Wasza najgorsza randka ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-22, 22:55   #361
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez arek*** Pokaż wiadomość
yyyyy ale to podobno Anglik nie Szkot . Tylko miejsce było w Szkocji .
Więc nie powinien być skąpy .
no właśnie... tym bardziej zakochany
ale było, prawie minęło i nie będzie

Dzisiaj czytałam artykuł na onecie o prezentach, wrzucam fragment:

"Na przykład, przyjaciółka przyjaciółki (nie no, naprawdę!) jeszcze w koledżu oszczędzała miesiącami z dorywczej pracy, aby kupić swojemu chłopakowi telewizor na gwiazdkę. W zamian otrzymała od niego stary globus ze słowami: - Chciałem ci podarować cały świat. Nie muszę chyba dodawać, że związek nie potrwał długo."

To trochę tak, jakby podarować starą grubą skarpetkę ze słowami - chciałem ci podarować całe ciepło jakie posiadam

ale utworzyłam off topic, przepraszam
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 08:55   #362
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
To trochę tak, jakby podarować starą grubą skarpetkę ze słowami - chciałem ci podarować całe ciepło jakie posiadam

Rozbroiłaś mnie tym ciepłem ze skarpetek
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 09:49   #363
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez arek*** Pokaż wiadomość
yyyyy ale to podobno Anglik nie Szkot . Tylko miejsce było w Szkocji .
Więc nie powinien być skąpy .
A moze przesiaknal szkockim skapstwem

Zreszta nie znam zadnego Szkota, ale taki krazy stereotyp
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 11:34   #364
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Ja poznalam wielu Szkotów i naprawdę dziwi mnie, że krązy taki stereotyp. Może kiedyś to było bardziej adekwatne...Wydaje mi się, że obecnie Szkoci nie róźnią się aż tak bardzo od Polaków.A jesli jest róźnica to bardziej na + . Gdy coś proponują, pomagają to robią to z serca, a nie w przeciwieństwie do duzej cześci Polaków..z myślą o pozniejszych korzysciach. To byłby taki mały off top
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 20:52   #365
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Lynn nie jestem do końca pewna czy Polacy pomagają innym z myślą o późniejszych korzyściach Nie lubie generalizować, wrzucać do jednego wora- każdy jest inny, i w każdym kraju występuje skąpy bogacz i dobroduszny biedak

A ja mam wpadkę sprzed jakiejś godziny.
Tż zadowoleni z siebie ubieramy się- ja w swoją czarną spódniczke jednak z małym dodatkiem na dole spódnicy wielkości mandarynki
I tak sobie idę do rodziców zapytać o coś, a tato wyskakuje z pytaniem czemu chodze w brudnej spódnicy. Już chciałam mu mówić, że przecież dopiero co prania wyciągnięta ale zerknęłam i zobaczyłam tę plamę spermy I jak to zmieszaniu nie wiedziałam co powiedzieć to palnęłam, ze jedliśmy ciastka i widocznie się pobrudziłam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 23:15   #366
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

to mzoe ja sie przylacze..

spotkalam sie kiedys z chlopakiem z neta..tylko dlatego ze miesiac dzien w dzien meczyl mnie ze mamy sie spotkac i mimo,ze podawalam mu argumenty czemu nie chce to nast dnia i tak pytal..wrecz blagal na nowo i zadał nowych arg.

