Zauroczył mnie kolega z roku :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 09:54   #1
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13

Zauroczył mnie kolega z roku :(


Witam was drogie Wizażanki, piszę do was z pewnym małym problemem, moze któras z was podzieli się ze mną doswiadczeniem jesli miała podobną sytuację.
Otóż studiuję dziennie na 1szym roku i wpadł mi w oko pewien chłopak, niestety jest z innej grupy więc nawet go nie znam. Zauważyłam go dopiero jakieś 3 tyg temu, od października nie zwróciłam na niego uwagi, ale któregoś dnia przyszedł pod aulę wykładową i przyciągnął moją uwagę. Nie jest to jakiś przystojny chłopak, na którego widok się slinię, jest zwykłą, przeciętną osobą, niczym się nie wyrózniającą ( zdaniem osoby widzącej mój wzrok na nim jest paskudny - gusta są różne) Nie wiem co mam zrobić w takiej sytucji, chłopak śni mi sie nawet po nocach. Wiem tylko jak się nazywa, skąd jest, i z której jest grupy, nic więcej. Nie wiem co w takiej sytuacji zrobić, w jaki sposób rozpocząć z nim rozmowę, bo oczywiście boję się zrobić z siebie jakąś wariatkę. Zauważyłam, że czasem on też mi się przygląda, raz chyba nawet się do mnie uśmiechnął ( a że nikt za mną nie siedział, to nie robił tego chyba w kierunku ściany będącej bezposrednio za mną). Na jednym z wykładów siedział kilkanascie rzędów przede mną,ale odwrócił się tyłem do tablicy a przodem do mnie i nasze spojrzenia czasem sie spotykały, tak ze moj kolega spytał "czemu on się tu gapi". Czasem wydaje mi się, ze moze naprawde mnie zauwazyl, czasem ze to ze na mnie spogląda to tylko wymysł mojej bujnej wyobrazni. Wiem, że się zauroczyłam i bardzo chcialabym go poznac, jednak pomyslow mi w tej chwili brak, dlatego proszę was o jakiekolwiek wypowiedzenie się w takiej sytuacji
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:07   #2
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

moze podczas sesji bedziesz miala konkretny powod zeby do niego zagadac? wymiana notatek, pytania na kolosie itp... a jak nie to po prostu lap jego spojrzenie, usmiechnij sie, powiedz czasem czesc itp.
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:20   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Ale dlaczego masz smutną minkę w tytule?Jak dla mnie to nic złego się nie dzieje. Na Twoim miejscu zagadałabym do niego tak po prostu - jesteście dorosłymi ludźmi : spytaj o jakieś ćwiczenia które on już miał a Ty nie,spytaj o to czy coś tam potrafi na jakieś ćwiczenia albo zagadaj zwyczajnie.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:29   #4
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Och moim skromnym zdaniem, akcje z notatkami/książkami robiło się w gimnazjum. Podoba Ci się, może Ty mu też, zagadaj, przedstaw się i zaproponuj jakąś kawę na mieście. Jesteście dorośli, więc w czym problem? Odmówi, to trudno, zgodzi się - to fajnie. Nie baw się w podchody, szkoda czasu, i to strasznie dziecinne.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:07   #5
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Nie wiem czy sama bym się zdobyła na odwagę, ale całkiem naturalnie może wypaść tekst "czy my się skądś nie znamy?" i tu następuje rozmowa nt wszystkich szkół do jakich chodziliście, kursów, wspólnych znajomych etc
Czegoś się o nim dowiesz, a przy okazji zobaczysz jak wam się rozmawia. Może on sam chce zagadać, a też się krępuje?
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:20   #6
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

"Czy my się skądś znamy? " To raczej niemożliwe, bo on jest z zupełnie innego miasta niż ja, więc nie ma co dyskutować o szkołach do których chodziliśmy
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 11:33   #7
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

może usiądź koło niego na wykładzie? wtedy jest szansa na rozmowę, nawet niezobowiązującą, na temat zajęć, ćwiczeniowców... od czegoś trzeba zacząć.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 12:01   #8
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Mam właśnie taki zamiar, już kiedys siedział sam, ale ja za pozno sie zorientowałam a przesiąśc się nie chcialam bo to by wyglądało juz conajmniej dziwne, spróboję moze jutro
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:35   #9
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Ja bym zrobiła tak, że bym się do niego (nawet tak perfidnie) przysiadła na wykładzie, ale nic nie mówiła. Zorientuje się, że zwróciłaś na niego uwagę i coś jest na rzeczy, ale będzie się zastanawiał o co cho, że się nie odezwałaś i będzie miał wybór czy nie zrobić tego samemu... a coś mi mówi, że on sam chętnie zacznie gadkę - ale to tylko moje domysły .

