Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 11:07   #4321
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Na pewno jakoś dobrze zorganizujemy sobie ten czas. I ja też chcę się spotkać z paroma innymi osobami, za którymi tęsknię. Poza tym ja i tak wiem, że on będzie wtedy zajęty - uczelnią - ale tego nie zmieni. A chcę zobaczyć jego minę, jak przyjadę.
A potem jedziemy razem do Berlina (i o tym już wie ).

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

No i poza tym wszystkim, musiałabym mu powiedzieć, że będę siedzieć 8h na lotnisku, bo wylot jest o 7 rano. Wiem, że by się bez sensu martwił o mnie całą noc. A ja jestem dużą dziewczynką i sobie poradzę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:10   #4322
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Emuś
Czarne cegły to byłoby coś
Super sen

Hosenko, ja przeciwko niespodziankom nie mam nic ale , wybacz że to piszę nadal dziwi mnie Twój TŻ.
Bo co to za pomysł popsuć najpierw taki dzień, zdenerwować a dopiero na jego sam koniec jakoś się zrewanżować ...
Skoro nie miał w planach tego malowania to co w takim razie robićłcały dzień, że nie mógł spędzić go normalnie razem z Tobą ?
A wiedział że tata ma urodziny ? Z tego co mówiłaś mają razem na pieńku może celowe to było zagranie żeby uniknąć przyjącia do ciebie ? [znowu] ?
Wybacz że tak studzę twój dobry nastrój ale coś mi tu jednak śmiedzi

Dziewczyny a ja dzisiaj po raz kolejny doceniłam czym jest życie i że tak naprawdę moje problemy są niczym w porównaniu z innymi i powinnam Bogu dziękować za taki luz psychiczny jaki mam
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-02-15 o 13:11
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:58   #4323
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Vibesko: mój tata nie obchodzi hucznie urodzin. TŻ nawet o nich nie wiedział, bo z resztą po co - ani moi Ex ani mojej siostry nie brali udziału w tego typu imprezach (siostra z mężem obecnie też nie bo mieszkają w Krakowie). U mnie w domu nigdy nie wchodziło się w bliższe relacje z chłopakami siostry czy moimi, nie mówiąc już o ich rodzicach.

Przetrzymał mnie faktycznie za długo i o tym też mu powiedziałam.

Wg niego niespodzianka mu się udało, a wg mnie - nie bardzo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 14:07   #4324
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I jak ta mikrodermabrazja się spisuje? Lubię maseczkę z tej serii, wiesz, może czy mają podobny zapach?

Ja robię tiramisu z innego przepisu - z książki Pierre'a Hermes (to ten sam, z którym HR współpracowała nad ostatnią kolekcją Bardzo znany cukiernik francuski). Nawet raz się pokusił o zrobienie własnych biszkoptów - pracy nie ma wcale tak wiele, a efekt jest lepszy No i w "moim" przepisie dodaje się też białka - robi się z nich bezę z syropem i krem jest niesamowicie puszysty. Jutro mogę podać przepis, nie mam teraz siły na przepisywanie
Ale mi zrobiłaś smaka, nie odpuszczę i czekam na ten przepis

Miałam odlewkę tego pilingu Daxa, bardzo fajny był, drobinek naprawdę dużo, bardzo fajnie wygładzał
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Boszzzz....ile śniegu napadało To już na prawdę przestaje być zabawne. Poza tym rozumiem, że u mnie na wsi może być nieodśnieżone, ale żeby w Krakowie na chodnikach leżały wielkie zaspy śniegu? Szkoda gadać.


