mamusie czerwcowe 2017:) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 07:47   #2851
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez olaaaa29 Pokaż wiadomość
  • z naturalnym olejkiem migdałowym BIO, olejkiem jojoba i wartościowym rokitnikiem
  • bez oleju mineralnego
  • nie zawiera alergizujących substancji zapachowych ani barwników – zgodnie z przepisami prawa
  • bez emulgatorów PEG
  • bez parabenów
  • bez olejków eterycznych – niektóre z nich mogą być przyczyną alergii
  • bez substancji konserwujących
BRZMI SUPER!!! I podejrzewam, że jako sieć rosmann też nie będzie drogi.
Teraz pytanie, czy skuteczny?
Siostry nie miały ani jednego rozstępa i smarowały się HIPP jak im się przypomniało. Ja kupiłam za niecałe 14 zł chyba w HEBE i powiem że naprawdę fantastycznie się wchłania i nawilża ciałko. No i skórę mam dłużej nawilżoną niż po kremach nawilżających.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Trzymaj się Kamila22, tulę
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 07:48   #2852
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Hej ja dzisiaj wizytuje i bardzo proszę o kciuki. Jestem bardzo zestresowana. Mam nadzieję że już nie ma krwiaka. Bardzo się boję o moje maleństwo.

Gratuluję udanych wizyt. Ja cały czas was czytam. Ale przez te moje przejścia nie pisałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.

Kciuki zacisniete! Powodzenia na wizycie

O 3 w nocy obidzilam sie wyspana, dopiero po 5 udalo mi sie drzemnac ale i tak o 7 wstalam.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:04   #2853
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez Kamilla22 Pokaż wiadomość
A ja niestety pozdrawiam ze szpitala oraz melduje się w gronie mam z krwiakami. 50 % kosmówki odklejone, wczoraj dostalam takiego krwawienia, że byłam pewna że to już koniec... Ale nadzieja jest. Wy dziewczyny też tak krwawiłyście przy krwiaku? Czy tylko plamienie? Trzymajcie proszę kuciuki, żeby było ok.
Wszystko będzie dobrze



A co do smarowania to ja używam baby dream mama. I chyba na tym skończę, bo jakoś nie wierzę tym specyfikom, co ma być to będziesmaruje się rano i wieczorem na brzuchu i plecach i mam tak pięknie nawilżona skórę że może będzie dobrze
Ponoć elancyl zielony jest dobry, ale cena powala. (Chyba elancyl mam nadzieje ze nazwy nie pomieszalam)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:08   #2854
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Ja tam uważam, ze 90% to geny jeśli chodzi o rozstepy i moja mama po 4 ciążach ma zaledwie dwa rozstępy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilla22 Pokaż wiadomość
A ja niestety pozdrawiam ze szpitala oraz melduje się w gronie mam z krwiakami. 50 % kosmówki odklejone, wczoraj dostalam takiego krwawienia, że byłam pewna że to już koniec... Ale nadzieja jest. Wy dziewczyny też tak krwawiłyście przy krwiaku? Czy tylko plamienie? Trzymajcie proszę kuciuki, żeby było ok.

Bedzie dobrze, musisz mieć nadzieje a resztę zrobią lekarze. Zobaczysz, poleżysz i wszystko sie zrośnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:16   #2855
ssissi21
Raczkowanie
 
Avatar ssissi21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków/Piemonte
Wiadomości: 272
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Kacperkova - kciuki!
Kamilla22 - trzymaj się dzielnie i dawaj znać! Musi być dobrze.

