Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 19:33   #151
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Przytulam psa, żeby na zawał nie zszedł. Zwłaszcza że pies nie mój, więc nie chciałabym rano się tłumaczyć że "był wypadek"

Nie wiem po co komu te radosne wystrzały pośrodku dzikiej wsi, ale widocznie MUSZĄ se puszczać te ***** światełka w niebo
Dokładnie, ja mieszkam na przedmieściach a i tak od kilku godzin to słyszę. I też mnie to wkurza
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #152
Acredo
Zadomowienie
 
Avatar Acredo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 523
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, u mnie nawet idiotów nie było, to w sumie też trochę dołujące.



Dokładnie. W tym roku tylko JA, JA i JA. Stawiam na siebie, uczę się być egoistką!
dokładnie! a w tym roku liczyłam że 30latkowie to dojrzali są i stabilni emocjonalnie... ale dostałam w twarz z pozdrowieniami od rzeczywistości....
__________________
„Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Wierzę, że jutro jest inny dzień, wierzę w cuda.”
"Bohater to zwykły człowiek odnajdujący siłę, aby przetrwać w wyjątkowo trudnych okolicznościach."
Acredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #153
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Współczuję laskom z takimi facetami. Jak czytam historie o zerwaniach przez sms parę dni przed świętami, to nawet doceniam to, że sama nie mam faceta. Lepiej poczekać, niż zadowalać się byle g*wnem.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #154
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;38374430]Boże, dziękuję Ci, że znalazłam ten wątek. Właśnie jestem po koszmarnym roku. Też obiecałam sobie, że choćby nie wiem, co - muszę najpierw odbudować poczucie własnej wartości i wiarę w ludzi. Mam dość spotykania się z facetami, którzy po krótszym lub dłuższym czasie stwierdzają, że "coś jest nie tak, ale nie wiem, co", "nie wiem, co czuję", "lubię Cię, ale nic więcej" itd. A jeszcze częściej nie mówią nawet tego, tylko znikają bez słowa.

Ja sobie robię odwyk od facetów i od dalekich znajomych. Mam zamiar dbać tylko i wyłącznie o siebie. Jeśli za rok będę ważyć tyle, ile chcę ważyć, będę mieć tak długie włosy, jak chcę, żeby były długie, będę mieć czyściutką cerę, tak jak chcę, żeby była, będę miała nadal tę pracę, którą mam teraz, będę mieć takie wyniki na studiach, jakie zamierzam mieć... I tych Przyjaciół, których mam teraz... to będę znacznie szczęśliwsza niż gdybym miała być po kolejnym nieudanym związku.
O!
I tego życzę wszystkim porzuconym w mijającym roku [/QUOTE]

Jak bym czytała moje postanowienia Noworoczne.Licze sie tylko ja i moje potrzeby i pragnienia.No i moja rodzinka
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #155
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Co się będzie mna przejmował.Ważne ,że jemu tak pasuje.Takie czasy,kazdy myśli tylko o sobie.
To chyba znak, by zacząć się zachowywać dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Anus94 Pokaż wiadomość
Wszystkie mówicie o zerwaniu, a ten rok dla mnie był "suchy" pod względem miłości że brak mi słów
Zapewne 2013 też będzie taki
Czasem lepsza posucha niż naprawdę MEGA MEGA rozczarowania czy ból przez kogoś kto w ogóle nie jest tego wart.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #156
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;38374430]Boże, dziękuję Ci, że znalazłam ten wątek. Właśnie jestem po koszmarnym roku. Też obiecałam sobie, że choćby nie wiem, co - muszę najpierw odbudować poczucie własnej wartości i wiarę w ludzi. Mam dość spotykania się z facetami, którzy po krótszym lub dłuższym czasie stwierdzają, że "coś jest nie tak, ale nie wiem, co", "nie wiem, co czuję", "lubię Cię, ale nic więcej" itd. A jeszcze częściej nie mówią nawet tego, tylko znikają bez słowa.

