Lutówki 2017 ❤ - część VII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-18, 20:38   #2971
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!


Wy też tak dużo wyrzucacie teraz ubranek? Wcześniej spokojnie pakowalam 80-90% w kartony, a teraz co chwilę coś brudnego totalnie, nie da się doprać i do wyrzucenia. Marysi zostało dosłownie kilka koszulek, teraz 2 pary legginsów ubrudzone. Z tego lata chyba nic mi nie zostanie na przyszły rok ani do spakowania.
A jeszcze kupiłam śliczną sukienkę w dinozaury i nie chce chodzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odplamiam najgorsze plamy płynem Sil z polecenia Zuzi taki w psikaczu jak do okien

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 06:45   #2972
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Dziekuje dziewczyny


Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Super. Gratulacje kiedy masz termin ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Termin mam na koniec marca


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:18   #2973
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja odplamiam najgorsze plamy płynem Sil z polecenia Zuzi taki w psikaczu jak do okien

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


A plamy po bankach mydlanych schodzą ? Bo to moja zmora. Koszulki do wywalenia. Całe w jakieś szare kropki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:55   #2974
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja dziś byłam w lidlu kupić Jaśkowi te spodnie dresowe po 10 zł. Wzięłam 5 par, może je niszczyć w żłobku ile chce

Dzis pierwszy dzień w zlobku po wakacyjnej labie. Byliśmy w tym zastępczym, na czas remontu naszego. Janek zadowolony, uśmiechnięty. Jak przyszłam po niego to przeżywał nowe zabawki .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:58   #2975
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
sQ i jak młoda? Diagnozowaliscie M?

U mnie remontowali balkony, ja nie mam, ale oba mieszkania po bokach mają. Jakiś czas temu jeden mówi, że okna mi pobrudzili jak chlapali z góry. Ja, że spoko, jak skończą to sobie umyje. Dziś widzę, że składają windy, jeden puka, czy posypać trutke na mrówki ja że nie, bo juz nie ma. To do widzenia, udanych wakacji i takie tam. Poszłam z dziećmi na plac zabaw. Po powrocie odkrylam umyte okna i czekoladki na parepecie z kartką: za uprzejmość i dobrą kawę.
Jaka miła niespodzianka

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
O nie, mam nadzieje, ze szybko dojdziecie do siebie, choc nie wiem, co to za chorobsko.Ale super. To takie miłe okazać innym uprzejmość i widać że dobro wraca.

U nas trochę trudności. Zmarł moj dziadek, miał 97 lat, ale mimo to przykro. Pogrzeb w poniedziałek, a Nina chora, katar, kaszel i temperatura Pewnie pojadę sama.
Przykro mi bardzo

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Dla mnie to ostatni weekend wakacji, od poniedziałku wracam do pracy, dzieci do żłobka i przedszkola. To był baaaardzo intensywny czas i trochę się cieszę na tę rutynę .

Ze żłobkiem mamy mały problem, bo dzwoniła dyrektorka, ze nie zdążyli skończyć remontu, który trwa od początku lipca i w sierpniu muszą chodzić do innego. Jego grupa będzie miała salę tylko dla siebie, panie te same, dzieci też, tylko budynek inny. Mam nadzieję, ze obędzie się bez płaczu .

Kolejne pytanie dyrektorki, czy chcę żeby poszedł do grupy starszej, czy chcę żeby został w grupie drugiej mieszanej. Tam są dzieci od 1,5 do 3,5. Podjęłam decyzję, żeby został w tej mieszanej, w swojej sali, ze swoimi paniami. Jestem zadowolona to nie będę zmieniała .

W tym tygodniu sprzątam intensywnie cały dom, wrzuciłam kilka worków niepotrzebnych rzeczy, przebralam ubrania, zabawki, dokumenty, od razu mi jakoś lżej .

Zrobiłam listę potrzebnych rzeczy do żłobka i przedszkola. Kapcie zamówione juz przyszły . Musiałam corci zamówić, bo stacjinarnie ciężko dostać rozmiar 30 z odkrytymi palcami, a na takich mi zależało.

