Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 13:11   #3961
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No właśnie - fajnie patrzeć, że nie dość, że ładne, to jeszcze odpowiednio wycenione rękodzieło ma wzięcie I babka nie słyszy "za połowę ceny to bym kupiła, ale taaaaak - za co tyle kasy"
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:18   #3962
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

skid - za połowę?? Miałam klienkę, która mi na kolanie wyliczyła ile powinnam policzyc za kolce...i że 150 to zdecydowanie za dużo, bo wg. niej max za te kolce powinnam policzyc 50 zł ;D i, że wogle za co ja tę forsę biorę ;p
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:41   #3963
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Tjaaaaaaaaaa, cudowne chwile...
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:44   #3964
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No to ja ostatnio usłyszałam, że z czego niby te moje prace są zrobione, bo przecież srebro jest tanie! A stwierdziła to pani oglądająca kolczyki za 60pln...
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:44   #3965
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wczoraj obiecałam Lilnut wkleić zdjęcie swojego śniadania, żeby przestała się głodzić - Lilnut - masz fotę poniżej
Skład: wołowina, papryka, pomidory, przyprawy i woda
Wygląda moze średnio apetycznie, ale dla siebie niekoniecznie zwykłam pryzstrajać talerze listkiem bazylii i innymi takimi, ma być smacznie, a ładnie to jak mi się chce

(to jest głeboki talerz, taki naprawdę głęboki, jak na włoską pastę, a ta łyżka pokazana do proporcji to regularna duża łyżka, nie maleństwo od herbaty to jest ogólnie po prostu zacna porcja, ale takie się własnie na dukanie jadać powinno

Mam nadzieję, Lilnut, że zjadłaś wczoraj porządny posiłek dodatkowy rano

Aha, Rusa, bo w końcu Ci nie odpisałam - z dukanem wegetariańskim to będzie słabo, bo tu jednak mięcho jest podstawą - tylko ono dostarcza białka bez podaży węgli. Dobry jest też chudy biały ser i werek wiejski, ale ileż można jeść białego sera. Serów żółtych nie można, twarożków kanapkowych w większości też nie. No jajka można, ale trzeba by przyhamować z ilością żółtek, bo to tłuszcz i kilka dziennie nie przejdzie jak sądzę Białko można bez przeszkód, ale szczerze - nie wiem czy zniosłabym dietę, na której do każdego posiłku miałabym jeść białko jajka albo ser biały i tyle, poza warzywami, które jednakowoż mają być dodatkiem, a nie bazą
No i jest jeszcze tofu, ale nie jadłam, więc się nie wypowiadam

Możesz jednak przejrzeć wątek Pani Serwusowej:
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,...,97018884.html
pamietam, że było tam coś z jajkami i zapiekanym białym serem
No i przejrzyj przepisy podane na forum proteinek, które linkowałam wcześniej, pewnie też coś się znajdzie, ale bez mięsa i ryb to na pewno będzie Ci trudniej niż innym.
Aha, jest też tu na wizażu jakieś podforum dukanowskie, z tego co pamietam - może warto zajrzeć, może nawet jest jakiś wege-wątek No i są dukanskie blogi, tam też bywają perełki

Moim ulubionym białkowym daniem wegetariańskim jest sernik na słono - pół kilo białego sera, 4 jajka, 3 łyżki zmielonych otrąb owsianych, pół szklanki mleka, sól i przyprawy (robię na pikantnie z papryką słodką, chili i czosnkiem, na włosko: z bazylią, oregano, czosnkiem i cebulką i korzennie: z curry albo garam masala ) - to do michy, przejechać blenderem, wlać do formy (do ceramicznych nie przywiera) i do piekarnika na 180 stopni na 45 minut (aż się zarumieni ) - dobre, jak się ma już dość sernika na słodko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sniadanie_na_dukanie.jpg (30,5 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2011-03-15 o 14:06
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:00   #3966
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

jasny gwint! jaką ja mam teraz ochotę na sos pomidorowy!!!! łaaaaaaa
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 14:05   #3967
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Wczoraj obiecałam Lilnut wkleić zdjęcie swojego śniadania, żeby przestała się głodzić - Lilnut - masz fotę poniżej
Mam nadzieję, Lilnut, że zjadłaś wczoraj porządny posiłek dodatkowy rano
no piękne śniadanko... Tak, zjadłam wczoraj jak trzeba, ale nie wyglądało tak dobrze
wczoraj byłam na zakupach, mój TŻ się ucieszył że będzie więcej mięska w posiłkach... dziś będę walczyć z chlebem, bo mi go już brakuje.

