Opóźnić starszene się skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 23:09   #1
SuperPatelnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8

Opóźnić starszene się skóry


Mam 26 lat i powinnam już zacząć używać kosmetyków przeciwdziałających starzeniu się skóry. Problem polega na tym, że tyle jest tego na rynku, że osoba niewtajemniczona taka jak ja zupełnie nie może się w wym połapać: witaminy A, E i C, polifenole, kwas hialuronowy itp. Teoretycznie przy dostępnej wiedzy kosmetycznej, powinno być już jasne czego najlepiej używać. Tylko, że tak nie jest! Dlatego zakładam nowy wątek z pytaniem: jakie kosmetyki są najlepsze dla kobiet chcących żyć wedle powiedzenia " lepiej zapobiegać niż leczyć". Wymieńcie konkretne marki kremów o udowodnionej największej skuteczności, lud składniki kremów, które zdaniem naukowców przeciwdziałają wiotczeniu skóry, robieniu się zmarszczek itp.

I chodzi tu tylko i wyłącznie o konkretny problem: najlepszy plan działania dla skóry młodej, aby jak najdłużej taka pozostała
SuperPatelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:28   #2
SuperPatelnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Opóźnić starszene się skóry

Nikt? dziewczyny, niektóre z Was mają wykształcenie kosmetyczne, więc powinny znać odp. na moje pytanie!
SuperPatelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:34   #3
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Opóźnić starszene się skóry

Cytat:
Napisane przez SuperPatelnia Pokaż wiadomość
Nikt? dziewczyny, niektóre z Was mają wykształcenie kosmetyczne, więc powinny znać odp. na moje pytanie!
Szczerze ???? nie ma zlotego srodka przeciw starzeniu sie naszej skory niestety duzo czynnikow ma znaczenie: geny-jesli dobre to extra ,jesli zle to juz nie fajnie solarium,papierosy,alkoho l,stres,zanieczyszczone srodowisko bo przeciez nasza skora tym oddycha,ja mam w tej chwili 32 lata i dopiero zastanawiam sie nad jakimis kremami ale to tylko dlatego ,ze od calkiem niedawna moja skora przstala sie przetluszczac i cos moge w nia wklepac choc na sczescie zmarszczek nie ma dieta ma ogromny wplyw na nasza skore i wyglad,nie da sie niestety okreslic krotkimi slowami ani tym bardziej niezawodnego specyfiku ktory powstrzyma starzenie
jedyne co moge Ci doradzic to picie niegazowanej wody i to naprawde duzo i nie duzo na raz bo to jest mimo wszystko nie zdrowe ale czesto,jak najczesciej i w normalnych ilosciach bo jednak nawodnienie od srodka jest najwazniejsze dodatkowo np kapsulki a plus e lub sa takie tabletki hydro cos tam ,a krem wystarczy nawet nivea,moja kolezanka uzywala od zawsze najlepszych a teraz ma 1 zabieg botksu za soba a ma 35 lat

takze zycze powodzenia
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:00   #4
defuckto
Raczkowanie
 
Avatar defuckto
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Opóźnić starszene się skóry

ja mam 21 lat i już w tym kierunku czynię pierwsze kroki ;D
przede wszystkim kremy z wysokim filtrem (SPF i PA+++) nawet w pochmurne dni. raz w miesiącu stosuję kapsułki Rival de loop z rossmana. Taka mieszanka witamin A,C i E. Link na kwc: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ln.html&next=1
polecam
__________________

21.06.2011 - aparatka (góra)
11.10.2011 - dół

Zapuszczam i dbam o włosy

jaki piękny jest ten świat.. tylko czarne, białe..
defuckto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:09   #5
SuperPatelnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Dot.: Opóźnić starszene się skóry

dzięki defuckto Mam zdecydowanie mieszaną cerę i chyba nie powinnam używać środków do suchej cery, bo jeszcze coś mi po nich wyskoczy, ale raz możne spróbować i zobaczyć.

I tak, oczywiście dieta jest ważna, picie wody i chronienie skóry przed słońcem. Ja to wszystko robię, dodatkowo wcinam co jakiś czas (bo niezdrowo na wątrobę ciągle), różnego rodzaju antyoksydanty. Chciałabym się tylko dowidzieć co stosować na skórę> Czy np. witaminy naprawdę cokolwiek dają? Jakim cudem one niby przenikają przez martwy naskórek?? Bo wiadomo, że taki np. kolagen w kremie to naciąganie naiwnych- kolagen to duża cząsteczka i naprawdę nie przenika przez naskórek. Co np. z kwasem hialuronowym?
SuperPatelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:32   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Opóźnić starszene się skóry

Takich tematow jest wiele.

Oprocz zdrowego trybu zycia( bo to chyba jasne) pytasz o pielegnacje. Udowodnione dzialanie maja retinoidy i na dzien filtry min SPF 30. Dodac mozna tez antyoksydanty. Przeszukaj forum, pisalysmy o tym nie raz i nie dwa
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.