Filmoznawstwo na UŁ - progi, opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 12:38   #1
Patrykk26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2

Filmoznawstwo na UŁ - progi, opinie


Hej, z jakiegoś powodu nigdzie w necie nie mogę znaleźć informacji jakie trzeba mieć wyniki z matury by dostać się na Filmoznawstwo w Łodzi czy gdziekolwiek indziej. Może wy wiecie? planuje poprawić swoje wyniki z matur i sie dostać właśnie na ten kierunek, bo w końcu odkryłem swoją pasję (i tak wiem, że filmoznawstwo to nie tylko oglądanie filmów).


Więc czego chciałbym się dowiedzieć od was: wyniki z polskiego podstawy i r. które dałyby szanse (orientacyjnie, ponad 80%? 90%?), angielski mam opanowany na dwie 100%, tak sądzę więc o to sie nie martwie. Ale zostaje jeszcze dodatkowy przedmiot. Pytanie jak ważny on jest i na ile trzeba go napisać?. btw filmoznawstwo jest gdzieś po środku jeśli chodzi o liczbe chętnych. z tego co wiem 6-7 chetnych na jedno miejsce.



Także: czy jest łatwiej dostac sie na ten kierunek na UJ niz np UAM lub UW, UJ? jak może to wyglądać tam jeśli chodzi o wyniki z matur dajace szanse? sorry nie jestem zbyt orientowany. byłbym wdzięczny za pomoc możecie też powiedzieć czy podobało wam sie filmoznawstwo i czy poleciacie (jesli je studiowaliscie)
Patrykk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 12:15   #2
Patrykk26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Filmoznawstwo na UŁ - progi, opinie

Nikt nic nie wie? Chodzi mi po prostu o to jakie procenty na maturze daja dużą szanse na zalapanie sie do srednio popularnego kierunku na Uniwersytecie. Z pewnoscia sie orientujecie?
Patrykk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-27 13:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.