przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 22:06   #3331
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja zdjelam ok 10 pasemek tzn ringów i z kazdego wypadla mi polowa moich wlosów- masakra (( nie wiem czy to bylo spowodowane moim corocznym ("linieniem") czy tez nadwyezeniem cabulek przez ringi- no cuz reni hair miala racje
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:09   #3332
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dodam tylko ze wypadly mi moje najdluzsze- czyli najstarsze wlosy a ringi byly rozmiaru M z silikonem. naturalnych wlosów w pasemku (w ringu) bylo wiecej niz tycg sztucznych. martwie sie troszku.... zostawilam sobie 30 pasemek zeby nie doznac szoku po zdjeciu. ja mam wlosy do ramion i tylko troszku zageszczalam
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:29   #3333
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Hej hej Renihair, słodkie buziaczki. Chciałaś, to masz, i oto jestem na tym forum.
p.s. Odnosnie tego Racoona, wiesz jaka to loteria.... raz sie uda raz nie ... a to wyczesywanie??? Pytałaś klientkę???
hmm..nie rozumiem..o co miałam pytac???
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 22:32   #3334
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
a ja zdjelam ok 10 pasemek tzn ringów i z kazdego wypadla mi polowa moich wlosów- masakra (( nie wiem czy to bylo spowodowane moim corocznym ("linieniem") czy tez nadwyezeniem cabulek przez ringi- no cuz reni hair miala racje
kurcze czasem nie znosze mieć racji...w tym przypadku tak jest. wzmocnij włosy preparatami póki co. do łykania polecam pigułki KLORINE. DO WCIERANIA we włoski tez z tej firmy ampułki. a jesli masz krucho z finanasami to polecam UWAGA!! woda brzozowa( tylko nie pij jej ). taka wode możn kupic w drogerii(chyba 3 zl) a dziala też rewelacyjnie . no i uszy do góry!
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 23:45   #3335
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tylko ze woda brzozowa jest na alkoholu... i nie zawsze dziala dobrze..moze przesuszyc skore i wlosy.. co za tym idzie,moze powstac suchy łupież,a wlosy mogą sie łamac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 01:30   #3336
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanie, dlaczego wlosy z kerazyna do mikroringow maja takie dlugie zakonczenia! jesli sie je troche obetnie to czy to cos zmieni?
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 02:23   #3337
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

o kurcze a tutaj ile ludzi????
Jakies forum sie dołaczyło?Pani Reniu pytałam dwa razy o jedną rzecz..i na PW i tutaj a odpowiedzi dalej nie mam(
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 04:00   #3338
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

doczepiam wlosy chinskie (ciulstwo ale jak mam jeszcze cale 2 paczki to co ma zrobic) kupilam na tasmie. Mam pistolet i klejem formuje zgrzewy. Wolalabym keratyna ale kupiony mam pistolet razem z klejem na 5mm srednicy. lacze je mikroringami.Klej ma to do siebie ze szybko sie kruszy, pojedyncze wlosy wychodza , doslownie w calym domu sa moje wlosy, nawet w ogrodzie. Kleju wiec nikomu nie polecam. Ale nie o tym chcialam pisac....
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 04:09   #3339
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kupilam ostatnio srodek do wlosow "FRIZZ EASE" z firmy JOHN FRIEDA (szare opakowania) Kupilam serum 50ml i plym stosowany po umyciu bez splukiwania. pisza ze jesli tego uzyjesz twoje wlosy beda miekkie w dotyku i odzywione jak nigdy dotad az sama bedziesz zaskoczona. I jest tak naprawde. nawet to Chinskie gowno jest tak miekkie i ladne (nie wspomne o moich wlosac) ze zaczely mi sie podobac. plyn kosztowal mnie mniej niz 4 Eur. Serum zas ok. 6 Eur. Ostatnoi nie moge tego znalezc w sklepie(mieszkam w niemczech) ale niedlugo jade do Anglii wiec tam poszukam. Naprawde polecam wszystkim! Na sprayu pisze ze jest ro srodek prostujacy wlosy.
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 04:17   #3340
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nie moge dokladnie napisac nazwy bo wszystko jest po niemiecku a z jezykiem jestem na bakier. swiadczy najlepiej przygoda kiedy kupilam na wyprzedazy odrzywke do wlosow (tak mi sie wydawalo) a okazalo sie ze to saszetka z depilatorem. bylo do wlosow co przetlumaczylam, nie szampon wiec myslalam ze to moze byc tylko odrzywka. jak dalam sobie to na glowe.... smrod dziwny... jakis znajomy ale wiedzialamze tak odrzywki do wlosow nie smierdza. z tylu opakowania przeczytalam ze do wlosow na bikini.... Plukalam chyba z godzine. Cod ze lysa nie jestem. jeszcze pisalo na opakowaniu ze szybko dzialakaca maska do wlosow...
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 07:23   #3341
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: przedłużanie włosów

