Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 00:19   #3211
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Gabi, ja jeszcze nie śpie

Wydaje mi sie, że i liczenie kalorii i tzw "rozsądne odzywianie" jest OK, a wybór zależy od tego co Tobie pasuje. Ja np jestem osoba, która sie denerwuje, wkurza, nudzi i poddaje jezeli otacza mnie zbyt wiele zasad , reguł, obowiązków zwiazanych z dieta. Są jednak osoby, które liczac kalorie, makroelementy itd czują że panują nad sytuacją ten stan im najbardziej odpowiada, lubię kiedy maja jasno określone reguly limity itd, to ich mobilizuje.
Obie metody sa dobre,m jednak w obu przypadkach nie zwalnia nas to z pogłębiania wiedzy o odzywianiu, bo nawet jesli przykładowo kalorii nie licze, to musze miec wiedz ile co kalorii ma, zeby wiedziec co musze ograniczac, zeby wiedziec mniej wiecej w jakich ramach miesci sie moje dzienne spozycie.

Leki mają ułamki/ułameczki kalorii, może maja 1-3 kcal jesli otacza ich cukrowa otoczka ułatwiajaca przełykanie. Tak czy siak nie wliczaj ich do dziennego bilansu.
dzięki za info .

majkas , jeśli moge spytać , która u was jest godzina ? pytam z ciekawości ?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 00:38   #3212
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
dzięki za info .

majkas , jeśli moge spytać , która u was jest godzina ? pytam z ciekawości ?
U mnie 18:37. Gotuje na jutro, oglądam olimpiadę i myślę o tym co mam pisać wieczorem
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 00:40   #3213
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!


Majkas, plis, nie denerwuj się, nie bij...
Pytałam, bo instruktorka aerobiku nas uczulała, ze przy wiekszym obciążeniu trzeba uwazac, bo rozrosną się mięśnie i tak zakodowałam w głowie, a nie pomyslałam, ze przy ujemnym bilansie nie mają na czym urosnąć, pomimo, ze jest to całkiem logiczne.
Dziękuje za rade utwierdziłaś mnie w moim przekonaniu i pewnie zakupię 1kg. Jutro zajrzę do sportowego i zobacze jak mi się podnosi 1,5 albo 1,25 - może sie skusze
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 00:54   #3214
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

Majkas, plis, nie denerwuj się, nie bij...
Pytałam, bo instruktorka aerobiku nas uczulała, ze przy wiekszym obciążeniu trzeba uwazac, bo rozrosną się mięśnie i tak zakodowałam w głowie, a nie pomyslałam, ze przy ujemnym bilansie nie mają na czym urosnąć, pomimo, ze jest to całkiem logiczne.
Dziękuje za rade utwierdziłaś mnie w moim przekonaniu i pewnie zakupię 1kg. Jutro zajrzę do sportowego i zobacze jak mi się podnosi 1,5 albo 1,25 - może sie skusze
Wybacz, chyba mam PMS Nic osobistego.

Powiedz proszę (jak to piszę to jestem bardzo spokojna) tej instruktorce żeby trochę wiedzę uzupełniła... To jest jeden z największych mitów dotyczących odchudzania/ćwiczeń u kobiet.

A co do Twojej osobistej sytuacji, to zależy jak te hantelki używasz. Jeśli robisz coś z rękoma w trakcie biegania, wypadów (czyli używasz wielu mięsni na raz a do tego masz obciążenie w rękach żeby było trudniej) to kilogramówki Ci wystarczą. Jeśli natomiast robisz rozpiętki, unoszenie ramion czy wyciskanie (różne rodzaje ćwiczeń z ciężarkami które skupiają się na mięśniach rąk i ramion) to polecam cięższe, bo szybko niższe obciążenie przestanie przynosić efekty.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 01:16   #3215
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Wybacz, chyba mam PMS Nic osobistego.

Powiedz proszę (jak to piszę to jestem bardzo spokojna) tej instruktorce żeby trochę wiedzę uzupełniła... To jest jeden z największych mitów dotyczących odchudzania/ćwiczeń u kobiet.

