Zara, NK, wyprzedaże + OT - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-11, 17:20   #1231
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ups no to trzeba było do menadżerki i prosić, prosić, prosić
tak sobie właśnie myślę, że chyba przesadą jest prosić, żeby sklep łaskawie chciał sprzedać towar, może jestem dziwna, ale jak nie to nie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:37   #1232
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
tak sobie właśnie myślę, że chyba przesadą jest prosić, żeby sklep łaskawie chciał sprzedać towar, może jestem dziwna, ale jak nie to nie
:d
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 17:39   #1233
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Goniu ta sukienka w kropki, którą kupiłaś jak wypada rozmiarowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



jesli pytasz o tą z paskiem to mam M , S była też Ok, ale 2 cm krótsza, co mi trochę przeszkadzało ( ale ja tak mam przy moich 175cm) moim zdaniem rozmiarówka standardowa
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-01-11 o 17:45
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 18:03   #1234
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
tak sobie właśnie myślę, że chyba przesadą jest prosić, żeby sklep łaskawie chciał sprzedać towar, może jestem dziwna, ale jak nie to nie
Masz rację ale ja jak mi się coś podoba i chcę to próbuję ale na infolinii bym to zgłosiła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 18:09   #1235
Avadaa
Raczkowanie
 
Avatar Avadaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 92
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
na moje 179 nie ma żadnych jeansów więc odpuściłam juz mierzenie bo wszystko jest do połowy łydki.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

wiecię może jak to jest z wyprzedażami w oysho ? nic nie spada od 26 grudnia
a możesz doradzić gdzie szukać dłuższych egzemplarzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Avadaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 19:00   #1236
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Avadaa Pokaż wiadomość
a możesz doradzić gdzie szukać dłuższych egzemplarzy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lee , levis na black friday ostatnich kilka lat kupowałam
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:41   #1237
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jesli pytasz o tą z paskiem to mam M , S była też Ok, ale 2 cm krótsza, co mi trochę przeszkadzało ( ale ja tak mam przy moich 175cm) moim zdaniem rozmiarówka standardowa
Gonia a jaki masz rozmiar tej w kwiaty? Zamówiłam S bo taki przeważnie noszę no i jest Tak ogromna że nawet pasek tego nie ogarnia, czekam na xs i zastanawiam się czy będzie trochę mniejsza. No i czy przyjdzie cała bo dzisiaj mierzylam legginsy i od razu wiadomo że to zara jak dziura na tyłku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 21:48   #1238
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Tak czytam te Wasze historie i tak trochę chciałabym stanąć w obronie pracownic ja im się nie dziwię że czasem maja dość, bo okres wyprzedaży jest okropny. Mnie jako klienta doprowadza do szału a co dopiero ekspedientki nie dziwie się że czasem maja dosyć i po prostu nie ogarniaja.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:56   #1239
Zeberkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 554
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie też Wrocław cały zajęty. Czekam aż się zwolni. Opole mi tylko pokazuje

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------




Ja koszule noszę 32. Wiec XS. Jak ona wypada?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Wow serio? Super opcja



Serio super sprawa

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Lepiej rozdzielić, bo potem same kłopoty...

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



Ale w sumie co to za różnica? Jak jadę do sklepu to mogę odebrać ze sklepu. Paczkomat jest dla mnie atrakcyjny jak go mam pod domem



Dla mnie ogromna. Jest szybko, sprawnie, bez czekania, łaski, fochów i bez informacji "niestety nie znalazłam".
Zeberkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 21:58   #1240
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Tak czytam te Wasze historie i tak trochę chciałabym stanąć w obronie pracownic ja im się nie dziwię że czasem maja dość, bo okres wyprzedaży jest okropny. Mnie jako klienta doprowadza do szału a co dopiero ekspedientki nie dziwie się że czasem maja dosyć i po prostu nie ogarniaja.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
hmm no nie wiem, w momencie kiedy byłam w zarze w całym sklepie było może z 10 osób i nawet nikogo przy kasie, raczej nie był to armagedon no i jest to ich praca, w mojej branży też są miesiące kiedy żyć się odechciewa, ale nie pomyślałabym nawet żeby "nie ogarniać" i pokazać klientowi, że mam dość