Ja sobie robię odwyk od facetów i od dalekich znajomych. Mam zamiar dbać tylko i wyłącznie o siebie. Jeśli za rok będę ważyć tyle, ile chcę ważyć, będę mieć tak długie włosy, jak chcę, żeby były długie, będę mieć czyściutką cerę, tak jak chcę, żeby była, będę miała nadal tę pracę, którą mam teraz, będę mieć takie wyniki na studiach, jakie zamierzam mieć... I tych Przyjaciół, których mam teraz... to będę znacznie szczęśliwsza niż gdybym miała być po kolejnym nieudanym związku.
O!

I tego życzę wszystkim porzuconym w mijającym roku [/QUOTE]

Mnie co prawda facet nie porzucił, od ok. półtora roku jestem sama i z jednej strony dobrze mi z tym. Ale za to zawiodłam się na współlokatorce, z którą myślałam że się dobrze dogaduje. Niestety bardzo się zawiodłam. Teraz będę wynajmować kawalerke i chce wreszcie zacząć myśleć wyłącznie o sobie ot co! Trzeba podbudować swoje poczucie własnej wartości... Bo nie tylko facet potrafi je zepsuć...
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:34   #157
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Anus94 Pokaż wiadomość
Wszystkie mówicie o zerwaniu, a ten rok dla mnie był "suchy" pod względem miłości że brak mi słów
Zapewne 2013 też będzie taki
u mnie też . Ewentualnie byłam podrywana przez panów robokopów, albo totalnie aseksualnych pajaców
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 19:37   #158
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
To chyba znak, by zacząć się zachowywać dokładnie tak samo



Czasem lepsza posucha niż naprawdę MEGA MEGA rozczarowania czy ból przez kogoś kto w ogóle nie jest tego wart.


Oczywiście, że masz rację. Tylko coraz częściej bywa u mnie tak, że tęskni się za tą miłością, cholera jasna.
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:37   #159
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Czy kolejna rozchorowana duszyczka może do Was dołączyć?

Cały dzień próbowałam się pogodzić z myślą, że moje plany sylwestrowe legły w gruzach przez paskudną chorobę, która przyplątała się zeszłej nocy. Niestety ostatecznie i tak siedzę zdołowana
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:37   #160
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;38374430]Boże, dziękuję Ci, że znalazłam ten wątek. Właśnie jestem po koszmarnym roku. Też obiecałam sobie, że choćby nie wiem, co - muszę najpierw odbudować poczucie własnej wartości i wiarę w ludzi. Mam dość spotykania się z facetami, którzy po krótszym lub dłuższym czasie stwierdzają, że "coś jest nie tak, ale nie wiem, co", "nie wiem, co czuję", "lubię Cię, ale nic więcej" itd. A jeszcze częściej nie mówią nawet tego, tylko znikają bez słowa.

Ja sobie robię odwyk od facetów i od dalekich znajomych. Mam zamiar dbać tylko i wyłącznie o siebie. Jeśli za rok będę ważyć tyle, ile chcę ważyć, będę mieć tak długie włosy, jak chcę, żeby były długie, będę mieć czyściutką cerę, tak jak chcę, żeby była, będę miała nadal tę pracę, którą mam teraz, będę mieć takie wyniki na studiach, jakie zamierzam mieć... I tych Przyjaciół, których mam teraz... to będę znacznie szczęśliwsza niż gdybym miała być po kolejnym nieudanym związku.
O!
I tego życzę wszystkim porzuconym w mijającym roku [/QUOTE]

Mogę się pod wszystkim podpisać Mnie na początku roku też rzucił facet i przyznaję, że otarłam się prawie o depresję, dopiero po pół roku zerwanie okazało się tak naprawdę "blessing in disguise" - pozytywny splot okoliczności sprawił, że odkryłam w sobie pokłady siły, o jakie nigdy bym siebie nie podejrzewała, dowiedziałam się sporo o sobie, i w końcu zrozumiałam, że zerwanie, miało swoje dobre strony, bo na dłuższą metę nie byłabym w tym związku szczęśliwa i musiałabym nieustannie zawierać ze sobą kompromisy. A teraz przynajmniej wiem, czego oczekuję od faceta i związku i jestem bardziej świadoma siebie i swoich potrzeb. A i z byłym tak mi się ułożyło, że mimo początkowego "hejtu" z mojej strony fajnie się teraz dogadujemy na stopie kumpelskiej.

