Problemy pierwszego świata + ot, część 4. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-27, 09:18   #2851
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

PPŚ: Od dawna zastanawiam się nad kupnem czegoś. I tak: z jednej strony mi się podoba, z drugiej tego w ogóle nie potrzebuję, ale mi się podoba, ale trochę drogo. I tak sobie na to co jakiś czas patrzyłam i tak z tym nic nie robiłam. Teraz się skapnęłam, że kończą produkcję i dalej mi się bardzo podoba, ale dalej nie potrzebuję i mi trochę za drogo

I uj, nie wiem, czy kupić, czy nie.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:39   #2852
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88542401]PPŚ: Od dawna zastanawiam się nad kupnem czegoś. I tak: z jednej strony mi się podoba, z drugiej tego w ogóle nie potrzebuję, ale mi się podoba, ale trochę drogo. I tak sobie na to co jakiś czas patrzyłam i tak z tym nic nie robiłam. Teraz się skapnęłam, że kończą produkcję i dalej mi się bardzo podoba, ale dalej nie potrzebuję i mi trochę za drogo

I uj, nie wiem, czy kupić, czy nie.[/QUOTE]


Kup.
Widzę, ze ta rzecz ma potencjał, żeby Cię nawiedzać po jakimś czasie i możesz żałować, ze nie kupiłaś. Jeśli ten zakup na dłuższa metę nie zachwieje Twojej sytuacji finansowej to tym bardziej.

Z ciekawości cóż to takiego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:40   #2853
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88542401]PPŚ: Od dawna zastanawiam się nad kupnem czegoś. I tak: z jednej strony mi się podoba, z drugiej tego w ogóle nie potrzebuję, ale mi się podoba, ale trochę drogo. I tak sobie na to co jakiś czas patrzyłam i tak z tym nic nie robiłam. Teraz się skapnęłam, że kończą produkcję i dalej mi się bardzo podoba, ale dalej nie potrzebuję i mi trochę za drogo

I uj, nie wiem, czy kupić, czy nie.[/QUOTE]Kupić, zdecydowanie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:49   #2854
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Kup.
Widzę, ze ta rzecz ma potencjał, żeby Cię nawiedzać po jakimś czasie i możesz żałować, ze nie kupiłaś. Jeśli ten zakup na dłuższa metę nie zachwieje Twojej sytuacji finansowej to tym bardziej.

Z ciekawości cóż to takiego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nie jest jedna rzecz, a raczej kilka. Dokładnie trochę porcelany - kilka filiżanek, imbryk, cukiernica, mlecznik, jakaś patera.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 10:06   #2855
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88542462]To nie jest jedna rzecz, a raczej kilka. Dokładnie trochę porcelany - kilka filiżanek, imbryk, cukiernica, mlecznik, jakaś patera.[/QUOTE]No to tym bardziej, przyjemność picia kawy z pięknej porcelany niezastąpiona

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 10:55   #2856
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Kupiłam perfumy w uszkodzonej butelce.
Paragon pewnie wyrzuciłam, majątku zresztą nie kosztowały, bo to firma Allvernum, jeszcze w promocji.
Ale wkurza mnie to, bo perfumy mają uszkodzoną podstawę i nie stoją.
Szlag.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 12:28   #2857
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;88542401]PPŚ: Od dawna zastanawiam się nad kupnem czegoś. I tak: z jednej strony mi się podoba, z drugiej tego w ogóle nie potrzebuję, ale mi się podoba, ale trochę drogo. I tak sobie na to co jakiś czas patrzyłam i tak z tym nic nie robiłam. Teraz się skapnęłam, że kończą produkcję i dalej mi się bardzo podoba, ale dalej nie potrzebuję i mi trochę za drogo

I uj, nie wiem, czy kupić, czy nie.[/QUOTE]

Kupic!
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 16:35   #2858
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

PPŚ nie mam gdzie trzymać ubrań. Szafa pęka w szwach. Nie mam czego wyrzucić, we wszystkim chodzę. Mam jeszcze mniejszą, gdzie wiszą sukienki i tam też już nie ma miejsca.

