co sądzicie o bonprix - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 19:49   #121
chiński kotek
Przyczajenie
 
Avatar chiński kotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: co sądzicie o bonprix

trochę się przeraziłam tymi negatywnymi opiniami - ale niestety przeczytałam je po fakcie, tj. po złożeniu zamówienia...
Mam jedno pytanie: czy jeśli złożyłam zamówienie przez internet, to dokładnie w tym dniu Bon Prix otrzymał moje zamówienie? Piszą tam, że "dostawa towarów następuje w terminie 7-20 dni od chwili otrzymania zamówienia" - i chciałabym się tylko dowiedzieć czy dzień w którym złożyłam zamówienie jest równoznaczny z jego otrzymaniem przez Bon Prix? Niestety przy zamówieniu nie podałam im mojego e-maila (nie chciałam spamu ) więc nie dostałam też od nich żadnego potwierdzenia, a bardzo mi zależy na tym, żeby ta przesyłka dotarła do mnie przed 13. czerwca.
chiński kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:53   #122
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: co sądzicie o bonprix

ja zamawiałam telefonicznie i czekałam ponad miesiąc
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:43   #123
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez chiński kotek Pokaż wiadomość
trochę się przeraziłam tymi negatywnymi opiniami - ale niestety przeczytałam je po fakcie, tj. po złożeniu zamówienia...
Mam jedno pytanie: czy jeśli złożyłam zamówienie przez internet, to dokładnie w tym dniu Bon Prix otrzymał moje zamówienie? Piszą tam, że "dostawa towarów następuje w terminie 7-20 dni od chwili otrzymania zamówienia" - i chciałabym się tylko dowiedzieć czy dzień w którym złożyłam zamówienie jest równoznaczny z jego otrzymaniem przez Bon Prix? Niestety przy zamówieniu nie podałam im mojego e-maila (nie chciałam spamu ) więc nie dostałam też od nich żadnego potwierdzenia, a bardzo mi zależy na tym, żeby ta przesyłka dotarła do mnie przed 13. czerwca.
myślę że dzień w którym złożyłas zamówienie jest równoznaczny z tym że BonPrix je otrzymał jeżeli chcesz się dowiedzieć co się dzieje z Twoją przesyłką w danym momencie, zawsze możesz do nich zadzwonić Ja nie cały tydzień temu zamówiłam sobie strój kąpielowy mam nadzieje że niedługo dojdzie
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:46   #124
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: co sądzicie o bonprix

ja do nich dzwoniłam i mówili mi cały czas że już dawno wysłali, więc to poczta musiała nawalić
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:19   #125
chiński kotek
Przyczajenie
 
Avatar chiński kotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: co sądzicie o bonprix

Dzięki, Malwinko
A co do poczty, to faktycznie ... Kiedyś wysłałam priorytetem list do Warszawy i doszedł tam... po miesiącu, gdy sprawa której dotyczył list nie była już aktualna, a do znajomych nie wysyłam już pocztą kartek z życzeniami, bo też zdarzało się, że wędrowały ponad trzy tygodnie... Nie mówiąc już o tym, że gdy dostałam listem POLECONYM zawiadomienie o terminie egzaminów na studia to list ten dostałam dopiero po egzaminach kiedy zrobiłam awanturę na poczcie i dowiedziałam się, że pani listonosz po prostu nie chciało się z jednym listem iść na moje osiedle i czekała aż się ich więcej zbierze (!). Ok, ale to nie temat o poczcie więc wybaczcie oftop
Pozdrawiam

P.S. o tym, że rozmiary w Bon Prixie wychodzą za duże też nie wiedziałam
chiński kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:41   #126
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: co sądzicie o bonprix

Nie wiem skąd tyle negatywnych opini o bonprixie ,ja kupuje od lat i nie mialam żadnych przygod, towar zawsze po 2 tyg. ,a jakość to rożnie ,ale zawsz można odeslać.Nie wiem jak to jest ale jakość niektórych ciuchów świetna ,innych marna,a co do qelle to jest tak samo nawet powiedziałabym gorzej ,bo nie raz było tak że zrobiłam zamowienie a ono wogóle nie było przyjęte
Więc to chyba kwestja szczęścia..
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:55   #127
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja wlasnie chcialam sobie zamowic takie klapki http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...1.5.1&pr=26550 ale po tym co tutaj przeczytalam - raczej zrezygnuje Pewnie beda paskudne albo wcale ich nie dostane. A moze ktos je ma i cos powie??? Przypomina mi sie sytuacja sprzed wielu, wielu lat, kiedy moja Mama zamowila buty wlasnie chyba z Bon Prix (glowy juz nie dam, bo to bylo tak dawno) i nigdy ich nie dostala! A wtedy to nawet nie interweniowala, tylko machnela reka...
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:16   #128
klunia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