No i tyle rzeczy chciałam napisać i nie pamiętam .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Bardzo mi przykro ️.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Jaka miła niespodzianka .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Ojej ️, doczytałam że juz w domu. Mam nadzieję, ze Helenka juz ma się dobrze. Straszne przeżycia z tym chrztem i szpitalem ️. Ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

I jak się sprawdziły lozka dla dziewczynek?

U nas Jasko nawija jak szalony. Teraz jest ten czas kiedy codziennie można zapisywać zeszyt z jego tekstami, posikac się można ze śmiechu .

Za to pieluchy masakra. Dalej nic się nie zmieniło. Od 2 dni zakładam mu znów pieluchy, bo wcześniej robił 10 razy siku w majtki. Nie zawołał nigdy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja oddałam dwoje ubrania. Też mi się od razu lżej zrobiło

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Hej mało się odzywam bo w końcu jesteśmy na wakacjach. Pogoda super, Kaja grzeczna. No żyć nie umierać

Aaaa jeszcze się tu nie chwaliłam.. Kaja będzie starszą siostrą!
Gratuluję jeszcze raz!!!

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Jasiek wstał dziś rano z katarem. Super, nie był chory przez jakieś pół roku, albo i dłużej i akurat jak jutro wracam do pracy to ma katar . Mam nadzieję, ze się nic nie rozwinie.

Dzieciaki spakowane. Ubranka na jutro naszykowane . Koniec laby .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i jak Jasio dzisiaj?

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!


Wy też tak dużo wyrzucacie teraz ubranek? Wcześniej spokojnie pakowalam 80-90% w kartony, a teraz co chwilę coś brudnego totalnie, nie da się doprać i do wyrzucenia. Marysi zostało dosłownie kilka koszulek, teraz 2 pary legginsów ubrudzone. Z tego lata chyba nic mi nie zostanie na przyszły rok ani do spakowania.
A jeszcze kupiłam śliczną sukienkę w dinozaury i nie chce chodzić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wyrzucam w sumie nic Może z 5 szt ma takie cienie plamek, których już niczym nie udało mi się sprać, ale na plac zabaw spokojnie zakładam, bo nie rzuca się to bardzo w oczy

Jak tam po dlugim weekendzie? My byliśmy w czwartek na wyjazdowym weselu w Szczebrzeszynie Zwiedziliśmy okolice, Zamość, a wróciliśmy przez Lublin
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:20   #2976
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
A plamy po bankach mydlanych schodzą ? Bo to moja zmora. Koszulki do wywalenia. Całe w jakieś szare kropki.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie wiem. Daje rade z kupa (bez namaczania nawet wcześniej), bananem, kawa, 10x prana herbata

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Magda bardzo mi. Przykro

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

My prywatnie w tym tygodniu idziemy na badania. Na nfz w 2thg się nie da tego załatwić... Na szczęście mąż i Maciek sa w pakiecie męża za darmo. Ja za siebie muszę zapłacić


Długi weekend u teściów. Niby odpoczelam ale oni nie dają rady z Maćkiem który jest wszędzie i np w 4 minuty 11x w 3 dorosłych zwrócili mu przy stole uwagę. Miałam liczyć 5 minut ale mi go. Szkoda było więc go zabrałam a on się rozplakal mówiąc że jest mu. Przykro... Więc niby odpoczelam ale zamiast pilnować macka to pilnowalam innych jak się nim opiekują... Dramat jakiś. Nie wiem o co im chodzi. U mnie w domu sobie tak nie pozwalają a tam dali czadu...
W dodatku poklocilam się z mężem fest
Więc dziś żeby odreagować szpital i ten wyjazd i kłótnie to nie. Robiłam nic. Dosłownie wstałam po 7 usiadłam na kanapie i wstawalam po jedzenie i zamotac hele w chuste... Obejrzałam film i 7 odcinków serialu (chyba po. 24minhty)..od rana do. 15

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Chętnie zobaczę ten serial. Ja dziś zaczęłam working moms czy coś takiego też spoko po 24minuyy takie odmozdzajace

