Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-21, 13:31   #841
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Zdrowych i Wesolych Swiat dziewczyny.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 13:49   #842
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wesołych Świąt

Ja lubię jesc w knajpach. Czesto wychodze. Nie umiem gotować.
Ja bym zrobila jajka obiad i polozyla szynke i to całe swieta. Nie lubię caly dzien siedziec przy stole. No i muszę w miarę uwazać, bo jak cos niezdrowo zjem to mam jelita obolale. Nie moge zbyt duzo jesc. Szczegolnie teraz jak mam malo miejsca. Ulge mi przynosi picie wody.. milego dnia )
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 14:02   #843
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt

Ja lubię jesc w knajpach. Czesto wychodze. Nie umiem gotować.
Ja bym zrobila jajka obiad i polozyla szynke i to całe swieta. Nie lubię caly dzien siedziec przy stole. No i muszę w miarę uwazać, bo jak cos niezdrowo zjem to mam jelita obolale. Nie moge zbyt duzo jesc. Szczegolnie teraz jak mam malo miejsca. Ulge mi przynosi picie wody.. milego dnia )
Ja ratuje się gorącą zieloną herbata ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-21, 18:43   #844
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mirabelka muszę spróbować, bo od dwóch dni mam uczucie ze pęknę. Brzuch mi wydęło aż pod piersi. Muszę siedzieć z poduszką pod plecami. Kombinuję ciagle, zeby bylo wygodniej. Ciągle wydaje mi się, ze mam rewolucje w jelitach a to czesto ruchy dziecka. Mały bokser rosnie chyba, bo te jego ruchy są intensywne a szybkie jak mgnienie oka. Coś mnie na dole pobolewa. Mam w środę wizytę i zobaczymy co lekarz powie. Juz mam klopot z oceną co jest zwykłym objawem ciaży a co jest niepokojące.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 10:04   #845
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dzień dobry ☺
My dziś na obiedzie u teściów więc wreszcie odpoczne
A i zaczynany dzisiaj 25 tydzien 😲😍
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 12:35   #846
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A ja dziś na glukoze idę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 13:21   #847
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Witam,

Mam nadzieje, ze milo wan minely Swieta. Ja troche wypoczelam w 4 dni wolnego. Bylam wczoraj robic morfologie i mocz. Mam, dla odmiany, podwyzszone markety watroby i wysoki cholesterol . Lekarz mowi, ze to sie zdaza w ciazy i nic sie z tym nie robi. Czekam tez na wyniki wymazu, bo plamienia dalej mam. Wykoncze sie nerwowo
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-22, 13:28   #848
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Witam,

Mam nadzieje, ze milo wan minely Swieta. Ja troche wypoczelam w 4 dni wolnego. Bylam wczoraj robic morfologie i mocz. Mam, dla odmiany, podwyzszone markety watroby i wysoki cholesterol . Lekarz mowi, ze to sie zdaza w ciazy i nic sie z tym nie robi. Czekam tez na wyniki wymazu, bo plamienia dalej mam. Wykoncze sie nerwowo
Biedna, chociaż trochę spokoju przez te 4 dni.

Ok wypiłam , teraz czekam godzinkę. U nas tylko jedno kłucie po godzinie a nie aż 3. Zdecydowanie najgorsze badanie w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 13:39   #849
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Biedna, chociaż trochę spokoju przez te 4 dni.

Ok wypiłam , teraz czekam godzinkę. U nas tylko jedno kłucie po godzinie a nie aż 3. Zdecydowanie najgorsze badanie w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale badania w swieta?

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Ja sie objadlam za 3 i bede sie chyba toczyc popoludniu

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 13:57   #850
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis u nas już po świętach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 15:18   #851
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ale badania w swieta?
U nas wszystko jest normalnie otwarte zawsze. W kazde swieta. Kapitalizm, bejbe
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-22, 17:56   #852
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Bardzo dziwnie się po tym czuję, zmęczona i jakaś taka wypluta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 18:41   #853
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

No ja tez się fatalnie czułam po glukozie...