Ja dziś jestem po wizycie w labie. Pobrali mu chyba z 7 fiolek krwi. No i sików nie przyniosłam, bo mi oczywiście nikt nie powiedział, że trzeba, wiec musiałam sikać na miejscu.
Wyniki wszystkiego w piątek.
ssissi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:31   #2856
olaaaa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 47
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Dziewczynki moje drogie, lecę przewietrzyć dzidziuśka, bo piękna pogoda, cudne słońce u nas
Po drodzę kupię Hippcia do smarowania, a później będę lepić pierogi z kapustą i grzybami- tak mnie naszło skoro nie mogę stołować się w restauracjach to zrobię w domu

trzymajcie się i do usłyszenia później!!
olaaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:34   #2857
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez olaaaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie, lecę przewietrzyć dzidziuśka, bo piękna pogoda, cudne słońce u nas
Po drodzę kupię Hippcia do smarowania, a później będę lepić pierogi z kapustą i grzybami- tak mnie naszło skoro nie mogę stołować się w restauracjach to zrobię w domu

trzymajcie się i do usłyszenia później!!

Miłego spaceru, my wkrótce tez wyruszamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ssissi21 Pokaż wiadomość
Kacperkova - kciuki!
Kamilla22 - trzymaj się dzielnie i dawaj znać! Musi być dobrze.

Ja dziś jestem po wizycie w labie. Pobrali mu chyba z 7 fiolek krwi. No i sików nie przyniosłam, bo mi oczywiście nikt nie powiedział, że trzeba, wiec musiałam sikać na miejscu.
Wyniki wszystkiego w piątek.

Ja ostatnio wylewałam siki w wc w przychodni bo miałam za duzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 08:42   #2858
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez olaaaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moje drogie, lecę przewietrzyć dzidziuśka, bo piękna pogoda, cudne słońce u nas
Po drodzę kupię Hippcia do smarowania, a później będę lepić pierogi z kapustą i grzybami- tak mnie naszło skoro nie mogę stołować się w restauracjach to zrobię w domu

trzymajcie się i do usłyszenia później!!
U nas tez cudownie na dworze kończę gotowe na wszystko, biorę psa i tez gdzieś polecę trzeba korzystać póki słonecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:43   #2859
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

tyle piszecie,że nie mogę ogarnąc

Na badania takie kontrolne krew/mocz wybieram się w czwartek a i mam pytanko w którym tygodniu ciązy pije sie glukoze ?

ja ostatnio jem dużo słodkiego -od kilku dni zjem nawet ciasto lub czekoladowego wafelka ,czego wcześniej nie wsadziła bym do ust- byc może zmierza ku lepszemu mdłosci nadal całodniowe ale takie inne nie męcża az tak bardzo.

wczoraj musiałam skoczyc do ginki bo do poniedziałku braknie mi leków ,napotkałam niemiłą dziewczynę w poczekalni wrrrr grzecznie pytam czy mogę z nią wejsc bo ja tylko po receptę na minutkę a ta jak z ryjem na mnie wyskoczyła... Tak! niby tylko po recepte a sie okaze ,że na wizyte sie pani wepcha!!! normalnie
se mysle poczekaj zołzo karma wraca!
no nie wiem ja to jakos miła dla ludzi jestem, czasem tez długo siedzę u ginki no ale jak ktos przyjdzie tylko odebrac recepte czy tak jak ostatnio po wypis ze szpitala była kobitka to niby czemu mam jej nie wpuscic? Normalnie cisnienie mi dzwigło

co do kremów itp. elancyl miałam okazję kiedys stosowac bo wygrałam butelkę na fejsie ale z tego co sie orientuje chyba w ciazy zakazany,bardziej po ciazy.
wczoraj kupiłam z jonsona oliwkę w żelu -fajne to bo nie kapie po paluchach a i zapach ma przyjemny taki delikatny ,że mi nie przeszkadza -smaruje tylko wieczorem po kąpieli z rana nie bo bym miała wszystkie luzki do wyrzucenia bo to tłuste jak pieron

w pierwszej ciaży smarowałam najpierw oliwką ,pozniej fissanem i rozstępy miałam (mam) jak by mnie ktos nożem pochlastał-nie wiem może te kremy to pic na wode,a wszystko zalezy od skóry -moje w 9 miesiacu pekała do krwi ,że zapalenia dostałam -to było coś strasznego