No ok mysle spotkamy sie.. siedze czekam na niego ehh (juz na -) przyszedl okazalo sie ze zasnal sobie w poludnie i 3minuty temu sie zbudzil (!!!) a ze mial niedaleko wiec jak najszybciej przybyl..eh
dobra dalej.. mial ciemno zielona bluzke a ja pomaranczowa.. wylozyl mi wyklad ze myslał ze naloze cos bardziej stonowanego a nie pomaranczowa bluzke.. :|:|:|..
eh dalej koles okazal sie bardzo gestykulującym mezczyzna..co by nie powiedzial pomagał sobie rekami a ja siedzialam z mina ( :| ) udajac ze slucham go a tak naprawde myslac co by tu wymyslec zeby wrocic do domu.
Pare razy probowal mnie pocalowac, przytulic..ale chwała Bogu udalo mi sie jakos uciec od tego:P potem wymyslilam cos (niepamietam co) odprowadzil mnie na przystanek.. czekal ze mna wiernie.. gdy przyjechal autobus poczulam sie uwolniona rzucilam krotkie "czesc" i ucieklam do autobanu. Na dodatek smierdzialo mu z buzi ;/
Najgorsze w tym wszystkim bylo to ze podczas naszego godzinnego spotkania czesto mi docinal;/;/;/ na gg odezwał sie z txtami "chcialem Cie pocalowac ale ucieklas do autobusu" "docinalem CI?przepraszam moze dlatego ze neiwiedzialem jak sie zachowac ale nast razem bedzie inaczej" "bardzo mi sie podobasz..bedziesz moja dziewczyna???" w momencie gdy odrzucilam jego zaloty(:P) ustawial sobie opisy z txtu piosenki Dody..:|.. ze teskni.. ze kocha itp itd;/;/;/;/
a ja przez pare dni musialam siedziec na niewidocznym .. wchodzilam tylko jak go nie bylo;].. ale okazywalo sie ze gdy ja weszlam po calym dniu urkywania sie on nagle z niedostepnego wszedl i pisal "czekalem na Ciebie"..

Inna randke mialam na cmentarzu bo autobus nas zle wywiozl ale to inna sprawa;p

Wiem ze nie takie straszne jak wasze ale wspominam to koszmarnie !:[
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 07:52   #367
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Lynn nie jestem do końca pewna czy Polacy pomagają innym z myślą o późniejszych korzyściach Nie lubie generalizować, wrzucać do jednego wora- każdy jest inny, i w każdym kraju występuje skąpy bogacz i dobroduszny biedak

A ja mam wpadkę sprzed jakiejś godziny.
Tż zadowoleni z siebie ubieramy się- ja w swoją czarną spódniczke jednak z małym dodatkiem na dole spódnicy wielkości mandarynki
I tak sobie idę do rodziców zapytać o coś, a tato wyskakuje z pytaniem czemu chodze w brudnej spódnicy. Już chciałam mu mówić, że przecież dopiero co prania wyciągnięta ale zerknęłam i zobaczyłam tę plamę spermy I jak to zmieszaniu nie wiedziałam co powiedzieć to palnęłam, ze jedliśmy ciastka i widocznie się pobrudziłam
Masz racje, generalizuje w tym momencie...Nie miałam zamiaru obrazac nikogo

A poza tym...fajna historia
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 10:44   #368
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Nati02, historia aż mi krw w żyłach zmroziło. Chociaż bardziej pewnie nadawałaby się na wątek o łóżkowych wpadkach
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 11:28   #369
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Lynn nie jestem do końca pewna czy Polacy pomagają innym z myślą o późniejszych korzyściach Nie lubie generalizować, wrzucać do jednego wora- każdy jest inny, i w każdym kraju występuje skąpy bogacz i dobroduszny biedak

A ja mam wpadkę sprzed jakiejś godziny.
Tż zadowoleni z siebie ubieramy się- ja w swoją czarną spódniczke jednak z małym dodatkiem na dole spódnicy wielkości mandarynki
I tak sobie idę do rodziców zapytać o coś, a tato wyskakuje z pytaniem czemu chodze w brudnej spódnicy. Już chciałam mu mówić, że przecież dopiero co prania wyciągnięta ale zerknęłam i zobaczyłam tę plamę spermy I jak to zmieszaniu nie wiedziałam co powiedzieć to palnęłam, ze jedliśmy ciastka i widocznie się pobrudziłam


ahahaha, miałam identyczną sytuację, tyle, że na t-shircie. I na dodatek nie skończyło się na uwadze, że mam plamę. Tata zaczął mi ją zeskrobywać paznokciem O rany, gdyby wiedział
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 12:02   #370
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
ahahaha, miałam identyczną sytuację, tyle, że na t-shircie. I na dodatek nie skończyło się na uwadze, że mam plamę. Tata zaczął mi ją zeskrobywać paznokciem O rany, gdyby wiedział
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 12:11   #371
ola_mała
Raczkowanie
 
Avatar ola_mała
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 191
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Hahah dziewczyny właśnie umówilam się na randkę z chłopakiem z netu hihi powinno być smiesznie :P:P
__________________

ola_mała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 12:22   #372
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez ola_mała Pokaż wiadomość
Hahah dziewczyny właśnie umówilam się na randkę z chłopakiem z netu hihi powinno być smiesznie :P:P
Oczywiście pochwalisz sie nam z przebiegu randki.

