Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 08:01   #241
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

jest bardzo dużo par które tak robią i wśród moich znajomych również i nie wpadły róznie to bywa
czasem ktoś tak robi parę lat i nic a czasem ktoś raz i jest baby
ja mam mieszane uczucia
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:35   #242
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

ja tez stosuje ta metode i jak narazie nie wpadlam i jest okey::
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:03   #243
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

no i widzicie zdania sa podzielone
jedne dziewczyny piszą że stosują tą metodę (co oznacza że zabezpieczają się w ten sposób)
inne piszą że to nie metoda tylko sposób kochania
a jescze inne ze to ani metoda ani sposób tylko wybór


podczas czytania tego wątku to jednya refleksja moja że np jeśli jest sytuacja że dziewczyna jest uczulona na gumki, nie może brać tabletek to jest to jakaś alternatywa
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:06   #244
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez martul Pokaż wiadomość
no i widzicie zdania sa podzielone
jedne dziewczyny piszą że stosują tą metodę (co oznacza że zabezpieczają się w ten sposób)
inne piszą że to nie metoda tylko sposób kochania
a jescze inne ze to ani metoda ani sposób tylko wybór


podczas czytania tego wątku to jednya refleksja moja że np jeśli jest sytuacja że dziewczyna jest uczulona na gumki, nie może brać tabletek to jest to jakaś alternatywa

zgadzam sie z toba to zalezy od podejscia do sprawy dziewczyny i jej toku myslenia
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:08   #245
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Nie stosuję - chyba nie mogłabym dostać orgazmu kochając się w stresie:-(
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:18   #246
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

od razu moge powtórzyć że mam znajome pary które tak postępują ja osobiście nie wnikam)
Rozyczka-89 mozna sie zgodzić

np moja psychika nie dałaby rady
muelsimy sytuacje z gumką po czym wzięłam postirnor, potem cały czas zabezpieczaliśmy się tabletkami
potem miałam przerwe od tabsów ponad poł roku pod kontrola lekarza ofkors
ale w takz zwanym międzyczasie nawet prezerwatywy były dla mnie źródłem strachu i kazałam sprawdzać po parę razy
także ja sie nie nadaję na coś takiego ale z chęcia przepczytałabym o takiej "metodzie"skuteczniej oczywiście
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:01   #247
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

;]
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-23 o 21:46
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 17:47   #248
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

czytajac ten wątek powoli odpowiadam sobie na pytanie dalczego takie 2o latki zachodzą w ciążę

gratulacje za pomysłowosć wogole tym dziewczynom, ktore tak sie kochają, a potem rodzą sie niechciane dzieci albo sa usuwane

szkoda wydac te 8zl na prezerwatywy... zupelnie tego nie rozumiem
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:02   #249
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Czuczenko, tu nie chodzi o ogumienie, tylko o to, że dziewczyny uprawiające ten rodzaj seksu próbują nas przekonać, że to zdrowe, nieszkodliwe i w ogóle super. A wiadomo, że to nieprawda.
Prowadzi do nerwic, niezaspokojenia seksualnego, późniejszych problemów z seksem, niechcianych ciąż, etc.
Jakoś żadna z nich nie napisała, że ich partner też to tak zachwala wszem i wobec. Ja pisalam wcześniej, co o tym sądzi mój TZ, zaprawiony w tego rodzaju seksie, i nie jest to nic dobrego. Wręcz przeciwnie.
Tak naprawdę to żal mi ich partnerów... Bo co to za przyjemność z seksu, zatytułowana - Muszę pamiętać, by wyjąć. Nie miałabym serca skazywać na o TŻ.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:02   #250
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Czuczenko, tu nie chodzi o ogumienie, tylko o to, że dziewczyny uprawiające ten rodzaj seksu próbują nas przekonać, że to zdrowe, nieszkodliwe i w ogóle super. A wiadomo, że to nieprawda.
Prowadzi do nerwic, niezaspokojenia seksualnego, późniejszych problemów z seksem, niechcianych ciąż, etc.
Jakoś żadna z nich nie napisała, że ich partner też to tak zachwala wszem i wobec. Ja pisalam wcześniej, co o tym sądzi mój TZ, zaprawiony w tego rodzaju seksie, i nie jest to nic dobrego. Wręcz przeciwnie.
Tak naprawdę to żal mi ich partnerów... Bo co to za przyjemność z seksu, zatytułowana - Muszę pamiętać, by wyjąć. Nie miałabym serca skazywać na o TŻ.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:34   #251
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Czuczenko, tu nie chodzi o ogumienie, tylko o to, że dziewczyny uprawiające ten rodzaj seksu próbują nas przekonać, że to zdrowe, nieszkodliwe i w ogóle super. A wiadomo, że to nieprawda.
Prowadzi do nerwic, niezaspokojenia seksualnego, późniejszych problemów z seksem, niechcianych ciąż, etc.
Jakoś żadna z nich nie napisała, że ich partner też to tak zachwala wszem i wobec. Ja pisalam wcześniej, co o tym sądzi mój TZ, zaprawiony w tego rodzaju seksie, i nie jest to nic dobrego. Wręcz przeciwnie.
Tak naprawdę to żal mi ich partnerów... Bo co to za przyjemność z seksu, zatytułowana - Muszę pamiętać, by wyjąć. Nie miałabym serca skazywać na o TŻ.