A co do Twojej osobistej sytuacji, to zależy jak te hantelki używasz. Jeśli robisz coś z rękoma w trakcie biegania, wypadów (czyli używasz wielu mięsni na raz a do tego masz obciążenie w rękach żeby było trudniej) to kilogramówki Ci wystarczą. Jeśli natomiast robisz rozpiętki, unoszenie ramion czy wyciskanie (różne rodzaje ćwiczeń z ciężarkami które skupiają się na mięśniach rąk i ramion) to polecam cięższe, bo szybko niższe obciążenie przestanie przynosić efekty.
Hhehehe... wszystko OK, tylko tak sobie pomyslałam jak zobaczyłam ten łepek walacy w ściane, że nieźle się zgrzałas ale to w sumie dobrze - podskoczył Ci metabolizm

Cięzarki potrzebuje i do aerobów co by było cięzej i do wyciskania, unoszenia ramion itd. by wysmuklic ramiona i ujędrnic biust. Myśle, że kupie puki co 1kg i przyzwyczaje mięśnie, a po paru tygodniach dokupie 1,5 kg i na nich bede robiła wyciski rozpietki itd, a na 1kg aeroby.

Ten aerobik to juz dawno i nie prawda, wieki temu, jeszcze w Warszawie. Widocznie bardzo sie wczuwałam, bo pamietam co instruktorka mówiła
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-02-22 o 01:18
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 02:22   #3216
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Wybacz, chyba mam PMS Nic osobistego.

Powiedz proszę (jak to piszę to jestem bardzo spokojna) tej instruktorce żeby trochę wiedzę uzupełniła... To jest jeden z największych mitów dotyczących odchudzania/ćwiczeń u kobiet.

A co do Twojej osobistej sytuacji, to zależy jak te hantelki używasz. Jeśli robisz coś z rękoma w trakcie biegania, wypadów (czyli używasz wielu mięsni na raz a do tego masz obciążenie w rękach żeby było trudniej) to kilogramówki Ci wystarczą. Jeśli natomiast robisz rozpiętki, unoszenie ramion czy wyciskanie (różne rodzaje ćwiczeń z ciężarkami które skupiają się na mięśniach rąk i ramion) to polecam cięższe, bo szybko niższe obciążenie przestanie przynosić efekty.
no cos czuje ze ja zaraz po glowie dostane ale majkas musze zapytac o cos bo nie rozumiem.... co mialas na mysli piszac o uzywaniu hantelek w czasie aerobow? mam biegac z hantelkami w rekach?
wiem ze mozna robic wypady z hantelkami czy np przysiady ze sztanga. no to pewnie biegac tez mozna. ale to pewnie dla osob zaawansowanch, ja na razie ciagle pracuje nad swoja kondycja zeby moc porzadnie zaczac spalac sadelko

a z tym nadmiernym rozrastaniem sie miesni to chyba jest najbardziej popularny stereotyp, zrszta sama o to pytalam tutaj na forum i tak jak Ty sss7 uslyszalam ze nie ma szans zebym miala miesnie jak kulturysta [i baaardzo dobrze ]. ja akurat pytalam o lydki i jazde na rowerze ale mysle ze to sie tyczy wszystkich miesni. rozumiem ze osoby takie jak ja maja watpliwosci ale osoby ktore zawodowo sie zajmuja aerobikiem, pracuja na silowniach itp powinny miec conieco profesjonalnej wiedzy

Edytowane przez slonkom
Czas edycji: 2010-02-22 o 02:36
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 06:38   #3217
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej dziewczynki

ja juz po sniadaniu:
-owsianka na wodzie z kiwi i granatem + herbata rumiankowa

dzisiaj moj 53 dzien diety bez ani jednej wpadki oj oj jak ten czas leci
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 06:42   #3218
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Z wczorajszych ćwiczeń nic nie wyszło, z wyparoszke wczoraj przdu na siłke przed zajęciami też nic!:P ledwo chodze ! "Troszke" czoraj przesadziłam - w sumie co sie dziwie, jak od gim, nie cwiczylam nawet na wfie a tu nagle taki trening sobie zrobilam to bolace efekty musza byc
Ide zrobic snioadanko