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 07:56   #2977
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A nie wiem. Daje rade z kupa (bez namaczania nawet wcześniej), bananem, kawa, 10x prana herbata

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Magda bardzo mi. Przykro

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

My prywatnie w tym tygodniu idziemy na badania. Na nfz w 2thg się nie da tego załatwić... Na szczęście mąż i Maciek sa w pakiecie męża za darmo. Ja za siebie muszę zapłacić


Długi weekend u teściów. Niby odpoczelam ale oni nie dają rady z Maćkiem który jest wszędzie i np w 4 minuty 11x w 3 dorosłych zwrócili mu przy stole uwagę. Miałam liczyć 5 minut ale mi go. Szkoda było więc go zabrałam a on się rozplakal mówiąc że jest mu. Przykro... Więc niby odpoczelam ale zamiast pilnować macka to pilnowalam innych jak się nim opiekują... Dramat jakiś. Nie wiem o co im chodzi. U mnie w domu sobie tak nie pozwalają a tam dali czadu...
W dodatku poklocilam się z mężem fest
Więc dziś żeby odreagować szpital i ten wyjazd i kłótnie to nie. Robiłam nic. Dosłownie wstałam po 7 usiadłam na kanapie i wstawalam po jedzenie i zamotac hele w chuste... Obejrzałam film i 7 odcinków serialu (chyba po. 24minhty)..od rana do. 15

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Chętnie zobaczę ten serial. Ja dziś zaczęłam working moms czy coś takiego też spoko po 24minuyy takie odmozdzajace

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
I bardzo dobrze! Czasem trzeba odreagować
A teściowie przesadzili
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 18:14   #2978
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Sq, współczuję . Teściowie... temat rzeka.

Seriale, to ja się w ogóle nie orientuję 🤣. Mąż ostatnio przyszedł z Czarnobylem to oglądaliśmy, a wcześniej to chyba Belfer . Aaaa nie, jeszcze Spowiedź Podręcznej.

Netflix, kiedyś oplacilam, bo wszyscy mieli, to zaczęłam ten "Orange is a new black" i po kilku odcinkach skończyłam, bo nie miałam czasu . Potem mi polecili Dom z papieru, 3 odcinki i nudzilam się. Nie wiem, ja nie potrafię się wkręcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jaka miła niespodzianka


Przykro mi bardzo


Ja oddałam dwoje ubrania. Też mi się od razu lżej zrobiło


Gratuluję jeszcze raz!!!


No i jak Jasio dzisiaj?


Nie wyrzucam w sumie nic Może z 5 szt ma takie cienie plamek, których już niczym nie udało mi się sprać, ale na plac zabaw spokojnie zakładam, bo nie rzuca się to bardzo w oczy

Jak tam po dlugim weekendzie? My byliśmy w czwartek na wyjazdowym weselu w Szczebrzeszynie Zwiedziliśmy okolice, Zamość, a wróciliśmy przez Lublin
W Szczebrzeszynie?

Ja w tamtych stronach jeszcze nie byłam, a Zamość chciałabym bardzo zobaczyć.

My w długi weekend grillowanie i wycieczki rowerowe. Chcieliśmy znów pod namiot, ale pogoda niepewna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 19:21   #2979
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Escorpio Zamość jest piękny!

sQ czasami się należy chwila relaksu

Anolta, dom z papieru też porzuciłam po kilku odcinkach, jakoś mi nie podszedł. Opowieści podręcznej jestem w polowie 3 sezonu i trochę męczę, ale podobno finał jest mega.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 20:32   #2980
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Kurcze opowieści skończyłam na 2gim...
Orange... Całe widziałam
Tak samo sposób na morderstwo. Teraz oglądam jakieś 2 o macierzyństwie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:54   #2981
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kurcze opowieści skończyłam na 2gim...
Orange... Całe widziałam
Tak samo sposób na morderstwo. Teraz oglądam jakieś 2 o macierzyństwie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


The letdown jest spoko. I the sinner (mega). Oba na netflixie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 23:44   #2982
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Kurcze opowieści skończyłam na 2gim...
Orange... Całe widziałam
Tak samo sposób na morderstwo. Teraz oglądam jakieś 2 o macierzyństwie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Trzeci w czerwcu się zaczął


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 07:54   #2983
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Czy tylko ja nie posiadam Netflixa? Nie mam kiedy oglądać, więc nie wykupuję.