A tak poza tym - od rana chodzę mega zadowolona z siebie, bo udało mi się dzisiaj załatwić skrzypce na ślub i wesele


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 21:19   #854
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Uff... po świętach. W końcu bobas skopał babcię jak rękę przyłożyła, to ucieszona bardzo cukrzycowo też ok. Łatwiej się kontrolować z myślą, że to nie dla siebie, tylko dla dzieciątka.
Wkurzył mnie znajomy na koniec dnia, bo od razu stwierdził, że bobasowi własny pokój z łóżeczkiem jest niepotrzebny, bo i tak będzie z nami spał. No kurcze. Mam inny plan na to i nic nikomu do tego. Nie nawidzę rad typu "taaaaa, zobaczycie jak bedziecie mieli swoje. Bo myyy to..."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 22:05   #855
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Uff... po świętach. W końcu bobas skopał babcię jak rękę przyłożyła, to ucieszona bardzo cukrzycowo też ok. Łatwiej się kontrolować z myślą, że to nie dla siebie, tylko dla dzieciątka.
Wkurzył mnie znajomy na koniec dnia, bo od razu stwierdził, że bobasowi własny pokój z łóżeczkiem jest niepotrzebny, bo i tak będzie z nami spał. No kurcze. Mam inny plan na to i nic nikomu do tego. Nie nawidzę rad typu "taaaaa, zobaczycie jak bedziecie mieli swoje. Bo myyy to..."

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Machnac reka i przejsc obok
Dotarlam do domu. Niby urlop a styrana jestem jak kon po westernie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:36   #856
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U nas też po świętach. Dobrze,ze to tylko dwa dni. Coraz bardziej czuje synka w brzuchu, nawet gdy się nie rusza to już wyczuwam te pół kilo, w ktorym miejscu siedzi. Śmiesznie tak. Podobno łożysko jest na tylnej ścianie i dlatego go tak czuć. Shiz ja też mam pokoik i wszyscy mówią nam rady. Tylko my na początek samo łóżeczko z przewijakiem damy do sypialni. A potem jak sie ogarniemy to do pokoiku. Mam nadzieję, ze szybko zalapiemy rytm. Z cukrzycą mozna fajnie jesc, to bardzo zdrowa dieta. Ja zaluje, ze zjadlam ciasto wczoraj, lepiej sie czuje jak nie hem słodyczy. Jutro zaczynam 6 miesiąc
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 07:45   #857
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Omg. Dziś w nocy syn mi zafundował 6 wycieczek na siku, gdyż zrobił sobie z mojego pęcherza trampolinę, ew. worek treningowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:00   #858
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A moja coś leniwa po świętach, mam nadzieję, że się rozrusza. W ogóle jakiś mam mały brzuch wydaje mi się, że mniejszy niż był

Święta u teściów jakoś zleciały, w sumie nikt o nic za bardzo nie pytał, tylko "jak się czujesz". Nie ma upragnionego wnuka, tylko wnuczka, to już koniec ekscytacji. Teściowa z łapami do brzucha chyba z 5 razy skoczyła, omg jak mnie to wkurzało za każdym razem z zaskoczenia, to nie zdążyłam zareagować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:27   #859
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja tez dzisiaj w nocy bylam 5 razy w wc. Mija teściowa juz widze, ze nie ma smialosci dotknac mojego brzucha. Najpierw sie rzucala, a teraz sie tylko wypytuje. Mowila , ze z moim mezem przytyla 35 kg i moj maz wazyl 4950 g. Według mnie ona go normalnie utuczyla. Jej zdaniem trzeba jeść za dwoje, a najlepiej za troje.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 08:34   #860
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wczoraj zrobilismy sobie calodniowy wypad rodzinny. Ciagle chodzenie. Raz mi sie na moment w glowie zakrecilo bo bylo goraco, ale na szczescie nie padlam.
Za to padlam po powrocie do domu (oczywiscie w przenosni), bylam tak wykonczona, ze najchetniej o 20 poszlabym spac.
Kolejki do toalety, to byl jakis koszmar. Twardnieje mi macica jak mam pelny pecherz i tak stalam z dobre 20 minut w kolejce modlac sie, zeby nie siknac w majty.

