Aparaty ortodontyczne cz. XV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 13:33   #2311
aniaa89bp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Hej, zadam może głupie pytanie ale jestem początkująca aparatka- czy w aparacie estetycznym można wymieniać gumki na kolorowe?
aniaa89bp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:52   #2312
Anusia90
Raczkowanie
 
Avatar Anusia90
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

U mojej ortodontki w Ursusie (Warszawa), jest w maju 2015 promocja na łuki metalowe. Normalnie kosztują 1650 zł (tyle płaciłam za górę), a teraz 1100 zł, czyli 550zł mniej na łuk wychodzi.

Leczę się tam od roku i polecam. Miałam za wąską górną szczękę, niesymetryczną, stłoczenia. Teraz już nie ma śladu po dawnej wadzie, zostały tylko te drobne rzeczy do poprawienia, które zajmują więcej czasu.

Gabinet nazywa się Kolorowa Ortodoncja, mieści się na ul. Kolorowej 19/133 w Wawie, mnie leczy dr. Katarzyna Klecowka
Anusia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 18:14   #2313
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez aniaa89bp Pokaż wiadomość
Hej, zadam może głupie pytanie ale jestem początkująca aparatka- czy w aparacie estetycznym można wymieniać gumki na kolorowe?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 19:41   #2314
aniaa89bp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Dzisiaj miałam pierwsza wizytę po założeniu aparatu myślałam ze ortodonta mnie zapyta o kolor ligatur, ale założyła bezbarwne. Później jak się o to zapytałam to odpowiedziała ze skoro wybrałam aparat estetyczny to chyba nie chce żeby był widoczny... tak po za tym to mam jeszcze pytanie odnośnie zamków- często Wam się odklejają?
aniaa89bp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 20:39   #2315
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez aniaa89bp Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam pierwsza wizytę po założeniu aparatu myślałam ze ortodonta mnie zapyta o kolor ligatur, ale założyła bezbarwne. Później jak się o to zapytałam to odpowiedziała ze skoro wybrałam aparat estetyczny to chyba nie chce żeby był widoczny... tak po za tym to mam jeszcze pytanie odnośnie zamków- często Wam się odklejają?
Musisz teraz uważać na niektóre potrawy, bo bezbarwne gumki szybko robią się żółte
who cares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 21:28   #2316
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądają 😊 Miałam raz jasnoniebieskie i mi się nie podobały 😔 Kusi nie ciemny kolor, uwielbiam granat, ale boję się mocnego koloru w buzi.
Faktyczne Ci się góra przesuwa! Ale nie jest źle ☺

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



Ja Cię pamiętam 😉 A jak przeszłaś usuwanie ósemek?
Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
A górę zakładasz?



Hej! Długo ci zajmuje te usuwanie ósemek, czekałaś aż się wszystko dokładnie zagoi?



Ja mam jakieś takie szarawe, w kolorze aparatu I nie jest źle, nie rzucają się w oczy, jak kolorowe.
Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Minai ja też Cie pamiętam zastanawiałam się gdzie zniknęłaś ze swoimi zębami



Jeszcze "tylko" 6 tygodni i konsultacja u orto
Cytat:
Napisane przez I_g_1 Pokaż wiadomość
Minai ja również ciebie pamiętam - dawno ciebie nie było.


Ja mam teraz różowe - wyglądają super. Ale teraz bardzo mi się spodobały te niebieskie na powyższych zdjęciach - super wyglądają. Będę miała takie następnym razem )

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------







A co się dzieje z twoją górą - jaka jest przyczyna takich przesunięć? Prostowałaś już kiedyś? I tak się pokrzywiły - przez 11 miesięcy?
Zmartwiło mnie to
O jak miło, że pamiętałyście o mnie i moich zębach
Chciałam poczekać, aż mi się lewa strona zagoi, potem byly swieta Wielkanocne wiec nie chcialam przed nimi wyrywac, no ale już jutro nadejdzie ten dzien:P Mam na dole po ósemce denerwującą szparko-dziurkę w ktora wchodzi jedzenie, może jutro zapytam o to chirurga? Tylko nie wiem czy jest sens, bo tak sie zrosło jak sie zrosło i chyba nic na to nie poradzi.

Strasznie mi się nie chce usuwac jutro tych ósemek. Gdyby nie te głupie zęby mądrości to już bym miała aparat 3 miesiące
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 22:18   #2317
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
O jak miło, że pamiętałyście o mnie i moich zębach
Chciałam poczekać, aż mi się lewa strona zagoi, potem byly swieta Wielkanocne wiec nie chcialam przed nimi wyrywac, no ale już jutro nadejdzie ten dzien:P Mam na dole po ósemce denerwującą szparko-dziurkę w ktora wchodzi jedzenie, może jutro zapytam o to chirurga? Tylko nie wiem czy jest sens, bo tak sie zrosło jak sie zrosło i chyba nic na to nie poradzi.