Szkoda Ale następnym razem fotki mają być
A ja mam totalnie ciemno w pokoju bo mi okna zapadało. A jak próbuję otworzyć to od razu mi spada kupa sniegu na parkiet

Ok, będą, obiecuję!
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A wracając do przyjemniejszych tematów - skończyłam wczoraj dwa kremy: HOL Avene i miniaturę Galenica Jeszcze jedna rzecz i w lutym będzie już 10
A mi się skończył szampon Loreala różowy (nie, nie zużyły go siostry jak mnie nie było ) wyjęłam teraz miniaturkę Head&shoulders a potem pójdzie niebieski HE
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jednak była niespodzianka

Co do samych walentynek - dla mnie są raczej neutralne. Nie musze ich jakoś hucznie obchodzić (bo niby jak), ale najwazniejsze żeby spędzić je z drugą osób - w sumie jak w kazdy inny dzień. Na moje wczorajsze nerwy złożyło się nie tyle to ze to "przeciez walentynki" itp, ale że przez cały tydzien widzieliśmy się tylko tyle co w drodze do pracy i z pracy, w sobotę w ogóle, a tu jeszcze wyskoczyl z tym malowaniem
To miło, ż enie okazał się aż takim burakiem
My nie zrobilismy nic szczególnego dla siebie wczoraj, taki tylko mały szybciutki numerek wieczorem Ale nagle oboje poczuliśmy, ze dość już imprez ze znajomymi i trzeba zrobić coś we dwójkę- jednomyślnie padło na banalne wyjście na pizzę m.in.
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dla mnie to zwykły peeling, z mnóstwem maleńkich ziarenek (jak piasek na plaży ), dobrze poleruje, nie podrażnia, jak każdy inny. Plusem jest duża pojemność, ale żeby powalał na kolana to nie powiedziałabym Chociaż trzeba wziąć pod uwagę to, że ja raczej niezbyt entuzjastycznie do peelingów podchodzę, żaden mnie nie zachwycił, ten też jest po prostu bardzo dobry i tyle
A znasz enzymatyczny Oriflame w proszku? to mój hicior, przy regularnym stosowaniu nie potrzebuję maseczek oczyszczających Ostatnio tylko zachciało mi się odmiany i mam mechaniczny peeling Nivei- ale nie jest zły, też ma dużo drobinek jak Dax.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na pewno jakoś dobrze zorganizujemy sobie ten czas. I ja też chcę się spotkać z paroma innymi osobami, za którymi tęsknię. Poza tym ja i tak wiem, że on będzie wtedy zajęty - uczelnią - ale tego nie zmieni. A chcę zobaczyć jego minę, jak przyjadę.
Niespodzianki są fajne, bo właśnie pozwalają poznać takie niekontrolowane reakcje drugiej osoby
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Bo co to za pomysł popsuć najpierw taki dzień, zdenerwować a dopiero na jego sam koniec jakoś się zrewanżować ...
Skoro nie miał w planach tego malowania to co w takim razie robićłcały dzień, że nie mógł spędzić go normalnie razem z Tobą ?
A wiedział że tata ma urodziny ? Z tego co mówiłaś mają razem na pieńku może celowe to było zagranie żeby uniknąć przyjącia do ciebie ? [znowu] ?
Wybacz że tak studzę twój dobry nastrój ale coś mi tu jednak śmiedzi

Dziewczyny a ja dzisiaj po raz kolejny doceniłam czym jest życie i że tak naprawdę moje problemy są niczym w porównaniu z innymi i powinnam Bogu dziękować za taki luz psychiczny jaki mam
No, trochę nieskładnie mu to wyszło- racja.

Ja unikam porównywania losów ludzkich, niczemu dobremu to wg mnie nie służy, a radość w życiu staram się czerpać z każdego najdrobniejszego szczegółu. Ale rozumiem, że "nie optymiści" nie mają tak łatwo
Żeby nie było fałszu- nie narzekam już i zaczynam testy FLE
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:47   #4325
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Maseczki nie miałam, więc zapachu nie porównam Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak pachnie ten peeling, więc chyba niezbyt nachalnie skoro mój wrażliwy nos nie protestuje
Dla mnie to zwykły peeling, z mnóstwem maleńkich ziarenek (jak piasek na plaży ), dobrze poleruje, nie podrażnia, jak każdy inny. Plusem jest duża pojemność, ale żeby powalał na kolana to nie powiedziałabym Chociaż trzeba wziąć pod uwagę to, że ja raczej niezbyt entuzjastycznie do peelingów podchodzę, żaden mnie nie zachwycił, ten też jest po prostu bardzo dobry i tyle
Ps. Zaczęłam drugie opakowanie kremu na zaczerwienienia, kolejne czeka w zapasach, to znak, że baaardzo się polubiliśmy
Dziękuję za opisanie wrażeń I cieszę się, że krem pasuje, ja już kończę chyba piąte opakowanie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale mi zrobiłaś smaka, nie odpuszczę i czekam na ten przepis
Ojej, a tak mi się nie chciało przepisywać, no ale dobra, niech Wam będzie