Zycze Ci żebys nie musiała wpisywać tutaj jaka to była tragiczna randka. Samych pozytywnych wrażen
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 13:52   #373
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

ja umowilam sie keidys ze znajomym moich znajomych ktory chcial koniecznie sie ze mna spotkac, ze widzial mnie pare razy na dzielnicy i on MUSI sie ze mna spotkac dzwonil 8razy dziennie;/ jak sie wkoncu spotkalismy to zaczal mi opowiadac ze ma 5komputerow w domu i "zeby zrobic nastroj" puscil mi z telefonu jakas muzyke <plask w czoło>;/ a i jeszcze opowiadal ze on swoj pierwszy raz przezyl bardzo dawno ze kazda z nim chciala w akademiku to robic "a coz ja biedny moglem zrobic skoro im sie tak podobalem"...

Poprostu eh..wszystkim sie chwalil jaki to on cudowny i wspanialy ile on ma $$$

Nie musze dodawac ze wiecej sie nei spotkalismy
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 14:56   #374
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

A ja pozwole sobie wkleic fragment mojego bloga [zawsze-nastukana.blog.pl] z opisem romantycznej randki

Spotykamy się w piątek. Kamila miała rację –ziom. Na szczęście był wygadany, bo ja się przeziębiłam i stopniowo traciłam głos. Obgadał pół osiedla, jak to go starsi sąsiedzi prześladują „mój plan lekcji to chyba na pamięć znali i wiedzą, kiedy zwykle wychodzę”.
Ja: To pewnie jeszcze ci w kaloryfer uderzają?
Marcin na to, że to on uderza w kaloryfer „żeby im kolorowo zrobić” i „ciężkie jest życie osiedlowego chłopca”.
Wszystko, co się tam dzieje, zaraz jest na niego. Kiedyś z klatki spirytusem musiał zmywać podpisy kolegów.
Ja: A sam też się tam podpisałeś?
Oczywiście, że tak i to jeszcze ksywą pochodzącą od nazwiska.
Usłyszałam, jak to ich policja spisuje za picie browarów, zamiast łapać tych, co sklepy okradają.
W klubie na ścianie wisiały odlewy kobiecych klatek piersiowych, co skomentował „jakoś mnie nie podnieciły”.
Zeszło na temat napojów. Wypił kiedyś piwo z plastikowej butelki z Leader Price [boshe...mój bóg, guru - mi się ten wyczyn nie udał], ale woli z butelki, a w ogóle najbardziej to wódkę. I jeszcze soki marchewkowe „Kubuś”…ja: „Chcesz o tym porozmawiać?”.
Poopowiadał o kumplach, jak to jeden sterydy bierze, a on się z niego śmieje, że w wieku 30 lat do przychodni będzie przybywał jeszcze przed dziadkami.
Wspomniał o ratlerku swojej mamy, że nienawidzi tego psa, co ciągle szczeka i obciach z nim na spacer wychodzić i robi to tylko w nocy albo jak wszyscy są w pracy. A mama chciała jeszcze psa w sweterek ubierać, to on już na pewno z nim by się nie pokazał.
Pozbijał się z kolesi, co na solarium chodzą. Sam raz z nudów był z kumplem, ale było gorąco i tylko cały czerwony z tego wyszedł.
Pogadaliśmy o studniówce, jak to on nie lubi tych eleganckich kwadratowych butów i ciągle się o nie potykał. Ja dwa razy byłam na studniówce i już do końca życia obie będą mi się źle kojarzyć.
Zwierzył się, jaką dziarę chciałby sobie zrobić i kolczyka w brwi, ale nie tak, żeby na kryminał wyglądało.