Kurczę, takie zauroczenia studenckie to fajna sprawa . Swoją drogą jesteśmy w trochę podobnej sytuacji, więc chętnie czytam taki wątek.

Powodzenia, będę trzymać kciuki za rozwój sytuacji .
__________________
ciuchy
kosmetyki
książki

Edytowane przez Kagami
Czas edycji: 2012-12-02 o 12:57
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:50   #10
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Myślę, ze spokojnie możesz usiąść obok na wykładzie. Ja bardzo często jak przychodzę np spóźniona, siadam obok obcych osób, często nawiązuje się gadka, typu z kim masz ten a ten przedmiot, pisałeś już to a to kolokwium. Takie tematy są zupełnie neutralne i zrozumiałe na studiach. Ostatnio np mialam na ławce jakiś projekt i 2 obcych kolesi zapytało czy mogli by popatrzyć, bo też muszą coś podobnego zrobić, a nie rozumieją.

Jeśli też zwrócił na Ciebie uwagę, to nic tylko się z tego cieszyć i iść do przodu
Powodzenia
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:00   #11
lilka123321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 124
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Ja swojego TŻ poznałam właśnie na studiach i tak jakoś hmm(nie całkiem)przypadkiem się do niego przysiadłam,a on już wiedział co z tym zrobić więc powodzenia!
lilka123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 20:04   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Jak się boisz sama zagadać, to proponuję zorganizować jakieś zapoznawcze piwka dla Waszego roku I oczywiście to Ty bądź osobą, która przekaże wici o integrowaniu się drugiej grupie i poprosi owego pana o pomoc w zorganizowaniu jego znajomych z grupy na dany dzień. Nic tak nie zbliża jak wspólna organizacja
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 16:55   #13
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Dzisiaj go niestety nie było a wypatrywałam za nim mając nadzieję ze uda mi się usiąść kolo niego na wykladzie
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:23   #14
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Kibicuję Ci mocno Jeśli jak mówisz kolega zerka na Ciebie i wykazuje zainteresowanie to myślę że łatwo podchwyci jakiś gest z Twojej strony. Koniecznie pisz jak się sytuacja rozwija
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:08   #15
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

No ja wlasnie nie wiem, moze on po prostu patrzy za mnie gdzies, albo ja sobie za duzo dopowiadam, miałam przez chwilę pomysl zeby zagadac do niego na fb, jakos bardziej neutralne miejsce ale tez znow nie wiem jak moglabym to zrobic, bo jeszcze sie okaze ze ma dziewczyne a ja wyjde na kretynke, nie wiem jak mialabym zaczac rozmowe na fb, ahh trafilo mnie jak zwykle zauroczenie
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:21   #16
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Może ja sobie za dużo dopowiadam, moze on patrzy na obiekty za mną, ale wiem ze jakos tak mi utkwiła w głowie jego osoba, mimo zdziwienia kolezanki, która pyta sie co ja w nim widzę. Miałam plan napisac do niego na facebooku, ale tu znow nie wiem jaka mialabym rozpocząc rozmowę, on pewnie mnie kojarzy, ale nie wiem co móglby mi odpisac na taką wiadomosc , co mialabym w niej napisac, moze spytac o cos ze studiami ? ale pewnie moglabym spytac kogokolwiek innego
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:47   #17
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Cytat:
Napisane przez how_to Pokaż wiadomość
Może ja sobie za dużo dopowiadam, moze on patrzy na obiekty za mną, ale wiem ze jakos tak mi utkwiła w głowie jego osoba, mimo zdziwienia kolezanki, która pyta sie co ja w nim widzę. Miałam plan napisac do niego na facebooku, ale tu znow nie wiem jaka mialabym rozpocząc rozmowę, on pewnie mnie kojarzy, ale nie wiem co móglby mi odpisac na taką wiadomosc , co mialabym w niej napisac, moze spytac o cos ze studiami ? ale pewnie moglabym spytac kogokolwiek innego
Oczywiście możesz i sobie dopowiadać, ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz Myślę że jednak lepiej się przysiąść na uczelni, jak nie zawiąże się między Wami kontakt to wyjdzie chociaż jakoś bardziej naturalnie, jakbyś napisała do niego i nie odpowiedziałby albo odpisał że nie jest zainteresowany znajomością to potem mogłoby Ci być głupio
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:50   #18
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