ogólnie bardziej tęsknie za słodyczami bo je regularnie jadłam, niż ich potrzebuję, więc jeszcze nie zgrzeszyłam. Za to wszystko mi pachnie - czego nie mogę jeść... jabłka, mandarynki... dżem jak smaruję małemu
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 14:23   #3968
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Haha, pachnienie to straszna rzecz, ale wiesz, zamiast walczyć z chęcią na zjedzenie czegoś, ciesz się zapachem Wiele słodyczy zdecydowanie lepiej pachnie niż smakuje, dżem w szczególności

A z tym chlebek kukurydzianym to uważaj, bo w przepisie jest błąd - na Dukanie można skrobię kukurydzianą (taka biała, inaczej maizena), a nie mąkę (żółtą). A jesli się da, to w ogóle najlepiej jej unikać, szczególnie, że dozwolona jest łyżka dziennie, wiec ile to tego chlebka...
Zapodaj sobie lepiej chlebek Klary, mówię Ci (ja go robię bez skrobii kuku i też wychodzi) Albo bułeczkę Rubeusa (też jest tam gdzieś w przepisach)
A jak na szybko, to placuszka otrębuszka i na nim zrób kanapkę
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:13   #3969
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mari, a jak robiłaś te placuszki? Bo ja miałam jakiś taki przepis, że samo jajko było praktycznie czuć, fuj bo nie lubię omletów...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 22:55   #3970
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja robię placuszki tak, że mieszam (tak solidnie mieszam, aż się pieni prawie) 3 łyżki otrąb żytnich i 1 łychę pszennych z całym jajkiem i solidną łychą jogurtu greckiego (albo jakiegoś serka homo, jak mam) i dodaję trochę soli ziołowej. A potem na patelni teflonowej praktycznie suszę na minimalnym ogniu... wychodzą pycha! (oczywiście relatywnie, dukanowsko, rzec by można , ale np. z tatarem na śniadanko - akuratnie ).
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:20   #3971
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zmienię temat trochę.
Dziewczyny, ile czasu może boleć naciągnięcie ścięgna? 17 lutego był półmetek mojego roku na którym naciągnęłam sobie ścięgno gdzieś w biodrze. I boli mnie do dzisiaj (ludzie, już miesiąc). Na ogół jak sobie coś naciągnęłam to maksymalnie tydzień i zapomniane. No niby nie ma tragedii- przy chodzeniu coś odczuwam, ale sam fakt tego, że przez miesiąc nie przeszło każe mi się zastanowić czy to na pewno naciągnięte ścięgno. Sprawa niby głupia, z taką błahostką przecież do lekarza lecieć nie będę...
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 11:53   #3972
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

np. nadwyrężony staw może boleć i pół roku. Mnie staw w kciuku boli od grudnia - powinien być unieruchomiony na ok miesiąc ale nie mogę sobie na to pozwolić; mamy hmmm polowę marca i boi przy używniu szczypiec, czyli jest lepiej bo miesiąc temu bolało jeszcze choćby prry myciu głowy...
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:43   #3973
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No mnie plecy bolą już od grudnia...
Starość...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:57   #3974
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Te, mam to samo! To może jakiś wirus, nie starość?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:56   #3975
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez skidblandir Pokaż wiadomość
Te, mam to samo! To może jakiś wirus, nie starość?
To strasznie zjadliwy ten wirus skoro juz od grudnia mnie męczy
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 15:14   #3976
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
np. nadwyrężony staw może boleć i pół roku. Mnie staw w kciuku boli od grudnia - powinien być unieruchomiony na ok miesiąc ale nie mogę sobie na to pozwolić; mamy hmmm polowę marca i boi przy używniu szczypiec, czyli jest lepiej bo miesiąc temu bolało jeszcze choćby prry myciu głowy...
Jeżeli chcesz unieruchomić kciuk/nadgarstek na cały czas, kiedy NIE używasz szczypiec, kup sobie ortezę. Miałam zapalenie pochewek ściegna, wymagało bezwzględnego usztywnienia, ale do zajmowania się dzieckiem i niekórych innych działań MUSIAŁAM mieć rękę czynną. Więc nie zapakowali mnie w pełny gips, tylko kazali kupić takie coś: http://ortezy.org/1089-stabilizator-...yna-p-201.html - dzięki temu w nocy, w komunikacji, przy różnych innych okazjach miałam rękę zabezpieczoną (i zdrowiała sobie cichutko), a mogłam zdjąc i zrobić coś typu pisanie na klawiaturze. Pisać też się da w tym, tylko trochę wolniej
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 15:45   #3977
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No mnie plecy bolą już od grudnia...
Starość...
Mnie jak bolały to wylądowałam w szpitalu. I zaczęło też boleć w grudniu...


