Nie lubie byc w ciazy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 15:06   #61
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Ale dzis po misce rosolu dotalam taka biegunke ze zaczynam sie zastanawiac czy ja nie popadam z skranosci w skrajnosc. Albo mam zatwardzenie albo biegunke- do tego gazy dochodza. hmm ogolnie dobrze sie czuje ale jak bralam dzis witaminki to mialam male nudnosci, ktore zazwyczaj mam jak biore je na pusty zeladek a dzis byl pelen.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Najgorsze jest to, ze musze sie zmuszac do jedzenia, bo teraz mam niechec do tej czynnosci.

Mozliwe, ze to wszystko jest wina hormonow. Tez mialam trudnosci z wyproznieniem sie na poczatku ciazy (gdzies tak do 6mca), teraz jest o wiele lepiej choć nie idealnie.

Ehh.... ciaza to taki piekny czas


Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
Widze, że narzekaczek przybywa i super w grupie raźniej

Ja mam taką suchą skórę ostatnio, że nie mogę się na siebie patrzeć :/ posmaruje nogi balsamem a po godzinie i tak się 'łuszcze' ,ale o dziwo nawet humor mam dobry aż się mąż dziwi, niech korzysta bo nie zna dnia ani godziny kiedy to się zmieni.
Tez mam sucha skore przez ciaze. Przed ciaza mialam normalna, zero klopotow. Moglam obejsc sie bez balsamu czy kremu, teraz bez tego z domu nie wyjde. Mi pomoglo odstawienie wszelkeij chemii i skupilam sie tylko na 3 naturalnych kosmetykach i naprawde mi to pomoglo. Do mycia uzywam mydla (do twarzy rowniez), na twarz nakladam to maselko a do cialo uzywam czystego 100% oleju migdalowego.

Sama pewnie musisz przetestowac kilka rzeczy zanim znajdziesz cos odpowiedniego dla siebie. Dla mnie ta kombinacja dziala idealnie. Nie moge uwierzyc, ze cisnelam 6 mcy bez tych tak prostych w skladzie kosmetykow.

Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
To ja dopisuje 'jak Ty pięknie wyglądasz w ciąży' :/
ooo to moje ulubione
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:26   #62
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
To ja dopisuje 'jak Ty pięknie wyglądasz w ciąży' :/
ale nie ukrywam,że im większy brzuszek to ciągle słyszę ale was przybyło albo czesc grubasy
przynajmniej teraz wiem, co nigdy nie mowić ciężarnym
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:32   #63
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

*update z dnia dzisiejszego

Pomalowalam paznokcie pieknym lakierem, po czym zniszczylam dwa z nich, kiedy maz wrocil z pracy zapytal
Maz: Jak sie czujesz?
Ja: Jestem wsciekla!
Maz: Co sie stalo?
Ja: Zniszczylam paznokcie, ktore dopiero pomalowalam (po policzku, przysiegam, pociekly mi lzy)
Maz: I z tego powodu placzesz? Chyba zdajesz sobie sprawe jakie to niemadre?
Ja (rzucilam mu tylko wymowne spojrzejnie pod tytulem 'jak smiesz nazywac moje problemy blahymi')
Maz: Jak to sie stalo?
Ja: Kiedy naciagalam spodnie na moje grube ciazowe nogi (w tym momencie wybuchlam niepohamowanym placzem.)

I wiem, ze patrzac obiektywnym okiem nie jestem gruba (jeszcze). Nie zmienia to faktu ze i nie moge patrzec na moje zmieniajace sie cialo. I teraz na paznokncie tez.
Plakac chce mi sie do tej pory.
Ja 0 Hormony 1

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ale nie ukrywam,że im większy brzuszek to ciągle słyszę ale was przybyło albo czesc grubasy
przynajmniej teraz wiem, co nigdy nie mowić ciężarnym
grrr.. i tak zazdroszcze, ze juz koncowka dla Ciebie
a ja jak pomysle, nieeee
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow

Edytowane przez xanyax
Czas edycji: 2014-10-22 o 19:33
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:38   #64
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

heheh dobre!
ja ostatnio wysmarowałam maila do pampersa (!) że są świnie i nie dotrzymują obietnic producenta- moj dwulatek budzi się ok 2 w nocy ,regularnie zasikany po pachy miałam takiego nerwa jak to pisałam,że szok-wszystko im wyrzygałam
powiedziałam o tym tz a ten otworzył szeroko buzie i oczy i zapytał czy naprawdę to zrobiłam i czy mam czas zajmować się takimi bzdurami

po dłuższym namysle,żałowałam,że mu to powiedziałam:brz ydal:
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:51   #65
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

To nie jeszcze nie wszystko.. siedze teraz w pracy (powinnam pracowac :/) mam do skonczenia projekt wiec pewnie posiedze do polnocy, zadzwonil maz ze idzie do kolegi poogladac mecz. Wiec ja znowu sie poplakalam, bo jak to, ze on siedzi, pewnie dobrze sie bawi, popija piwko a mi sie zycie skonczylo.

Nie
Fair.

Po raz kolejny czuje jakbym tupala noga w podloge jak pieciolatka.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 08:02   #66
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
To nie jeszcze nie wszystko.. siedze teraz w pracy (powinnam pracowac :/) mam do skonczenia projekt wiec pewnie posiedze do polnocy, zadzwonil maz ze idzie do kolegi poogladac mecz. Wiec ja znowu sie poplakalam, bo jak to, ze on siedzi, pewnie dobrze sie bawi, popija piwko a mi sie zycie skonczylo.

Nie
Fair.

Po raz kolejny czuje jakbym tupala noga w podloge jak pieciolatka.
Będzie dobrze
Na początku trochę ciężko, inaczej, ale potem z dnia na dzień coraz lepiej.
Właśnie kończy mi się pierwszy trymestr. Też mam takie stany mimo, że to druga ciąża. Poprzednio na macierzyńskim i tak się w niej pojawiałam. Pracuję na kierowniczym stanowisku więc raz w tygodniu mała kontrola była A ja przynajmniej mogłam pięknie się ubrać, umalować, wyjść do ludzi, pogadać nie o kupkach.
Nie mam dla siebie tyle czasu co kiedyś. Nie mogę po pracy usiąść, wypić kawy, poczytać książkę, poleżeć z nogami w górze, bo czeka na mnie mały szkrab z niezmordowaną siłą do zabawy. Ale i to uwielbiam. Przytulić córcię, która biegnie z wyciągniętymi rączkami, bo mama wróciła. Ahh... kochane życie
Mówię ci, będzie dobrze!
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 13:45   #67
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

pewnie,że życie się nie kończy macierzyństwo to najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała

ja też tęsknie za winem, szklaneczką whiskey, czasem za dymkiem, ale wiem,że na wszystko przyjdzie czas na razie jestem taka zdrowa,że zaraz mleko będę dawać
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 18:27   #68
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia kiedy mam sieczke zamiast mózgu, kochane jesteście

Cierpliwość nigdy nie była moja mocna stroną, wręcz przeciwnie. Jeśli coś chce to muszę to już mieć teraz, więc może ta ciąża mnie czegoś jeszcze nauczy.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 20:30   #69
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za słowa wsparcia kiedy mam sieczke zamiast mózgu, kochane jesteście