A i nie ma szans bym az tyle zwiekszyla ilosc kalorii nie zmieszcze tyle tego wszytskiego a zebym dostarczyla tyle bialka ile trzeba to musze jesc duzo objetosciowo a mi sie wtedy poprostu niedobrze robi z przejedzenia... nie ma szans bym az tyle jadla w kcal owszem bo sa rzeczy male a bardziej kaloryczne, no ale na bialko w takich ilosciach to nie ma szans wtedy!!
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:32   #3219
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
W tym tyg. mam zamiar kupić hantle i będę męczyc moje łapki i cycuszki, tymczasem... używam 0,5kg paczek makaronu lub soczewicy

Mam pytanie co do ciężarków. Dostępne są 0,5kg lub 1kg, a ja chciałam 0,75. Które kupić? Pamietam jak chodziłam na aerobik to własnie używałam 0,75 i 0,5 i pamietam, że nawet przy 0,5 był już dla mnie wycisk, ale chce 0,75 zeby było jednak troche wieksze obciazenie, ale nie ma. Boje się tych 1kg, zeby mięśnie nie urosły. Jak myslicie? Mi sie wydaje, ze wezmę 1kg...
Jakiej wagi ciężarki używacie??
pomysłowa jesteś! sama bym na to nie wpadła, słyszałam wersje z butelkami wody, ale z makaronem jeszcze nie

jeśli chodzi o ciężarki to ja bym na Twoim miejscu kupiła cięższe. zawsze możesz początkowo robić mniej powtórzeń, potem jak trochę wytrenujesz łapki to cięższe będą jak znalazł.
ja używam 1,5 kg i czasem mam za lekko, więc przy niektórych ćwiczeniach biorę oba na raz do łapy i ćwiczę najpierw jedną, potem drugą.

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
dzisiaj moj 53 dzien diety bez ani jednej wpadki oj oj jak ten czas leci
kolejny raz pogratulować silnej woli!

Cytat:
Napisane przez nancy1989 Pokaż wiadomość
Z wczorajszych ćwiczeń nic nie wyszło, z wyparoszke wczoraj przdu na siłke przed zajęciami też nic!:P ledwo chodze ! "Troszke" czoraj przesadziłam - w sumie co sie dziwie, jak od gim, nie cwiczylam nawet na wfie a tu nagle taki trening sobie zrobilam to bolace efekty musza byc


u mnie dziś na śniadanie ser biały chudy zmiksowany z: jogurtem nat, oliwkami, szynką, ogórkiem, płatkami owsianymi, szczypiorkiem i przyprawami. zjadłam pół, bo więcej nie zmieściłam.
planuję dziś długi spacer, bo świeci piękne słoneczko a póki co pospinałam trochę brzuszek, żeby się rozruszać i zachęcić do ćwiczeń
miłego dnia wszystkim
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:33   #3220
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Majkas, jak juz sie okazało ekspertem od fitness nie jestem ale powiem Ci do czego ja stosuje te hantelki. Normalnie jak mam taką aerobikowo, taneczną rozgrzewke z wymachami itd, to trzymałam cały czas hantelki ( jeszcze w domu jak je mialam )Najpierw tak 10 min, dzialalam bez hantelkow zeby rozgrzac miesnie, potem dokladalam hantelki, tylko własnie nie ciężkie, zeby Ci było wygodnie, a zeby było lekkie obciążenie. Nie za ciezkie, zeby z cwiczen aerobywych nagle nie zrobiły się siłowe. Teraz tez własni mam zamiar kupic hantelki, i za namową Majkas, do siłowych kupie 1,5kg.
Z tymi profesjonalistami to tak jest, ja juz sie przekonałam jakie farmazony do cukrzyków potrafią pleść dietetycy