Polecam udać się do neurologa i zrobić rezonans - u mnie wyszło uszkodzenie w 4 miejscach, w tym w 2 - dyskopatia.
Zakladam ze pracowity grudzien mial w tym duzy udzial, bo sie zaczelo jak postanowiłam odpocząć po świętach....
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:43   #3978
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

oj, ja z kręgosłupem miałam przejścia w sierpniu - masakra jakaś, nawet sama do toalety nie mogłam dojśc...i się okazało, że przemieszczenie w kregach lędźwiowych..cud malina...ech, ale co 30 stuknęła, to już teraz z górki nie? ;p
a skoro przy zdrowiu - odebrałam dzisiaj wyniki morfologii mojej larwy, MONO 0,9, procentowo 13%, wysoko....no i oczywiście rezolutna mamusia dawaj do internetu szukac, co to znaczy (durna baba!!) no i wyczytałam, białaczki ,ziarnice...stojąc z wynikami później w kolejce do lekarza byłam tak zestresowana, że miałam ochotę zamordowac chłopaka na wózku, który wszedł przede mną, no, bo normalne, że bez kolejki (nie wiedziałam, ze mam w sobie aż tak uwłaczjące pokłady agresji...). Następnie, w gabinecie pani doktor popatrzyla się z politowaiem na moją ściągniętą sresem twarz, powiedziała, że wyniki morfologii jak u konia a monocyty podwyższone, bo przecież astme ma? ma!..alergie ma? ma!... no to i mono ma!

k**** mac! Powinni mi modem zabrac.....
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:34   #3979
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Oj, skąd ja to znam!! Swego czasu lekarz na mnie wręcz nawrzeszczał i powiedział TŻtowi, że mam absolutny zakaz szperania po sieci w poszukiwaniu opisu wyników
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 21:45   #3980
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Z drugiej strony gdyby nie internet, to bym sobie pewnie endometriozy nie zdiagnozowała, tylko dała sobie wmówić że już taka moja uroda, że boli wszystko i w każdej sytuacji...
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:18   #3981
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Heh, ja musialam sie netem posilkowac. W szpitalu mialam dwie pseudo-lekarki, co nie dosc ze nie wyjasnily co wyszlo z MRI to jeszcze znienacka rzuciły wypisem. Dobrze, że babka z sali wychodzila to mialam jak do domu wrocic... Net nie jest zly - wszystko zalezy ile w kim z hipochondryka
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 22:44   #3982
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
Mnie jak bolały to wylądowałam w szpitalu. I zaczęło też boleć w grudniu...


Polecam udać się do neurologa i zrobić rezonans - u mnie wyszło uszkodzenie w 4 miejscach, w tym w 2 - dyskopatia.
Zakladam ze pracowity grudzien mial w tym duzy udzial, bo sie zaczelo jak postanowiłam odpocząć po świętach....
Zmieniłam krzesło w pracy na inne i jak na razie jest ok...
Dopiero po czasie sobie przypomniałam, że ja przed ciążą na tych krzesłach co dali przecież nie siedziałam, bo już wtedy mnie bóle mięśni męczyły...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:50   #3983
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

zmiana tematu

Ogladam różne rękodzielnicze blogi i zastanawiam się, czemu scraperki zawsze podają z jakich materiałów, papierów ( w jakim sklepie kupione) jest wykonana dana praca? Czy to jest jakiś wymóg? Czy kupując papier nie kupuję jednoczesnie, no nie wiem- praw do jego wykorzystania?
Czemu my biżuteryjki pod każdą pracą nie pieszemy- kwarc z bukowca, sztyfty z hopei itd..?
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:33   #3984
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez franio Pokaż wiadomość
zmiana tematu

Ogladam różne rękodzielnicze blogi i zastanawiam się, czemu scraperki zawsze podają z jakich materiałów, papierów ( w jakim sklepie kupione) jest wykonana dana praca? Czy to jest jakiś wymóg? Czy kupując papier nie kupuję jednoczesnie, no nie wiem- praw do jego wykorzystania?
Czemu my biżuteryjki pod każdą pracą nie pieszemy- kwarc z bukowca, sztyfty z hopei itd..?
To proste
Sklepy scrapowe organizują różnego rodzaju konkursy itp.
Jak reklamujesz ich sklep, to możesz coś wygrać