Cierpliwość nigdy nie była moja mocna stroną, wręcz przeciwnie. Jeśli coś chce to muszę to już mieć teraz, więc może ta ciąża mnie czegoś jeszcze nauczy.
oooo to tak jak ja
moj drugi synek przyszedł na świat przed terminem- TZ do dziś uważa,że dlatego,że nie mogłam się doczekać
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 19:52   #70
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Dziewczyny a miała któraś już od początku mega trądzik? Jestem na początku drogi (2 m-c) i w ogóle moim pierwszym objawem były wulkany tu i ówdzie (w sumie... wszedzie!!!) i tłusta błyszcząca się skóra na której warzy się podkład z mega suchymi policzkami... Warto z tym iść do dermatologa? Albo coś (co?) używać chociaż na te pryszcze? Bo już od dwóch osób usłyszałam, że "chyba będzie dziewczynka bo zbrzydłaś" ja pier......
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 10:31   #71
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a miała któraś już od początku mega trądzik? Jestem na początku drogi (2 m-c) i w ogóle moim pierwszym objawem były wulkany tu i ówdzie (w sumie... wszedzie!!!) i tłusta błyszcząca się skóra na której warzy się podkład z mega suchymi policzkami... Warto z tym iść do dermatologa? Albo coś (co?) używać chociaż na te pryszcze? Bo już od dwóch osób usłyszałam, że "chyba będzie dziewczynka bo zbrzydłaś" ja pier......
Ja osobiscie nie mam tego problemu, u mnie skora bardzo sie wysuszyla ale moja znajoma miala tradzik na poczatku ciazy a potem to sie uspokoilo. Zdarzalo mi sie miec tradzik przed okresem, w okolicach rzuchwy. Okazalo sie, ze mialam niski poziom progesteronu, ktory w ciazy produkujesz wiecej . Mozliwe, ze Ty mialas normalny poziom progesteronu przed ciaza i teraz masz jeszcze wyzszy. Jak dbasz o skore? Mi na sucha skore, gdzies tak do 6-7 mca nic nie pomagalo , od poczatku ciazy nie nosze makijazu (oprocz kremu i filtru) bo bylo widac suche skorki wiec sie poddalalm. Teraz jest lepiej ale nie idealnie. Zrezygnowalam ze sklepowych kosmetykow o skomplikowanym skladzie i widze roznice, to mydlo bardzo mi pomoglo i z opinii wynika, ze jest dobre na tradzik tez. Bedziesz musiala po prostu znalezc odpowiedni kosmetyk, nie wiem co Ci dermatolog moze teraz pomoc bo przeciez anytbiotykow Ci nie przypisze.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 19:30   #72
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Tak, progesteron miałam w normie... W ogóle moja cera jest taka ziemista i niezdrowa... Do tej pory stosowałam podkład lrp a teraz nic mi nie pasuje A mój ulubiony krem apteczny do wrażliwej skory tez nie wiem czy bardziej pomaga czy szkodzi... Trądzik mam rownież na plecach i dekolcie (chociaż dekolt to raczej takie niewielkie zmiany), najgorzej broda, miejsce przy uszach i pod ustami, czasami mówienie sprawia mi bol... Do tego rozszerzone pory i zaskórniki zamknięte, pod światło jak biała czekolada z bakaliami wyglądam istny armagedon :/
Ze sklepowych kosmetyków nic nie używam od dawna, same apteczne ale tu tez problem bo one sa drogie i nie bardzo kupować "na próbę".
Tak myśle właśnie, ze dermatolog by nic nie pomógł, poczekam na drugi trymestr, wtedy chyba juz mozna na jakies oczyszczanie iść do kosmetyczki co? Chociaż te zadkorniki by usunęła......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 20:27   #73
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Mysle ze do kosmetyczki mozesz juz teraz sie wybrac na oczyszczanie a w domu sprobuj maseczki z drozdzy albo glinki one na pewno nie zaszkodza

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 05:04   #74
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Gdzieś przeczytałam, ze zabiegi u kosmetyczek dopiero od 2 trymestru (ale tez nie znalazłam wytłumaczenia dlaczego), a wy chodzilyscie normalnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:25   #75
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

szuuu ja tez tak mam moje czolo jest jak u czternastolatki... pryszcz na pryszczu!

zabiegi u kosmetyczki ale moze tu chodzi o jakies takie inwazyjne? bo przepraszam, ale zwykle oczyszczanie czyli peeling+wyciskanie+ewentu alnie jakas maseczka czemu mialoby byc niewskazane?
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:28   #76
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Nie lubie byc w ciazy...

