Rossmann cz. XXVI - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 20:15   #3781
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Tak u mnie weszła j kupilam dzis za ok 13 zł po rabacie
Dzięki Widzę, że jesteś z Wrocławia w którym Rossmanie ją kupiłaś? Była może ta zielona wersja?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:19   #3782
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Tak u mnie weszła j kupilam dzis za ok 13 zł po rabacie
A te ampułki Detox weszły Ci z rabatem? Ja kupowałam je pierwszego dnia promo i potem na paragonie się zorientowałam że mi nie weszło :-\
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:19   #3783
takaja2
Zadomowienie
 
Avatar takaja2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 099
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Dzięki aktualnie go stosuje, już 3 opakowanie kończę, Ale chciałam spróbować czegoś nowego skoro promocja, najlepiej podobnie działającego
Ale tego kremu Ziai chyba nie ma w Rossmanie?
takaja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:23   #3784
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Co do tego serum - ktoś pisał o niezgodności okresów przydatności, na opakowaniu i na buteleczce - u mnie wszystko się zgadza, na obu 3 miesiące.
Druga sprawa, że spodziewałam się mniejszej buteleczki, może nie mam wyczucia, ale wydaje mi się, że tu jest więcej niż 30ml Jest dwa razy większa niż myślałam
U mnie też zgadzają się terminy na pudełku i buteleczce.

Ja też byłam zaskoczona wielkością flaszki bo mam porównanie do flaszek różnych olejków naturalnych,które mam, o pojemności 50 ml i są mniejsze niż serum

Poza tym olejki Evree i sera Bielendy mają takie same buteleczki,nawet nakrętki z pipetkami złote

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:24
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:30   #3785
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
daj znac co wziełas
ale patent dobry
Nie poszalalam, wzięłam tylko to co i tak zaraz musialabym kupić (2 butelki dwufazowki oliwkowej ziaji i krem pod oczy q10 rivala czyli groszowe sprawy) tylko kupiłam jeszcze krem do rąk evree (może polubie ta firmę :d) i chciałam olejek do ciała slim ale odpuscilam se.... Za to wracając jeszcze w inglocie kupiłam perfumy w kremie :P

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość

Poza tym olejki Evree i sera Bielendy mają takie same buteleczki,nawet nakrętki z pipetkami złote
Coś ty u mnie evree ma biały korek przy pipetce, ale jakoś słabo sie dokreca i w podróż bym chyba się bała do kosmetyczki wrzucić...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:36   #3786
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dzięki Widzę, że jesteś z Wrocławia w którym Rossmanie ją kupiłaś? Była może ta zielona wersja?

W galerii dominikańskiej . Nie zwracałam uwagi na zielona takze nie umiem odpowiedzieć. To mi sie przypadkiem rzuciło w oczy

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
A te ampułki Detox weszły Ci z rabatem? Ja kupowałam je pierwszego dnia promo i potem na paragonie się zorientowałam że mi nie weszło :-\

Tak, weszło, w Krakowie kupowałam
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:37   #3787
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
Polecam się skusić póki promocja użyłam dopiero kilka razy ale ładnie czyści i nie podrażnia...póki co
Już na promocję się nie załape, bo nie wybieram się jutro do Rossmanna ale będę go mieć na uwadze

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
To ja mam tak samo z kraterami, coraz gorzej Trochę mi pomaga baza pod makijaż Porefessional, ale mniej niż kiedyś. Z pielęgnacji chyba nic nie działa. Ewentualnie na chwilę i potem znowu to samo. Testuję teraz tonik z ziaji, zacznę z bielendy i olejek arganowy też z bielendy. Ale na efekty spektakularne nie liczę.


Ja myślę nad domowymi maseczkami z białka kurzego i pomidorów, ogórków ( a ogórek pomaga na przebarwienia nie wiem czy niektóre z Was wiedzą a czytałam, że poniektóre macie problem z przebarwieniami ) podobno dobre, ale trzeba wypróbować na swoich kraterach
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 20:39   #3788
Borsuszi
Raczkowanie
 
Avatar Borsuszi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
"wadę" zauważyłam godzinę temu... Myślisz, że mi wymienią?
Kurcze no bez jaj, ja bym poszła i żądała wymiany albo zwrotu kasy, jeśli oczywiście masz paragon

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dzięki Widzę, że jesteś z Wrocławia w którym Rossmanie ją kupiłaś? Była może ta zielona wersja?
U mnie zielona nie weszła, nie ma jej też w załączniku, ale ja Szczecin, to może inna bajka :P
Borsuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:44   #3789
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Kogo ten rossmann zatrudnia.... Stalam dziś i widzialam jak panna w moim wieku (okolo 25l) zastanawia sie między micelem mixy a yoskine z pompka, ekspedientka do niej żeby wzięła mixe bo jest BEZWIEKOWA (pisownia oryginalna) bo yoskine jest na dziale 50+ więc TYLKO do takiej cery sie nadaje...