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Część skraperek jest też e Design Teamach różnych sklepów... Materiały mają za darmo i coś muszą z nich zrobić, żeby innych zachęcić do zakupów...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:42   #3985
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

to już rozumiem czyli nie jest to w żadnym razie obowiązek

ciekawe, że w biżu czegoś takiego nie ma, może dlatego że materiały powtarzają się w różnych sklepach?
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:08   #3986
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez franio Pokaż wiadomość
to już rozumiem czyli nie jest to w żadnym razie obowiązek

ciekawe, że w biżu czegoś takiego nie ma, może dlatego że materiały powtarzają się w różnych sklepach?
W sklepach scrapbookingowych też się powtarzają...
Po prostu jakoś żaden sklep na to nie wpadł...
No i trochę chyba jednak za drogo by to wyszło...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:42   #3987
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
W sklepach scrapbookingowych też się powtarzają...
Po prostu jakoś żaden sklep na to nie wpadł...
No i trochę chyba jednak za drogo by to wyszło...
ja wiem czy drogo - papiery scrapbookowe nie są wcale takie tanie A w zasadzie rozdawnictwo można uprawiac nie koniecznie ze srebra, swary można rozdawac, minerały a reklama na blogu jest To tak jak w blogowych candy - podpiszcie się pod postem, dajcie namiary u siebie na blogasku a my rozlosujemy nagrody Jakby w sklepach z półfabrykatami biżu ktoś zorganizował takie rozdawnictwo pojawiłoby się mnóstwo wpisów
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:05   #3988
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
ja wiem czy drogo - papiery scrapbookowe nie są wcale takie tanie A w zasadzie rozdawnictwo można uprawiac nie koniecznie ze srebra, swary można rozdawac, minerały a reklama na blogu jest To tak jak w blogowych candy - podpiszcie się pod postem, dajcie namiary u siebie na blogasku a my rozlosujemy nagrody Jakby w sklepach z półfabrykatami biżu ktoś zorganizował takie rozdawnictwo pojawiłoby się mnóstwo wpisów
Wiesz, chodzi mi o to, że za 100 zł można mieć sporo rzeczy do scrapbookingu, a za 100 zł materiałów do biżu, to raczej skromnie...

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Poza tym jak się widzi w sklepie materiał jakiś do biżu, to raczej wiadomo co z tym zrobić...
A materiały do scrapbookingu, to często niezła zagwozdka...
Np. ostatnio u Piechotki zabaczyłam postarzacz brzegów i właśnie czekam na przesyłkę... Sama bym nie kupiła, bo bym nie wiedziałą, że to takie fajowe jest... http://sklep.scrap.com.pl/postarzacz...ltz-p-657.html
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:47   #3989
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ty mi nic babo nie mów o "muszę mieć do scrapbookingu", bo ja przez Was mam TAAAAAAAAKĄ wielką listę zakupów na przyszły miesiąc!
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:53   #3990
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja szczerze to Wam powiem, że mi sie wydaje, że to kwestia finansowa też. Nie znam scraperki, która żyje ze scrapowania, tak od A do Z, to jest raczej hobby (mylę się?) więc i podejście jest inne, nie ma takiego ciśnienia na szukanie czegoś wyjątkowego tylko dla siebie, materiałów, których nie zdobędzie kto inny i tak dalej (nie ma też takiego napięcia w kwestiach inspiracji i innych takich).

Poza tym hmmm... nie wiem jak to nazwać... mateirały scrapowe mozna wykorzystać bardziej na wiele sposobów. Z bigla nie zrobisz nic poza biglem, co nie? Krawatkę ewentualnie. A ze scrappapieru można wyczarować masę cudności. No i dostając w rozdawnictwie kamyk i bigle jakieś kolczyki już prawie sklecisz, a dostając papier i dziurkacz - dokupisz pewnie jeszcze masę dziwów.

Ael głównie myślę, że to wynika ze specyfiki dwóch dziedzin i tego, że scrapy pozostają hobby, a jak ktos się zabiera biżuty to raczej liczy, że na nich zarobi (wiele osób wręcz po to sie za nie zabeira, znacie te przypadki).

Ja sama, może to źle o mnie świadczy, ale za 2 swarki bym chyba ludzi ode mnie z bloga czy strony do sklepów nie kierowała. Za dwa listki swarków też nie
Ja mogę bezinteresowanie wychwalać sklep w prywatnych rozmowach innym biżuteryjkom i je zachęcać do kupowania w nim, jeśli mnie samą on zachwycił, mogę też kierować ode mnie ze strony czy bloga ludzi na strony innych biżuteryjek (to już dziwna logika, ale co poradzę, tak mam), ale do sklepu - nie za bardzo. Sama w sumie nie wiem czemu, jakos tak
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.