Nie wiem, na samym poczatku ciazy wpisałam w google cos w stylu "zabronione w ciazy" i mi wyskoczyło oczyszczanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:35   #77
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Może zadzwoń do swojej kosmetyczki i zapytaj? Napewno wiedza co można a co nie.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:50   #78
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Gdzieś przeczytałam, ze zabiegi u kosmetyczek dopiero od 2 trymestru (ale tez nie znalazłam wytłumaczenia dlaczego), a wy chodzilyscie normalnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapewne dlatego, ze w pierwszym trymestrze jest najwieksze ryzyko poronienia, ktore stopniowo spada z czasem. Wiele kosmetyczek czy osrodkow spa przyjmoje klientki w ciazy dopiero w drugim trymestrze. Wszystko tak naprawde zalezy czy jestes w grupie ryzyka. Ja poszlam do kosmetyczki jak bylam w...5 tyg ciazy mialam zrobiony pedicure i zabieg na twarz bo juz mi skora zaczynala sie luszczyc. Jak chcesz sie teraz przejsc do kosmetyczki to wygrzeb sobie informacje na temat z jakich zabiegow nie mozesz korzystac. Z tego co pamietam to zadnych maszyn (typu IPL czy laserow), retinoli, kwasow, itd. Tak naprawde to nie ma na ten temat zadnych naukowych danych, to tylko chuchanie na zimno. Ja mialam peeling robiony recznie, zadnych kawitacji wiec mozliwe ze dogadac sie z kosmetyczka mozesz.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2014-10-27 o 08:51
szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:57   #79
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Szien dzięki za odpowiedz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 10:30   #80
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Tak, progesteron miałam w normie... W ogóle moja cera jest taka ziemista i niezdrowa... Do tej pory stosowałam podkład lrp a teraz nic mi nie pasuje A mój ulubiony krem apteczny do wrażliwej skory tez nie wiem czy bardziej pomaga czy szkodzi... Trądzik mam rownież na plecach i dekolcie (chociaż dekolt to raczej takie niewielkie zmiany), najgorzej broda, miejsce przy uszach i pod ustami, czasami mówienie sprawia mi bol... Do tego rozszerzone pory i zaskórniki zamknięte, pod światło jak biała czekolada z bakaliami wyglądam istny armagedon :/
Ze sklepowych kosmetyków nic nie używam od dawna, same apteczne ale tu tez problem bo one sa drogie i nie bardzo kupować "na próbę".
Tak myśle właśnie, ze dermatolog by nic nie pomógł, poczekam na drugi trymestr, wtedy chyba juz mozna na jakies oczyszczanie iść do kosmetyczki co? Chociaż te zadkorniki by usunęła......


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Naloz paste do zebow- powinna pomoc, dziala sciagajaco i wysusza niedoskonalosci. Mozna sie zastanowic nad olejkiem z drzewa herbacianego.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2014-10-27 o 10:36
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 10:36   #81
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Próbowałam ale efekt był taki, ze nie mogłam nałożyć podkładu bo miałam suchy placek a pod spodem i tak bolący prychol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 11:22   #82
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Próbowałam ale efekt był taki, ze nie mogłam nałożyć podkładu bo miałam suchy placek a pod spodem i tak bolący prychol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aby Cie pocieszyc to moge Ci powiedziec, ze wczoraj spotkalam sie z ta kolezanka wspomniana przeze mnie w poprzednim poscie. Jej cera wyglada juz normalnie, tak jak wygladala przed ciaza, a jest juz w 22-24 tyg (dokladnie nie wiem bo nigdy nie pamietam). Jest szansa, ze Ci minie bo na poczatku hormony szaleja na maksa.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 12:32   #83
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Uff liczę na to Dzięki za słowa otuchy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 13:36   #84
Xerokopia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
najbardziej irytujące pytanie w ciąży:
- kiedy rodzisz
- jakie wybraliście imię
O rany, jak mnie wkurzało to pytanie o imiona! Szczególnie, że zauważyłam, że ludziom się wydaje że można krytykować taki wybór - się nasłuchałam, że dla synka ładnie a dla córeczki brzydko i dalej z przykładami, dlaczego imię wybrałam nie takie jak trzeba. No do ***, zabić to mało! Jakby co - synek Artur, córeczka Marta. Jedna pani nawet powiedziała mi, że dla synka tak ładnie wybrałam, ale jak będzie córka to przecież ją też musze kochać! cud, że się powstrzymałam przed rękoczynami!
Xerokopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 13:53   #85
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Uff liczę na to Dzięki za słowa otuchy
Ja na początku miałam wysyp pryszczy a później cerę ładniejszą niż przed ciążą.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:45   #86
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez xanyax Pokaż wiadomość
*update z dnia dzisiejszego

