Próśba o określenie typu kolorystycznego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 12:05   #1
laeyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 62

Próśba o określenie typu kolorystycznego


Witam Was dziewczyny
Mam problem, ponieważ nie potrafię określić swojego typu urody, na każdej stronie po przecyztaniu artykułu wychodzi mi inaczej
Dlatego proszę Was o pomoc bo nie wiem jak mogę podkreślić swoją urodę.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

W przypadku kiedy słonce szybko łapie - opalenizna jest poczatkowo czerwona, rózowa potem zamienia się w brąz. Jednak zdaża się że skóra jest deliaktnie muśnięta słońcem i wtedy jest to brąz. Odcien opalenizny jest chyba ciepły (fot 1)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu to jasna zieleń, tęczówka ma wyrazistą oprawę jednak rzęsy i brwi są bardzo jasne, nei blond ale taki złocisty brąz

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera - jasna, ale jaki to kolor nie potrafie określic dokładnie. Wydaje mi się że ma ciepły odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Moje włosy oryginalnie są w kolorze ciemnego blondu, jest to wyblakły kolor, mało wyrazisty. Wydaje mi się, że mam złotawo brązowe przebłyski, jest to raczej ciepły kolor. (dobrze to widać na zdj 2 i 3, jednak zdjęcie jest przesadzone przez lampę od aparatu. zdj 4 - zdj bez lampy w swietle dziennym) W intensywnej rudości jest mi bardzo nie do twarzy, w bordo również nie. Wyblakły rudy był ok. I ciemny brąz z delikatnymi przebłyskami czerwieni też.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust jest intensywny i jest to chyba roż. Zdaża się że usta mi blakną.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Szarości i czerń wydaje mi się, że są dla mnei neiodpowiednie. Ładnie mi w beżach, brązie czy czerwieni, jasnym przytłoczonym zółtym i w intensywnych barwach.

Osobiście wydaje mi się, że to typ wiosny, ale przeczytałam gdzieś że wiosna ładnie wygląda w intensywnych kolorach na powiekach - ja jednak nie czuję się w nich dobrze
Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi
laeyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:24   #2
laeyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 62
Dot.: Próśba o określenie typu kolorystycznego

Pomoże ktoś?
laeyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.