zastanawiam się jaką przyjemność ma z tego mężczyzna?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 19:13   #252
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Tą metodę stosuję już 6 lat(po tylu latach często jest to normalny stosunek) + w dni płodne prezerwatywy .
Uważam , że tam metoda jest bardzo dobra , ale pod pewnymi warunkami.
1. Stały partner , w moim przypadku Mąż.
2.Trzeba bardzo dobrze czuc/znac swoj organizm .
Ja z dokładnoscia co do dnia wiem /czuję kiedy mam jajeczkowanie i kiedy będę miala okres.
3. Partner musi też czuc dobrze swoje ciało i umiec kontrolowac wytrysk.
4. W razie czego trzeba byc psychicznie jak i finansowo przygotowanym na dziecko ( nie tylko kobieta ale i mężczyzna)

Dlaczego nie stosuje tabletek ?
Bo za dużo mam lekarzy w rodzinie i wiem jakie są później tego konsekwencje. A ja chcę życ jak najdłużej. To był Nasz wspólny wybór , że tabletkom mówimy nie.

Dlaczego nie stosuję prezerwatyw przy każdym stosunku ?
Nie chodzi o koszty , bo te są minimalne w porównaniu z comiesiecznym utrzymaniem małego szkrabka. Ja po prostu nie lubię lateksu . Nie czuję wtedy tej bliskości.

Czy czuję comiesięczny stres?
Absolutnie nie , bo wiem , że jak zajdę w ciąże , to Mąż będzie najszczęśliwszym facetem pod słońcem a ja szczęśliwą mamusią .

Nie polecam jednak tej metody młodym dziewczynom , które nie czują lub nie znają jeszcze swojego ciała i tym, które nie maja stałego partnera.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 19:15   #253
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Dla mnie to metoda niczym w średniowieczu (jeśli traktować jako metodę).

A jeśli to sposób kochania się... To współczuję. Jestem pewna, że seks na tym dużo traci i z rozmów z mężczyznami wiem, że nie ma nic przyjemniejszego niż zakończyć w kobiecie. Wtedy seks jest pełny, udany

Jasne, od czasu do czasu dla odmiany i zabawy może skończyć gdzie indziej...

I też bym się zastanowiła czy któryś z partnerów nie cierpi na bezpłodność (jeśli ta metoda praktykowana kilka lat nie spowodowała potomstwa).
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 20:42   #254
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

No dobrze, tak idąc Twoim tropem...