Co do pokoikow dzieciecych uwazam, ze kazdy robi jak chce, niektorym odpowiada, ze dziecko od urodzenia ma swoj pokoj. Niektorzy jednak szybko rezygnuja. Moja, po powrocie ze szpitala, nie przespala ani jednej nocy w swoim pokoiku i lozeczko przenioslam do sypialni. Bylam zbyt zmeczona, zeby wstawac i isc do drugiego pokoju. Marzylam tylko o tym, zeby sie wyspac i bylo wygodniej z dzieckiem pod reka.
Mysle, ze ludzie nie maja nic zlego na mysli, mowiac, ze mlodzi rodzice zmienia zdanie itd. Czesto tak po prostu jest, ale zycie zweryfikuje. Moze akurat u niektorych osobny pokoj sie sprawdzi.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Ja tez dzisiaj w nocy bylam 5 razy w wc. Mija teściowa juz widze, ze nie ma smialosci dotknac mojego brzucha. Najpierw sie rzucala, a teraz sie tylko wypytuje. Mowila , ze z moim mezem przytyla 35 kg i moj maz wazyl 4950 g. Według mnie ona go normalnie utuczyla. Jej zdaniem trzeba jeść za dwoje, a najlepiej za troje.
Albo miala cukrzyce ciazowa i o tym nie wiedziala bo kiedys z tego, co kojarze, nie robili krzywej cukrowej ciezarnym. Moja matka tego badania nie miala.
Otyle kobiety, ktore nawet za 5 jedza, rodza tez male dzieci.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 08:44   #861
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Witam,

Mam nadzieje, ze milo wan minely Swieta. Ja troche wypoczelam w 4 dni wolnego. Bylam wczoraj robic morfologie i mocz. Mam, dla odmiany, podwyzszone markety watroby i wysoki cholesterol . Lekarz mowi, ze to sie zdaza w ciazy i nic sie z tym nie robi. Czekam tez na wyniki wymazu, bo plamienia dalej mam. Wykoncze sie nerwowo
ostatnio czytałam, że w drugiej połowie ciąży, szczegónie w trzecim trymestrze cholesterol może być podwyższony
u nas się tego pilnuje, ze względu na możliwość wystąpienia cholestazy (rzadko, ale jednak)

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Bardzo dziwnie się po tym czuję, zmęczona i jakaś taka wypluta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja cały dzień byłam do tyłu po glukozie, odbijało mi się i było mi niedobrze...
najgorsze, że chyba będe musiała powtorzyć :rzyg:

U nas po świętach ok, odpoczęłam troszkę, Pogoda była piękna, więc starszak się wybiegał u dziadkow po ogrodzie
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 09:06   #862
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też się witam poświątecznie
dla mnie naszczęście już po świętach , pogoda średnia więc tylko krótkie spacery a tak to przesiedzieliśmy przy stole , dziś jedzeniowy detoks
O 15:45 idę na połówkowe już się nie mogę doczekać aż podejrzę synka i dowiem się co u niego słychać
u mnie dziś 22t1d już zaczynam czuć oddech porodu na plecach