ODRADZAM! ODRADZAM! ODRADZAM!... korzystając z ich usług zawiodłam się po całej linii. I tak zaczął się koszmar!!! Zamówiłam u nich super spódniczkę w kwiatki i spodnie po czym po 2 tygodniach dostałam jakieś dwa wory nie przypominające zamawianych przeze mnie rzeczy. Postanowiłam odesłać to do nich bo nawet najgorszy... by tego nie założył... napisałam do nich pismo że żądam zwrotu kasy także za przesyłkę bo niby z jakiej racji mam płacić za coś czego nie zamawiałam?! To miało miejsce ponad 1,5 miesiąca temu! Nawet nie napisali mi słowa przepraszam. Dlatego postanowiłam iż nie będę korzystała z ich sklepu i proszę o skasowanie konta ze strony i meailingu, który przychodzi do mnie z obciachowymi szmatami w promocjach!
- Wysłałam 1 maila 5.05.08 proszę o skasowanie moich danych odp:Alicja Gruszko.... "Dane zostały zablokowane" wchodzę na konto dalej mogę sie zalogować, dostaje reklamy... później dostaje odp. od p.MałgorzataBuchalsk...że zablokowanie jest równoznaczne z usunięciem konta...nadal to samo, znowu reklamy i konto nadal jest aktywne....kolejna osoba mnie zapewnia iż tak mogło sie zdarzyć ze wcześniej utworzyli reklamę niż ja to zgłosiłam...LOL... później odp:EwaJędrow...napisał(a )"Witam nie będzie Pani już otrzymywała od nas zadnych ofert,Pani konto jest zablokowane co
jest równoznaczne z jego usunięciem", postanowiłam sie ponownie zalogować i.... konto jest nadal aktywne!!! Napisałam więc do nich e-maila że powołując się na ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. art. 32 ust. 3. cytuję "W razie wniesienia sprzeciwu, o którym mowa ust. 1 pkt 8, dalsze przetwarzanie kwestionowanych danych jest niedopuszczalne." i żądam usunięcia moich danych na co dostałam odp:PatrycjaWal.."Witam,P roszę dokładniej opisać problem." żENUJąCE JAK PODCHODZą DO PRóśB KLIENTA!!! POSTęPUJą WBREW PRAWU I WYSYłąJą NIE TO CO KLIENT ZAMAWIAł........... ODRADZAM KAżDEMU...!!!!!!!!!!!
klunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:55   #129
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: co sądzicie o bonprix

a ja sobie ostatnio bluzeczke zamowilam i jestem bardzo zadowolona
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:22   #130
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja się przyłączę do negatywnych opinii o bonprix. ponad półtora roku temu zamówiłam dwie bluzeczki-golfy + dwa sweterki-golfy. Raczej drobna nie jestem, zazwyczaj noszę ciuszki w okolicach rozm. M/38, ale ichniejsze 36-38 okazalo się wielgachnym worem. Bluzeczki jeszcze ujdą, ratuje je dość dobra tkaninka, ale swetry są poniżej krytyki. Nie dość, że wielkie i długość rękawów jest całkowicie nieproporcjonalna w stosunku do całości, to jeszcze materiał (jakiś tragiczny syntetyk) okazał się paskudnie szorstki, drapiący i mechacący się od najlżejszego przetarcia. Paranoja, tym bardziej, że cenowo wcale nie były jakoś szczególnie tanie. Za taką samą cenę w normalnych sklepach można znaleźć ciuszki o wiele lepszej jakości.
Bawić w zwroty i pisanie skarg, przyznam szczerze, mi się nie chciało. Swetry poszły do caritasu, golfy się jakoś ostały, choć używam rzadko. Niemniej, zamawiać z bon prixa już nie zamierzam.
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:37   #131
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: co sądzicie o bonprix

a mi bardzo przypadla do gustu ta firma maja fajne ciuszki tylko jest porblem z rozmiarami bo sa bardzo duze ;/ 36/38 to chyba normalna 40 ;/
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 20:26   #132
Assieenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 16
Dot.: co sądzicie o bonprix

ja zamówiłam tunikę i wysłano mi ją w 4 dni... tylko oczywiście nie ten rozmiar, który zamawiałam
Assieenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 16:50   #133
misia__18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: co sądzicie o bonprix