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
1. Stały partner , w moim przypadku Mąż. .
No dobrze, męża akurat też mam. Ale tu nie o męża , a o dziecko chodzi...
Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
2.Trzeba bardzo dobrze czuc/znac swoj organizm .
Ja z dokładnoscia co do dnia wiem /czuję kiedy mam jajeczkowanie i kiedy będę miala okres. .
Wiesz co? A ja nie czuję... Mam juz 42 lata, współżyje od ponad 20, męża mam od siedmiu - a nie zaryzykowałabym okreslić, kiedy mi w danym mięsiącu wypadnie okres, a juz na pewno nie, kiedy mam owulację czy dni płodne. Przykro mi, w życiu nie miałam napięcia przedmiesiączkowego, nie mam tez pojęcia, po czym mam stwierdzić, że będę lub nie będę miała owulację...
Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
3. Partner musi też czuc dobrze swoje ciało i umiec kontrolowac wytrysk. .
Tyle, że plemniki wydostają się nie tylko podczas samego wytrysku, ale i wczesniej. No a poza tym - przecież to jest katowanie faceta, i żadna przyjemność dla niego - dla kobiety zresztą też nie, jak później czeka na spóźniający się okres.
Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
4. W razie czego trzeba byc psychicznie jak i finansowo przygotowanym na dziecko ( nie tylko kobieta ale i mężczyzna) .
No, my już mieliśmy 42 i 60 lat żeby sie przygotowac psychicznie - i chyba dalej nei ejsteśmy widocznie gotowi psychicznie. A finansowo - teraz tak, ale za 18 lat - kto już wtedy wie...

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Dlaczego nie stosuje tabletek ?
Bo za dużo mam lekarzy w rodzinie i wiem jakie są później tego konsekwencje. A ja chcę życ jak najdłużej. To był Nasz wspólny wybór , że tabletkom mówimy nie. .
No iwesz, moja mama używała tabletek bardzo długo, pźniej bez przerwy, a wtedy przecież zawartość hormonów była dużo wyższa - i obecnie ma 72 lata i jest jedną z najbardziej zdrowych osób, jaką znam. A jeżeli koniecznie nie chcesz tabletek - są plastry, wkładki domaciczne, globulki... No naprawdę jest się czym zabezpieczać.

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Czy czuję comiesięczny stres?
Absolutnie nie , bo wiem , że jak zajdę w ciąże , to Mąż będzie najszczęśliwszym facetem pod słońcem a ja szczęśliwą mamusią . .
No tak, tyle, że wtym przypadku ciężko mówić, że stosujecie metodę anykoncepcyjną, po prsotu czekacie na dziecko, ale niekoniecznie musi się urodzić teraz

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Nie polecam jednak tej metody młodym dziewczynom , które nie czują lub nie znają jeszcze swojego ciała i tym, które nie maja stałego partnera.
A starszym polecasz? No tak, na naszym miejscu, jakbyście mieli 42 i 60 lat, chciałabys się w to bawić? I nawiasem mówiąc, dośc dobrze czuję swoje cialo, nie mam tylko napięcia przedmiesiączkowego i mam nieregularne cykle.

Przepraszam, że jestem ostra, ale męczy mnie już podział na te młode, głupie, co to się faszerują tabletkami i bardziej doświadczone, co to stosują taką metodę antykoncepcji, że sie z ciąży ucieszą. To proszę mnie znowu do małolat przepisać...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 21:08   #255
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


zastanawiam się jaką przyjemność ma z tego mężczyzna?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=69

P.S. Jaki piękny numer posta mi się wtedy trafił
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 23:46   #256
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
No dobrze, tak idąc Twoim tropem...




Wiesz co? A ja nie czuję... Mam juz 42 lata, współżyje od ponad 20, męża mam od siedmiu - a nie zaryzykowałabym okreslić, kiedy mi w danym mięsiącu wypadnie okres, a juz na pewno nie, kiedy mam owulację czy dni płodne. Przykro mi, w życiu nie miałam napięcia przedmiesiączkowego, nie mam tez pojęcia, po czym mam stwierdzić, że będę lub nie będę miała owulację...
Są kobiety , które czują i są takie co nie , i nie ma tu nic do rzeczy ile lat współżyjesz .
Ciesz się , że nie czujesz bo to nic przyjemnego .
Ja czuję dokładnie co do dnia i wręcz co do godziny, nawet jak zdaża mi się przesunięcie okresu. Dlatego ja stosuję tą metodę .
Faktycznie ona dla Ciebie nie jest wskazana.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
No, my już mieliśmy 42 i 60 lat żeby sie przygotowac psychicznie - i chyba dalej nei ejsteśmy widocznie gotowi psychicznie. A finansowo - teraz tak, ale za 18 lat - kto już wtedy wie...
Jak będę w Twoim wieku to pomyśle o innej antykoncepcji ,ale przypuszczam , że nie będą to tabletki.
Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
No iwesz, moja mama używała tabletek bardzo długo, pźniej bez przerwy, a wtedy przecież zawartość hormonów była dużo wyższa - i obecnie ma 72 lata i jest jedną z najbardziej zdrowych osób, jaką znam. A jeżeli koniecznie nie chcesz tabletek - są plastry, wkładki domaciczne, globulki... No naprawdę jest się czym zabezpieczać.
Cieszę się naprawdę , mam nadzieję , że moja mama też dożyje conajmniej 100lat i Twojej mamie też życzę tego samego.
Mimo wszystko mnie to nie przekonuje , znam za duzo innych ciekawych historii , niestety mniej optymistycznych.



Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
A starszym polecasz? No tak, na naszym miejscu, jakbyście mieli 42 i 60 lat, chciałabys się w to bawić? I nawiasem mówiąc, dośc dobrze czuję swoje cialo, nie mam tylko napięcia przedmiesiączkowego i mam nieregularne cykle.
Teje sama sobie zaprzeczasz , raz napisałas , ze nie czujesz a teraz piszesz , ze czujesz

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Przepraszam, że jestem ostra, ale męczy mnie już podział na te młode, głupie, co to się faszerują tabletkami i bardziej doświadczone, co to stosują taką metodę antykoncepcji, że sie z ciąży ucieszą. To proszę mnie znowu do małolat przepisać...
Ja się nie obraziłam , ale też i nikogo nie dzielę na głupszych i mądrzejszych.
Ja po prostu na ta chwilę wybrałam taką a nie inną metodę antykoncepcji . I jest to mój jak i męża wybór . I nie widzę na dzień dzisiejszy powodu dla , którego miałabym łykac tabletki.
Tym bardziej wiem , ze są one niezdrowe .
No chyba mi nie powiesz , że łykanie tabletek jest naturalne ? Jest to ingerencja w organizm i już , nawet te minimalne dawki potrafią zrobic spustoszenie w organizmie dziewczyn. I zapewniam Cię , że nie są to opowieści wyssane z palca.
Ale każdy wybiera dla siebie taką metodę jaka mu odpowiada.
Ty wybrałas taką ja wybrałam taką.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:34   #257
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=69

P.S. Jaki piękny numer posta mi się wtedy trafił
ładny ładny, nie ma co
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 07:35   #258
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=69

P.S. Jaki piękny numer posta mi się wtedy trafił
bidulek
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:43   #259
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Agaaa-a, po prsotu wydaję mi się, żu czucie swojego ciała nie polega tylko na czucia spraw ginekologicznych. Czuję, że bęe chora, nawet dwa dni przed pierwszymi objawami choroby, czuję, że danego dnia nie dysponuje pełną skalą głosu, bo np.jestem zmęczona, czy przegłodzona, czy po chorobie, czuję, na ile i wa jaki sposób mogę ćwiczyć żeby czuć się dobrze, a czym zrobię sobie krzywdę. Więc uważam, że czuję swoje ciało. Nie czuję tylko spraw ginekologicznych - kiedy zacznie mi sie okres, kiedy mam owulację, kiedy sa dni plodne.

I absolutnie Cię nie namawiam na używanie pigułke, jesli nie masz ochoty. Zwłaszcza, że i tak dziecko już planujecie i będzie dla Was wielką radościa, a nie tragedią. Ale dla tych, którzy nie chca mieć dziecka ( a to jestpowód brania antykoncepcji) ta metoda jest bardzo złudna i zawodna. A poza pigulkami jest naprawdę wiele innych i warto im sie przyjrzeć.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 12:06   #260
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Czuczenko, tu nie chodzi o ogumienie, tylko o to, że dziewczyny uprawiające ten rodzaj seksu próbują nas przekonać, że to zdrowe, nieszkodliwe i w ogóle super. A wiadomo, że to nieprawda.
Prowadzi do nerwic, niezaspokojenia seksualnego, późniejszych problemów z seksem, niechcianych ciąż, etc.
Jakoś żadna z nich nie napisała, że ich partner też to tak zachwala wszem i wobec. Ja pisalam wcześniej, co o tym sądzi mój TZ, zaprawiony w tego rodzaju seksie, i nie jest to nic dobrego. Wręcz przeciwnie.
Tak naprawdę to żal mi ich partnerów... Bo co to za przyjemność z seksu, zatytułowana - Muszę pamiętać, by wyjąć. Nie miałabym serca skazywać na o TŻ.