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Sq, współczuję . Teściowie... temat rzeka.

Seriale, to ja się w ogóle nie orientuję 🤣. Mąż ostatnio przyszedł z Czarnobylem to oglądaliśmy, a wcześniej to chyba Belfer . Aaaa nie, jeszcze Spowiedź Podręcznej.

Netflix, kiedyś oplacilam, bo wszyscy mieli, to zaczęłam ten "Orange is a new black" i po kilku odcinkach skończyłam, bo nie miałam czasu . Potem mi polecili Dom z papieru, 3 odcinki i nudzilam się. Nie wiem, ja nie potrafię się wkręcić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

W Szczebrzeszynie?

Ja w tamtych stronach jeszcze nie byłam, a Zamość chciałabym bardzo zobaczyć.

My w długi weekend grillowanie i wycieczki rowerowe. Chcieliśmy znów pod namiot, ale pogoda niepewna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pocieszę Cię, że też tam byłam pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Escorpio Zamość jest piękny!

sQ czasami się należy chwila relaksu

Anolta, dom z papieru też porzuciłam po kilku odcinkach, jakoś mi nie podszedł. Opowieści podręcznej jestem w polowie 3 sezonu i trochę męczę, ale podobno finał jest mega.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piekny, ale niestety wszystko na szybko zwiedzaliśmy, bo nie było czasu. No i z wózkiem, też nie wszędzie się dało wejść.

Zamówiliśmy Ali meble do pokoju, tak więc za kilka tygodni przenosimy się do "salonu" Nie wiem tylko jak będzie z usypianiem, bo nadal na leżąco przy piersi
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 09:43   #2984
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja mam od jakiegoś czasu... No ale cóż ja mam całe dnie robić... Póki Helka nie zezuje na tv to korzystam... Zaraz się skończą te piękne czasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 11:18   #2985
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja mam od jakiegoś czasu... No ale cóż ja mam całe dnie robić... Póki Helka nie zezuje na tv to korzystam... Zaraz się skończą te piękne czasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Korzystaj Ja to nawet jak sama w domu siedzę, to wolę w ciszy posiedzieć, niż tv włączać. W ogóle jak wczoraj włączyłam tv, żeby coś grało, to po pół godz. zorientowałam się, że leci tvp abc
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 11:50   #2986
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie posiadam Netflixa? Nie mam kiedy oglądać, więc nie wykupuję.


Pocieszę Cię, że też tam byłam pierwszy raz



Piekny, ale niestety wszystko na szybko zwiedzaliśmy, bo nie było czasu. No i z wózkiem, też nie wszędzie się dało wejść.

Zamówiliśmy Ali meble do pokoju, tak więc za kilka tygodni przenosimy się do "salonu" Nie wiem tylko jak będzie z usypianiem, bo nadal na leżąco przy piersi
Ja też nie mam Netflixa.

Co do zasypiania - Marysia też zasypiała przy kp. Odkąd ma swoje łóżeczko to kp u mnie na łóżku, a potem idzie do swojego i tam zasypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 12:00   #2987
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Korzystaj Ja to nawet jak sama w domu siedzę, to wolę w ciszy posiedzieć, niż tv włączać. W ogóle jak wczoraj włączyłam tv, żeby coś grało, to po pół godz. zorientowałam się, że leci tvp abc
Ahahaha
A to ja tv też nie oglądam, poza netflixwm i hbogo z nudów... Siedzę w domu już 9 miesięcy :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 12:30   #2988
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość

U nas trochę trudności. Zmarł moj dziadek, miał 97 lat, ale mimo to przykro. Pogrzeb w poniedziałek, a Nina chora, katar, kaszel i temperatura Pewnie pojadę sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wyrazy współczucia
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
I jak się sprawdziły lozka dla dziewczynek?
Dziś dopiero kurier je przywozi
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Jasiek wstał dziś rano z katarem. Super, nie był chory przez jakieś pół roku, albo i dłużej i akurat jak jutro wracam do pracy to ma katar . Mam nadzieję, ze się nic nie rozwinie.
o kurcze jak Jasio?
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ahahaha
A to ja tv też nie oglądam, poza netflixwm i hbogo z nudów... Siedzę w domu już 9 miesięcy :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
haha ja siedzę w domu ponad 2 lata ale za niedługo wracam do pracy.