Tiramisu Pierre'a Hermes
  • 250 g ciasta na paluszki biszkoptowe (jak chcecie, mogę podać też przepis na nie, ale wystarczy duża paczka - ok. 250 g - podłużnych biszkoptów)
  • 200 ml mocnej kawy
  • 8 jajek
  • 160 g cukru pudru
  • 50 ml wody
  • 1 kg sera mascarpone
  • 80 ml marsali (ja robię z amaretto)
  • kakao

(Ja robię z połowy składników i też wychodzi tego bardzo dużo)
  1. Zaparzoną kawę odstawić do ostygnięcia
  2. Żółtka oddzielić od białek
  3. Przygotować krem mascarpone: do rondelka wsypać cukier i wlać wodę. Doprowadzić do wrzenia i gotować do temperatury 120C [Nie mam termometru więc gotuję "do piórka" - Syrop na opuszce palca ma kształt spłaszczonej kulki. Rozciągany między palcami tworzy piórka - czyli po prostu zaczyna się robić trochę gęsty. To chyba najtrudniej brzmiący etap, ale naprawdę nie jest istotne, jaką dokładnie ma ten syrop temperaturę - ja to robię na oko i wychodzi]. Białka ubić na sztywną pianę i, dodając syrop, ubijać aż ostygną (czyli długo, ale bez przesady)
  4. W salaterce łyżką wymieszać mascarpone z żółtkami. Dodać ubitą pianę i dokładnie ale delikatnie wymieszać krem.
  5. Przygotować naczynie o wymiarach 19x24 cm (to tylko wskazówka). Połowę biszkoptów kolejno zanurzać w kawie i rozłożyć na dnie naczynia. Polać winem.
  6. Na biszkopty wyłożyć połowę kremu mascarpone. [ja tu jeszcze posypuję krem przesianym kakao] Na wierzchu ułożyć drugą warstwę nasączonych kawą biszkoptów i przykryć je pozostałym kremem mascarpone. Powierzchnię wyrównać.
  7. Tiramisu wstawić do lodówki na co najmniej 2 godziny [najlepiej na dobę, bo wtedy biszkopty wchłoną nadmiarową wilgoć i tiramisu jest stabilniejsze przy wyjmowaniu z formy]. Przed podaniem posypać przesianym kakao.


Zdjęć niestety nie mam, nigdy nie zdążyłam ich zrobić
Ale sama sobie smaku narobiłam, ale nie poddam się. Idę do kuchni zrobić bezę, bo mam strasznie dużo białek i się zepsują (a lepiej zjeść i odchorować...)