Co do odrębnego pokoju, ja też się zarzekałam że będziemy spać w oddzielnych pokojach z córką i się w ciąży zdrenerwowałam jak mi koleżanka powiedziała szybko zmienisz zdanie. I się okazało że od pierwszej nocy w domu spaliśmy w jednym pokoju tak było mi wygodniej , praktyczniej, bezpieczniej, ale ja wychodzę z założenia że każdy robi jak uważa i jak mu wygodniej i ja nie udzielam "złotych rad" nie pytana . Z synkiem nadal zachodzę w głowę jak my to zrobimy bo mamy tylko 2 pokoje, ale wiem że jakoś to się po porodzie ułoży.
Jak byłam na warsztatach bezpieczny maluch to tam ratownik powiedział że dziecko powinno spać w pokoju z rodzicami/rodzicem do półtora roku.
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 09:17   #863
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mój bobas będzie spał w nocy u nas w pokoju dopóki będzie się mieścił w kołyskę. I nie ma takiej opcji zeby całe noce spał z nami w łóżku. Nie utknę z dzieckiem w jednym pokoju na 7 lat, jak znajomi
Dzisiaj właśnie kurier przyniósł zamówione materacyki do łóżeczka i kołyski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 09:44   #864
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mój bobas będzie spał w nocy u nas w pokoju dopóki będzie się mieścił w kołyskę. I nie ma takiej opcji zeby całe noce spał z nami w łóżku. Nie utknę z dzieckiem w jednym pokoju na 7 lat, jak znajomi
Dzisiaj właśnie kurier przyniósł zamówione materacyki do łóżeczka i kołyski
Moje spało z nami w pokoju , ale nie z nami w łóżku , mąż przynosił mi ją na karmienie i jak skończyła się stołować to dostawał lekkiego kuksańca i odnosił księżniczkę do siebie , miał dużo szczęścia bo zazwyczaj u nas nocna stołówka była otwarta jeden raz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:19   #865
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Marianna podoba mi sie ten kuksaniec. U mnie tez tak zrobię:p
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:40   #866
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Marianna podoba mi sie ten kuksaniec. U mnie tez tak zrobię:p
Polecam angażowanie ojca do opieki od początku, jak widzę jak moje koleżanki są umęczone przez nieprzespane noce i przestają się dogadywać z partnerami bo on chodzi wyspany i ich nie rozumie.
A nawet jak karmi się piersią to mąż może pomóc , u nas się sprawdziło, córka ma silną wieź i ze mną i z mężem.
Tak samo polecam nauczyć dziecko że tata jest od kupy moja zawsze woła tatę ( oczywiście jak jest w domu) i powtarza że tata jest od kupy a mama od siku
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:43   #867
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Spania z dzieckiem w jednym lozku, nigdy pod uwage nie bralam. Rozumiem, ze niektorym tak wygodnie, ale uwazam, ze to zwyczajnie niebezpieczne przy noworodku.
Wiem, ze ludzie twierdza, iz matka karmiaca nie ma twardego snu, co jest zwyczajna bzdura i u jednej sie sprawdzi a u drugiej nie.
Ja ze zmeczenia kilkukrotnie usnelam w wannie. Budzilam sie, jak juz woda byla zimna.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 10:50   #868
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Również witam się poświątecznie, dobrze, że dzisiaj mam urlop to przynajmniej się wyspałam i odpocznę. Święta odkąd mamy dom robimy u nas i wszyscy się zjechali w sobotę, całe szczęście nie musimy już jeździć od rodziców do teściów co chwilę, bardzo mnie to męczyło. Teraz wszyscy na miejscu i zawsze coś ktoś pomoże, aczkolwiek i tak się narobiłam

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Polecam angażowanie ojca do opieki od początku, jak widzę jak moje koleżanki są umęczone przez nieprzespane noce i przestają się dogadywać z partnerami bo on chodzi wyspany i ich nie rozumie.
A nawet jak karmi się piersią to mąż może pomóc , u nas się sprawdziło, córka ma silną wieź i ze mną i z mężem.
Tak samo polecam nauczyć dziecko że tata jest od kupy moja zawsze woła tatę ( oczywiście jak jest w domu) i powtarza że tata jest od kupy a mama od siku
Kurcze świetny pomysł z tatem od kupy, na pewno wdrożę go w życie
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 11:44   #869
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ooten pomysl tez biorę 😄
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 14:52   #870
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moja córka śpi sama u siebie w pokoju odkąd skończyła 3 miesiące. Czasami jednak chciałabym by spała z nami może by było łatwiej. Wczoraj obudziła się o 21 i do 23 nie potrafiła zasnąć. Więc latałam co 5 minut głaskać po plecach. Wcale nie przesadzam. Potem o 4 do 5 to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.