Nie mam już miejsca na biżuterię. Noszę głównie kostiumowe kolczyki i naszyjniki. Mam tylko kilka par ze srebra, reszta jest kostiumowa. I one trochę miejsca zajmują. Myślę o zakupie jakiegoś ładnego pudełka na biżuterię, ale musi być duże. Aktualnie mam dużo takich małych pudełek, które dostaje się przy zakupie biżuterii i w nich upycham wszystkie kolczyki.

I kurde, ile ja mam piżam! Dwie szuflady piżam. Masakra

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Niestety lekarz nie mial dla mnie dobrych wiesci, planuje zasiegnac drugiej opinii w innej klinice.
Daj znać jak poszła druga konsultacja. Trzymamy kciuki!

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Ikea nie ma ładnych pudełek na biżuterię. Tylko takie https://www.ikea.com/ie/en/p/dragan-...lass-70458458/
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 16:56   #2859
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Za szybko mi rosną paznokcie 2 tygodnie temu robiłam sobie hybrydy i pierwszy raz byłam zadowolona, bo ładnie zrobiłam do skórek itd, tak strasznie mi sie podobały i stwierdziłam, że może zrobię kolejne tym razem za 3 tygodnie, a nie za 2. Ale jak dzisiaj na nie spojrzałam, to stwierdziłam, że za bardzo irytuje mnie ten odrost i będę robiła jutro
Kiedyś chodziłam do kosmetyczki co 3 tygodnie trochę z musu, bo co 2 byłoby za drogo. A odkąd robię sama, to robię co 2 i tak jest idealnie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 18:03   #2860
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
PPŚ nie mam gdzie trzymać ubrań. Szafa pęka w szwach. Nie mam czego wyrzucić, we wszystkim chodzę. Mam jeszcze mniejszą, gdzie wiszą sukienki i tam też już nie ma miejsca.

Nie mam już miejsca na biżuterię. Noszę głównie kostiumowe kolczyki i naszyjniki. Mam tylko kilka par ze srebra, reszta jest kostiumowa. I one trochę miejsca zajmują. Myślę o zakupie jakiegoś ładnego pudełka na biżuterię, ale musi być duże. Aktualnie mam dużo takich małych pudełek, które dostaje się przy zakupie biżuterii i w nich upycham wszystkie kolczyki.

I kurde, ile ja mam piżam! Dwie szuflady piżam. Masakra
Właśnie od wczoraj robię remanent w ciuchach. Mam ponad 40 płaszczy i kurtek (i to już po selekcji, kilka wywaliłam) i dokładnie 41 par butów. Butów wyrzucilam tylko dwie pary, bo też we wszystkich chodzę (tzn teraz nie, bo wiadomo). Co prawda mam osobną garderobę i jeszcze drugie osobne pomieszczenie z regałem na buty, ale i tak był niezły tetris.

Co to są kostiumowe kolczyki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 20:09   #2861
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Właśnie od wczoraj robię remanent w ciuchach. Mam ponad 40 płaszczy i kurtek (i to już po selekcji, kilka wywaliłam) i dokładnie 41 par butów. Butów wyrzucilam tylko dwie pary, bo też we wszystkich chodzę (tzn teraz nie, bo wiadomo). Co prawda mam osobną garderobę i jeszcze drugie osobne pomieszczenie z regałem na buty, ale i tak był niezły tetris.

Co to są kostiumowe kolczyki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
40 płaszczy i kurtek Ja mam dwa płaszcze (zimowy i jesienny) i dwie kurtki (na mrozy i na wiosnę). Nigdy nie mogę znaleźć fajnych płaszczy. Chciałabym mieć dużo. Ale zapomnij, żebym znalazła w sklepach trench w biskupim kolorze. Wszystko jest beżowe i pastelowe.

Sama tego chciałaś


Jakbyś grała w teatrze królową to jaką biżuterię byś założyła? Biżuteria z kategorii "przebieranki na królową". To wszystko jest oczywiście sztuczne, zaprojektowane tak, żeby wyglądało na prawdziwe, drogie cacka. I wszelaka biżuteria z wybiegów mody. D&G na przykład, na pewno kojarzysz. Noszę biżuterię, która mówi "Jestem królową dzielnicy, ale nie stać mnie na zamek i diamenty".