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2020-01-11 o 22:01
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:03   #1241
Zeberkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 554
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Ja zrozumiałam że to taki paczkomat do paczek sklepowych, zamówionych za free do sklepu ;D chyba że popłynęłam za daleko w rozważaniach hehe że nie stoi się w kolejce aż Pani na przymierzalni znajdzie, wyniesie, wyda itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak tak do paczek zamówionych do skepu stacjonarnego. Podchodzisz skanujesz kod QR lub wpisujesz pin do paczki, który dostajesz na maila. W środku są takie półeczki/skrytki i paczka wyjeżdza przez okienko Wszystko trwa kilka sekund.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
szybciej idzie i kolejki mniejsze plus pracownicy nie muszą chodzić po paczki, ale apropos pracowników miałam ostatnio historię w zarze właśnie w bonarce, aplikacja pokazała że są tam moje kozaki, zwiedziłam cały sklep, nie znalazłam, więc pytam panią czy na pewno są, ona mówi że są, ale na magazynie i mi ich nie przyniosą i nie sprzedadzą, bo w trakcie wyprzedaży nie chodzą po pojedyncze sztuki na magazyn i będą one wyłożone na sklep, ale niewiadomo kiedy i mogę sobie zaglądać do zary i sprawdzać... próbowałam wytłumaczyć pani że ja je chcę kupić na 100% a nie pooglądać i że nie będę jeździć codziennie do zary szukać butów, ale nie dała się przekonac, spotkałyście się z tym u siebie?

Tak do 15 nie ma kolejek w ogóle więc jak ktoś ma możliwosc podjechać pomiedzy 10-15 odbiera od kopa. Nie wiem jak później bo bywam właśnie w tych godz. Mi za to w Serenadzie Pani nie chciała sprzedać spinek dla córki. Mimo, ze były z tej kolekcji, miały metkę czerwoną wydrukowaną to twierdziła, ze po 1 to stara kolekcja a po 2 nie ma tego w systemie więc nie sprzeda dopiero jak zeskanowałam sobie przez apkę i udowodniłam, że się myli uległa.
Zeberkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 22:05   #1242
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
No i czy przyjdzie cała bo dzisiaj mierzylam legginsy i od razu wiadomo że to zara jak dziura na tyłku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze!


Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Tak czytam te Wasze historie i tak trochę chciałabym stanąć w obronie pracownic ja im się nie dziwię że czasem maja dość, bo okres wyprzedaży jest okropny. Mnie jako klienta doprowadza do szału a co dopiero ekspedientki nie dziwie się że czasem maja dosyć i po prostu nie ogarniaja.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Opisane przeze mnie sytuacje z sukienką i kurtką nie były w trakcie wyprzedaży i były z nk Może i mają dość i ja im też współczuję w trakcie wyprzedaży, ale taka praca. Trudno, żeby jadąc na SOR nie oczekiwać pomocy od lekarza, bo może dziś mieć dość a z pewnością on ma bardziej dość niż panie w zarze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:07   #1243
Zeberkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 554
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
tak sobie właśnie myślę, że chyba przesadą jest prosić, żeby sklep łaskawie chciał sprzedać towar, może jestem dziwna, ale jak nie to nie

jestem tego samego zdania
Zeberkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:11   #1244
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Ja też pracuje w sklepie może zupełnie inna branża ale nawet mając przez cały weekend kolejka którą się nie kończyła to klient który już doczekał się swojej kolejki zawsze był obsługiwany profesjonalnie nawet jeżeli oznaczało to dzwonienie do innego sklepu, zrobienie dla niego zamówienie, sprawdzanie czasu dostawy w komputerze czy szukanie na magazynie czy pakowanie na prezent. I nie było tam żadnej prowizji więc dla mnie takie zachowanie wśród ekspedientek jest trochę niewłaściwe, bo jednak nawet okres wyprzedaży nie trwa pół roku a jednak w tygodniu nie ma takich dzikich tłumów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:14   #1245
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gonia a jaki masz rozmiar tej w kwiaty? Zamówiłam S bo taki przeważnie noszę no i jest Tak ogromna że nawet pasek tego nie ogarnia, czekam na xs i zastanawiam się czy będzie trochę mniejsza. No i czy przyjdzie cała bo dzisiaj mierzylam legginsy i od razu wiadomo że to zara jak dziura na tyłku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam s i jest OK dla mnie, jest oversize ale ona wyjątkowo lepiej na mnie bez paska wygląda , xs mogłaby być w ramionach dla mnie za mała , przyszła nówka
zamów XS, pewnie bedzie ciut mniejsza