Strasznie mi się nie chce usuwac jutro tych ósemek. Gdyby nie te głupie zęby mądrości to już bym miała aparat 3 miesiące
Szparko-dziurka zarośnie Może nie całkowicie i idealnie, ale przestanie włazić tam jedzenie. Ja na początku zwyczajnie dłubałam czystym wacikiem, bo non stop coś mi tam właziło.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 22:44   #2318
I_g_1
Raczkowanie
 
Avatar I_g_1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: NW
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
O jak miło, że pamiętałyście o mnie i moich zębach

Strasznie mi się nie chce usuwac jutro tych ósemek. Gdyby nie te głupie zęby mądrości to już bym miała aparat 3 miesiące

Trzymaj się i szybko wyrywaj. Moment i będziesz miała aparat.
__________________
Aparatka - góra 09.12.2014 - 21.11.2016
- dół 05.03.2015 - 21.11.2016
I_g_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 06:30   #2319
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez I_g_1 Pokaż wiadomość
Poproszę konkretne miasto. Ja jestem z kuj-pom.
Grudziądz-ale jestem w stanie dojeżdzać
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 09:35   #2320
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Thumbs down Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o tzw. aparat estetyczny, czyli ceramiczny.

Byłam wczoraj na pierwszej konsultacji u ortodontki i powiedziałam, że chciałabym aparat ceramiczny. Na to ona, że odradza mi, bo zamki łatwo się kruszą i trzeba często je poprawiać, na nowo przyklejać itp., a to niszczy zęby i naraża na dodatkowe koszty. Powiedziała, że dużo lepszy będzie metalowy, a jeśli chcę mniej rzucający się w oczy to z małymi zamkami.

Czy spotkałyście się z taką opinią? Czy któraś z Was nosi aparat ceramiczny i faktycznie macie z nimi takie problemy?
Noszę aparat kryształowy 18 miesiecy i nic mi się nie kruszy zamki są całe. Nie obnoszę się z nim jakoś specjalnie, nie uważam na to co jem i jak jem. Ja po zmianie ortodonty miałam jeden zmieniany zamek, bo poprzedni ustawił go w złym położeniu i orto go kleszczami zdjeła w całości nic się nawet nie uszkodziło wie dziwi mnie taka opinia.

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2015-04-29 o 09:39
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 09:52   #2321
I_g_1
Raczkowanie
 
Avatar I_g_1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: NW
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Devanq Pokaż wiadomość
Grudziądz-ale jestem w stanie dojeżdzać


Ja też z Grudziądza. Dane podam na priva.
__________________
Aparatka - góra 09.12.2014 - 21.11.2016
- dół 05.03.2015 - 21.11.2016
I_g_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 20:45   #2322
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Jaki aparat zalozylybyscie na moim miejscu gdybyscie mialy gorne jedynki o dlugosci 1 cm a reszte zebow ok 7 mm ?
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 06:27   #2323
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Taki jaki poleca ortodonta. Nie widzę powodu dla którego miałabym ingerować w jego decyzje. To on zna się na rzeczy i wie, jaki aparat podziała najlepiej. To tylko moje zdanie. Tez mam niewielkie zęby i metalowy aparat. Orto wybrała małe zamki i jest okej

Dziewczyny, a czy któraś z was miała taką sytuację, że na jeden ząb miała naklejone dwa zamki? Cierpiałam na 3, które były poza łukiem. Wyglądałam jak wampir, zeby o jakimś miesiącu od założenia były już na dole ale jeden z nich jest bardziej z tyłu. Na ostatniej wizycie orto założyła mi kryształowy zamek obok metalowego. Czemu to ma służyć? Zobaczyłam go już w domu gdy dokładniej przygladałam się zębom.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:49   #2324
I_g_1
Raczkowanie
 
Avatar I_g_1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: NW
Wiadomości: 199
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Taki jaki poleca ortodonta. Nie widzę powodu dla którego miałabym ingerować w jego decyzje. To on zna się na rzeczy i wie, jaki aparat podziała najlepiej. To tylko moje zdanie. Tez mam niewielkie zęby i metalowy aparat. Orto wybrała małe zamki i jest okej

Dziewczyny, a czy któraś z was miała taką sytuację, że na jeden ząb miała naklejone dwa zamki? Cierpiałam na 3, które były poza łukiem. Wyglądałam jak wampir, zeby o jakimś miesiącu od założenia były już na dole ale jeden z nich jest bardziej z tyłu. Na ostatniej wizycie orto założyła mi kryształowy zamek obok metalowego. Czemu to ma służyć? Zobaczyłam go już w domu gdy dokładniej przygladałam się zębom.


