Kosmetyki dla nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 14:10   #1
WhereIsTheRainbow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Nibylandia :P
Wiadomości: 5

Kosmetyki dla nastolatki


Maluję się od ponad dwóch lat, a mam aktualnie 16. Jakoś nigdy nie myślałam nad kupnem dobrego podkładu czy pudru, bo wystarczył mi zwykły tusz i kredka. Teraz kiedy pojawiło się na mojej twarzy więcej niedoskonałości chciałabym je jakoś solidnie ukryć. Stosowałam już pare podkładów, pudru wcale. Jednak one nie dawały efektu takiego jakiego bym chciała. Myślałam nad kupnem czegoś lepszego, droższego. (do tej pory podkłady kupywałam do 15zł). Chyba zainwestuję w jakiś dobry podkład i puder. Czy macie jakieś godne polecenia dla młodej cery? Proszę o odp.
__________________
I wanna do bad things with you .
90210 < 3
WhereIsTheRainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:19   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Zalezy jaka kwote mozesz przeznaczyc na podklad.
Jesli do 70zl to polecam Revlon ColorStay.
Jesli powyzej to MAC Fix.
Mozesz tez poprosic o probki, zeby sprawdzic czy dany podklad bedzie dla Ciebie odpowiedni, zanim wydasz na niego pieniadze.
Idz do Sephory lub Douglasa i popros pania o pomoc w doborze odpowiedniego podkladu.

A na problemy z cera wybierz sie do dermatologa. Nieleczony tradzik pozostawi po sobie slady, ktore bedziesz miala do konca zycia - wiem cos o tym.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:35   #3
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Ja jeszcze zamiast Revlona polecam nowego Astora Perfect Stay . Jest bardzo do Revlona podobny (z drobnymi różnicami), a tańszy - 45 zł.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:39   #4
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Moze minerały?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:50   #5
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez WhereIsTheRainbow Pokaż wiadomość
Maluję się od ponad dwóch lat, a mam aktualnie 16. Jakoś nigdy nie myślałam nad kupnem dobrego podkładu czy pudru, bo wystarczył mi zwykły tusz i kredka. Teraz kiedy pojawiło się na mojej twarzy więcej niedoskonałości chciałabym je jakoś solidnie ukryć. Stosowałam już pare podkładów, pudru wcale. Jednak one nie dawały efektu takiego jakiego bym chciała. Myślałam nad kupnem czegoś lepszego, droższego. (do tej pory podkłady kupywałam do 15zł). Chyba zainwestuję w jakiś dobry podkład i puder. Czy macie jakieś godne polecenia dla młodej cery? Proszę o odp.
a jakiego szukasz podkładu? matujący, kryjący, rozświetlający...? dla młodej cery dobry jest inglot ysm- ok.30zł kosztuje.
a tak, to masz z nivei- nie polecam go, under 20- też nieciekawy. myślę, że lepiej jakbyś kupiła jakiś lekki podkład, niekoniecznie do młodej cery. no i też zależy, o ile droższy ma być ten podkład- o 20zł, 50zł czy 100?
revlon colorstay dobrze kryje, jednak niektórych zapycha i czuć go trochę na twarzy. może jakieś minerały wypróbujesz? np. everyday minerals? miałam kiedyś ten podkład, lekki, całkiem przyzwoicie krył, cena ok.40zł. nie jest dostępny w drogeriach, na allegro możesz go kupić, są też próbki do kupienia, żeby przetestować.
MF lasting performance też fajnie kryje. a może jakieś musy? ja mam nowy mus l'oreal i jestem bardzo zadowolona ogólnie, ta firma ma dobre podkłady.
ładnie kryje EL double wear, mnie jednak zapychał i podrażniał skórę- ok.140zł. clinique też ma fajne podkłady. wiem, że to pracochłonne zajęcie, ale przejrzyj kwc a później potestuj w sephorze lub douglasie.
co do pudrów... ja mam constance caroll'a za 7zł, a jestem zadowolona. z max factora są fajne pudry... l'oreal, mac, art deco.
"szukajcie, a znajdziecie"

Edytowane przez antoninne0216
Czas edycji: 2010-04-08 o 15:52
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:07   #6
WhereIsTheRainbow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Nibylandia :P
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Szukam raczej matującego lub kryjącego. Myślę, że tak do 50zł by mi pasował. Ostatnio używałam Lirene Nature Matte, mógł być na początku, bo dobrze matował, ale teraz wydaje mi się, że skóra robi się po nim strasznie ciemna i widać jeszcze bardziej wszystkie krostki.
Chciałam coś kupić z Max Factor'a lub L'oreala. Dziękuję za odpowiedzi Udam się w najbliższym czasie do Sephory,Rossmanna i Inglota
__________________
I wanna do bad things with you .
90210 < 3
WhereIsTheRainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:50   #7
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Przeszukaj KWC na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 22:48   #8
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Moze minerały?
Też bym obstawiała minerały
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:18   #9
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Polecam ten podkład- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...t-make-up.html .

Dobrze kryje, matuje i nie tworzy efektu maski . Dla młodej skóry jest bardzo dobry, nie powoduje powstawanie krostek, jest lekki .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.