Mam też "prawdziwą", srebrną biżuterię, ale wolę kostiumową. Uwielbiam takie cacka

Ale kostiumowa to ogólnie biżuteria sztuczna, z nieprawdziwych diamentów, srebra, złota. Udająca prawdziwą. Jakbyś miała naszyjnik z bursztynu to też byłby on kostiumową biżuterią. Tyle, że lubię udawać królową i taką biżuterię kupuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00-story-image-dg-beauty.jpg (125,9 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: png DG-Instagram.png (224,7 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2019-New-Arrival-Korean-Drama-Hotel-Del-luna-TV-Star-Long-Tassel-Crystal-Earrings-For-Women.jpg (137,2 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74c00fc8d877f0434a0eab72d2f30002.jpg (101,9 KB, 128 załadowań)

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-02-27 o 20:14
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 20:30   #2862
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

To się chyba po polsku nazywa sztuczna biżuteria po prostu

90% mojej garderoby jest z drugiej ręki, więc nie mam wyrzutów sumienia. A okrycia wierzchnie i botki to moja największa słabość, dlatego kocham jesien


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 21:00   #2863
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za szybko mi rosną paznokcie 2 tygodnie temu robiłam sobie hybrydy i pierwszy raz byłam zadowolona, bo ładnie zrobiłam do skórek itd, tak strasznie mi sie podobały i stwierdziłam, że może zrobię kolejne tym razem za 3 tygodnie, a nie za 2. Ale jak dzisiaj na nie spojrzałam, to stwierdziłam, że za bardzo irytuje mnie ten odrost i będę robiła jutro
Kiedyś chodziłam do kosmetyczki co 3 tygodnie trochę z musu, bo co 2 byłoby za drogo. A odkąd robię sama, to robię co 2 i tak jest idealnie
Twój ppś to moje marzenie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 21:53   #2864
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za szybko mi rosną paznokcie 2 tygodnie temu robiłam sobie hybrydy i pierwszy raz byłam zadowolona, bo ładnie zrobiłam do skórek itd, tak strasznie mi sie podobały i stwierdziłam, że może zrobię kolejne tym razem za 3 tygodnie, a nie za 2. Ale jak dzisiaj na nie spojrzałam, to stwierdziłam, że za bardzo irytuje mnie ten odrost i będę robiła jutro
Kiedyś chodziłam do kosmetyczki co 3 tygodnie trochę z musu, bo co 2 byłoby za drogo. A odkąd robię sama, to robię co 2 i tak jest idealnie
Jak to się dzieje? Toć to marzenie Chociaż jak robiłam paznokcie w salonie, to też mnie wkurzał ten odrost. (btw pamiętasz swój post o płukance, która nadała twoim włosom różowy odcień? zdradziłabyś przepis?)

Teraz mam odwrotny PPŚ - miałam przez x tygodni piękne, długie, własne paznokcie. No beton. Dosłownie raz koleżanka je pochwaliła i dwa dni później - jak masło, połamał się jeden i cała reszta musiała iść do obcięcia. I za nic w świecie nie mogę ich przywrócić do porządku, a nienawidzę mieć krótkich paznokci
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 22:29   #2865
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To się chyba po polsku nazywa sztuczna biżuteria po prostu

90% mojej garderoby jest z drugiej ręki, więc nie mam wyrzutów sumienia. A okrycia wierzchnie i botki to moja największa słabość, dlatego kocham jesien


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To ja kocham lato - mam sukienek na prawie każdy dzień

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 01:42   #2866
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
PPŚ nie mam gdzie trzymać ubrań. Szafa pęka w szwach. Nie mam czego wyrzucić, we wszystkim chodzę. Mam jeszcze mniejszą, gdzie wiszą sukienki i tam też już nie ma miejsca.

Nie mam już miejsca na biżuterię. Noszę głównie kostiumowe kolczyki i naszyjniki. Mam tylko kilka par ze srebra, reszta jest kostiumowa. I one trochę miejsca zajmują. Myślę o zakupie jakiegoś ładnego pudełka na biżuterię, ale musi być duże. Aktualnie mam dużo takich małych pudełek, które dostaje się przy zakupie biżuterii i w nich upycham wszystkie kolczyki.

I kurde, ile ja mam piżam! Dwie szuflady piżam. Masakra

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Daj znać jak poszła druga konsultacja. Trzymamy kciuki!