Piszecie o serialach. Uwielbiam Netflixa
obejrzałam całe "Orange is the new black", "Dom z papieru" (UWIELBIAM!!!) , "Opowieść podręcznej" , polecam też serial "you me her"
A seriale oglądam wieczorem jak dzieci śpią tylko wtedy mam czas
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 20:38   #2989
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja seriale oglądam na siłce, kręcę kilometry na rowerze a na telefonie odpalony Netflix

Nina byla chora 2 dni i szybko doszła do siebie, ale zaraziła mnie i ledwo żyję. Dlaczego ja się tak szybko nie regeneruję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 20:45   #2990
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Kurcze u nas Netflix leci co wieczór ale w nic nie potrafię się wkręcić. Tak leci bo leci a ja robię milion innych rzeczy wtedy mając tą całą "wolną" godzinę wieczorem....

My na długi weekend byliśmy w górach Chyba ostatnie góry w tym roku
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 20:59   #2991
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

A Zniewolona? . Moja teściowa jest w senatorium i mają wspólną łazienkę na korytarzu wiecznie zajętą. Teściowa mówi, ze jak leci Zniewolona to zapada cisza, a ona wtedy do łazienki i cała godzina dla niej .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 22:03   #2992
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja seriale oglądam na siłce, kręcę kilometry na rowerze a na telefonie odpalony Netflix

Nina byla chora 2 dni i szybko doszła do siebie, ale zaraziła mnie i ledwo żyję. Dlaczego ja się tak szybko nie regeneruję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mega ocpja z tą silka

Współczuję chorób!
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Kurcze u nas Netflix leci co wieczór ale w nic nie potrafię się wkręcić. Tak leci bo leci a ja robię milion innych rzeczy wtedy mając tą całą "wolną" godzinę wieczorem....

My na długi weekend byliśmy w górach Chyba ostatnie góry w tym roku
Godzina!! Ja dziś całe 15 min... Kładę hele koło 18.30-19.30.. Maciek zabawa, mycie, costam, kładę macka 22. Schodząc na dol obudziła się helka.. Jasla 30min...
15mkn kolacja i netflix kąpiel i 23 jestem w łóżku. Fajnie. I tak dzień za dniem...
Póki Helenita nie je to jestem na cateringu pudelkowym to chociaż jem jak czlowiek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 06:25   #2993
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mega ocpja z tą silka

Współczuję chorób! Godzina!! Ja dziś całe 15 min... Kładę hele koło 18.30-19.30.. Maciek zabawa, mycie, costam, kładę macka 22. Schodząc na dol obudziła się helka.. Jasla 30min...
15mkn kolacja i netflix kąpiel i 23 jestem w łóżku. Fajnie. I tak dzień za dniem...
Póki Helenita nie je to jestem na cateringu pudelkowym to chociaż jem jak czlowiek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A chociaż Hela śpi jak Maćko rano?
Ja mam więcej czasu wieczorem odkąd Marysia śpi w swoim łóżku. Nie budzi się tak często z tej pierwszej fazy, więc zazwyczaj 20:30-22 odpoczywam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 07:18   #2994
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
A chociaż Hela śpi jak Maćko rano?
Ja mam więcej czasu wieczorem odkąd Marysia śpi w swoim łóżku. Nie budzi się tak często z tej pierwszej fazy, więc zazwyczaj 20:30-22 odpoczywam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie.... Maciuś nas budzi jak idzie do żłobka przed 8 więc kiepsciutko nie ejst to 10 jak z Nim
U nas na szczęście macislaw śpi cała noc. Czasem z przerwą jak chce pić lub idzie do nas ale zasypia w 2s.