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:46
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:45   #3790
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dzisiaj dokupiłam jeszcze ten krem Bielendy http://www.rossnet.pl/Produkt/Bielen...c-50-ml,339244. Polecany i ma dobre opinie, więc mam nadzieję że się sprawdzi. Na razie poczeka w zapasach. Ogólnie na promocji nie poszalałam jakoś szczególnie. Wydałam całe 24,68. Chociaż nie powiem, kusi narobienie większych zapasów
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:49   #3791
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Na yoskine jak wół jest napisane "do każdego typu cery", no i tak mają popieprzone na tych półkach z przedzialem wiekowym. Na większości jest przedział a nie konkretny wiek.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 20:49   #3792
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Coś ty u mnie evree ma biały korek przy pipetce, ale jakoś słabo sie dokreca i w podróż bym chyba się bała do kosmetyczki wrzucić...
Oj faktycznie różany ma białą ale schowałam go jakiś czas temu z powrotem do pudełka,bo mnie swędziało po nim i zapomniałam,a teraz używam Rekonstruktora i on ma złotą

Edytowane przez donatellaaa
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:51
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:49   #3793
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Kogo ten rossmann zatrudnia.... Stalam dziś i widzialam jak panna w moim wieku (okolo 25l) zastanawia sie między micelem mixy a yoskine z pompka, ekspedientka do niej żeby wzięła mixe bo jest BEZWIEKOWA (pisownia oryginalna) bo yoskine jest na dziale 50+ więc TYLKO do takiej cery sie nadaje...
no z tymi kosmetykami teraz na grupy wiekowe to poszaleli :/ kiedyś też miałam takie myślenie, że to co 50+ to nie mogę używać. A teraz się okazuje, że guzik prawda... Sama kupiłam krem pod oczy rival de loop Q10 tylko, że na opakowaniu jest zaznaczone od 25+ W filmiku wcześniej powiedziano, że należy się sugerować zapotrzebowaniem skóry a nie grupą wiekową. Lepiej zapobiegać niż leczyć.
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:52   #3794
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Borsuszi Pokaż wiadomość
Kurcze no bez jaj, ja bym poszła i żądała wymiany albo zwrotu kasy, jeśli oczywiście masz paragon



U mnie zielona nie weszła, nie ma jej też w załączniku, ale ja Szczecin, to może inna bajka :P

Ja juz po Rossmanie i cyrkach ze raz wchodzi drugi raz nie to wszystkiego sie spodziewam
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:53   #3795
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Ale tego kremu Ziai chyba nie ma w Rossmanie?
niestety nie ma

Dzisiaj dokupiłam barwę siarkową moc matujący krem na okres letni będzie okej, już kiedyś miałam jedno opakowanie. Mam nadzieję, że mnie nie przesuszy. Oraz wynalazłam gdzieś na samym dole szafy krem zel nawilżający na dzień z kolastyny energy touch (był tester, krem wydawał się leciutki). W domu okazało się, że ma całkiem fajne recencje na kwc Przetestuję i zobaczę

Czy ja już na pewno nie potrzebuje nic z tej promocji ? chyba wystarczy
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:55   #3796
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Czy ja już na pewno nie potrzebuje nic z tej promocji ? chyba wystarczy
ZAWSZE coś się jeszcze przyda
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 20:55   #3797
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Oj wyrzuciłam po drodze opakowanie w ramach oszczędności miejsca

No trudno, ale i tak czuję się skuszona :P
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:01   #3798
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dziewczyny, parę pytań mam. Jak nakładacie takie serum, rozsmarowujecie na rękach i na twarz? Bo mam wrażenie, że ono mi w sekundę zasycha na rękach i na twarz już się nic nie dostaje I ile kropel jednorazowo aplikujecie? To moja pierwsza przygoda z serum
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:01   #3799
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Rossmann cz. XXVI

O jakim olejku tyle mówicie ? co to za olejek rekonstruujący ? jakiej marki ?? i z jakiej serii uzywacie olejków z Bielendy?? aż musze jutro iść i też kupić ten olejek przez to jak zachwalacie te olejki
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:08   #3800
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Wink Dot.: Rossmann cz. XXVI

Chwalicie się tztom tak ochoczo jak tu na wątku? Czy raczej upychacie cichaczem po szafkach?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
O jakim olejku tyle mówicie ? co to za olejek rekonstruujący ? jakiej marki ?? i z jakiej serii uzywacie olejków z Bielendy?? aż musze jutro iść i też kupić ten olejek przez to jak zachwalacie te olejki
Evree magic rose, bielenda super power mezo serum

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2015-05-25 o 21:09
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:08   #3801
agatatoka
Raczkowanie
 