Kurczę, zapytałam o ten peeling Daxa, taki fajny, piszecie, a ja przecież mam nowy TBS
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:53   #4326
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny, czy była jakaś ankieta na wizażu odnosnie Vichy? Nie pamiętam czy coś wypełniałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 17:00
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:03   #4327
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A znasz enzymatyczny Oriflame w proszku? to mój hicior, przy regularnym stosowaniu nie potrzebuję maseczek oczyszczających Ostatnio tylko zachciało mi się odmiany i mam mechaniczny peeling Nivei- ale nie jest zły, też ma dużo drobinek jak Dax.
No właśnie chciałam dopisać w tamtym poście, że chyba z większym sercem podchodziłam do sproszkowanego peelingu Oriflame w pomarańczowym opakowaniu, ale nie chciało mi się edytować Jeśli mówimy o tym samym (nie znam ich kosmetyków za dobrze, być może, że są też inne proszki ), to próbowałam i bardzo miło go wspominam Niby enzymatyczny, ale skóra była tak samo wygładzona jak po Daxie, tylko zapach z kolei mnie irytował, udawane cytrusy
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 16:30   #4328
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ojej, a tak mi się nie chciało przepisywać, no ale dobra, niech Wam będzie
dzięki, doceniam, chociaż ja bym poszła na łatwiznę i tylko cyknęła fotkę aparatem
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy była jakaś ankieta na wizażu odnosnie Vichy? Nie pamiętam czy coś wypełniałam
Ja nie kojarzę takowej, a może to juz rekompensaty za wpadkę z MF?
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam dopisać w tamtym poście, że chyba z większym sercem podchodziłam do sproszkowanego peelingu Oriflame w pomarańczowym opakowaniu, ale nie chciało mi się edytować Jeśli mówimy o tym samym (nie znam ich kosmetyków za dobrze, być może, że są też inne proszki ), to próbowałam i bardzo miło go wspominam Niby enzymatyczny, ale skóra była tak samo wygładzona jak po Daxie, tylko zapach z kolei mnie irytował, udawane cytrusy
tak, to na pewno ten, ja już używam 3 opakowanie i 4 stoi w zapasie

rozbroiłam wczoraj SexyCurves i powiekszyłam otworek przez który przechodzi szczotka bo mi się zdawało, ze za mało tuszu zostaje na niej po wyjęciu z opakowania- ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 17:00
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:31   #4329
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja np. nie lubię niespodzianek - czuję się skrępowana, zawstydzona i onieśmielona, a nieśmiała Marta to zjawisko niewystępujące w przyrodzie naturalnie

Z braku TŻta w walentynki leczyłam miło w domu kaca szpinakiem z fetą

Co do peelingów - używam bardzo mocnego Ziaji Pro ale zupełnie mnie nie powala :/ Sto lat temu miałam taki ukochany peeling awokado z łupinami orzecha, w saszetce - był genialny ale potem "polepszyli" skład, zmielili drobniej orzecha i już się do niczego nie nadawał...

Mam problem z Targowiskiem Wymieniałam się z wizażanką, jej paczka doszła do mnie już dawno, a moja, nadana 4 lutego, nie dotarła... Odkryłyśmy że na potwierdzeniu nadania jest zły adres (numer ulicy zamiast 73 jest 76), ale nie mam pewności czy na paczce też jest taki adres... Idę jutro na pocztę składać reklamację, nie cierpię tej urzędowej biurokratyzacji, na bank mnie zarzucą formularzami i warunkami które musze spełnić - typu że paczka musiała być nadana w pierwszej fazie księżyca w bezgwiezdną noc po trzykrotnym splunięciu przez lewe ramię
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:35   #4330
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie kojarzę takowej, a może to juz rekompensaty za wpadkę z MF?
Eee chyba nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:36   #4331
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Vibesko: mój tata nie obchodzi hucznie urodzin. TŻ nawet o nich nie wiedział, bo z resztą po co - ani moi Ex ani mojej siostry nie brali udziału w tego typu imprezach (siostra z mężem obecnie też nie bo mieszkają w Krakowie). U mnie w domu nigdy nie wchodziło się w bliższe relacje z chłopakami siostry czy moimi, nie mówiąc już o ich rodzicach.

Przetrzymał mnie faktycznie za długo i o tym też mu powiedziałam.

Wg niego niespodzianka mu się udało, a wg mnie - nie bardzo
yhm ...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Żeby nie było fałszu- nie narzekam już i zaczynam testy FLE
ja sie z nim nie polubiłam, dziwna ta szczota gruba taka a nic nadzwyczajnego nie czyni


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy była jakaś ankieta na wizażu odnosnie Vichy?
tak, ja też dostałam ale inny krem vichy, ale cała akcja ma być owiana tajemnicą
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez KasiaB
Czas edycji: 2010-02-16 o 09:10 Powód: regulamin akcji
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 17:00   #4332
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

O co chodzi z tą akcją Vichy? Vibesko, wiesz coś więcej?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:25   #4333
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Sporo tych prezentów ostatnio