Sorry, że tak prywatą jadę, ale cieszę się, że powstał ten wątek i muszę się jakoś "oczyścić"
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )

Edytowane przez RiverOfDirt
Czas edycji: 2012-12-31 o 19:39
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:38   #161
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Anus94 Pokaż wiadomość
Wszystkie mówicie o zerwaniu, a ten rok dla mnie był "suchy" pod względem miłości że brak mi słów
Zapewne 2013 też będzie taki
A może akurat będzie "mokry"
Trochę optymizmu

U mnie było kilka przelotnych znajomości,ale nic poważnego.
Poznałam faceta,w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia,ale on nie chce się wiązać,bo chce się jeszcze bawić i wykorzystywać to,że ma powodzenia u lasek i jest młody
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 19:38   #162
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Przytulam psa, żeby na zawał nie zszedł. Zwłaszcza że pies nie mój, więc nie chciałabym rano się tłumaczyć że "był wypadek"

Nie wiem po co komu te radosne wystrzały pośrodku dzikiej wsi, ale widocznie MUSZĄ se puszczać te ***** światełka w niebo
No właśnie ja mam 3 psy-one mnie kochaja ponad wszystko(zreszto z wzajemnością).Trzeba doceniać to co się ma.Ja mam ich.Poza tym rodzinnka i grupa prawdziwych przyjaciół.
Po winie zaczynam dostrzegac pozytywy

A propo psów moje sie nie boja strzałów,fajerwerków itp,na szczęście
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:38   #163
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Anus94 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że masz rację. Tylko coraz częściej bywa u mnie tak, że tęskni się za tą miłością, cholera jasna.
Wiem, tylko też często tak jest że pakujemy się w coś, bo rozpaczliwie pragniemy miłości, a za swój cel obieramy facetów, którzy nie są nas warci i którzy nie są w stanie tej miłości nam dać. Ech, obyśmy mniej takich błędów popełniały.

PS Widzę, że na anglistykę się wybierasz . Ja właśnie w tym roku z niej uciekam!
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:39   #164
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Jak bym czytała moje postanowienia Noworoczne.Licze sie tylko ja i moje potrzeby i pragnienia.No i moja rodzinka
Egoizm wcale nie jest zły jeżeli Ty jesteś szczęśliwa ludzie wokół Ciebie też
ja wychodze z tego założenia
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:40   #165
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Egoizm wcale nie jest zły jeżeli Ty jesteś szczęśliwa ludzie wokół Ciebie też
ja wychodze z tego założenia
Bo taka prawda
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:40   #166
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Wiem, tylko też często tak jest że pakujemy się w coś, bo rozpaczliwie pragniemy miłości, a za swój cel obieramy facetów, którzy nie są nas warci i którzy nie są w stanie tej miłości nam dać. Ech, obyśmy mniej takich błędów popełniały.

PS Widzę, że na anglistykę się wybierasz . Ja właśnie w tym roku z niej uciekam!