Pomalowalam paznokcie pieknym lakierem, po czym zniszczylam dwa z nich, kiedy maz wrocil z pracy zapytal
Maz: Jak sie czujesz?
Ja: Jestem wsciekla!
Maz: Co sie stalo?
Ja: Zniszczylam paznokcie, ktore dopiero pomalowalam (po policzku, przysiegam, pociekly mi lzy)
Maz: I z tego powodu placzesz? Chyba zdajesz sobie sprawe jakie to niemadre?
Ja (rzucilam mu tylko wymowne spojrzejnie pod tytulem 'jak smiesz nazywac moje problemy blahymi')
Maz: Jak to sie stalo?
Ja: Kiedy naciagalam spodnie na moje grube ciazowe nogi (w tym momencie wybuchlam niepohamowanym placzem.)

I wiem, ze patrzac obiektywnym okiem nie jestem gruba (jeszcze). Nie zmienia to faktu ze i nie moge patrzec na moje zmieniajace sie cialo. I teraz na paznokncie tez.
Plakac chce mi sie do tej pory.
Ja 0 Hormony 1

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



grrr.. i tak zazdroszcze, ze juz koncowka dla Ciebie
a ja jak pomysle, nieeee
Ja urodziłam 14 miesięcy temu, ale doskonale pamiętam upierdliwość hormonów. Do 5 miesiąca śpiewałam Behemota do kibla, chodziłam do Tesco z kieszeniami pełnymi torebek, bo na myśl, zapach i widok cytrusów puszczałam pawie na kilometr (wstyd), od samego początku ciąży bolały mnie strasznie plecy wiec jak któregoś razu nie mogłam się podnieść z łóżka ryczałam jak dziecko, że zostałam inwalidką. Jednego dnia siedziałam od rana do rana i prasowałam ubranka a następnego dnia ryczałam, że nie umiem się sama wytrzeć po kapieli to jak się zajmę dzieckiem. Zawsze wygrywały hormony, ale powiem Ci, że czułam się seksowniej niż jak wtedy gdy w ciązy nie byłam
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 20:40   #87
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez Xerokopia Pokaż wiadomość
O rany, jak mnie wkurzało to pytanie o imiona! Szczególnie, że zauważyłam, że ludziom się wydaje że można krytykować taki wybór - się nasłuchałam, że dla synka ładnie a dla córeczki brzydko i dalej z przykładami, dlaczego imię wybrałam nie takie jak trzeba. No do ***, zabić to mało! Jakby co - synek Artur, córeczka Marta. Jedna pani nawet powiedziała mi, że dla synka tak ładnie wybrałam, ale jak będzie córka to przecież ją też musze kochać! cud, że się powstrzymałam przed rękoczynami!
hehe a ja mam na to sposób- mówię mam imię ale na razie nikomu nie mowimy
miny pytających- bezcenne