a ktos mi powie,że krwiak to sporadycznosc ! dlatego własnie mam clexan zeby nie robiły sie krwiaki.
Trzymam mocno kciuki za wszystkie krwiaczkowe mamy byle szybko się wchłonęły i wszystko było z dzidza dobrze
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:45   #2860
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Kochana trzymaj sie bedzie dobrze, ja mialam mocno czerwona krew ze skrzepami jeden dzien pozniej tylko brudzenie a pozniej sladowe ilosci brazowego sluzu. Wczoraj po krwiaku ani sladu, dzidzia 3 cm i chyba rusza sie jeszcze po ostatniej imprezie na ktorej bylam bralam luteine dopochwowo, nadal biore. Ja dopiero teraz dostalam morfologie i mocz .. zapomnial ostsatnio chyba
Zarejestrowalam sie na prenatalne mam 8 grudnia to bedzie 12 tc. na NFZ a kolejna wizyta okolo 13 jestem dobrej mysli ..

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, bedzie dobrze a po krwiakach ani sladu

Maz zrobil mi na sniadanie smoothie z mleka, wiorkow kokosowych, mango i pomaranczy ..
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 08:50   #2861
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Adatka, zołza babka w poczekalni. Ja zawsze przepuszczam, chociaż nie dziwię się, że ludzie nie chcą, bo jednak gro osób to wykorzystuje. Kiedyś jakiś facet poprosił mnie o wpuszczenie, bo chce tylko gina o coś zapytać. Zgodziłam się, bo pomyślałam, że może dla żony po jakąś receptę. Koleś siedział ponad 40 min. W poczekalni śmialiśmy się, że na samolocie go bada

Edytowane przez jelonekhihi
Czas edycji: 2016-11-22 o 08:51
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 09:01   #2862
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez Kamilla22 Pokaż wiadomość
A ja niestety pozdrawiam ze szpitala oraz melduje się w gronie mam z krwiakami. 50 % kosmówki odklejone, wczoraj dostalam takiego krwawienia, że byłam pewna że to już koniec... Ale nadzieja jest. Wy dziewczyny też tak krwawiłyście przy krwiaku? Czy tylko plamienie? Trzymajcie proszę kuciuki, żeby było ok.
Kochana znam to uczucie. Nie denerwuj się a zobaczysz ze wszystko wroci do normy
Najwazniejsze to lezec i odpoczywac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Hej ja dzisiaj wizytuje i bardzo proszę o kciuki. Jestem bardzo zestresowana. Mam nadzieję że już nie ma krwiaka. Bardzo się boję o moje maleństwo.

Gratuluję udanych wizyt. Ja cały czas was czytam. Ale przez te moje przejścia nie pisałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
Kochana tez koniecznie daj znac trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
tyle piszecie,że nie mogę ogarnąc

Na badania takie kontrolne krew/mocz wybieram się w czwartek a i mam pytanko w którym tygodniu ciązy pije sie glukoze ?

ja ostatnio jem dużo słodkiego -od kilku dni zjem nawet ciasto lub czekoladowego wafelka ,czego wcześniej nie wsadziła bym do ust- byc może zmierza ku lepszemu mdłosci nadal całodniowe ale takie inne nie męcża az tak bardzo.

wczoraj musiałam skoczyc do ginki bo do poniedziałku braknie mi leków ,napotkałam niemiłą dziewczynę w poczekalni wrrrr grzecznie pytam czy mogę z nią wejsc bo ja tylko po receptę na minutkę a ta jak z ryjem na mnie wyskoczyła... Tak! niby tylko po recepte a sie okaze ,że na wizyte sie pani wepcha!!! normalnie
se mysle poczekaj zołzo karma wraca!
no nie wiem ja to jakos miła dla ludzi jestem, czasem tez długo siedzę u ginki no ale jak ktos przyjdzie tylko odebrac recepte czy tak jak ostatnio po wypis ze szpitala była kobitka to niby czemu mam jej nie wpuscic? Normalnie cisnienie mi dzwigło