A ja czekam na wygrany podkład i wymiankę i nic

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Jak dla mnie FLE jest ok- świeżak zagęścił ładnie rzęsy i wywinął, ze szczotkami generalnie nie mam problemów. Nie chce mi się go używać po raz drugi, ale się poświęcę

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

To ja znikam do notatek, we środę zaliczenie ważne mnie czeka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:07   #4334
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O co chodzi z tą akcją Vichy? Vibesko, wiesz coś więcej?
były rozsyłane info na maila do niektórych - wylosowanych osób.
Jest to zupełna nowość na rynku a my mamy okazje ją przetestować jako pierwsze no i oczywiscie za free

Zakupiłam dzisiaj puder brązujący Joko, sliczny ciasteczkowy odcień, cienie do powiek złotobrązowe i jeden z serii planet łososiowy mieniący się na róż - za 3 zł z wyprzedaży

I kozaczki w Quazi na niskim obcasie - nie mam żadnych płaskich
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 19:20   #4335
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

fajnie z tymi kremami, chociaż rzeczywiście przetestujecie nowość, a nie jak w przypadku tuszy nowość sprzed pół roku czy więcej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez KasiaB
Czas edycji: 2010-02-16 o 09:11 Powód: regulamin akcji
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:00   #4336
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajnie z tymi kremami, chociaż rzeczywiście przetestujecie nowość, a nie jak w przypadku tuszy nowość sprzed pół roku czy więcej

edytowane
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez KasiaB
Czas edycji: 2010-02-16 o 09:13 Powód: regulamin akcji
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 22:27   #4337
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Przybywam pochwalić się, że odwyk idzie mi świetnie w Belgii nic nie przybyło, a walentynkowo tylko koncentrat Aquapulpe i planów kosmetycznych brak!

Aha, no i stwierdzam, że Wizaż mnie nie lubi, bo mi jeszcze z żadnego konkursu nic nie przysłał.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 22:33   #4338
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Kupiłam sobie dziś masło do ciała Le Petit Marseillais i będę zaraz testować.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 23:13   #4339
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Nie chce mi się cytować...

Z moją nogą trochę lepiej, w miarę normalnie chodzę. Myślę, że samo unikanie ruchu bardzo mi pomaga, kolanka odpoczywają. Szkoda tylko, że to siedzenie na kanapie nijak nie przyczyni się do zrzucenia kilogramów
Za to wymyśliłam sobie właśnie, że z racji tegoż uziemienia mam dobry powód do zakupu nowej pary balerinek, a może nawet i dwóch. Ostatnio takie śliczne widziałam, jedne a la zamszowe, nabijane całym mnóstwem dżecików, a drugie a la skórka, ale z przodu mają 3 paseczki nabijane ćwiekami. Z tych drugich na pewno wzięłabym czarne, a z pierwszych waham się między szarością a granatem. Co prawda nie powinnam kupować sztucznych butów, ale znalezienie ładnych balerinek ze skóry graniczy z cudem A przecież skoro mam uważać na kolana, to pewnie obcasy też powinny pójść w odstawkę. Na razie chcąc nie chcąc odstawiłam i wygrzebałam jedną jedyną parę płaskich czółenek, która nadaje się do pracy. Reszta to obcasy, ale trudno się kuleje w szpilkach

Hosenko, a jak się taki likier robi
Co do Twojego TŻ, to też uważam, że przegiął. Niespodzianka niespodzianką, ale mógł to zrobić z większym wyczuciem. Swoją drogą też za bardzo nie lubię niespodzianek. Może jestem zbyt wymagająca, może za mało spontaniczna, ale ja lubię mieć wszystko poukładane od A do Z

em, a z kolei Twoja niespodzianka powinna być dla TŻ naprawdę miłym zaskoczeniem W sytuacji, w jakiej jesteście, cieszyłabym się, że mogę spędzić czas z ukochaną osobą trochę więcej czasu, a nawet jakbym miała napięty grafik, to zawsze by się dało coś przekombinować jeszcze. W końcu czego się nie robi z miłości. No i sama mówisz, że chcesz się też spotkać z innymi, więc to nie tak, że przyjedziesz i go zawłaszczysz na te 5 dni po 24h na dobę. Nic się nie bój, dobrze będzie Tylko faktycznie niezaprzyjemne będzie dla Ciebie to koczowanie na lotnisku przez noc