ja sie z toba nie zgodze mojemu partnerowi odpowiada ta "metoda" bo woli kochac sie ze mna bez gumki bo tak jest wygodniej i dla mnie i dla niego wlasnie jak ma na sobie prezerwatywe to nie moge nigdy dojsc. lubie czuc jego naga skorke we mnie a nie lateks a mu nie przeszkadza to ze musi go wyciagac jak dochodzi bo wtedy ja sie nim zajmuje a co do ciazy to jesli sie uwaza to jak pewnie czytalas mozna kilka lat nawet tak stosowac ta "metode" i nie byc mamusia ja osobiscie kochajac sie z moim chlopakiem biore sobie pod uwage to ze moge zajsc w ciaze i nie przeraza mnie to i na pewno bym swojego dziecka nie oddala bo jesli dwoje ludzi sie kocha z milosci to nie ma problemu jesli pojawi sie dziecko ale gorzej jesli dwoje ludzi laczy tylko seks a potem pojawia sie ciaza.
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:28   #261
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Tak, ale nikt mi nie wmówi, że jest to zdrowe i normalne, by facet cały stosunek, zamiast koncentrować się na przyjemności, koncentrował się na tym, by wyciągnąć. Co to to nie.
[Odwróćmy sytuację - facet dochodzi, ale w momencie, kiedy Ty jesteś blisko, wyjmuje penisa i wkłada palec. Przyjemna wizja? Raczej nie.] EOT.
P.S. Znam zbyt wiele par zakochanych w sobie po uszy, a które rozeszły się, gdy dziewczyna zaszła w ciążę, bo "zakochany" facet nie dorósł do bycia tatą, żeby to był dla mnie poważny argument.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:31   #262
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Widzisz Różyczko - to Ty nie możesz dojść i dlatego kochacie się bez gumki. Tylko i wyłącznie dla Twojej przyjemności! Jestem pewna, że gdyby przeprowadzić taką sondę wśród waszych TŻ przyznaliby się, że wcale nie jest tak super...

I nie dziwcie się, że mówią inaczej. Co ma biedaczek powiedzieć? Kocha was, no to powie, że było przyjemnie, jest ok. Ale oddałby na pewno wszystko za seks bez stresu, bez tego wielkiego skupienia, uważania itd.

Współczuję tym facetom...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:04   #263
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

.......
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-23 o 21:45
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:49   #264
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Tak cos od siebie napisze.
Spytalam dzis TŻta o te metode, czy by chcial. On na to, ze pewnie byloby przyjemniej i na tyle zna swoj organizm. Po tym dodal, ze moze kiedys(jak bedziemy niezalezni finansowo), bo nie chce psuc mi zycia wpadka, jak rowniez stresem(czy okres bede miala czy nie). Dla mnie to bylo urocze, bo widac ze dba o mnie.

Cathas napisala:
Cytat:
Tak, ale nikt mi nie wmówi, że jest to zdrowe i normalne, by facet cały stosunek, zamiast koncentrować się na przyjemności, koncentrował się na tym, by wyciągnąć. Co to to nie
Jak dla mnie to jest niezdrowe, powstrzymywanie sie Wole albo sie kochac z facetem do konca, albo w ogole.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 23:51   #265
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Widzisz Różyczko - to Ty nie możesz dojść i dlatego kochacie się bez gumki. Tylko i wyłącznie dla Twojej przyjemności! Jestem pewna, że gdyby przeprowadzić taką sondę wśród waszych TŻ przyznaliby się, że wcale nie jest tak super...

I nie dziwcie się, że mówią inaczej. Co ma biedaczek powiedzieć? Kocha was, no to powie, że było przyjemnie, jest ok. Ale oddałby na pewno wszystko za seks bez stresu, bez tego wielkiego skupienia, uważania itd.