No wlasnie , wiem ze byloby mi glupio, dlatego sproboje jednak w realu cos zagadac, ale sama nie wiem jak sie za to zabrac, on czasem siada ze swoja grupa, nie umiem sie tak na chama tam wbic, kurde, takie ciezkie to jest, zwykle zagadanie, gdyby mi sie nie podobal pewnie bym tak nie rozmyslala nad tym i po prostu zagadała
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:03   #19
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

No więc nie myśl za dużo Jak się nakręcasz za bardzo to potem w dobrym momencie się speszysz i nic nie zdziałasz! Zagadaj niezobowiązująco jak tylko będziesz miała okazję, zanim się zdążysz przestraszyć. Czasami warto dać się ponieść Najwyżej nic z pogawędki nie wyjdzie, bywa, ale spróbujesz i będziesz to miała za sobą.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 19:10   #20
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Spróboję, jeśli będę mieć okazję zawsze mogę zagadac pytajac np o chusteczki higieniczne
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:23   #21
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Cytat:
Napisane przez how_to Pokaż wiadomość
Spróboję, jeśli będę mieć okazję zawsze mogę zagadac pytajac np o chusteczki higieniczne
O cokolwiek tylko nie uciekaj jak już dostaniesz te chusteczki, tylko się postaraj żeby jakoś się rozmowa zawiązała I pochwal nam się efektem
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:28   #22
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Jeśli tylko będzie czym się chwalic to to zrobię
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:04   #23
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Powinno być ok
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 18:47   #24
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Znów go nie było dziś, a ja tracę pewność że będę umiala do niego zagadać z kazdym dniem :/
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:07   #25
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

A dziś, a dziś?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:42   #26
linka_18
Raczkowanie
 
Avatar linka_18
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 454
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

zagadalas?relacjonuj..

Lubie dawać przykłady... wiec dam znowu
mi tez sie kiedys spodobal facet na studiach...
A ja jemu tez, zdobyl nr gg od mojego kolegi ktory studiowal rok wyzej( a studiowalam politologie wiec jest tam facetów na roku co nie miara)
No i pisaliśmy ze sobą,gadalismy na uczelni, on proponowal kilka razy spotkanie ale jakos nie doszlo do skutku.W efekcie zostaliśmy znajomymi..

A jemu sie poszczęscilo, ogolnie to zostal wykladowcą, napisal książkę, eh mi sie trafiali faceci...
linka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 14:42   #27
how_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Dzisiaj tez go nie bylo, dziwne bo teraz taki okres ze trzeba sie pojawiac zeby ogarnac wszystkie terminy zaliczen, od poniedziałku go nie ma, a ja czuje sie coraz mniej pewnie, pewnie wyjde na idiotke bo okaze sie ze on nie jest zainteresowany, w sumie patrzenie sie czasem na mnie nie jest koniecznie oznaką zainteresowania z jego strony .
how_to jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 15:23   #28
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Cytat:
Napisane przez how_to Pokaż wiadomość
Dzisiaj tez go nie bylo, dziwne bo teraz taki okres ze trzeba sie pojawiac zeby ogarnac wszystkie terminy zaliczen, od poniedziałku go nie ma, a ja czuje sie coraz mniej pewnie, pewnie wyjde na idiotke bo okaze sie ze on nie jest zainteresowany, w sumie patrzenie sie czasem na mnie nie jest koniecznie oznaką zainteresowania z jego strony .
Może jest chory A może jak trochę ochłoniesz to bardziej na luzie Ci się uda z nim pogadać. Jasne że jest możliwość że nie jest zainteresowany, ale jak nie spróbujesz to sie nie dowiesz
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:19   #29
sara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 241
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Poza tym nawet jeśli teraz nie jest zainteresowany, to może zacząć być zainteresowany, jak się poznacie

też myślę, że jest chory, teraz taki chorobowy okres.
ale znam to uczucie, jak czeka się, żeby zobaczyć obiekt westchnień, a on nie przychodzi do szkoły/na uczelnię, okropność :P
sara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:21   #30
Gruzyinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Zauroczył mnie kolega z roku :(

Do odważnych świat nalezy,nic się nie wydarzy jak nie spróbujesz zagadać.
Gruzyinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.