Jelonku
, super, że krem YR na zaczerwienienia tak Ci przypasował. Sama też mam słoiczek w zapasie, ale na razie dzielnie wykańczam resztkę Kloranowego Cold Cream i o dziwo odkryłam, że mojej cerze wcale nie trzeba było tyle nawilżenia, co odżywienia. W końcu mam gładką buźkę

Tymczasem znikam, bo już dawno miałam wyłączyć neta, a coś mnie tu trzyma i trzyma
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 06:52   #4340
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Idę dziś do dentystki po pracy, boję się Chyba ją poproszę o wstawienie jakichś super trwałych plomb, bo to ciągłe ich wypadanie podczas tak normalnej czynności jaką jest jedzenie mnie zaczyna wkurzać

Od soboty w ogóle jestem jakaś słaba, zmęczona, senna i ciągle boli mnie głowa. Nie wiem czy to jakieś późnozimowe przesilenie czy co? W sobotę źle się czułam po tym piwie, ale dziś już wtorek a ja nadal jestem jak na kacu

Zmykam pracować, miłego dnia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:17   #4341
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Nosuś, widzę że też jesteś testowaczką Vichy ?
Ja jeszcze nie yżyłam kremu, dzisiaj skończę resztkę mojej bielendy kokosowej od Fuksjii, swoją drogą świeny kremik na zimę, na pewno go kupię znowu.

Maguś, kupuj baleriny, na wiosnę są super i dbaj o kolanka i będzie wszytstko dobrze

Isa A co ty tak ciągle narzekasz i narzekasz ?
Po jednym piwie kac cię trzyma 4 dni to co to był za trunek hm ?
Może więcej ruchu by było wskazane skoro takie zmęczenie cie dopada ? Mi to pomaga, czuję więcej energii odkąd zaczęłam ćwiczyć
Polecam!

Skończyłam serum termoaktywne Eveline i lakier do włosów Wella Zimowa Ochrona
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-02-16 o 07:18
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:22   #4342
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że to siedzenie na kanapie nijak nie przyczyni się do zrzucenia kilogramów
Ale dietka owszem I nie mówię tego złośliwie Nie od dziś wiadomo, że dodatkowe kilogramy stawom nie służą. Popytaj o ten basen, nie obciąża, a może być niezłym wyjściem w walce

Cytat:
Hosenko, a jak się taki likier robi
Co do Twojego TŻ, to też uważam, że przegiął. Niespodzianka niespodzianką, ale mógł to zrobić z większym wyczuciem. Swoją drogą też za bardzo nie lubię niespodzianek. Może jestem zbyt wymagająca, może za mało spontaniczna, ale ja lubię mieć wszystko poukładane od A do Z
No właśnie też pomyślałam, że czy aby nie obudził się dopiero po mmsie? Zrobiło mu się głupio i zorganizował coś na szybko, jeśli tak to krętacz wstrętny W końcu tyle się nie widzieli z Hosenką, więc po kiego grzyba miałby tracić prawie cały dzień, który mógłby z nią spędzić? Po to, żeby zrobić taką :niespodziankę"? Hmm.
Cytat:
Jelonku, super, że krem YR na zaczerwienienia tak Ci przypasował. Sama też mam słoiczek w zapasie, ale na razie dzielnie wykańczam resztkę Kloranowego Cold Cream i o dziwo odkryłam, że mojej cerze wcale nie trzeba było tyle nawilżenia, co odżywienia. W końcu mam gładką buźkę
Krem super i cieszę się, że w tej kwestii wreszcie odzyskałam spokój
Za to algi Bielendy dotleniające takie sobie. Bardziej lubię Logonę z lotosem, po algach jakoś... nie widzę efektu No, ale skoro już je mam, to będę kręcić cierpliwie Może w końcu pozytywnie "zaskoczą"

