam swoje lata i jestem po 3 porodach więc raczej nie będę wyglądać jak w wieku 20 lat, chociaż wg mojej mamy już prawie tak wygladam
Co do przygotowywania się ja nic nie robiłam, zaczęłam z marszu. W niedzielę kończę 6 tydzień diety waga 10-10,5 kg na minusie; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bóle głowy itd. były? Ja jestem po dwóch porodach i tez nie chce schudnac wiecej jak 5-7kg. SKóra juz nie ta, a zwlaszcza biust byłby do wymiany ;p
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 08:02   #1344
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Mnie dość czesto głowa w ogóle boli,bo reaguję na zmiany ciśnienia, ale jakiegoś szczególnego bólu głowy o jakim pisały dziewczyny, nie miałam. W ogóle mam wrażenie, ze u mnie chyba nie było co oczyszczać, bo nic mi się nie działo; )
Anuszka, widzisz jakieś zmiany jeśli chodzi o skórę? Bo ja nie.. biust mam mały, więc nie ma co wisieć rozstępów brak (genetyczne to chyba jest, bo moja mama też nie ma, a siostra ma jeden cellulit jakby zniknął teraz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025

Edytowane przez Vanilla
Czas edycji: 2017-07-13 o 08:04
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:51   #1345
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Mnie dość czesto głowa w ogóle boli,bo reaguję na zmiany ciśnienia, ale jakiegoś szczególnego bólu głowy o jakim pisały dziewczyny, nie miałam. W ogóle mam wrażenie, ze u mnie chyba nie było co oczyszczać, bo nic mi się nie działo; )
Anuszka, widzisz jakieś zmiany jeśli chodzi o skórę? Bo ja nie.. biust mam mały, więc nie ma co wisieć rozstępów brak (genetyczne to chyba jest, bo moja mama też nie ma, a siostra ma jeden cellulit jakby zniknął teraz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To szczesciara jesteś. Ja mam masę rozstępów wszędzie. Cyc też do kolan to może się tak źle nie odzywialas wcześniej skoro gładko poszło?

Masz może jakąś listę rzeczy dozwolonych? Jak tak myślę zrobić krótkie przygotowanie i zacząć od poniedziałku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 21:17   #1346
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

odżywiałam się , może nei fastfoodowo, bo raczej domowo, ale.. kalorycznie i ... pysznie czyli chlebuś, duużo (za nim na diecie tęsknię najbardziej), makarony, tony sera żółtego, szyneczki, smażone kotleciki, czasem pizza... to chyba wystarczyło nawet słodyczy jadłam mało, ale jak widać nie od słodyczy człowiek tyje
co jeść? to taj pomocny link http://ammniam.pl/dieta-dr-dabrowskiej-co-mozna-jesc/
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 08:36   #1347
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
odżywiałam się , może nei fastfoodowo, bo raczej domowo, ale.. kalorycznie i ... pysznie czyli chlebuś, duużo (za nim na diecie tęsknię najbardziej), makarony, tony sera żółtego, szyneczki, smażone kotleciki, czasem pizza... to chyba wystarczyło nawet słodyczy jadłam mało, ale jak widać nie od słodyczy człowiek tyje
co jeść? to taj pomocny link http://ammniam.pl/dieta-dr-dabrowskiej-co-mozna-jesc/
Juz powoli konczysz... Jaki plan na wyjscie z diety?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 13:34   #1348
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja już skończyłam dietę wczoraj. Z efektem - prawie 11 kg na minusie bluzki rozm. S i spodnie rozm. M Najmniej schudł mi brzuch (wiedziałam, że tak będzie a najbardziej niestety biust, ale i nogi dość fajnie - znowu mam trzy wcięcia
Mam duży chaos w głowie odnośnie tego jak mam teraz jeść, ale poczytałam i zdając się na własną intuicję coś próbuję nowego wdrażać.
Nadal jem warzywa i w zasadzie podobnie jak do tej pory z tym, że zjadłam już dzisiaj trochę sera białego z warzywami i moje ulubione "chipsy" z bakłażana potraktowałam kapką oleju lnianego
A, i ciut kaszy dodałam do innej porcji warzyw.
Ze zmian pewnie tyle, jutro może zjem łososia.
Obawiam się raczej czegoś innego - w środę wyjeżdżam z rodziną na wakacje, na półtora tygodnia. To będzie mój trzeci dzień na zdrowym żywieniu. Nie wyobrażam sobie kolejnych dni zdrowego żywienia na urlopie.... co jeść, jak żyć? Owszem będę kombinować jak się tylko da, ale .. spodziewam się wielu "wpadek". Juz zapowiedzialam mężowi, że nadal będę biegać do okolicznych sklepów po warzywa i robić sobie sałatki... ech, nie chcę stracić tego co zyskałam, ale ciężko pewnie będzie...
A Tobie, Anuszka, jak idzie? dzisiaj zaczęłaś pierwszy dzień?
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 19:10   #1349
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
ja już skończyłam dietę wczoraj. Z efektem - prawie 11 kg na minusie bluzki rozm. S i spodnie rozm. M Najmniej schudł mi brzuch (wiedziałam, że tak będzie a najbardziej niestety biust, ale i nogi dość fajnie - znowu mam trzy wcięcia
Mam duży chaos w głowie odnośnie tego jak mam teraz jeść, ale poczytałam i zdając się na własną intuicję coś próbuję nowego wdrażać.
Nadal jem warzywa i w zasadzie podobnie jak do tej pory z tym, że zjadłam już dzisiaj trochę sera białego z warzywami i moje ulubione "chipsy" z bakłażana potraktowałam kapką oleju lnianego
A, i ciut kaszy dodałam do innej porcji warzyw.
Ze zmian pewnie tyle, jutro może zjem łososia.
Obawiam się raczej czegoś innego - w środę wyjeżdżam z rodziną na wakacje, na półtora tygodnia. To będzie mój trzeci dzień na zdrowym żywieniu. Nie wyobrażam sobie kolejnych dni zdrowego żywienia na urlopie.... co jeść, jak żyć? Owszem będę kombinować jak się tylko da, ale .. spodziewam się wielu "wpadek". Juz zapowiedzialam mężowi, że nadal będę biegać do okolicznych sklepów po warzywa i robić sobie sałatki... ech, nie chcę stracić tego co zyskałam, ale ciężko pewnie będzie...
A Tobie, Anuszka, jak idzie? dzisiaj zaczęłaś pierwszy dzień?
obyś tylko nie zaprzepaściła tej cieżkiej pracy ( ja jeszce nie zaczelam... mialam się przygotowac, ale tez slabo ;/ fajnie by bylo jak by znalazl się ktoś do towarzystwa. Moze bym zaczęła z marszu, ale sie boje ze nie dam rady i tak...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 19:19   #1350
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dasz radę, będę Cię wspierać: )
Nawet jak nie wytrwasz 6 tyg to dobre nawet i dwa, trzy
Ja tak sobie myślę , że za rok w maju pewnie bym powtórzyła dietę... bo pewnie się nabiera.. ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Nazbiera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.