Rimola, GRATULACJE! U mnie dopiero 6 dzien

Biedronko, trzeba sobie jakos radzic O butelkach z wodą słyszałam, ale w domu mam tylko 2l, a zapas soczewicy i makaronu mam zawsze Postanowilam do silowych za tydzien - dwa kupic 1,5kg. 3 to chyba nieeeeee chociaz moze za miesiac bede dokupywala kolejne hantelki

Ide ćwiczyc, mam nadzieje ze dam rade 1,5h
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:53   #3221
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Czesc Laski!

Kawka sie robi, II sniadanko juz zjedzone, kg leca w dół, słonko świeci, Synuś śpi zyc nie umierac
Cwiczenia jak zwykle po obiedzie teraz na czas wizaż.
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:15   #3222
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cześć dziewuchy Ależ ja dzisiaj wiosnę czuję, od razu mam lepszy humor.
Muszę sobie na jutro przypomnieć całą pierwszą klasę na polaka później korki i poćwiczę
Majkas to skoro mam podwyższony poziom testosteronu to znaczy, że mi szybciej mięśnie rosną?

sss7 dopiszę Cię do tabelki 1 marca, ok? przy oficjalnym ważeniu
__________________


Edytowane przez Shiryuna
Czas edycji: 2010-02-22 o 13:16
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:50   #3223
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Nie ma sprawy Shiryuna.

Dziewczyny, jestem z siebie baardzo zadowolona - ćwiczyłam 1h 40min. godzina zumby, potem jeszcze sobie dopieklam jakims szybkim tanecznym aerobikiem z 10 min i 30 min siłowych. Zumba, którą sciagnełam jest OK. Jakby co to jest na isohunt Zumba - Cardio. Jestem juz po potreningowym posiłku, a teraz wskakuje pod prysznic
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:06   #3224
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Shiryuna.

Dziewczyny, jestem z siebie baardzo zadowolona - ćwiczyłam 1h 40min. godzina zumby, potem jeszcze sobie dopieklam jakims szybkim tanecznym aerobikiem z 10 min i 30 min siłowych. Zumba, którą sciagnełam jest OK. Jakby co to jest na isohunt Zumba - Cardio. Jestem juz po potreningowym posiłku, a teraz wskakuje pod prysznic
Też mam dzisiaj w planach cardio, średnio to lubię, ale jak mus to mus
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:14   #3225
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej , u mnie jak narazie ok . dzisiaj robie dzień oczyszczenia , jutro już normalnie dietka .
co polecacie na boczki pod piersiami ?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:19   #3226
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
hej , u mnie jak narazie ok . dzisiaj robie dzień oczyszczenia , jutro już normalnie dietka .
co polecacie na boczki pod piersiami ?
A jakie to oczyszczanie?
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:34   #3227
ggabi11143
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 572
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
A jakie to oczyszczanie?
na samej wodzie . a mam straszną ochote coś zjeść... ale niechce marnować tego co przegłodziłam . a wy co byście zrobiły ?
__________________
www.toster.pl = fajne zdjęcia i ekstra filmiki
ggabi11143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:45   #3228
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
na samej wodzie . a mam straszną ochote coś zjeść... ale niechce marnować tego co przegłodziłam . a wy co byście zrobiły ?
Jest mnóstwo opinii odnoście głodówek, jedni mówią, że dobre inni, że złe, ja na tą chwilę z moim metabolizmem jestem po stronie tych co mówią, że złe

Spadło mi 300g od wczoraj czyli notowanie daje efekt
__________________


Edytowane przez Shiryuna
Czas edycji: 2010-02-22 o 14:49
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:15   #3229
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