co do kremów itp. elancyl miałam okazję kiedys stosowac bo wygrałam butelkę na fejsie ale z tego co sie orientuje chyba w ciazy zakazany,bardziej po ciazy.
wczoraj kupiłam z jonsona oliwkę w żelu -fajne to bo nie kapie po paluchach a i zapach ma przyjemny taki delikatny ,że mi nie przeszkadza -smaruje tylko wieczorem po kąpieli z rana nie bo bym miała wszystkie luzki do wyrzucenia bo to tłuste jak pieron

w pierwszej ciaży smarowałam najpierw oliwką ,pozniej fissanem i rozstępy miałam (mam) jak by mnie ktos nożem pochlastał-nie wiem może te kremy to pic na wode,a wszystko zalezy od skóry -moje w 9 miesiacu pekała do krwi ,że zapalenia dostałam -to było coś strasznego

a ktos mi powie,że krwiak to sporadycznosc ! dlatego własnie mam clexan zeby nie robiły sie krwiaki.
Trzymam mocno kciuki za wszystkie krwiaczkowe mamy byle szybko się wchłonęły i wszystko było z dzidza dobrze
Co 4 kobieta w ciazy ma ten problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 09:10   #2863
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

wrrrr jak ja nie trawie takich wrednych i nie milych ludzi .. potem sie to konczy skargami ja wczoraj 3 osoby przepuscilam - podpisanie l4 a lekarz sam spoznil sie 30 minut i nie bylo problemu .. najlepsze ze jedna zapytala a potem dwie sie wlaczyly - moge tez, moge tez hahah

ja chyba zdecyduje sie na elancyl - jest od 4 miesiaca na necie znalazlam 500 ml za 100 zl wiec chyba ok a na teraz kupie sobie palmers bo lubie ich balsamy .. kocham ten zapach i swietnie nawilza.. ja pije mnostwo wody a mam taka sucha skore teraz..swedzi .. ze nie moge sie powstrzymac od drapania .. musze zainwestowac w dobry balsam
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 09:11   #2864
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Co do rozstepow to tez uwazam, ze w glownej mierze to geny. Ja z okresu dojrzewania mam pelno na pupie, udach, talii i nawet kilka na kolanach. Takze wiem, ze na brzuchu ich nie unikne mimo preparatow. Smarowac brzuch czyms chce, ludze sie ze rozstepy beda mniejsze.

Czy w 10 tygodnou moge bezpiecznie wziac apap? Dostaje migreny i juz sie modle jak ja przetrwam bez czegos mocniejszego. Dlatego mysle o apapie, chociaz boje sie go brac.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 09:32   #2865
kalina198
Zadomowienie
 
Avatar kalina198
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 994
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez Kamilla22 Pokaż wiadomość
A ja niestety pozdrawiam ze szpitala oraz melduje się w gronie mam z krwiakami. 50 % kosmówki odklejone, wczoraj dostalam takiego krwawienia, że byłam pewna że to już koniec... Ale nadzieja jest. Wy dziewczyny też tak krwawiłyście przy krwiaku? Czy tylko plamienie? Trzymajcie proszę kuciuki, żeby było ok.
Oby bylo dobrze. Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kacperkova Pokaż wiadomość
Hej ja dzisiaj wizytuje i bardzo proszę o kciuki. Jestem bardzo zestresowana. Mam nadzieję że już nie ma krwiaka. Bardzo się boję o moje maleństwo.

Gratuluję udanych wizyt. Ja cały czas was czytam. Ale przez te moje przejścia nie pisałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
Bedzie dobrze. Trzymaj sie i daj znac po wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Dzisiaj bylam na badaniach krwi. Tsh, ft4 i ft3, CRP i odczyn Coombsa.
Badacie odczyn Coombsa? Mi to zlecil lekarz. Wczesniej o tym nie slyszalam. Wczoraj dopiero u Mamyginekolog, ktora mowila, ze duzo jest konfliktow roznych miedzy matka a dzieckiem sie zorientowalam, ze to moze faktycznie wazne przy 2 ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalina198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:03   #2866
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Co do rozstepow to tez uwazam, ze w glownej mierze to geny. Ja z okresu dojrzewania mam pelno na pupie, udach, talii i nawet kilka na kolanach. Takze wiem, ze na brzuchu ich nie unikne mimo preparatow. Smarowac brzuch czyms chce, ludze sie ze rozstepy beda mniejsze.