Ale romansu z tego nie bylo.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:16   #375
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Dziewczyny macie rację Ta wpadka miała być na łóżkowych ale widocznie mi się pokręciło i napisałam ją tutaj

Spray a tato dowiedział się co chciał zeskrobać?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 17:28   #376
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Pół - wnuka chciał zeskrobac
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 22:47   #377
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Pół - wnuka chciał zeskrobac
biedne dziecko
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 23:13   #378
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
A ja pozwole sobie wkleic fragment mojego bloga [zawsze-nastukana.blog.pl] z opisem romantycznej randki


W klubie na ścianie wisiały odlewy kobiecych klatek piersiowych, co skomentował „jakoś mnie nie podnieciły”.
--->
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 09:04   #379
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Pół - wnuka chciał zeskrobac
Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
biedne dziecko
phahaha, fakt
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 19:42   #380
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

wasze historie mnie zabijaja!!
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 23:31   #381
Kfiatka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

No to ja się pochwalę.. choć wasze opisy to są lepsze. Jestem taka wkurzona, że szok. Właśnie wróciłam.. z takiej randki...
Facet latał za mną pół roku. spotkaliśmy się trzy razy (ten był trzeci)... To
w zasadzie była taka raczej podwójna randka, bo była kumpela z chłopakiem i ja z nim. W zasadzie to jest tak, że bardziej ja jemu się podobam niż on mi. Jest fajny owszem, ale mam małe 'ale' do niego. Wszystko w sumie było by fajnie... gdyby nie to, że w pubie włączyli telebim z meczem. Przez 20 minut gapił się na ten telebim (dodam, że był wyłączony głos) i ani słowem nie odezwał się do mnie.. po czym wyszedł bo jutro musi wcześnie wstać. Ja rozumiem, że musi jutro wcześnie wstać ok... ale wychodzi na to że mecz był ciekawszy ode mnie. W końcu przyszedł żeby zobaczyć mnie, czy jakiś STARY mecz, gdzie wynik jest już znany. Tak generalnie wyglądała cała randka. Większość czasu gdzieś się gapił, generalnie na telebim. Z tego wszystkiego to może tak maksymalnie to z 30 % czasu poświęcił mnie. Resztę czasu oglądał mecz lub odbierał smsy od szwagra. Tak po za tym,to po głębszym zastanowieniu się to wychodzi na to że te trzy 'randki' to generalnie ja organizowałam... Kolejnej szansy to on już nie dostanie...
I teraz się zastanawiam, czy to ze mną coś nie tak.. czy z nim. Mam nadzieje, że jasno opisałam sytuacje..
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:35   #382
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Kfiatka Pokaż wiadomość
I teraz się zastanawiam, czy to ze mną coś nie tak.. czy z nim. Mam nadzieje, że jasno opisałam sytuacje..
Współczucia...... może tylko ja jestem taka bezpośrednia ale ja bym mu odrazu powiedziała PRzyszłeś na mecz czy sie umówiłes ze mna?????


co do tych wszystkich randkek co by to było gdyby wszystkie takie idealne były jest przynajmniej sie potem z czego pośmiac
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 14:33   #383
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Pół - wnuka chciał zeskrobac
hehe
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 14:40   #384
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Przypomniała mi sie jescze nieudna randka A raczej wstęp do niej. Starzeje sie i wiele rzeczy ze łba mi wylatuje.
W liceum podobniez podobałam sie bratu koleżance, dała mu mój numer komórki abysmy sie umówili. Traf chciał, że bylismy umówieni na sobotę, a wpiatek umówiłam sie ze znajomymi. Siedze ze znajomymi a tu telefon dzowni, myslałam,ze ktoś z domu więc zrobiłam buraka i się oddaliła. a tu dzowni niedosżły luby z zapytaniem,co robie, bo on teskni i nie może się doczekac spotkania ze mna. Powiedziałam prawde, a ten puścił cała wiązanke, że mam nigdzie nie wychodzic jak z nim chce byc, ż eon chce dziewczyne z zasadami. Coż wyłaczyłam rozmowe i poszłam się dalej bawić. Już sie nie spotkalismy, bo jestem kobietą rozwiązła
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 15:47   #385
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