A jednak poszłam dzisiaj na godzinke na siłownie 20minut na steperku, 20 na rowerze i 20 na bieżni ale wsyztsko bardziej intensywnie niz zwykle na wiecej nie mialam czasu i tak nie poszłam na pierwsze zajęcia :P zrobiłam sobie wagary wole mieć fajny tyłek niż dużą wiedze z dydaktyki
Wolałam opuścić zajęcia i poćwiczyć, bo jutro raczej nie dam rady iść na siłke jade odwiedzić siostrę mam nadzieje,że nie złapie lenia i za jakąś godzinkę coś jeszcze poćwiczę w domku tak około godziny

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo opinii odnoście głodówek, jedni mówią, że dobre inni, że złe, ja na tą chwilę z moim metabolizmem jestem po stronie tych co mówią, że złe

Spadło mi 300g od wczoraj czyli notowanie daje efekt
Super!! notowanie to fajna sprawa btw tez liczysz?? czy tylko kcal??

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
hej , u mnie jak narazie ok . dzisiaj robie dzień oczyszczenia , jutro już normalnie dietka .
co polecacie na boczki pod piersiami ?
może twister?? lub hula hop?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

ja juz po sniadaniu:
-owsianka na wodzie z kiwi i granatem + herbata rumiankowa

dzisiaj moj 53 dzien diety bez ani jednej wpadki oj oj jak ten czas leci
53 dni bez ŻADNEJ wpadki? to wręcz nieprawdopodobnie brzmi
Wielkie brawo
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 15:15   #3230
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
hej , u mnie jak narazie ok . dzisiaj robie dzień oczyszczenia , jutro już normalnie dietka .
co polecacie na boczki pod piersiami ?

o jakich Ty boczkach pod piersiami mowisz?? bo chyba nie ograniam :p ja dzis jade po nowa wage a potem na rowerek ale ostatnio sobie pozwolilam i raczej na koniec miesiaca nie bedzie mniej kg

ale dalej bede sie starac a macie jakies dobre przepisy z soczewica?? kupiłam zielona milego dnia
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:19   #3231
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
o jakich Ty boczkach pod piersiami mowisz?? bo chyba nie ograniam :p ja dzis jade po nowa wage a potem na rowerek ale ostatnio sobie pozwolilam i raczej na koniec miesiaca nie bedzie mniej kg

ale dalej bede sie starac a macie jakies dobre przepisy z soczewica?? kupiłam zielona milego dnia

Sałatka: zielona soczewica, jajko, pietruszka natka i trochę oliwy z oliwek pasuje też do tego np. papryka, świeży ogórek ja osobiście kocham taką sałatkę
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:25   #3232
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cześć dziewczynki! Wstałam chwilkę wcześniej niż zazwyczaj więc mogę Was podenerwować troszku moim wymądrzaniem się

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
no cos czuje ze ja zaraz po glowie dostane ale majkas musze zapytac o cos bo nie rozumiem.... co mialas na mysli piszac o uzywaniu hantelek w czasie aerobow?
Dlaczego masz dostać po głowie za logiczne pytanie? Ja taka skora do bicia nie jestem, jak katuję to tylko samą siebie (ćwiczeniami) albo studentów (językiem polskim)
Tak, można biegać z obciążeniem (wtedy najwygodniejsze są ciężarki które zakłada się na nadgarstki lub kostki, takie szerokie owijki), a ja stosowałam małe ciężarki na aerobiku jak na step wchodziłyśmy po XXX razy, to wtedy przy okazji uginanie ramion - zwiększa odrobinę spalanie kalorii bo angażujesz w ruch całe ciało a nie tylko dolną partię.

Cytat:
Napisane przez nancy1989 Pokaż wiadomość
A i nie ma szans bym az tyle zwiekszyla ilosc kalorii nie zmieszcze tyle tego wszytskiego a zebym dostarczyla tyle bialka ile trzeba to musze jesc duzo objetosciowo
Nie wiem jak u Ciebie, ale mi wychodzą bardzo małe posiłki tylko że ja ich jem 5-7 na dzień. Plus 40g białka w dni treningowe dostarczam odżywką. Ale mój plan ma 160g białka założone, więc i tak 120g jest z mięsa, twarogu i jajek. Kalorie zwiększaj tłuszczem, a jeśli zdecydujesz się jednak jeść mniej, to nie tnij białka i tłuszczy za bardzo tylko węglowodany. Ja wiem że one smaczne i że łatwo dostarczać, ale to od nich się tyje