Isa, a nie warto zmienić stomatologa? Dla mnie to nienormalne żeby plomby przy takich czynnościach wypadały i to z taką częstotliwością. Co chwilę tutaj piszesz, że znów jakieś wypełnienie Ci wypadło.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-02-16 o 07:24
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:34   #4343
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
To chyba jakiś bardzo nawilżający krem.
U mnie na opakowaniu nie ma w zasadzie nic poza nazwą kremu i składem
Żadnej instrukcji nie ma.
może być fajny w takim razie ciekawe, kiedy wejdzie na rynek
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Idę dziś do dentystki po pracy, boję się Chyba ją poproszę o wstawienie jakichś super trwałych plomb, bo to ciągłe ich wypadanie podczas tak normalnej czynności jaką jest jedzenie mnie zaczyna wkurzać
nie ma co się bać, jesteś dużą dziewczynką i będziesz cieszyć się spokojem jak już Ci wszystko wyleczą

dziwne to wypadanie, mi białe plomby nigdy nie wypadły

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Nosuś, widzę że też jesteś testowaczką Vichy ?
to MagJuś

Vibesko, gratuluję zużyć
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:35   #4344
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Vibesko, nie wiem co jest. Cały czas się czuję jakbym kaca miała. Szumi mi w głowie straszne, oczy bolą jak patrzę na jasne dzienne światło - typowe objawy jak po przepiciu
Ruchu mi nie brakuje póki co, codzienna droga do pracy przez zaspy i z powrotem do domu to lepsze niż aerobik. Ostatnio mnie nawet mięśnie ud bolały jakbym ćwiczyła a to był skutek przedzierania się przez te śniegi

Jelonku, rodzice też mnie namawiają do zmiany dentystki, ale ja się jakoś przyzwyczaiłam do tej kobiety. Chodzę do niej od czasów, gdy byłam w gimnazjum, czyli już ładne parę lat. I nigdy nie miałam problemów z plombami. Od ok. 2 lat mam takie akcje z ciągłym ich wypadaniem.
Pójdę dziś do niej to pogadam z nią na ten temat.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:40   #4345
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to MagJuś

Vibesko, gratuluję zużyć
no tak, rzuca mi sie na oczy .... ehhh...


Isa ja bym stanowczo zmieniła stomatologa w takim razie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:55   #4346
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ostatnio mnie nawet mięśnie ud bolały jakbym ćwiczyła a to był skutek przedzierania się przez te śniegi
Lol, to musisz mieć naprawdę słabiutkie mięśnie

Cytat:
Jelonku, rodzice też mnie namawiają do zmiany dentystki, ale ja się jakoś przyzwyczaiłam do tej kobiety. Chodzę do niej od czasów, gdy byłam w gimnazjum, czyli już ładne parę lat. I nigdy nie miałam problemów z plombami. Od ok. 2 lat mam takie akcje z ciągłym ich wypadaniem.
Pójdę dziś do niej to pogadam z nią na ten temat.
[/COLOR]
Dla mnie taka dentystka, to porażka. Pomijając już to, że powinna poprawić te plomby bezpłatnie, skoro wypadły po takim czasie.
To, że chodzisz do niej od gimnazjum nie jest żadnym argumentem
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:04   #4347
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mag: ja chyba tez jestem mało spontaniczna
Jak gdzies jade, to lubię mieć wszystko "pewne" a nie jechac na żywioł.
Cóż ... starzeje się

Co do likieru, to robi się go bardzo prosto.
Potrzebna jest wódka (/14-1/2 litra - zależy ilu % chcesz likier)
Kawa rozpuszczpna w małej ilości wrzątku
Mleko skondensowane słodzone w puszce albo już gotowa masa krówkowa
Pół szklanki mleka skon. niesłodzonego