W tym roku może nie, ale w tamtym zrobiłam z siebie kompletną kretynkę przed facetem, bo tak pragnęłam tej miłości, więc wiem o czym mowa

Ojej, dlaczego uciekłaś jeśli można wiedzieć?
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:40   #167
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

hej
dolaczam z komorki.

niestety sylwester w lozku tez chora jestem
w domu ja moj chlopak i nasze swinie ktore sie boja petard.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:41   #168
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Mnie co prawda facet nie porzucił, od ok. półtora roku jestem sama i z jednej strony dobrze mi z tym. Ale za to zawiodłam się na współlokatorce, z którą myślałam że się dobrze dogaduje. Niestety bardzo się zawiodłam. Teraz będę wynajmować kawalerke i chce wreszcie zacząć myśleć wyłącznie o sobie ot co! Trzeba podbudować swoje poczucie własnej wartości... Bo nie tylko facet potrafi je zepsuć...
Cholera co za ludzie,co za czasy
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:41   #169
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Mogę się pod wszystkim podpisać Mnie na początku roku też rzucił facet i przyznaję, że otarłam się prawie o depresję, dopiero po pół roku zerwanie okazało się tak naprawdę "blessing in disguise" - pozytywny splot okoliczności sprawił, że odkryłam w sobie pokłady siły, o jakie nigdy bym siebie nie podejrzewała, dowiedziałam się sporo o sobie, i w końcu zrozumiałam, że zerwanie, miało swoje dobre strony, bo na dłuższą metę nie byłabym w tym związku szczęśliwa i musiałabym nieustannie zawierać ze sobą kompromisy. A teraz przynajmniej wiem, czego oczekuję od faceta i związku i jestem bardziej świadoma siebie i swoich potrzeb.

Sorry, że tak prywatą jadę, ale cieszę się, że powstał ten wątek i muszę się jakoś "oczyścić"
E tam, prywata. Kto Cię tu zna . Ja miałam podobnie, straszny związek i w tym roku starałam się do siebie dojść. Trochę mi się udało, ale wydarzenia ostatnich miesięcy i kolejny facet w moim życiu (ten "dojrzały" 28-latek, który nie chciał rozmowy w 4 oczy by zerwać) przekonały mnie, że jeszcze wiele mi brakuje, by kompletnie wyzdrowieć psychicznie. To mój cel na nowy rok. Ale racja - też się wiele nauczyłam!
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 19:42   #170
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
O, widzę, że masz te same cele co ja . Życzę nam i reszcie dziewczyn z takimi decyzjami powodzenia . Oby nam się udało.
Powiem tak: jeśli mi się uda, będę najszczęśliwszą sobą, jaka kiedykolwiek istniała. I uważam, że każda z nas zasługuje na takie poczucie
Poza tym, jak najwięcej ruchu, zdrowe jedzenie, dbanie o wygląd, ogarnięcie nauki i pracy jest nawet nie fanaberią, ale koniecznością: najlepszym lekarstwem na ból duszy, jakie znam. Tak to widzę
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:43   #171
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Egoizm wcale nie jest zły jeżeli Ty jesteś szczęśliwa ludzie wokół Ciebie też
ja wychodze z tego założenia
Złote słowa-to powinno byc moje motto zyciowe
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:43   #172
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Anus94 Pokaż wiadomość
W tym roku może nie, ale w tamtym zrobiłam z siebie kompletną kretynkę przed facetem, bo tak pragnęłam tej miłości, więc wiem o czym mowa

Ojej, dlaczego uciekłaś jeśli można wiedzieć?
No właśnie, lepiej nie naciskać, czekać cierpliwie, chociaż wiem, że czasem to czekanie może wykończyć .

Jeszcze nie uciekłam, w tym roku robię licencjat i zwiewam z uniwerku, bo każdy kolejny rok na studiach przekonywał mnie, że to nie jest to co chcę robić. Zawsze lubiłam angielski, ale przekonałam się, że to naprawdę są studia dla pasjonatów. A ja się aż tak nimi nie fascynuję, by spędzać całe dnie nad książkami.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:43   #173
zarumieniona
Raczkowanie
 
Avatar zarumieniona
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 246
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Wiem, tylko też często tak jest że pakujemy się w coś, bo rozpaczliwie pragniemy miłości, a za swój cel obieramy facetów, którzy nie są nas warci i którzy nie są w stanie tej miłości nam dać. Ech, obyśmy mniej takich błędów popełniały.