Czy w 10 tygodnou moge bezpiecznie wziac apap? Dostaje migreny i juz sie modle jak ja przetrwam bez czegos mocniejszego. Dlatego mysle o apapie, chociaz boje sie go brac.

ja brałam apap jak bol byl strasznie silny a takie mialam .. ze nie moglam wytryzmac .. moj maz byl wczesniej farmaceutom i powiedzial, iz jest bezpieczny dla kobiet w ciazy.

Zamowilam elancyl 500 ml on jest od 4 miesiaca oraz na teraz palmers 250 ml - razem 138 zł darmowa wysylka odbior na poczcie.
waptekapl
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:22   #2867
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

pannaanna to razem się bedziemy badac tez ide 8 grudnia 12 tydz a na którą masz godzinkę?

też wróciłam juz ze spaceru musiałam dotlenic dzidziolka poszłam odprowadzic córkę do szkoły i przy okazji wskoczyłam po chlebek do sklepu -pieknie dzis -pranie się suszy na balkonie w słoneczku -super! WIOSNA!

zakupiłam wczoraj dwie bluzki i ponczo w Biga ależ trafiłam -upolowałam trochę fajnych rzeczy dla siebie i córki
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:30   #2868
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Hej,
Gratuluję wczorajszych udanych wizyt i witam nowe mamusie
Kamilla22 trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze!
U mnie dziś piękna pogoda i niedługo wybieram się na spacer z moją malutką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:33   #2869
Daga825
Wtajemniczenie
 
Avatar Daga825
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2 459
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Fajnie, tak wiosennie sie zrobilo dzisiaj wreszcie bede mieć mojego dorsza ulubionego na obiadek może dzis bede miała aktywniejszy dzień bo ostatnio jakby mnie zimowa hibernacja dopadła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daga825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 10:37   #2870
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Co do rozstepow to tez uwazam, ze w glownej mierze to geny. Ja z okresu dojrzewania mam pelno na pupie, udach, talii i nawet kilka na kolanach. Takze wiem, ze na brzuchu ich nie unikne mimo preparatow. Smarowac brzuch czyms chce, ludze sie ze rozstepy beda mniejsze.

Czy w 10 tygodnou moge bezpiecznie wziac apap? Dostaje migreny i juz sie modle jak ja przetrwam bez czegos mocniejszego. Dlatego mysle o apapie, chociaz boje sie go brac.
ja mam mnóstwo rozstępów z czasów dojrzewania tak jak Ty głównie na udach i łydkach
w pierwszej ciąży od samego początku smarowałam się olejem ze słodkich migdałów (2 razy dziennie minimum) po ciąży nie mam ani jednego rozstępu biust to mi skoczył chyba o 4 rozmiary brzuch też mały nie był a żadnych niespodzianek nie mam
Także myślę że można uniknąć wg mnie nie ma znaczenia czy specyfik za 100zł czy za 10zł - jak ktoś nie będzie tego robił regularnie a ma skłonności do rozstępów to nic nie pomoże.
Rano starałam się wsmarować do wchłonięcia, ale wieczorem po kąpieli nakładałam dość grubą warstwę i siedziałam tak aż się wchłonęła większość

Teraz używam babydream mleczko do ciała dla kobiet w ciąży za 10zł, ale dlatego że w aptece nie było olejku ze słodkich migdałów ale jak się skończy to wracam do niego

Dziś ponad godzinę czekałam na pobranie krwi myślałam że tam zemdleje nie dość że okropne mdłości, to jeszcze na czczo...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:39   #2871
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
pannaanna to razem się bedziemy badac tez ide 8 grudnia 12 tydz a na którą masz godzinkę?