Avatar agatatoka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Kupiłam na spróbowanie wodę tonizującą ziaji z serii liście zielonej oliwki i bardzo mi odpowiada, świetnie się sprawdzi w ciepłe dni, fajnie odświeża, jutro sobie dokupię jeszcze jedną jak będę szła zobaczyć czy wejdzie na przecenę ta maska z bielendy. Promocje to zło, teraz nie zajrze do żadnej drogerii przez najbliższe pół roku
agatatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:08   #3802
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Chwalicie się tztom tak ochoczo jak tu na wątku? Czy raczej upychacie cichaczem po szafkach?
Mój czyta mojego bloga od czasu do czasu, więc widzi ile kupuje i się za głowę łapie i ryczy na co mi tyle Potrzebne kurna a co
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:11   #3803
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dziewczyny, parę pytań mam. Jak nakładacie takie serum, rozsmarowujecie na rękach i na twarz? Bo mam wrażenie, że ono mi w sekundę zasycha na rękach i na twarz już się nic nie dostaje I ile kropel jednorazowo aplikujecie? To moja pierwsza przygoda z serum
Ja kropie z pipety prosto na twarz .
Zależy od serum czy bardziej wodniste czy treściwe, ale np 2 krople na czoło, po 2 na policzki, 1 na nos, 1 na brodę. Od razu lekko rozsmarowuje te pojedyńcze, żeby nie splynely. Jak skończę całość, to rozsmarowuje dokładniej.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:11   #3804
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Mój czyta mojego bloga od czasu do czasu, więc widzi ile kupuje i się za głowę łapie i ryczy na co mi tyle Potrzebne kurna a co
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:13   #3805
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Ja kropie z pipety prosto na twarz .
Zależy od serum czy bardziej wodniste czy treściwe, ale np 2 krople na czoło, po 2 na policzki, 1 na nos, 1 na brodę. Od razu lekko rozsmarowuje te pojedyńcze, żeby nie splynely. Jak skończę całość, to rozsmarowuje dokładniej.
O tym nie pomyślałam, żeby od razu na twarz, dzięki
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:20   #3806
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dziewczyny, parę pytań mam. Jak nakładacie takie serum, rozsmarowujecie na rękach i na twarz? Bo mam wrażenie, że ono mi w sekundę zasycha na rękach i na twarz już się nic nie dostaje I ile kropel jednorazowo aplikujecie? To moja pierwsza przygoda z serum
Ja od razu na twarz bo faktycznie te serum korygujące wchłania się błyskawicznie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Chwalicie się tztom tak ochoczo jak tu na wątku? Czy raczej upychacie cichaczem po szafkach?
Mój się nie wtrąca a nawet często sponsoruje takie zapasy bo tłumacze mu,że to taka duża oszczędność,że szkoda by było nie skorzystać i takie tam
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:22   #3807
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Mój czyta mojego bloga od czasu do czasu, więc widzi ile kupuje i się za głowę łapie i ryczy na co mi tyle Potrzebne kurna a co
kontrole rodzicielską na kompa mu załóż
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:25   #3808
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez donatellaaa Pokaż wiadomość
Mój się nie wtrąca a nawet często sponsoruje takie zapasy bo tłumacze mu,że to taka duża oszczędność,że szkoda by było nie skorzystać i takie tam
Ja jak ostatnio patrzyłam na kremy z Bielendy Pharm Trądzik i mówię mu, że będzie taka akcja i krem zamiast 18 zł wyjdzie 12 zł. A on: eeeee bierz teraz, 6 zł to nie majątek. No nie kurna, ale na dwóch to już 12 zł, więc kolejny za darmoszkę Ja wolę kupić więcej produktów za taką samą cenę jak regularne bez promocji, albo z wyższej półki. A i tak to ciągle twierdzi, że nic nie potrzebuje. Nie, w ogóle... A jak mówię, że taka i taka promocja to się za głowę łapie i niedowierza, a potem i tak to sponsoruje

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SoiSoi Pokaż wiadomość
kontrole rodzicielską na kompa mu załóż
No chyba

Edytowane przez madziaa2809
Czas edycji: 2015-05-25 o 21:28
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:26   #3809
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Chwalicie się tztom tak ochoczo jak tu na wątku? Czy raczej upychacie cichaczem po szafkach?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


Evree magic rose, bielenda super power mezo serum
U mnie po zakupie kosmetyki staly na polce oczekujac na schowanie tż i tak wie gdzie je trzymam wiec nie ukrylabym chocbym chciala, bo chowam tam tez zele pod prysznic czy szampony i jak bedzie wyciagal to i tak zobaczy
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 21:28   #3810
donatellaaa
Rozeznanie
 
Avatar donatellaaa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 655
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja jak ostatnio patrzyłam na kremy z Bielendy Pharm Trądzik i mówię mu, że będzie taka akcja i krem zamiast 18 zł wyjdzie 12 zł. A on: eeeee bierz teraz, 6 zł to nie majątek. No nie kurna, ale na dwóch to już 12 zł, więc kolejny za darmoszkę A tak to ciągle twierdzi, że nic nie potrzebuje. Nie, w ogóle...
No ja już swojego wytrenowałam w kwestiach oszczędności i mam spokój
donatellaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.