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
planuję dziś długi spacer, bo świeci piękne słoneczko a póki co pospinałam trochę brzuszek, żeby się rozruszać i zachęcić do ćwiczeń
Na rozruszanie polecam rozgrzewkę a spinanie brzucha rób zaraz po innych ćwiczeniach (inaczej nie ma sensu. Nierozgrzane mięśnie brzucha - a te w miarę trudno rozgrzać - nie spalą kalorii prawie wcale.)

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Ide ćwiczyc, mam nadzieje ze dam rade 1,5h
Ćwicz, ćwicz. Niby nie poleca się sesji treningowych dłuższych niż godzina (wtedy lepiej rozłożyć czas na 2 sesje dziennie) ale skoro masz zapał to ćwicz.

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Majkas to skoro mam podwyższony poziom testosteronu to znaczy, że mi szybciej mięśnie rosną?
No, zależy. Jeśli do poziomu zawodniczek z byłej NRD to pewnie tak

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
na samej wodzie . a mam straszną ochote coś zjeść... ale niechce marnować tego co przegłodziłam . a wy co byście zrobiły ?
I po co kochana Ci ta głodówka... Połowa lekarzy twierdzi że nie ma to sensu... Jutro będziesz głodna, powiesz sobie "wczoraj nic nie zjadłam to jak dzisiaj pozwolę sobie na..., to nie będzie tragedii" i już dwa dni do Nie lepiej od TERAZ po prostu jeść zdrowo?

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Spadło mi 300g od wczoraj czyli notowanie daje efekt
Spadku gratuluję serdecznie , co prawda nie sądzę żeby to było "od wczoraj" (raczej organizm pokazał spadek na który pracowałaś kilka dni, on się przed tym broni jak emocjonalnie zablokowany facet przed przytuleniem), ale ważne że jest


A ja mam od wczoraj wieczór @ , pełno roboty, ale i tak zamierzam iść pobiegać po południu. Kolanko już dobrze, więc nie odpuszczę. Komfort znajduję w... lodówce. Miło popatrzeć - same warzywka i smacznie przyrządzone mięsko.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:18   #3233
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem z siebie baardzo zadowolona - ćwiczyłam 1h 40min.
ja też jestem z Ciebie dumna!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
na samej wodzie . a mam straszną ochote coś zjeść... ale niechce marnować tego co przegłodziłam . a wy co byście zrobiły ?
a ja bym nie robiła takiej głodówki. nie wiem jaki jest jej sens - jeśli oczyszczanie kiszek to można to zrobić inną metodą, (np. śliwki suszone+woda) a jeść standardowo wg założeń diety i nie głodzić się bez sensu. ja bym tak zrobiła

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Na rozruszanie polecam rozgrzewkę a spinanie brzucha rób zaraz po innych ćwiczeniach (inaczej nie ma sensu. Nierozgrzane mięśnie brzucha - a te w miarę trudno rozgrzać - nie spalą kalorii prawie wcale.)
majka wiem i nie macham ich bez sensu każdego dnia, bo wiem że to do niczego nie prowadzi. wręcz jestem przeciwnikiem takich metod tak po prostu zachciało mi się rano zrobić troszkę na rozruszanie więc zrobiłam to nie był wstęp do ćwiczeń ani żaden trening i nie miał na celu spalania absolutnie.