też wróciłam juz ze spaceru musiałam dotlenic dzidziolka poszłam odprowadzic córkę do szkoły i przy okazji wskoczyłam po chlebek do sklepu -pieknie dzis -pranie się suszy na balkonie w słoneczku -super! WIOSNA!

zakupiłam wczoraj dwie bluzki i ponczo w Biga ależ trafiłam -upolowałam trochę fajnych rzeczy dla siebie i córki


na 15:20 a Ty ?? to bedziemy siedzialy jak na szpilkach
lekarza nie wybralam bo nie znam ich pozniej poczytalam to sa rozne opinie wiec mi to objetne .. w przyszlym tyg zrobie sobie ta morfologie i mocz oby nie bylo kolejnych spiec haha
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:48   #2872
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
na 15:20 a Ty ?? to bedziemy siedzialy jak na szpilkach
Ja idę na 12:20
ale jeszcze kilka dni przed tym mam wizyte u mojej ginki - jak ja zawsze boje sie tam isc na usg -takiego stracha mam zawsze choc staram sie pozytywnie nastawiac - musi byc dobrze i koniec! ale psycha robi swoje na leżance :/
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:49   #2873
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

A na kiedy masz termin porodu?to tez będzie mój 12 tydz. Liczylam na 14 moze byłoby widac plec ale im szybciej tym lepiej. Ja do mojego gina 13 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 10:51   #2874
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Na tą chwile ok. 26 czerwca
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:01   #2875
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Fajnie, tak wiosennie sie zrobilo dzisiaj wreszcie bede mieć mojego dorsza ulubionego na obiadek może dzis bede miała aktywniejszy dzień bo ostatnio jakby mnie zimowa hibernacja dopadła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam dorsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez adatka Pokaż wiadomość
Na tą chwile ok. 26 czerwca
Witaj w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:03   #2876
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Ale robicie smaka -zjadła bym DORSZA!!!! musze się zadowolic zupą tzn krupnikiem hahhahaha

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby

Edytowane przez adatka
Czas edycji: 2016-11-22 o 11:04
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:12   #2877
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Aleście się napisały tylko chwilkę mnie nie było. Zajrzałam do Rossmanna i z kartą rosnę jest HIPP za 11 zł teraz a witaminy omegamed pregna są po 57 zł chyba. W Aptece mam po 79,90 zł za to samo opakowanie, ale biorę poprawkę na Superpharm, bo tam zawsze jest drożyzna. Niestety to najbliższa mi apteka. Zapytam siostrę męża - jest farmaceutką czy gdzieś się taniej tego nie znajdzie, a jak nie to zamówię przez neta z dostawą do domu.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:17   #2878
olaaaa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 47
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

Wróciłam ze spaceru, naprawdę wiosenna dziś pogoda, aż żal było wracać...ale niestety pierogi się same nie ulepią :P

Byłam w rosmanie kupiłam masło ujędrniające HIPP i płyn do kąpieli Babydream dla kobiet w ciąży (w zasadzie nie mam wanny, ale pod prysznic myślę, że się nada), ładnie pachnie, tak kojąco No i trzeba zrezygnować z tych chemicznych.

Ja też mam te genetyczne USG tylko, że 2 grudnia, wizytę u lekarza 9 wraz z wynikami usg i moczu. Też już o tym myślę. Jeszcze się nie stresuję, ale myślę, że mnie niedługo złapie
olaaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:18   #2879
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

olaaaa29 to razem 9 wizytujemy
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 11:43   #2880
olaaaa29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 47
Dot.: mamusie czerwcowe 2017:)

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;6780552 6]olaaaa29 to razem 9 wizytujemy [/QUOTE]

Ha! o której masz wizytę? ja na 20, ale zobaczę może uda mi się jakoś wcześniej zapisać, bo to bardzo późno (ja to już zasypiam o tej porze:P)
olaaaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-04 17:42:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.