ta druga sukienka w kwiatki- te drobniejsze - jest mniejsza , S oddałam, M zostawiłam
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2020-01-11 o 22:18
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:35   #1246
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Gonia ja muszę mieć pasek ale moja s ma chyba z 1.5 metra szerokości myślałam że może pomylili się przy przyszywaniu metki. każdy ma inną figurę, ja mam 164 i tonę bez paska a nie jestem jakoś super drobna . zara pewnie tez szyję różne egzemplarze i inna S może byłaby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Gonia mogłabyś mi podać ref tej czarnej? Nie widziałam jej na stronie a podobała mi się już dawno ale jakoś o niej zapomniałam. Jest jeszcze do upolowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 22:50   #1247
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja też pracuje w sklepie może zupełnie inna branża ale nawet mając przez cały weekend kolejka którą się nie kończyła to klient który już doczekał się swojej kolejki zawsze był obsługiwany profesjonalnie nawet jeżeli oznaczało to dzwonienie do innego sklepu, zrobienie dla niego zamówienie, sprawdzanie czasu dostawy w komputerze czy szukanie na magazynie czy pakowanie na prezent. I nie było tam żadnej prowizji więc dla mnie takie zachowanie wśród ekspedientek jest trochę niewłaściwe, bo jednak nawet okres wyprzedaży nie trwa pół roku a jednak w tygodniu nie ma takich dzikich tłumów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też swoje lata pracowałam w handlu, byłam w tym także sprzedawca. No i czy miałam dość czy nie, to każdy klient byl obsługiwany - tu uzylas słowa klucz - profesjonalnie. Ja tego wymagam wszędzie i od siebie w pracy przede wszystkim. Jeśli sprzedawca w sklepie nie chce sprzedać czegoś bo nie chce mu się isc/poinformować kogos/poprosić innego pracownika to może w salonie fryzjer powie, że ma dziś pod ręką tylko blond farbę a po inna nie chce mu się isc , jak chce pani na czarno to może jutro lub za tydzień.
O albo ja w pracy powiem że wypłata w tym miesiącu będzie nie 10 a któregoś innego dnia, proszę codziennie sprawdzać konto a może akurat już będzie..
Śmiechem żartem, nadal rozumiem zmęczenie i irytację wyprzedażą i sprzataniem codziennie tony ubrań ale nikt w wyżej opisywanych sytuacjach nie prosił o nic ponad standard jak wyprasowanie ciucha przed sprzedażą czy przyszycie odpadającego guzika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-11, 23:28   #1248
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Jak wypada skorzana kurtka z suwakami? Zlapalam i nie wiem czy bedzie dobra czy moze anulowac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 09:52   #1249
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
jesli pytasz o tą z paskiem to mam M , S była też Ok, ale 2 cm krótsza, co mi trochę przeszkadzało ( ale ja tak mam przy moich 175cm) moim zdaniem rozmiarówka standardowa
Dziękuję To klikam S na moje 167

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-12, 10:10   #1250
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

w moich linkach spore dorzutki, udało mi się nawet kliknąć kamelowy kaszmir z golfem S, zobaczę czy zostawię L (bo podoba mi się taki duży), czy jednak S
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 11:30   #1251
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gonia ja muszę mieć pasek ale moja s ma chyba z 1.5 metra szerokości myślałam że może pomylili się przy przyszywaniu metki. każdy ma inną figurę, ja mam 164 i tonę bez paska a nie jestem jakoś super drobna . zara pewnie tez szyję różne egzemplarze i inna S może byłaby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Gonia mogłabyś mi podać ref tej czarnej? Nie widziałam jej na stronie a podobała mi się już dawno ale jakoś o niej zapomniałam. Jest jeszcze do upolowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam 175 i pewnie dlatego lepiej lezy... wiesz co... jesteś pewnie za drobniutka, odpuść sobie ją