wiecie co, ta słoneczna pogoda mnie tak cieszy - żeby jeszcze tylko śnieg zniknął i już coraz bliżej wiosna oczywiście spacer dziś zaliczyłam
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:29   #3234
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
majka wiem i nie macham ich bez sensu każdego dnia, bo wiem że to do niczego nie prowadzi. wręcz jestem przeciwnikiem takich metod tak po prostu zachciało mi się rano zrobić troszkę na rozruszanie więc zrobiłam to nie był wstęp do ćwiczeń ani żaden trening i nie miał na celu spalania absolutnie.
No to się cieszę że tak rozsądnie podchodzisz do tych ćwiczeń. Naprawdę super I spacerku gratuluję, u mnie leje od dwóch dni...
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:40   #3235
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
No to się cieszę że tak rozsądnie podchodzisz do tych ćwiczeń. Naprawdę super I spacerku gratuluję, u mnie leje od dwóch dni...
no to współczuję. u mnie świeciło piękne słonko, z tego co wiem to tak ciepło i ładnie ma być przez najbliższe dni, a pod koniec tygodnia to słyszałam nawet o 10 stopniach ciepełka mam nadzieję, że deszczu nie będzie.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:38   #3236
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o ciężarki to ja bym na Twoim miejscu kupiła cięższe. zawsze możesz początkowo robić mniej powtórzeń, potem jak trochę wytrenujesz łapki to cięższe będą jak znalazł.
ja używam 1,5 kg i czasem mam za lekko, więc przy niektórych ćwiczeniach biorę oba na raz do łapy i ćwiczę najpierw jedną, potem drugą.

kolejny raz pogratulować silnej woli!
Dzieki
ja czasem biegam z wkretarkami z boscha , sa zgrabne i bardzo wygodne w dloni akurat mam dwie wiec swietnie pasuja oo takimi

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

Rimola, GRATULACJE! U mnie dopiero 6 dzien
dziekuje dogonisz mnie

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem z siebie baardzo zadowolona - ćwiczyłam 1h 40min. godzina zumby, potem jeszcze sobie dopieklam jakims szybkim tanecznym aerobikiem z 10 min i 30 min siłowych. Zumba, którą sciagnełam jest OK. Jakby co to jest na isohunt Zumba - Cardio. Jestem juz po potreningowym posiłku, a teraz wskakuje pod prysznic


Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość

Spadło mi 300g od wczoraj czyli notowanie daje efekt
gratuluje jestem z Ciebie dumna
Cytat:
Napisane przez nancy1989 Pokaż wiadomość
A jednak poszłam dzisiaj na godzinke na siłownie 20minut na steperku, 20 na rowerze i 20 na bieżni ale wsyztsko bardziej intensywnie niz zwykle na wiecej nie mialam czasu i tak nie poszłam na pierwsze zajęcia :P zrobiłam sobie wagary wole mieć fajny tyłek niż dużą wiedze z dydaktyki
Wolałam opuścić zajęcia i poćwiczyć, bo jutro raczej nie dam rady iść na siłke jade odwiedzić siostrę mam nadzieje,że nie złapie lenia i za jakąś godzinkę coś jeszcze poćwiczę w domku tak około godziny


53 dni bez ŻADNEJ wpadki? to wręcz nieprawdopodobnie brzmi
Wielkie brawo
za cwiczeniaklask i:

tak bez zadnej wpadki, sama jestem z siebie dumna

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość

Tak, można biegać z obciążeniem (wtedy najwygodniejsze są ciężarki które zakłada się na nadgarstki lub kostki, takie szerokie owijki), a ja stosowałam małe ciężarki na aerobiku jak na step wchodziłyśmy po XXX razy, to wtedy przy okazji uginanie ramion - zwiększa odrobinę spalanie kalorii bo angażujesz w ruch całe ciało a nie tylko dolną partię.
fajnie , ze mi przypomnialas , bo ja mam takie w domu, musze tylko je poszukac i zapytac TZ ile maja kilo

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ćwicz, ćwicz. Niby nie poleca się sesji treningowych dłuższych niż godzina (wtedy lepiej rozłożyć czas na 2 sesje dziennie) ale skoro masz zapał to ćwicz.
w to nie wierze
czytalam duzo akrykulow ostatnio i wszedzie polecali cwiczyc dluzej niz godzine.
przytoczyla bym Ci jakis artykul , ale nie chce mi sie szukac

ja cwicze 1h minimum.
jezeli moj trening trwal by teraz ponizej 1h to zaliczyla bym go do slabych , mimo , ze bigam przecietnie na 90% mojego pulsu.