I za to teraz się napiję
zarumieniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:44   #174
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
hej
dolaczam z komorki.

niestety sylwester w lozku tez chora jestem
w domu ja moj chlopak i nasze swinie ktore sie boja petard.
świnki morskie ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:45   #175
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;38374524] Powiem tak: jeśli mi się uda, będę najszczęśliwszą sobą, jaka kiedykolwiek istniała. I uważam, że każda z nas zasługuje na takie poczucie
Poza tym, jak najwięcej ruchu, zdrowe jedzenie, dbanie o wygląd, ogarnięcie nauki i pracy jest nawet nie fanaberią, ale koniecznością: najlepszym lekarstwem na ból duszy, jakie znam. Tak to widzę [/QUOTE]

Dokładnie! Ja się skupiam tylko na sobie w tym roku. Moje cele są naprawdę identyczne jak Twoje w wypowiedzi i podpisie pod postami . Chcę stać się taką laską, na którą sama bym poleciała, chcę się rozwinąć, chcę dużo czytać, chcę dostać się na studia, na które zawsze chciałam pójść, chcę nie przejmować się opiniami innych, chcę skupić się na bliskich. Chcę wreszcie poczuć, ze jestem szczęśliwa i że nie potrzebuję być zależna od innej osoby, by to szczęście mieć. Oby się udało...

Edytowane przez 201706121151
Czas edycji: 2012-12-31 o 19:47
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:45   #176
Anus94
Raczkowanie
 
Avatar Anus94
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
No właśnie, lepiej nie naciskać, czekać cierpliwie, chociaż wiem, że czasem to czekanie może wykończyć .

Jeszcze nie uciekłam, w tym roku robię licencjat i zwiewam z uniwerku, bo każdy kolejny rok na studiach przekonywał mnie, że to nie jest to co chcę robić. Zawsze lubiłam angielski, ale przekonałam się, że to naprawdę są studia dla pasjonatów. A ja się aż tak nimi nie fascynuję, by spędzać całe dnie nad książkami.

Ja od zawsze chciałam iść na studia językowe i tylko w tym siebie widzę. Mam nadzieję, że nie będę żałować
Anus94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:46   #177
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
E tam, prywata. Kto Cię tu zna . Ja miałam podobnie, straszny związek i w tym roku starałam się do siebie dojść. Trochę mi się udało, ale wydarzenia ostatnich miesięcy i kolejny facet w moim życiu (ten "dojrzały" 28-latek, który nie chciał rozmowy w 4 oczy by zerwać) przekonały mnie, że jeszcze wiele mi brakuje, by kompletnie wyzdrowieć psychicznie. To mój cel na nowy rok. Ale racja - też się wiele nauczyłam!
Mój to 33-letni tchórz,który nie miał odwagi zerwać ze mna w 4 oczy.Łatwiej było wysłać smsa.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:47   #178
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Siedzisz w Stuttgarcie? Jej, ale Ci zazdroszczę, kocham to miasto i chętnie wymieniłabym na nie "moją"Polskę...
Niestety na głębokim zadupiu pod Stuttgartem. A przez to, że prawie nie mam wolnego czasu, w ciągu 5 miesięcy ściśle w Stuttgarcie byłam 4 razy
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:47   #179
Acredo
Zadomowienie
 
Avatar Acredo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 523
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/...02827677_n.jpg

a tak na poprawę humoru
__________________
„Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Wierzę, że jutro jest inny dzień, wierzę w cuda.”
"Bohater to zwykły człowiek odnajdujący siłę, aby przetrwać w wyjątkowo trudnych okolicznościach."
Acredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 19:48   #180
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Czy ktoś również będzie się dzisiaj źle bawił?

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Złote słowa-to powinno byc moje motto zyciowe
eh oczywiście zanim to zrozumiałam to minęło trochę czasu i parę błędów które mnie dużo kosztowały - takie życie jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.