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gonia ja muszę mieć pasek ale moja s ma chyba z 1.5 metra szerokości myślałam że może pomylili się przy przyszywaniu metki. każdy ma inną figurę, ja mam 164 i tonę bez paska a nie jestem jakoś super drobna . zara pewnie tez szyję różne egzemplarze i inna S może byłaby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Gonia mogłabyś mi podać ref tej czarnej? Nie widziałam jej na stronie a podobała mi się już dawno ale jakoś o niej zapomniałam. Jest jeszcze do upolowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co czarnej wyysłam ref na priv - od 2 tyg/ nawet nie migneła, ja ją kupiłam w salonie - pewnie ze zwrotu, próbuje ją chwycić za 79 ale nie widze jej od 2 tygodni
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 14:57   #1252
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Czy może ktoś poratować na priv refem do tej bluzy i do spodni od marynarki w kratkę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5039228620_1_1_1.jpg (40,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7970751706_2_2_1.jpg (59,3 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez Kashaya
Czas edycji: 2020-01-12 o 15:12
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 15:46   #1253
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja mam 175 i pewnie dlatego lepiej lezy... wiesz co... jesteś pewnie za drobniutka, odpuść sobie ją

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------


co czarnej wyysłam ref na priv - od 2 tyg/ nawet nie migneła, ja ją kupiłam w salonie - pewnie ze zwrotu, próbuje ją chwycić za 79 ale nie widze jej od 2 tygodni
Dziękuję, coś mi się kojarzy że ta czarna już było ciężko kupić w regularnej.
Zobaczę narazie idzie do mnie xs, u nas na szczęście jest super bo mogła płacić odroczana faktura którą w razie zwrotu pauzuje i nie muszę zamrazac kasy, więc w ogóle zamawiam na ogromną kwotę po kilka rozmiarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 21:23   #1254
ningyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Słowenia
Wiadomości: 135
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Dziewczyny w ktorym miejscub w mailu jest pin do odbioru paczek w paczkomacie w zarze?
__________________
In the end there is no right, just variants of wrong
ningyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 21:58   #1255
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez ningyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny w ktorym miejscub w mailu jest pin do odbioru paczek w paczkomacie w zarze?
Dziewczyny mówiły o qr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 23:57   #1256
ningyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Słowenia
Wiadomości: 135
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Aha, dzieki
__________________
In the end there is no right, just variants of wrong
ningyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 06:54   #1257
Zeberkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 554
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez ningyo Pokaż wiadomość
Dziewczyny w ktorym miejscub w mailu jest pin do odbioru paczek w paczkomacie w zarze?



Pin znajduje się zaraz na początku maila a kod QR na samym końcu.
Zeberkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 08:35   #1258
sliwka182
Raczkowanie
 
Avatar sliwka182
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 263
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Hej, dziewczyny który płaszcz bardziej polecacie, pliss doradzcie.... składy podobne 50 i 48% wełna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4070225704_1_1_1.jpg (65,2 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7522249704_1_1_1.jpg (55,7 KB, 153 załadowań)
__________________


Edytowane przez sliwka182
Czas edycji: 2020-01-13 o 08:43
sliwka182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 08:39   #1259
sliwka182
Raczkowanie
 
Avatar sliwka182
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 263
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Drugi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7522249704_1_1_1.jpg (55,7 KB, 115 załadowań)
__________________


Edytowane przez sliwka182
Czas edycji: 2020-01-13 o 08:42
sliwka182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 08:52   #1260
kass100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 475
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez sliwka182 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny który płaszcz bardziej polecacie, pliss doradzcie.... składy podobne 50 i 48% wełna
Miałam jeden i drugi. Drugi ma ładniejszy kolor, przyjemniejszy materiał, ale jego długość mnie przytłaczała, nie podobało mi się w nim też to, że ma dosyć wąskie wyłogi kołnierza. W pierwszym na plus jak dla mnie szycie w linii ramion. Jest też w sobie obszerniejszy co daje możliwość bardziej nonszalanckiego wiązania. Zostawiłam pierwszy. Ale sama musisz zdecydować co Tobie bardziej pasuje.
kass100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-08 19:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.