Noworoczna zmiana koloru w³osów  - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-24, 22:25   #1
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 958

 Noworoczna zmiana koloru w³osów 


Dziewczyny, potrzebujê waszej porady w sprawie koloru w³osu (ewentualnie fryzury, je¶li mia³yby¶cie jakie¶ pomys³y ).
Od dobrych kilku lat wci±¿ trzymam siê koloru rudego, jednak jestem ju¿ nim znudzona i dosz³am do wniosku, ¿e czas na zmiany, a nowy rok to na to najlepszy czas.

Mój naturalny kolor w³osów do br±z (ostatnie zdjêcie). Mam te¿ blad± cerê i zielone oczy.

Macie jakie¶ pomys³y co do koloru?
Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (39,6 KB, 120 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg xx.jpg (67,0 KB, 130 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (45,6 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (60,8 KB, 80 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg xxxxxx.jpg (41,6 KB, 167 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg xxxxx.jpg (47,2 KB, 181 za³adowañ)
SorbetMalinowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-25, 02:28   #2
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 523
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru w³osów 

Je¶li mam byæ szczera to jeste¶ jedn± z tych osób, którym ciê¿ko dobraæ odpowiedni kolor, niby wszystkie pasuj±, ale ciê¿ko o ten który bez dwóch zdañ bêdzie ¶wietnie pasowa³ i wygl±da³ idealnie, i tu te¿ nie wiem co mam napisaæ, na pewno zapu¶ci³abym w³osy na twoim miejscu na do¶æ d³ugie, raczej bez grzywki.
Po drugie hm.. ten kolor z przed ostatniego zdjêcia ci nie pasuje, ciemny rudy te¿ niezbyt, chyba wybra³abym co¶ oko³o naturalnego odcienia na twoim miejscu
szklana_mgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-26, 14:07   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 2 698
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru w³osów 

Zapu¶æ w³osy i przefarbuj na jasny karmelowy br±z
Anonimka1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 11:34   #4
201703060948
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru w³osów 

W naturalnym kolorze jest ci zdecydowanie najlepiej. Rudy zupe³nie ci nie pasuje.
201703060948 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 12:07   #5
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 2 330
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru w³osów 

Ostatni kolor w³osów chyba najlepszy.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 16:30   #6
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 564
Dot.:  Noworoczna zmiana koloru w³osów 

Na zdjêciach wygl±dasz na Pe³ne Lato. Jeste¶ mocno ch³odnym typem urody. Rudy kolor kompletnie Ci nie pasowa³. Za¿ó³ca³ cerê i k³óci³ siê z ca³± Twoj± kolorystyk±. Gdyby¶ by³a bladym St³umionym Latem, rudy kolor w³osów uszed³by w t³umie, nie kontrastowa³by a¿ tak mocno z urod±. Pe³ne Lato, którym wydajesz siê byæ, musi trzymaæ siê ch³odnych odcieni, zarówno przy doborze koloru w³osów, jak i przy garderobie czy makija¿u. Twój naturalny kolor jest ¶wietny, perfekcyjny. Na razie spróbuj doj¶æ do czego¶ podobnego przy pomocy farb, pó¼niej, stopniowo wróæ do natury. Do farbowania powrócisz kiedy pojawi± siê pierwsze siwe w³osy. Ale to odleg³a przysz³o¶æ... Teraz ucieknij od rudo¶ci i wszelakich innych ciep³ych odcieni.

Je¶li chodzi o fryzurê, jeste¶ osob±, której wybitnie pasuj± d³ugie w³osy. Takie, przynajmniej za ramiona. Z³agodzi³abym efekt cieniowania, tak ¿eby ca³o¶æ by³a w miarê równej d³ugo¶ci z delikatnie wycieniowanym przodem. Bardzo dobrze wygl±dasz w spiêtych w³osach, spinaj do woli, na milion sposobów.

Pe³ne Lato fantastycznie wygl±da w klasycznej czerwieni (najlepiej ze wszystkich typów urody), tyle, ¿e czerwieni w ubiorze, nie na w³osach. Drugim Twoim kolorem jest granat. Np. ¶wietnie bêdziesz wygl±da³a w koszuli w czerwono-granatow± kratkê.
__________________

GretaKredka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 17:30:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.