Czy któraś z Was wysadza w nocy? Czy czekacie na sucha pieluche?
Rozważam.. Skoro j tak wstaje do karmienia to co mi szkodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 09:03   #2995
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie.... Maciuś nas budzi jak idzie do żłobka przed 8 więc kiepsciutko nie ejst to 10 jak z Nim
U nas na szczęście macislaw śpi cała noc. Czasem z przerwą jak chce pić lub idzie do nas ale zasypia w 2s.



Czy któraś z Was wysadza w nocy? Czy czekacie na sucha pieluche?
Rozważam.. Skoro j tak wstaje do karmienia to co mi szkodzi...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
U nas z pieluchą zero progresu. Katastrofa.

8 to i tak super. A nie boisz się, że przy wysadzaniu zacznie się wybudzać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 09:31   #2996
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Ja o 21 kładę się z dziećmi do łóżka, wcześniej nie daję rady, za krótki dzień . Potem 20-30 min. czytania, gaszę światło i zasypiamy. Trwa to zazwyczaj z pół godzinki i o 22 śpią. Wtedy mam czas wolny dla siebie, czyli najczęściej przygotowuję się do pracy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:04   #2997
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

U nas wieczór wyglada tak, ze koło 19:30 kąpiel (ja tez zazwyczaj wtedy biorę prysznic), potem ubieranie, mleko, mycie zębów i koło 20:40 idziemy czytać książki. I tak czytamy i czytamy. Pada koło 22. Lepiej jest jak nie ma drzemki w dzień - wtedy śpi koło 21 ( tyle wygrać!) budzi się w nocy raz czasem dwa. Nad ranem czyli koło 4-5 biorę go do siebie. O 6 mleko i potem śpi do 8

Ja w nocy nie wysadzam. Czasami ma sucha pieluchę a czasami taka ciężka ze zabić można on na noc niestety dużo pije . I nie ma ze nie dam pic .. wtedy taka awantura.... czasami jeszcze zrobi siku przed zaśnięciem.

U nas już odpieluchowany w dzień całkowicie. W ten długi weekend stwierdziłam ze dość tego. Nałożyłam majtki i już. Kilka wpadek a teraz już ok.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:14   #2998
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
U nas z pieluchą zero progresu. Katastrofa.

8 to i tak super. A nie boisz się, że przy wysadzaniu zacznie się wybudzać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na picie wstaje to na polswiadomu
Z Maćkiem mam tyle dobrze ze mówię że idziemy spać a on zamyka oczy i próbuje zasnąć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 14:59   #2999
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

A u nas są różne wieczory. Jak nie ma drzemki w ciągu dnia, to pada o 19:00 i śpi do 7:00. Oczywiście z przerwami na jedzenie. Jak ma drzemkę, która przeważnie trwa 3h, to przed 23 nie zaśnie... Także raz ten wieczór mam, a raz zasypiam razem z Alą...
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 15:50   #3000
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Robię dziś obiad w kuchni, Janek bawi się lego i mówi: dawno, dawno temu, za lasami i górami żyły sobie klocki lego 🤣aż się na głos zaśmiałam .

A potem jak mu się rozleciala jakas budowla to ze smutkiem w głosie: oooo, rozwaliło się i co my teraz zrobimy? 🤣. Pomocy, ratunku, niech mi ktoś pomoże .

Skąd on te teksty bierze? Ubaw z nim tetaz jest niesamowity .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jak na picie wstaje to na polswiadomu
Z Maćkiem mam tyle dobrze ze mówię że idziemy spać a on zamyka oczy i próbuje zasnąć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Złote dziecko! .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A u nas są różne wieczory. Jak nie ma drzemki w ciągu dnia, to pada o 19:00 i śpi do 7:00. Oczywiście z przerwami na jedzenie. Jak ma drzemkę, która przeważnie trwa 3h, to przed 23 nie zaśnie... Także raz ten wieczór mam, a raz zasypiam razem z Alą...
I człowiek się zastanawia każdego dnia, co lepsze 3 h dla siebie w dzień, czy wieczorem? trudny wybór .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 22:26:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.