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Ikea nie ma ładnych pudełek na biżuterię. Tylko takie https://www.ikea.com/ie/en/p/dragan-...lass-70458458/
Ja planuje wyprzedaz ciuchow, bo naprawde juz nie mam w ogole miejsca na nowe. Podejrzewam, ze mam wystarczajaco duzo (pewnie nawet wiecej) sukienek, spodnic, bluzek i kardiganow, zeby codziennie przez rok nosic cos innego. I jak zrobilam przeglad, to maksymalnie z 5-6 sukienek bylabym w stanie sprzedac, przy sprzedazy innych bym zalowala, bo je uwielbiam i lubie je nosic. Po zrobieniu przegladu garderoby wiem, ze poza 5-6 sukienkami moglabym pozbyc sie tez kilku spodnic i co najmniej kilku bluzek.
Butow tez mam kilkadziesiat par, ale we wszystkich chodze no i tutaj nie mam problemow z brakiem miejsca.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 06:04   #2867
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja planuje wyprzedaz ciuchow, bo naprawde juz nie mam w ogole miejsca na nowe. Podejrzewam, ze mam wystarczajaco duzo (pewnie nawet wiecej) sukienek, spodnic, bluzek i kardiganow, zeby codziennie przez rok nosic cos innego. I jak zrobilam przeglad, to maksymalnie z 5-6 sukienek bylabym w stanie sprzedac, przy sprzedazy innych bym zalowala, bo je uwielbiam i lubie je nosic. Po zrobieniu przegladu garderoby wiem, ze poza 5-6 sukienkami moglabym pozbyc sie tez kilku spodnic i co najmniej kilku bluzek.
Butow tez mam kilkadziesiat par, ale we wszystkich chodze no i tutaj nie mam problemow z brakiem miejsca.

A jak przechowujesz kilkadziesiat par butow ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 06:10   #2868
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jak przechowujesz kilkadziesiat par butow ?
W pudelkach na polce w garderobie powyzej czesci, w ktorej wiesza sie ubrania.
Spokojnie weszloby tam ponad 100 pudelek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 06:52   #2869
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W pudelkach na polce w garderobie powyzej czesci, w ktorej wiesza sie ubrania.
Spokojnie weszloby tam ponad 100 pudelek.

A te co nosisz na biezaco ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-28, 06:57   #2870
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za szybko mi rosną paznokcie 2 tygodnie temu robiłam sobie hybrydy i pierwszy raz byłam zadowolona, bo ładnie zrobiłam do skórek itd, tak strasznie mi sie podobały i stwierdziłam, że może zrobię kolejne tym razem za 3 tygodnie, a nie za 2. Ale jak dzisiaj na nie spojrzałam, to stwierdziłam, że za bardzo irytuje mnie ten odrost i będę robiła jutro
Kiedyś chodziłam do kosmetyczki co 3 tygodnie trochę z musu, bo co 2 byłoby za drogo. A odkąd robię sama, to robię co 2 i tak jest idealnie
Dlatego nie robię hybryd Moje paznokcie (i włosy) też bardzo szybko rosną, już po 1,5 tyg. mam mocno widoczny odrost, więc wystarczy mi pomalowanie ich raz w tygodniu lakierem żelowym i utwardzaczem. U mnie te wszystkie hybrydy w ogóle się nie sprawdzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 06:59   #2871
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A te co nosisz na biezaco ?
Mam podobny do tego wieszak na buty po wewnetrznej stronie drzwi do pralni, moj miesci 30 par.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 07:18   #2872
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam podobny do tego wieszak na buty po wewnetrznej stronie drzwi do pralni, moj miesci 30 par.