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość

A ja mam od wczoraj wieczór @ , pełno roboty, ale i tak zamierzam iść pobiegać po południu. Kolanko już dobrze, więc nie odpuszczę. Komfort znajduję w... lodówce. Miło popatrzeć - same warzywka i smacznie przyrządzone mięsko.
fajnie , ze z kolanem lepiej
(i cos specjalnie dla Ciebie : )
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:50   #3237
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość

Nie wiem jak u Ciebie, ale mi wychodzą bardzo małe posiłki tylko że ja ich jem 5-7 na dzień. Plus 40g białka w dni treningowe dostarczam odżywką. Ale mój plan ma 160g białka założone, więc i tak 120g jest z mięsa, twarogu i jajek. Kalorie zwiększaj tłuszczem, a jeśli zdecydujesz się jednak jeść mniej, to nie tnij białka i tłuszczy za bardzo tylko węglowodany. Ja wiem że one smaczne i że łatwo dostarczać, ale to od nich się tyje
z tym moim wegetarianizmem to właśnie cięzko by było tyle białka, zeby mieć 19 gram białka musze zjeść np. trzy jajka, a ja nie przywykłam by tyle jeść - nawet jak zjem jajecznicę bez chleba. Ja sobie rozbijam na 5 posiłków, czasami uda sie nawet 6, ale ciągle jednorazowo jest to zbyt dużo, węglowodany mieszcze w limicie, ale żeby zjeść białak ile trzeba to wychodzi mi za dużo objętościowo i się męcze z tym i ciągle zbyt mało tłuszczu, musze kupić koniecznie orzeszki, troszke podojadam ich w ciągu dnia i już będzie limicik zrealizowany.
A musze zaznaczyć, że białka ciągle mało nawet jak dodaje whey.

No, ale nie ważne tak bardziej się chyba chciałam pożalić :P bo cudów niestety nie ma nikt nic nowego mi tu nie wymyśli Ważne chyba ,że się staram i ,że już jest go co najmniej 4 razy więcej niż było przed dietą !! -jadłam bardzo mało białka i tłuszczy -oczywiście zdarzały się lepsze dni ale tak ogólnie to zdecydowanie dominowały te gorsze- ubogie w białko i zdrowe tłuszcze
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:57   #3238
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Wróciłam z korków i bywam na trening cardio, jeszcze nie zaczęłam a już się czuję zmęczona
Nancy na razie liczę tylko kcal na całą resztę brak mi cierpliwości, może kiedyś zacznę.
__________________


Edytowane przez Shiryuna
Czas edycji: 2010-02-22 o 17:59
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:00   #3239
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Ja taka skora do bicia nie jestem, jak katuję to tylko samą siebie (ćwiczeniami) albo studentów (językiem polskim)
Teraz to dopierow wstyd, bo wiem, że w moich postach byk na byku bykiem pogania.

Tyle lat mineło od liceum, a mi do tej pory conajmniej raz na 2 tygodnie śni się koszmar, ze siedze na języku polskim kompletnie nie przygotowana i zpanikowana . Potem pojawia sie twarz pani polonistki, a ja zamieram ze strachu. Druga wersja koszmaru: pisze esej/wypracowanie klasowe... oczywiscie jak zawsze nie mam nic do powiedzenia na dany temat .

Co ja na tych lekcjach przezywałam... to były czasy
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2010-02-22 o 19:10
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:10   #3240
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Musiałam przerwać ćwiczenia, bo moja łydka mnie wykańcza Odczuwam ją już od jakiegoś czasu, przy ćwiczeniach najbardziej, ale dzisiaj to już była jakaś masakra i nie wiem co robić. Jakaś przerwa? Nie wiem co pomoże. Rwący ból z tyłu łydki...
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.