hmm moja najgorsza randka..To było rok temu-zima,ostry mróz,ciemny wieczór.Facet zaprosił mnie do jakiegos lokalu,więc włożyłam cienką bluzkę pod kurtkę bo stwierdziłam,że w swetrze będzie mi za gorąco Przyszedł po mnie, no i idziemy sobie na przystanek autobusowy ale gdy do niego doszliśmy on powiedział,że zmienił plany i pójdziemy na spacer...No to poszliśmy.Pamiętacie zeszłoroczną zimę?Temperaturą to nas nie rozpieszczała... Wiec siedziałam 3h na potwornym mrozie na ławce w parku,a gdy wspomniałam,że może poszlibyśmy na gorącą herbatę,stwierdził,że jemu jest dobrze i że lepiej posiedzieć..W końcu powiedziałam,że rozbolała mnie głowa i sobie poszłam.A on pózniej wysyłał esy czy mi sie podobało i czy bym nie poszła na kolejny spacerek....
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 16:16   #386
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
A ja mam wpadkę sprzed jakiejś godziny.
Tż zadowoleni z siebie ubieramy się- ja w swoją czarną spódniczke jednak z małym dodatkiem na dole spódnicy wielkości mandarynki
I tak sobie idę do rodziców zapytać o coś, a tato wyskakuje z pytaniem czemu chodze w brudnej spódnicy. Już chciałam mu mówić, że przecież dopiero co prania wyciągnięta ale zerknęłam i zobaczyłam tę plamę spermy I jak to zmieszaniu nie wiedziałam co powiedzieć to palnęłam, ze jedliśmy ciastka i widocznie się pobrudziłam
ja kiedyś miałam podobną sytuację z kocykiem
Pozostało nam małe co nieco po wybrykach na kocyku a ja tego nie zauważyłam. Schowałam więc koc do szafki i tyle. Wracam do domu a mama leży przykryta tym kocykiem a na nim niespodzianka i pyta się mnie "co to?" odpowiedziałam, że w szafce musiało coś leżeć i się pobrudził (ona już dobrze wiedziała CO to było ).

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Już sie nie spotkalismy, bo jestem kobietą rozwiązła
oj tak... i to nawet bardzo
Cudowna historia
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 16:19   #387
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez aga.vip022 Pokaż wiadomość
hmm moja najgorsza randka..To było rok temu-zima,ostry mróz,ciemny wieczór.Facet zaprosił mnie do jakiegos lokalu,więc włożyłam cienką bluzkę pod kurtkę bo stwierdziłam,że w swetrze będzie mi za gorąco Przyszedł po mnie, no i idziemy sobie na przystanek autobusowy ale gdy do niego doszliśmy on powiedział,że zmienił plany i pójdziemy na spacer...No to poszliśmy.Pamiętacie zeszłoroczną zimę?Temperaturą to nas nie rozpieszczała... Wiec siedziałam 3h na potwornym mrozie na ławce w parku,a gdy wspomniałam,że może poszlibyśmy na gorącą herbatę,stwierdził,że jemu jest dobrze i że lepiej posiedzieć..W końcu powiedziałam,że rozbolała mnie głowa i sobie poszłam.A on pózniej wysyłał esy czy mi sie podobało i czy bym nie poszła na kolejny spacerek....
Może po prostu nie miał wtedy pieniędzy i nie wiedział jak Ci to powiedzieć więc zabrał Cię na spacer
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:14   #388
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Może po prostu nie miał wtedy pieniędzy i nie wiedział jak Ci to powiedzieć więc zabrał Cię na spacer
O pieniądze to raczej nie chodziło..nawet jeśli by ich nie miał to po co rankiem mówiłby,że idziemy do pubu myslę,po prostu,że chciał żeby było romantycznie...tylko kurcze mógł uprzedzić że chce spaceru to bym się cieplej ubrała
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:39   #389
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Jasz, boski avatar Za koszulkę z takim napisem dałabym się pokroić.

Przypomniało mi się

Nie zaliczam tej randki do najgorszych, bo była całkiem udana. Był lekki mróz, chodziliśmy po mieście i trafiliśmy do parku. Po 10 minutach siedzenia na lodowatej ławce stwierdziliśmy żeby pójść gdzieś na pizzę. On wstał, a ja nie mogłam oderwać tyłka od ławki. Spodnie mi przymarzły Kolega zwijał się ze śmiechu, mi było głupio...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:46   #390
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wasza najgorsza randka ;)

Ines-ka to było dopiero przyciaganie szkoda, że do siebie nie przymarzliście
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-12 13:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.