Zrobisz zdjęcie i nam go pokażesz?
__________________
Aparatka - góra 09.12.2014 - 21.11.2016
- dół 05.03.2015 - 21.11.2016
I_g_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:29   #2325
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Hej, wczoraj miałam usuwane dwie ósemki. Poszło szybciej niż poprzednio, ale strasznie nieprzyjemne było usuwanie u góry, miałam wrażenie że popękają mi zatoki i kości policzkowe. 'Teraz będzie nieprzyjemny ucisk i rozpieranie' - jak miło że zostałam poinformowana:P Mam szwy tym razem i na górze i na dole. Jakieś strasznie grube! Przy tym wyrywaniu na górze, to czułam ból. Tak jakby znieczulenie było za słabe? I po 2h zaczeło mnie strasznei boleć, ale wziełam ketonal i pomógł.
Dzisiaj jem zupe, jogurty, papke z banana, nawet jakoś idzie to łykanie, lepiej niż poprzednio.
W ogóle to strasznie mnie zdenerwował chirurg bo powiedział, że mogę mieć drętwą wargę bo ząb jest bardzo blisko nerwu. Ale nie mam drętwej, czyli jednak wszystko już będzie ok?
A i spuchłam strasznie, wyglądam prześmiesznie.

Edytowane przez Minai
Czas edycji: 2015-04-30 o 15:31
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:35   #2326
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Hej Ja od kilku godzin mam już aparat. Pierwsze półtorej godziny było bezproblemowe, od około 13 zaczęły mnie boleć zęby, dziwne uczucie Co chwila siedzę z lusterkiem w dłoni i podziwiam aparat
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 15:44   #2327
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Hej Ja od kilku godzin mam już aparat. Pierwsze półtorej godziny było bezproblemowe, od około 13 zaczęły mnie boleć zęby, dziwne uczucie Co chwila siedzę z lusterkiem w dłoni i podziwiam aparat

Ostatnie zdanie-jakbym czytała o sobie z lutego
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:21   #2328
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Hej, wczoraj miałam usuwane dwie ósemki. Poszło szybciej niż poprzednio, ale strasznie nieprzyjemne było usuwanie u góry, miałam wrażenie że popękają mi zatoki i kości policzkowe. 'Teraz będzie nieprzyjemny ucisk i rozpieranie' - jak miło że zostałam poinformowana:P Mam szwy tym razem i na górze i na dole. Jakieś strasznie grube! Przy tym wyrywaniu na górze, to czułam ból. Tak jakby znieczulenie było za słabe? I po 2h zaczeło mnie strasznei boleć, ale wziełam ketonal i pomógł.
Dzisiaj jem zupe, jogurty, papke z banana, nawet jakoś idzie to łykanie, lepiej niż poprzednio.
W ogóle to strasznie mnie zdenerwował chirurg bo powiedział, że mogę mieć drętwą wargę bo ząb jest bardzo blisko nerwu. Ale nie mam drętwej, czyli jednak wszystko już będzie ok?
A i spuchłam strasznie, wyglądam prześmiesznie.

U mnie podczas wyrywania górnych zębów dwukrotnie wystąpił tzw. suchy zębodół, ponieważ zęby było trudno wyrwać, dziwnie ułożone korzenie. Wiem co czujesz i łącze się w bólu Za 2 tygodnie zapomnisz,że miałaś coś wyrywane
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 16:53   #2329
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Hej, wczoraj miałam usuwane dwie ósemki. Poszło szybciej niż poprzednio, ale strasznie nieprzyjemne było usuwanie u góry, miałam wrażenie że popękają mi zatoki i kości policzkowe. 'Teraz będzie nieprzyjemny ucisk i rozpieranie' - jak miło że zostałam poinformowana:P Mam szwy tym razem i na górze i na dole. Jakieś strasznie grube! Przy tym wyrywaniu na górze, to czułam ból. Tak jakby znieczulenie było za słabe? I po 2h zaczeło mnie strasznei boleć, ale wziełam ketonal i pomógł.
Dzisiaj jem zupe, jogurty, papke z banana, nawet jakoś idzie to łykanie, lepiej niż poprzednio.
W ogóle to strasznie mnie zdenerwował chirurg bo powiedział, że mogę mieć drętwą wargę bo ząb jest bardzo blisko nerwu. Ale nie mam drętwej, czyli jednak wszystko już będzie ok?
A i spuchłam strasznie, wyglądam prześmiesznie.
Najważniejsze, że już jesteś po. Dbaj o te rany a będzie dobrze. Wydaje mi się, że nie powinna Ci już zdrętwieć warga po takim czasie.
Opuchlizna i siniak szybko miną, potem już tylko zakładanie aparatu. .