Jeśli użyje się mleka skon. słodzonego to trzeba je gotować 2,5 godziny i ostudzić. Ja kupiłam gotowe mleko ugotowane, wiec ten etap miałam z głowy.
Masę przełożyć do miski, dodać kawę i dokładnie wymieszać. Porcjami dodawać mleko niesłodzone stale mieszając. Na koniec tez porcjami dodawać alkohol.
Po otrzymaniu w miarę jednolitego likieru przelać do butelki. W przepisie podają, że wystarczą 2 dni „przegryzania się”, ale im więcej tym lepiej

Jelonku: tak najeżdżasz na mojego TŻ
Twierdzi, że na ten iście genialny pomysł wpadł rano. Chyba nie ma już sensu głowić się czy tak było czy nie. Jakby nie było to ostatecznie spędziliśmy bardzo miły wieczór razem i już przynajmniej wie jaki mam stosunek do tego typu niespodzianek.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-16 o 08:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:10   #4348
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
em, a z kolei Twoja niespodzianka powinna być dla TŻ naprawdę miłym zaskoczeniem W sytuacji, w jakiej jesteście, cieszyłabym się, że mogę spędzić czas z ukochaną osobą trochę więcej czasu, a nawet jakbym miała napięty grafik, to zawsze by się dało coś przekombinować jeszcze. W końcu czego się nie robi z miłości. No i sama mówisz, że chcesz się też spotkać z innymi, więc to nie tak, że przyjedziesz i go zawłaszczysz na te 5 dni po 24h na dobę. Nic się nie bój, dobrze będzie Tylko faktycznie niezaprzyjemne będzie dla Ciebie to koczowanie na lotnisku przez noc
A mnie by się chyba nie spodobała taka niespodzianka. Jak wiem, że się nie będę widzieć z TŻ to planuję swoje rzeczy i ewentualne zmiany mnie denerwują. Zresztą jak kiedyś przyjechałam do TŻ pół dnia wcześniej niż się umawialiśmy to też nie był zadowolony bo chciał zrobić parę rzeczy przed moim przyjściem a ja mu namieszałam.
A co do sytuacji z TŻ Hosenki to ja bym z nim w niedzielę nie wyszła a już na pewno nie zobaczyłby tego pasa, pończoch itd, skoro zjawił się dopiero o 19.
W takich sytuacjach stosuję zagranie z książki Chmielewskiej że oddalam się z domu w dowolnym kierunku.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Isa, a nie warto zmienić stomatologa? Dla mnie to nienormalne żeby plomby przy takich czynnościach wypadały i to z taką częstotliwością. Co chwilę tutaj piszesz, że znów jakieś wypełnienie Ci wypadło.
Ja moje plomby "wygryzam" w 4 zębach bo mam taki zgryz ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby jakaś wypadła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:20   #4349
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dla mnie taka dentystka, to porażka. Pomijając już to, że powinna poprawić te plomby bezpłatnie, skoro wypadły po takim czasie.
To, że chodzisz do niej od gimnazjum nie jest żadnym argumentem
no właśnie.. na pewno bym do niej nie wróciła, skoro takie powroty są niemal gwarantowane przez jej zaniedbanie czy nie wiem co
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Co do likieru, to robi się go bardzo prosto. (...)
rzeczywiście przygotowanie nie wydaje się trudne a musi smakować świetnie
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A co do sytuacji z TŻ Hosenki to ja bym z nim w niedzielę nie wyszła a już na pewno nie zobaczyłby tego pasa, pończoch itd, skoro zjawił się dopiero o 19.
yyy.. nie zobaczyłby pasa?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:21   #4350
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Wiecie, ja podejrzewam, że to może być związane z tym, że ten ząb z którym dziś idę jest martwy i tak na prawdę ta plomba nie ma się czego trzymać. Mam zrobione też plomby w zdrowych zębach i tutaj nie ma problemu z wypadaniem. Wypadają mi plomby ciągle z 3 zębów i te zęby miały właśnie wyrywane nerwy a jeden z nich nawet mi się prawie całkiem rozpadł - została tylko malutka część. Resztę tego zęba dentystka mi odbudowała, ale podejrzewam, że ta plomba i tak kiedyś wyleci, bo trzyma się tylko na tym jednym małym kawałeczku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.