Czesc dziewczyny. Co sadzicie o takiej bluzeczce? czy ktoras z was moze ja zamawiala ?? chcialabym sie dowiedziec czy w rzeczywistosci wyglada tak samo i jak jest z rozmarowka?? dzieki z gory . Wstawiam link http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c...1.7.1&pr=28402
misia__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:14   #134
mandy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez maalwiinkaa2 Pokaż wiadomość
myślę że dzień w którym złożyłas zamówienie jest równoznaczny z tym że BonPrix je otrzymał jeżeli chcesz się dowiedzieć co się dzieje z Twoją przesyłką w danym momencie, zawsze możesz do nich zadzwonić Ja nie cały tydzień temu zamówiłam sobie strój kąpielowy mam nadzieje że niedługo dojdzie

to jak już dostaniesz ten strój, to proszę napisz opinię, bo sama zamierzam zamówic
mandy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:58   #135
arlekinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Igora Pokaż wiadomość
Czesc!
Mam pytanie co sądzicie o firmie wysyłkowej bonprix.
Nie ukrywam że nie które ciuszki jak się je oglada na stronie internetowej wyglądają całkiem fajnie. Ale jak to wygląda w praktyce czy ktoś zamówił i był zadowolny? mam ochote kupic sobie bluzeczke tylko nie jestem do końca przekonana. Dzieki bardzo. Pozdrawiam wszystkich
odradzam!!! nie kupujcie w bon prixie. Ostatnio zamówiłam bluzkę, która wyglądała inaczej niż na zdjęciu (chociaż nie była z serii tych: "przyślemy podobną". Do tego przysłali mi mniejszy rozmiar a zapłaciłam jak za większy. Bluzka kosztowała 49 zł., koszty przesyłki 13 zł a do tego 25 zł. za jakiś klub. Odesłałam wszystko z żądaniem zwrotu kosztów odesłanej przesyłki bo to przecież nie z mojej winy nie przyjęłam towaru. Dziwię się, że jeszcze żden prwnik nie dobrał się do nich bo według mnie obracają wpłaconymi pieniędzmi. Nigdy więcej nie dam się nabrać i każdemu będę odradzać!!! Złodzieje i tyle. Porządna firma nie pozwoliłaby sobie na takie traktowanie klientów.
arlekinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 14:35   #136
Kitusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: co sądzicie o bonprix

Ja też odradzam. Kupiłam ta bluzkę :
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c....33.1&pr=24459
Myślałam, że będzie obcisła jak na zdjęciu, a okazała się za duża.. Wzięłam najmniejszy rozmiar 36/38, a sama noszę 38 lub 40... Musiałam zebrać ją po bokach, ale i tak nie wygląda to zbyt ładnie. Nie jest zła, ale taka jakaś nie zgrabna, workowata...
Kitusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:43   #137
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: co sądzicie o bonprix

A co z biustonoszami? Wybaczcie jezeli gdzies juz sie przewinal taki temat.
Wg.ich tabelki wychodzi mi rozmiar 80B. W rzeczywistosci czaaasaami taki mi odpowiada, kiedys namietnie nosilam 75C, ale wg. wymiarow taki moj niby wlasciwy rozmiar, to 70D.
Macie juz jakies doswiadczenia z rozmiarami stanika od nich? Prosze o jak najszybsza pomoc z rozmiarem, z gory dzieki
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:12   #138
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
A co z biustonoszami? Wybaczcie jezeli gdzies juz sie przewinal taki temat.
Wg.ich tabelki wychodzi mi rozmiar 80B. W rzeczywistosci czaaasaami taki mi odpowiada, kiedys namietnie nosilam 75C, ale wg. wymiarow taki moj niby wlasciwy rozmiar, to 70D.
Macie juz jakies doswiadczenia z rozmiarami stanika od nich? Prosze o jak najszybsza pomoc z rozmiarem, z gory dzieki

Kupowałam w bon prixie wiele rzeczy i jestem zadwolona, bieliznę także i nie sugerowałam się ich opiasmi, tylko rozmiarem jaki noszę na codzień - normalnie 75C i wszystko grało.

Jak nie będzie Ci coś odpowiadać, to wrócą Ci pieniądze bez problemu.

Obecnie przymierzam się do płaszczyka - kutreczki, zdjęcie poniżej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 650780_328.jpg (11,0 KB, 38 załadowań)
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:27   #139
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: co sądzicie o bonprix

Bardzo ladna jest ta kurteczka
Mysle, ze chyba tez wezme 75C, moze to nie idealny rozmiar, ale chyba najbezpieczniejszy...
Suszara mam ok. 75cm pod biustem i 95cm w biuscie, myslisz, ze 75C bedzie ok?
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 12:32   #140
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: co sądzicie o bonprix

mam takie same wymiary jak Ty

myślę, że 75C będzie ok, bo z miseczki B to się wylewam

i ostatnio biorę C i jest wszystko w porządku.
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 12:54   #141
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: co sądzicie o bonprix

Aha to swietnie, ciesze sie, ze akurat udalo mi sie trafic. Zamawiam biustonosz "multiway" mam nadzieje, ze bede zadowolona
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:07   #142
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Kupowałam w bon prixie wiele rzeczy i jestem zadwolona, bieliznę także i nie sugerowałam się ich opiasmi, tylko rozmiarem jaki noszę na codzień - normalnie 75C i wszystko grało.