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Hej Ja od kilku godzin mam już aparat. Pierwsze półtorej godziny było bezproblemowe, od około 13 zaczęły mnie boleć zęby, dziwne uczucie Co chwila siedzę z lusterkiem w dłoni i podziwiam aparat
Gratulacje Możesz się pochwalić aparatem też nam na zdjęciu
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 17:17   #2330
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
U mnie podczas wyrywania górnych zębów dwukrotnie wystąpił tzw. suchy zębodół, ponieważ zęby było trudno wyrwać, dziwnie ułożone korzenie. Wiem co czujesz i łącze się w bólu Za 2 tygodnie zapomnisz,że miałaś coś wyrywane
Mam nadzieję, ze tak bedzie i że nie będę miała zakażenia w gardle jak poprzednio.

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że już jesteś po. Dbaj o te rany a będzie dobrze. Wydaje mi się, że nie powinna Ci już zdrętwieć warga po takim czasie.
Opuchlizna i siniak szybko miną, potem już tylko zakładanie aparatu. .
Wlasnie sie zastanawiam na ile inwazyjnie moge myc zeby. Narazie to omijalam to miejsce i tylko nabieralam wody i wypluwalam. Ale przy siodemce i szostce mam sporo zaschnietej krwi, nie wiem czy to ruszac czy nie ruszac?
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 17:37   #2331
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze tak bedzie i że nie będę miała zakażenia w gardle jak poprzednio. Wlasnie sie zastanawiam na ile inwazyjnie moge myc zeby. Narazie to omijalam to miejsce i tylko nabieralam wody i wypluwalam. Ale przy siodemce i szostce mam sporo zaschnietej krwi, nie wiem czy to ruszac czy nie ruszac?

Może spróbuj lekko przetrzeć to miejsce patyczkiem do uszu?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 17:37   #2332
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość

Wlasnie sie zastanawiam na ile inwazyjnie moge myc zeby. Narazie to omijalam to miejsce i tylko nabieralam wody i wypluwalam. Ale przy siodemce i szostce mam sporo zaschnietej krwi, nie wiem czy to ruszac czy nie ruszac?
Ja myłam też siódemki na drugi dzień ale to już z wyczuciem bardzo i tylko od wewnętrznej strony i od góry zęba. Płukałam zęby tak jak Ty.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 18:11   #2333
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Gratulacje Możesz się pochwalić aparatem też nam na zdjęciu
Nie wiem czy to dobry pomysł, mam strasznie krzywe zęby - a w sumie jednego
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 18:18   #2334
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to dobry pomysł, mam strasznie krzywe zęby - a w sumie jednego
Jeden krzywusek to chyba nie ma tragedii ale rozumiem jeśli wolisz poczekać z tym jak wróci on do szeregu
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 18:52   #2335
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Jeden krzywusek to chyba nie ma tragedii ale rozumiem jeśli wolisz poczekać z tym jak wróci on do szeregu
Nie no, ciut gorzej. Moja jedynka z lewej strony jest odwrócona bokiem i zakrzywiona w stosunku do reszty, obok niej dwójka wygląda jak niewyrośnięty kieł u wampira. Z szeregu wyszła tylko trójka po prawej stronie I góruje nad resztą
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:04   #2336
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Nie no, ciut gorzej. Moja jedynka z lewej strony jest odwrócona bokiem i zakrzywiona w stosunku do reszty, obok niej dwójka wygląda jak niewyrośnięty kieł u wampira. Z szeregu wyszła tylko trójka po prawej stronie I góruje nad resztą
Będzie dobrze i wszystko się ładnie wyrówna po jakimś czasie
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:13   #2337
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze i wszystko się ładnie wyrówna po jakimś czasie
Mam nadzieję Póki co mam paranoje jak coś jem czy piję, że ten drut pod wpływem ciepła się kurczy albo zsuwa
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:51   #2338
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Mam nadzieję Póki co mam paranoje jak coś jem czy piję, że ten drut pod wpływem ciepła się kurczy albo zsuwa
Jeśli masz drut termoaktywny to nie byłoby w tym nic dziwnego,że się kurczy Chociaż chyba w tym wypadku nie pod wpływem ciepła,a zimna
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:58   #2339
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Jeśli masz drut termoaktywny to nie byłoby w tym nic dziwnego,że się kurczy Chociaż chyba w tym wypadku nie pod wpływem ciepła,a zimna
Może źle napisałam - w sensie jak piję ciepłą herbatę to czuję jakby ten drut bardziej działał. Jeszcze się nie znam na tym
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 20:05   #2340
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XV

Cytat:
Napisane przez NightwishLove Pokaż wiadomość
Może źle napisałam - w sensie jak piję ciepłą herbatę to czuję jakby ten drut bardziej działał. Jeszcze się nie znam na tym
Jeśli masz założony drut termoaktywny to tak to działa - pod wpływem ciepła bardziej ciągnie Jak boli coś to trzeba jeść/pić zimne
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 12:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.