Fryzjer w Tychach - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 22:59   #151
traudi
Raczkowanie
 
Avatar traudi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Tychach

Caira możesz coś więcej napisać o Magdalenie Sojce ??
Szczególnie interesuje mnie jak strzyże ??
traudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:21   #152
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

To mój pierwszy post, ale zapewniam, ze nie chce zniszczyć konkurencji ani nic w tym guście Chciałam sie podzielić swoimi doświadczeniami, bo sama najczesciej przed pójściem na "ścięcie" opinii o fryzjerach szukam na forum.... ostatnio tak nie zrobiłam i zasugerowałam się prasową reklamą pani Wolnik...że TzG, że pokazy, konkursy i takie tam inne.. Pani Magdaleny oczywiscie nie było (wątpie czy wogóle tam bywa) wiec sie zapisałam do któreś z pracownic szumnie tytułującej sie kolorystką... No i mam teraz na glowie jakieś brązowo-rude coś, bo Pani (po konsultacji z koleżanką) postanowiła dodac do wybranego przeze mnie zimnego brązu odrobinę czerwieni dla ocieplenia koloru!!! Poinformowała mnie o tym po mojej reakcji na rudosci, które pojawiły sioe po zmyciu farby....Czy wybierając najzimniejszy z brązów miałam na myśli ocieplenie swojego koloru??? Jak widze nie byłam odosobnionym przypadkiem.
Po wczytaniu sie w opinie na forum mam zamiar wybrac sie teraz do zakładu Kasi Bronkowskiej, zeby to odratowała jakoś....
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:10   #153
monisia.mm
Przyczajenie
 
Avatar monisia.mm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez bacha_ka Pokaż wiadomość
. Pani Magdaleny oczywiscie nie było (wątpie czy wogóle tam bywa) ....
Bywa, bywa po mimo że jest w 8 miesiącu ciąży.. niestety nie pracuje na pełnych obrotach, i jakoś się nie dziwię..
monisia.mm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:08   #154
kinia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam wszystkich Jestem tutaj nowa ale kożystam z różnych Forum i powiem Wam dziewczyny, że lubię Forum gdyż w taki sposób poznaję ciekawych ludzi i ciekawe podpowiedzi, pomysły doświadczenia. To Forum jest dziwne...tzn jakiś wyścig salonów fryzjerskich jeden nadaje na drugi itd. Kiedy przeczytałam mojej mamie opinie o salonie Loreala p. Magdaleny Wolnik -była oburzona!
Kazała mi się tu zarejestrować i napisać :
Moja mama chodzi do Tego salonu od dawna, była kiedyś klientką p.Magdy. Od kiedy p. Magda jest na l-4 chodzi do p.Ewy . Poleciła ten salon chyba wszystkim koleżankom w Tychach i wiele korzysta i są zadowolone! Moja mama uwarza że ich konkurencja więcej czasu spędza na pisaniu głupot na Forum niż na dobrej pracy
Dziewczyny stwórzmy ciekawe Forum dla każdego o wszystkim a nie o nadawaniu salon na salon!!!
kinia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:39   #155
angelaole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Może Twoja mama jest zadowolona. Każdy salon ma swoich klientów.
Ja nie jestem zadowolona z usług p. Ewy z salony p. Wolnik i już nigdy tam nie pójdę. I nie jestem z konkurencji. Nadal szukam fryzjera dla siebie.
angelaole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:31   #156
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam
w tym tygodniu byłam w salonie Bronkowskiej na strzyzeniu u samej Kasi i... kobieta Anioł juz sam jej ciepły głos i uprzejmość sprawia, że chętnie się do niej wróci, a czy wrócę? OCZYWISCIE!!! obcięła mi włosy rewelacyjnie, bo i fryzurka super (dokładnie taka jak jej opisałam) i dodała coś od siebie oczywiscie wcześniej pytając mnie o zdanie, 1 cm to 1 cm!!! no i włosy pieknie sie układają! polecam kazdemu zwłaszcza ze fryzjer jest po to by wprawiac w dobry humor a nie po to by wpędzać w depresję. Ach jaki miły początek wiosny
pozdrawiam wszystkich serdecznie a zwłaszcza Pania Kasię
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:36   #157
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Fryzjer w Tychach

hahahahah ciesze sie ja do tego salonu "przyszlam" za wojtkiem ktory tam pracuje, ale jak patrze na prace kasi jestem pod wrazeniem... i on i ona sa poprostu genialni
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 11:55   #158
xkarenx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

a w jakich cenach jest strzyżenie w salonie bronkowska??
xkarenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 17:54   #159
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Fryzjer w Tychach

meske cos kolo 30, damskie z 50? ale nie jestem pewna bo ja zawsze sie farbowalam plus scinalam...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 22:06   #160
mimoza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

hejka
był ktoś w salonie fryzjerskim X na Grota-Roweckiego? zwłaszcza na strzyżeniu?
mimoza1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:27   #161
caira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: Fryzjer w Tychach

Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni z obcięcia przez Magde.Zawsze dokładnie wysłucha i obetnie tak jak chcesz.Cennik ma dostępny na swojej stronie salonu.Polecam
http://www.studiomagdalenasojka.tychy.pl/
caira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 18:33   #162
Lyssea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam,
czy któraś z was ma może aktualny numer do salonu Bronkowska ?
Jak próbuję się dodzwonić na ten 725... to słyszę " Nie ma takiego numeru".
pozdrawiam
Lyssea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:01   #163
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez Lyssea Pokaż wiadomość
Witam,
czy któraś z was ma może aktualny numer do salonu Bronkowska ?
Jak próbuję się dodzwonić na ten 725... to słyszę " Nie ma takiego numeru".
pozdrawiam
Witam,
wczoraj dzwoniłam pod ten numer i działa (choć chwile sie czeka na sygnał, to pewnie kwestia wspólnej centrali w budynku) z kierunkowym (32) 725-69-27
Pozdrawiam
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:16   #164
Lyssea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziękuję bacha_ko. Rzeczywiście dzisiaj udało mi się dodzwonić.
Lyssea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:38   #165
greentia
Przyczajenie
 
Avatar greentia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez moni_m Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Może wątek troszkę przygasł, ale ja wraz z mamą wybieramy się na "test" fryzjerów . Postanowiłam więc napisać by odświeżyć wątek .
Wybieramy się do salonu Pani Doroty Wszołek Stokfisz przy ul. Wejchertów skuszone "profesjonalnym doborem fryzur" - cokolwiek miałoby to oznaczać oraz do Pani Magdy Wolnik z Cienistej 1.
Hmm...zobaczymy co wyniknie z tego , ja w każdym razie jestem pełna obaw jako że oprócz dentysty, wizyta u fryzjera właśnie przyprawia mnie o dreszcze
Mam nadzieję że będzie dobrze
Może ktoś się wypowie na temat pani DOROTY WSZOŁEK-STOKFISZ? Byłabym bardzo wdzięczna!
greentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:41   #166
Niki222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Poszukuję Pani Karoliny co pracowala w salonie Trendy na Starych Tychach.Czy ktoś ma może takie informacje gdzie pracuje?Czy wyjechała?Bardzo proszę o jakieś namiary bo jestem bardzo załamana i boję się iść do kogoś innego.Ale jeśli jej nie ma w Polsce to proszę o szczerą poradę do kogo mogę iść żeby się niezawieść i numer telefonu do danego salonu.Bardzo będę wdzięczna
Niki222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:00   #167
bacha_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez Niki222 Pokaż wiadomość
Poszukuję Pani Karoliny co pracowala w salonie Trendy na Starych Tychach.Czy ktoś ma może takie informacje gdzie pracuje?Czy wyjechała?Bardzo proszę o jakieś namiary bo jestem bardzo załamana i boję się iść do kogoś innego.Ale jeśli jej nie ma w Polsce to proszę o szczerą poradę do kogo mogę iść żeby się niezawieść i numer telefonu do danego salonu.Bardzo będę wdzięczna
Witam,
w Trendach pracowały dwie Karoliny. Ta do której ja chodzę (brunetka) pracuje w salonie Lucyny Liszki w Bojszowach Nowych http://www.salon-urody.com/, jeśli chodzi o drobną blondynkę, to niestety się nie orientuje
Ale osobiście mogę polecić salon P. Liszki, a szczególnie Karolinę
bacha_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:15   #168
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Fryzjer w Tychach

Jestem mocno zdziwiona "achami" i "ochami" nad słynnym<?> MAriuszem z Tychów. Byłam u niego jeden jedyny i ostatni raz na balejażu. Dobrał mi tak kolory,ze po dwóch myciach po pasemkach nie było śładu-wszystko sie zlało w "niewiadomojaki" kolor. Podczas oczekiwania na działanie farby obserwowalam jak modelował fryzure młodej dziewczynie-wyszła z salonu starsza o jakies 15 lat ze łzami w oczach. Mam tez koleżanke w pracy, która odwiedziła jego salon i wracała do domu z gową między ramionami,a w domu zaraz głowa pod prysznic.
Ja bym go nie polecała jednym słowem.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 11:37   #169
andrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Pozwalam sobie ponowić prośbę sprzez bez mała dwóch lat. Chodzi o namiar na p. Elżbietę, która podówczas pracowała w salonie w Katowicach na placu Miarki u p. Rafała Wypióra. Moja lepsza połowa nie daje mi spokoju.
andrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 11:50   #170
Kasia_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czesc! czy ktoś się orientuje gdzie obecnie pracuje Kamil z Trendy na Roweckiego?? Podobno zamknęli ten salon.
Kasia_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:40   #171
MarcikSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej! Ponawiam pytanie Kasi_11. Czy ktoś sie orientuje co dzieje sie z Kamilem z Trendów z Grota Roweckiego? Jedyny fryzjer, z którego byłam NAPRAWDE zadowolona, a teraz nie wiem gdzie sie podziewa i gdzie go szukać... ;( Chłopak jest naprawde świetny! Pierwszy fryzjer, który potrafi zaproponowac fryzurke idealnie pasującą do danej osoby! HELP!
MarcikSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:05   #172
traudi
Raczkowanie
 