Cytat:
Napisane przez AAiG Pokaż wiadomość
Ja urodziłam 14 miesięcy temu, ale doskonale pamiętam upierdliwość hormonów. Do 5 miesiąca śpiewałam Behemota do kibla, chodziłam do Tesco z kieszeniami pełnymi torebek, bo na myśl, zapach i widok cytrusów puszczałam pawie na kilometr (wstyd), od samego początku ciąży bolały mnie strasznie plecy wiec jak któregoś razu nie mogłam się podnieść z łóżka ryczałam jak dziecko, że zostałam inwalidką. Jednego dnia siedziałam od rana do rana i prasowałam ubranka a następnego dnia ryczałam, że nie umiem się sama wytrzeć po kapieli to jak się zajmę dzieckiem. Zawsze wygrywały hormony, ale powiem Ci, że czułam się seksowniej niż jak wtedy gdy w ciązy nie byłam
ojej to faktycznie biedna byłaś

mnie to ostatnio ogarnia niemoc, nic mi się nie che ani czytać (mimo iż mam teraz duuużo wolnego czasu)
nie chce mi się nawet z łożka wstawać, no nie mogę już po prostu
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 23:05   #88
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Biedna to mało powiedziane cała lawina różnych dziadostw na mnie spadła: prócz mdłości, bólu kręgosłupa promieniującego aż do stóp, huśtawek nastroju, itd. na sam koniec, miesiąc przed porodem miałam jeszcze chorobę de quervaina:/ zapalenie jakichś tam pochewek stawowych w nadgarstkach co skutkowało tym, że tak mnie kciuki bolały i coś w nadgarstku przeskakiwało, że nie mogłam łyżeczki w dłoni utrzymać! Ból nie do opisania, ani się podetrzeć, ani ubrać, palce poblokowane, jak przypadkiem jakoś nie tak sie coś ułożyło to myślałam, że z bólu zemdleje. Dopiero teraz mi przechodzi, a jak się Malutka urodziła to przy każdym podnoszeniu jej ja miałam łzy w oczach z bólu i modliłam się żeby jej nie upuścić. Po jakimś miesiącu stabilizatory na obie ręce i wtedy to już prawie nic nie mogłam zrobić bo ruchome zostały jedynie koniuszki palców Koszmar. I też mi się nic nie chciało, ale bywały dni, że nie mogłam usiedzieć w miejscu i ciągle coś robiłam.
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 18:19   #89
lwuska55592
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 52
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a miała któraś już od początku mega trądzik? Jestem na początku drogi (2 m-c) i w ogóle moim pierwszym objawem były wulkany tu i ówdzie (w sumie... wszedzie!!!) i tłusta błyszcząca się skóra na której warzy się podkład z mega suchymi policzkami... Warto z tym iść do dermatologa? Albo coś (co?) używać chociaż na te pryszcze? Bo już od dwóch osób usłyszałam, że "chyba będzie dziewczynka bo zbrzydłaś" ja pier......
Witam się i ja.. niestety Ja Cie nie pocieszę, jestem w 29 tc i cera wcale mi się nie poprawiła, przyzwyczaiłam się, ale są dni że wywala mi wszystko wybitnie. Hormony szleją. Może po ciąży mi się poprawi
lwuska55592 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 00:19   #90
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Nie lubie byc w ciazy...

Jak ja sobie przypomnę o tym jak wyglądała moja twarz na początku ciąży to mi słabo! Miałam tak zsypaną twarz, że niczym nie mogłam zamaskować tego cholerstwa. Najgorzej wygladały policzki. Czerwone jakbym sie poparzyła. Nigdy nie miałam trądziku, a pryszcz jak sie pojawił to też raz na kilkanaście miesięcy. Pocieszę Was, że to mija Przynajmniej u mnie tak było. Pod koniec ciązy miałam buźkę jak pupa niemowlaka Włosy, które wcześniej wypadały i były cienkie, zrobiły się grube i błyszczały. Nawet paznokcie miałam błyszczące i gładkie jak po polerowaniu. Minęły dobre czasy po jakichś 4 miesiącach od porodu Włosy zaczęły się sypać, paznokcie rozdwajać, a na buzi lubi pojawić się pryszczyk takie zycie
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 21:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.