Jak nie będzie Ci coś odpowiadać, to wrócą Ci pieniądze bez problemu.

Obecnie przymierzam się do płaszczyka - kutreczki, zdjęcie poniżej:
też się przymierzam do tej kurteczki tzn przymierzam sie jakby tu mamę przekonać bo rok temu mi kupiła płaszczyk xD
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:11   #143
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: co sądzicie o bonprix

Jak dla mnie marna jakość jeżeli chodzi o ubrania ale śmiało polecam bielizne .
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:36   #144
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: co sądzicie o bonprix

Odradzam. Do tej pory zamówiłam tylko jedną rzecz która okazała się kiepska gatunkowo i odbiegała kolorem od prezentowanego na zdjęciu (w katalogu). Był to komplecik sportowy, taki do ćwiczeń. Niby szaro – czarny, jednak w rzeczywistości okazał się dużo ciemniejszy i co tu dużo gadać, po prostu brzydszy i kiepskiej jakości. Kilka moich znajomych też zamawiało i za każdym razem były to rzeczy kiepskie gatunkowo, różniące się kolorami, odcieniami. Można podsumować to tak, że wyglądały jak tandetne podróbki ubrań prezentowanych w katalogu. Co do rozmiarów – te raczej były trafione.
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 20:27   #145
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: co sądzicie o bonprix

jutro zamawiam płaszczyk - postanowione

jak tylko przyjdzie, to obowiązkowo wkleję jego zdjęcia i wydam werdykt co do jego jakości i wyglądu...

Mam nadzieję, że będzie równie ładny, jak zeszłoroczna skórzana kurtka, jestem z niej bardzo zadowolona!!
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:49   #146
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Elie Pokaż wiadomość
Mysle, ze chyba tez wezme 75C, moze to nie idealny rozmiar, ale chyba najbezpieczniejszy...
Suszara mam ok. 75cm pod biustem i 95cm w biuscie, myslisz, ze 75C bedzie ok?
Jeśli masz takie wymiary to nosisz rozmiar 70 DD lub nawet 65 E. Zamawianie biustonosza 75C to morderstwo dla Twoich piersi. Ale w sumie nie moja sprawa.

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
jak tylko przyjdzie, to obowiązkowo wkleję jego zdjęcia i wydam werdykt co do jego jakości i wyglądu...
Po przeczytanie wątku również odradzałam mamie zamówienie, ale zamówiła sobie jednak jedną sukienkę; ja rówqnież postaram się wkleić zdjęcia jak tylko przyjdzie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:31   #147
Ney
Raczkowanie
 
Avatar Ney
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
jutro zamawiam płaszczyk - postanowione

jak tylko przyjdzie, to obowiązkowo wkleję jego zdjęcia i wydam werdykt co do jego jakości i wyglądu...

Mam nadzieję, że będzie równie ładny, jak zeszłoroczna skórzana kurtka, jestem z niej bardzo zadowolona!!
No i jak? Doszedł już płaszczyk? Można prosić o real foto?
Ney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:30   #148
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: co sądzicie o bonprix

ja miałam ogromny problem z rozmiarami, prawie żaden nie był porównywalny do tych rzeczywistych, np. jeden swetr był rozmiaru 36/38 a osoba o rozmiarze 44/46 spokojnie by się zmieściła
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:22   #149
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: co sądzicie o bonprix

Cytat:
Napisane przez Ney Pokaż wiadomość
No i jak? Doszedł już płaszczyk? Można prosić o real foto?
Był po 4 dniach, materiał super, elegancko uszyty i wszystko ok, ale 38-ka okazała się za mała w biuście i odesłałam, żeby mi wymienili na 40 i czekam

Zaraz jak przyjdzie, obowiązkowo się wkleję.
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 17:41   #150
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: co sądzicie o bonprix

Mimo złych opini o bon prix ( dlaczego do mnie to w koncu nie dociera???)kusi mnie ten kostiumik http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?c....1.1.&pr=22353

Czy ktos mial przypadkiem z nim styczność? Zastanawia mnie w tym przypadku jakośc.
Proszę o informacje.
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-09 14:13:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.