Avatar traudi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Tychach

Kamil będzie pracował na ul. Dąbrowskiego 95 - w salonie Beauty & Spa Expert.
traudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:39   #173
Inermis
Przyczajenie
 
Avatar Inermis
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Tychach

W Trendach na Grota Roweckiego pracowalo dwoch panow: jeden tezszy, w okularach i z kolczykiem w brwi oraz drugi szczuplejszy, moze tez mlodszy z ciemniejszymi wlosami. Nie wiem ktory to Artur a ktory Kamil, bo mimo ze cielam sie tam odkad powstal salon to zawsze zapisywalam sie do "tego pana z kolczykiem" <wstyd> Zalezy mi bardzo na namiarach wlansie na tego fryzjera, bo to jedyny fachowiec z tej branzy z ktorego uslug bylam zawsze w 100 % zadowolona. Od paru tygodni nosze sie z zamiarem obciecia wlosow, ale caly czas szukam wlansie tego fryzjera, bo po prostu boje sie obciac wlosy u kogos innego, kogos kogo pracy nie znam, szczegolnie, ze chce radykalnie zmienic fryzure co raczej mi sie nie zdarza. Czy to wlasnie pan z kolczykiem pracuje w Beauty & Spa Expert? Jesli tak to czy juz tam pracuje, czy tylko sa takie plany? Jakie ceny ma ten zaklad? W trendach umycie, obciecie i wymodelowanie kosztowalo mnie ok 56 zl. Nie znalazlam ani jednego posta na temat efektow pracy fryzjerow z tego salonu :/
Inermis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:27   #174
Inermis
Przyczajenie
 
Avatar Inermis
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Tychach

Bogdan... rrrrr... Dzięki za odpowiedz ! Zapisze się w najbliższym dogodnym terminie

Jeszcze jedno pytanie: jak cenowo wygląda usługa w tym salonie? Czy cena za strzyżenie obejmuje tez mycie i modelowanie czy każda usługa płatna jest osobno?

Edytowane przez Inermis
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:13
Inermis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:23   #175
GosiaaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Fryzjer w Tychach

Witam,

mam cienkie, długie włosy, do tego kruche, łamiące się...
Potrzebują regeneracji, odżywienia, może podcięcia, do tego farbowanie...Proszę poradźcie cosik
GosiaaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 05:14   #176
andrak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Daaaawno temu pytałem, czy któraś z Pań nie ma namiaru na Panią Elę, która kiedys pracowała u Rafała Wypióra w Katowicach. Ponawiam pytanie, bo małżonka nosi w sercu wspomnienie wykonanych przez nią fryzur.
pomożecie?
andrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:55   #177
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam
Ja takze korzystam z usług Pani Magdy Sojki z Damrota 66. jestem bardzo zadowolona!
przedłużam i zagęszczam u niej włosy. Przyznam ze ta usługa nie jest za tania(choć i tak porównałam innych i wyszła tanio)ale na bardzo wysokim poziomie! włoski sa tak podobne do moich naturalnych ze nikt nie zauważa różnicy ..a o to własnie chodzi prawda?
Kolor mam śliczny bląd- p. Magda pracuje na produktach Matrix więc farba mi sie nie zmywa!

Ostatnio jak byłam podciąć grzywkę (za śmieszna sume 5 zł:P) widziałam ze zatrudniła nowego fryzjera- stylistę ARTURA ....kusi mnie strasznie jak robi włoski. We wtorek ide na odrosty to napisze kto mnie robil..
pozdrawiam!!!!!!!!!!
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:37   #178
karian2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez GosiaaaS Pokaż wiadomość
Witam,

mam cienkie, długie włosy, do tego kruche, łamiące się...
Potrzebują regeneracji, odżywienia, może podcięcia, do tego farbowanie...Proszę poradźcie cosik
Hej
nie wiem czy już zrobiłaś coś z włoskami, jeśli nie to polecam Ci Pana Artura z salonu Magdy Sojki. Ja byłam dzisiaj i miałam chyba podobny problem z włoskami co Ty. Pan Artur doradził, co zrobić i dałam mu "wolną rękę" - efekt- SUPER!! jestem bardzo zadowolona i za obcięcie, dekoloryzację, farbowanie i fachową pomoc zapłaciłam naprawdę niewiele!! Szczerze polecam.
Pozdrawiam
karian2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:21   #179
czarnakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam powiem szczerze ze chodzilam kiedys do pani Kasi dla mnie zadna rewelacjia ale oczywiscie rzecz gustu .... pani Kasia zajela miejsce pani Aleksandry ktora byla prawdziwym fachowcem niestety juz tam nie pracuje ale podobno przeniosla sie gdzies na tecze czy ktos wie gdzie dokladnie prosze o pomoc dziekuje
czarnakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:55   #180
agawa112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam,
Mam zamiar wybrać się do P. Kasi Bronkowskiej. Chciałam się dwiedzieć ile trzeba zapłacić za strzyżenie z koloryzacją i na jakich farbach pracują w tym salonie. Dzieki za odpowiedź!
agawa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.