Musze sobie cos takiego kupic. Dzieki. Mam nadzieje, ze znajde w Castoramie lub w innym budowlanym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 07:35   #2873
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Musze sobie cos takiego kupic. Dzieki. Mam nadzieje, ze znajde w Castoramie lub w innym budowlanym.
Sprawdz Ebay, ja moj tam wlasnie kupilam. Amazon tez moze takie cos miec.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:14   #2874
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dlatego nie robię hybryd Moje paznokcie (i włosy) też bardzo szybko rosną, już po 1,5 tyg. mam mocno widoczny odrost, więc wystarczy mi pomalowanie ich raz w tygodniu lakierem żelowym i utwardzaczem. U mnie te wszystkie hybrydy w ogóle się nie sprawdzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zwykłe lakiery wytrzymywały max 3 dni bez odprysków, nawet z utwardzaczem. Miałam jeszcze spróbować Orly, tylko zanim się zebrałam, to stwierdziłam, że spróbuję sama z hybrydami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:25   #2875
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie zwykłe lakiery wytrzymywały max 3 dni bez odprysków, nawet z utwardzaczem. Miałam jeszcze spróbować Orly, tylko zanim się zebrałam, to stwierdziłam, że spróbuję sama z hybrydami
Dla mnie to jednak za dużo zabawy, a jeszcze nie upadłam na głowę, żeby średnio co 10 dni płacić kosmetyczce Mnie malowanie i wysychanie lakieru zajmuje tak do 20 min. Tutaj też chodzi o to, że szkoda mi paznokci na hybrydy. Miałam zrobione raz (całkowicie profesjonalnie), na własny ślub. Brałam go w lipcu, a dopiero w grudniu moje paznokcie wróciły do formy. No nie, za bardzo je lubię, żeby tak je katować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:38   #2876
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dla mnie to jednak za dużo zabawy, a jeszcze nie upadłam na głowę, żeby średnio co 10 dni płacić kosmetyczce Mnie malowanie i wysychanie lakieru zajmuje tak do 20 min. Tutaj też chodzi o to, że szkoda mi paznokci na hybrydy. Miałam zrobione raz (całkowicie profesjonalnie), na własny ślub. Brałam go w lipcu, a dopiero w grudniu moje paznokcie wróciły do formy. No nie, za bardzo je lubię, żeby tak je katować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie zdecydowanie dłużej niż 20 minut, a efekt beznadziejny. Zdecydowanie wolę hybrydy.
Paznokci nie uszkadzają hybrydy, tylko nieumiejętne zdejmowanie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:52   #2877
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie zdecydowanie dłużej niż 20 minut, a efekt beznadziejny. Zdecydowanie wolę hybrydy.
Paznokci nie uszkadzają hybrydy, tylko nieumiejętne zdejmowanie.
hybrydy robię od jakichś pięciu lat, czasami robię przerwy i moje paznokcie są w tych przerwach tak samo mocne i zdrowe, jak w czasach przedhybrydowych. prędzej złamię sobie rękę, niż paznokcia.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 09:56   #2878
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Moj PPS jest taki, ze zapomnialam kupic filtrow do kawy.
Kawa filtrowana to zycie.

Nie cierpie rozpuszczalnej, wiec wymyslilam, ze zaparze w kubku kawe tak normalnie, a potem przeleje przez sitko do drugiego kubka.

Troche przy tym bylo roboty i rozlewania.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:27   #2879
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Powodzenia.

Sama się muszę za to w końcu wziąć, choć moja wada to szalone -0.75. Ale też nie kwalifikuje się na laser i liczę na jakiś inny cud medycyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostaw, taki mały minusik opóźni ci okulary do bliży w przyszłości

Kasztanka - trzymam kciuki za to że implantacja sztucznej IOL przyniesie oczekiwany efekt. Tak sobie potem myślałam że na refrakcyjna wymiane twojej możesz być za młoda
Jestem bardzo ciekawa jaka masz długość gałki ocznej przy - 17 i jak wygląda twoja plamka w tak wysokiej krótkowzroczności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 10:33   #2880
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 4.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja planuje wyprzedaz ciuchow, bo naprawde juz nie mam w ogole miejsca na nowe. Podejrzewam, ze mam wystarczajaco duzo (pewnie nawet wiecej) sukienek, spodnic, bluzek i kardiganow, zeby codziennie przez rok nosic cos innego. I jak zrobilam przeglad, to maksymalnie z 5-6 sukienek bylabym w stanie sprzedac, przy sprzedazy innych bym zalowala, bo je uwielbiam i lubie je nosic. Po zrobieniu przegladu garderoby wiem, ze poza 5-6 sukienkami moglabym pozbyc sie tez kilku spodnic i co najmniej kilku bluzek.
Butow tez mam kilkadziesiat par, ale we wszystkich chodze no i tutaj nie mam problemow z brakiem miejsca.
Ile metrów kwadratowych zajmuje taka kolekcja?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 20:53:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.