Współczuję tym facetom...

nie izulukooo!!!! to byl nasz wybor a nie ze nie moge dojsc bo to bzdura moze w twoim przypadku tak jest ze nie udaje ci sie z partnerem dojsc ale ja tak nie mialam nigdy i nie mama po za tym jak juz pisalam on tez woli bez prezerwatywy i kilka moich znajomych tez twierdzi ze bez jest lepiej jak oni to okreslaja nie lubia tego robic w "gumiaku" to tyle
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:37   #266
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Rozyczka-89 Pokaż wiadomość
nie izulukooo!!!! to byl nasz wybor a nie ze nie moge dojsc bo to bzdura moze w twoim przypadku tak jest ze nie udaje ci sie z partnerem dojsc ale ja tak nie mialam nigdy i nie mama po za tym jak juz pisalam on tez woli bez prezerwatywy i kilka moich znajomych tez twierdzi ze bez jest lepiej jak oni to okreslaja nie lubia tego robic w "gumiaku" to tyle
My z Tżtem też wolimy bez prezerwatywy, czasem tylko zakładamy jak biorę antybiotyk i wiem, że tabletka może nie zadziałać albo jak kochamy się np. w samochodzie żeby nie pobrudzić niczego ale ja wolę czuć mojego Tżta a nie lateks.. jest o wiele przyjemniej dla mnie i dla Niego, dlatego wybraliśmy talbetki bo dla nas jest ważny komfrt i psychiczny i fizyczny a dziecka jeszcze nie chcemy.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:36   #267
Rozyczka-89
Raczkowanie
 
Avatar Rozyczka-89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 277
GG do Rozyczka-89 Send a message via Skype™ to Rozyczka-89
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
My z Tżtem też wolimy bez prezerwatywy, czasem tylko zakładamy jak biorę antybiotyk i wiem, że tabletka może nie zadziałać albo jak kochamy się np. w samochodzie żeby nie pobrudzić niczego ale ja wolę czuć mojego Tżta a nie lateks.. jest o wiele przyjemniej dla mnie i dla Niego, dlatego wybraliśmy talbetki bo dla nas jest ważny komfrt i psychiczny i fizyczny a dziecka jeszcze nie chcemy.

zgadzam sie z toba ja tez powtorze to po raz setny wole czuc mojego faceta niz sztuczne tworzywo we mnie on tez woli bez a co do tabletek to nie mam zdania czytalam ze pozniej sa problemy w zajscie w ciaze i ze wogole zle dzialaja na organizm nie wiem sama bo to tylko gdzies wyczytalam a ja nie stosuje.
__________________


Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.
Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach,
a słońce świeci ponad nimi.


Rozyczka-89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:39   #268
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Rozyczka-89 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z toba ja tez powtorze to po raz setny wole czuc mojego faceta niz sztuczne tworzywo we mnie on tez woli bez a co do tabletek to nie mam zdania czytalam ze pozniej sa problemy w zajscie w ciaze i ze wogole zle dzialaja na organizm nie wiem sama bo to tylko gdzies wyczytalam a ja nie stosuje.
Problemy z zajściem w ciążę po tabletkach to mit, najczęściej są spowodowane genetyką i wrodzonymi skłonnościami, oczywicie są skutki uboczne itp. ale ja biorę od 3 lat i jestem zadowolona i spokojna zresztą są już wątki otym.. nie ma idealnej metody, każdy musi wybrać najlepszą dla siebie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:46   #269
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia

kazdy robi jak chce, ale szczerze mowiac dziwie sie mlodziutkim dziewczynom, ktorym dziecko napewno nie polepszylo by zycia,ze sa tak malo rozsadne... tak strasznie sie boja tabletek, a nie moja sie tego, ze ciaza moze byc dla ich mlodego organizmu bardziej wycięczająca....
no ale tak jak pisalam, jezeli komus cos takiego odpowiada bardzo prosze. mi i mojemu tz do glowy by nie przyszlo cos takiego jakies 1,5 roku temu. wolalam go mniej odczuwac , niz potem w wieku 18 lat nianczyc dziecko.
znam osoby, ktore praktykowaly przerywany. jedna dziewczyna za pierwszym razemm poronila, a teraz jest 17 letnia mama 8 miesiecznej coreczki.
inna dziewczyna dwa razy poronila. ale skoro wolaly taka "metode" na brak potomstwa, to brawo...
mam tylko nadzieje,ze inne dziewczyny beda mądrzejsze od tamtych, jezeli ich metoda przerywana zawiedzie
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:10   #270
anulka x.
Przyczajenie
 
Avatar anulka x.
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Nie lepiej odżałować sobie tych 3-4 zł na gumkę?
Ja bym chyba ze strachu umarła
anulka x. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 10:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.