dziewczyny macie może jakieś namiary na osobę która sprzedaje mikroringi z silikonem rozmiar L?
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 07:41   #3342
ppinka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
a ja zdjelam ok 10 pasemek tzn ringów i z kazdego wypadla mi polowa moich wlosów- masakra (( nie wiem czy to bylo spowodowane moim corocznym ("linieniem") czy tez nadwyezeniem cabulek przez ringi- no cuz reni hair miala racje
mam nadzieję, że ja nie będę miała takiego problemu jeśli założę sobie mikroringi rozm. L z sylikonem, a pasemka mają 0,7 g. . Wiem, że nie wszystkie dziewczyny które przedłużały włosy po ściągnięciu pasemek miały ten problem.
ppinka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:11   #3343
Groszek@
Raczkowanie
 
Avatar Groszek@
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzieki Moniquw za odp
Groszek@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:14   #3344
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tylko ze woda brzozowa jest na alkoholu... i nie zawsze dziala dobrze..moze przesuszyc skore i wlosy.. co za tym idzie,moze powstac suchy łupież,a wlosy mogą sie łamac
hmmm..skoro tak mówisz...to moze faktycznie nie bede polecfac. co dobre dla mnie niekoniecznie dla innych.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:18   #3345
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
o kurcze a tutaj ile ludzi????
Jakies forum sie dołaczyło?Pani Reniu pytałam dwa razy o jedną rzecz..i na PW i tutaj a odpowiedzi dalej nie mam(
a przepraszam...prawde mówiąc jest kilka rodzaj ów keratyny. jedna lepsza druga gorsza. jedna sie kruszy inna nie..jedna mięknie pod wpływem ciepłej wody inna nie..to też troche loteria. chyba najpewniejsze sa łuski gotowe.no i w miare dobrze wyglądaja.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:55   #3346
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmm..nie rozumiem..o co miałam pytac???
o to czy sie jej wyczesują nadmiernie ... ale pewnie nie, jesli je tam odpowiednio dodatkowo zabezpieczasz ...Buziaki
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:59   #3347
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tak czytam i czytam i już wole zapuszczać
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 09:04   #3348
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
dodam tylko ze wypadly mi moje najdluzsze- czyli najstarsze wlosy a ringi byly rozmiaru M z silikonem. naturalnych wlosów w pasemku (w ringu) bylo wiecej niz tycg sztucznych. martwie sie troszku.... zostawilam sobie 30 pasemek zeby nie doznac szoku po zdjeciu. ja mam wlosy do ramion i tylko troszku zageszczalam
Mauritko, ja Ci powiem ze swojego doświadczenia że to normalny objaw, ponieważ codziennie zdrowemu człowiekowi wypada 100 włosów. Jeśli masz łączenia, to one te włosy które mają wypaść zatrzymują, nie mają ujścia, więc jak po jakimś dłuższym czasie zdejmujesz je, to wyczesujesz również i swoje włosy które naturalnie Ci wypadły.
Oczywiście znaczenie tu ma również dieta, przebyte choroby, brak witamin, to wszystko sprawia ze wlosy wypadają nadmiernie.
Ważne jest również jak po przedłużeniu pielęgnujesz i czeszesz włosy, niektóre dziewczyny tak szarpią że sobie nadrywają ... więc myślę że nie można wszystkiego generalizować. No i ważne jest odpowiednie zdjęcie włosów.
Ja przedłużam już swoje włosy prawie 6 lat, i tylko mi urosły, a słabe mam od rozjaśniania i genetycznie, po tatusiu. Co kilka miesiecy zdejmuje i zakladam nowe, tez sporo wyczesuje, ale przez te prawie 6 lat powinnam byc wg tego co piszecie że to od przedłużania ŁYSA!!!
Więc bez paniki.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 09:09   #3349
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Groszek@ Pokaż wiadomość
Dzieki Moniquw za odp
Cała przyjemność po mojej stronie
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 09:48   #3350
Groszek@
Raczkowanie
 
Avatar Groszek@
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monique czy to jest Twój sklep http://www.allegro.pl/show_item.php?item=202235592?? bo jesli tak to moze dobrałabys mi jakis mniejszy zestaw bo teraz nie mam kasy zeby kupic caly
Groszek@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 13:10   #3351
Groszek@
Raczkowanie
 
Avatar Groszek@
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monique wiem ze to Twoj sklep!! heheh to jak sprzedarz mi te pasemka Clip -on, plisss? chce zebys mi dobrała taki mniejszy zestaw troszke mam krotkie włozy nie siagaja do konca ramion. jak bys sie zgodzila to mailem wysle Ci moja fotke zebys wiedziala jaki kolor dopasowac chce na tym weselu wygladac wystrzalowo!! i zaskoczyc mojego faceta przy okazji
Groszek@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 13:12   #3352
Groszek@
Raczkowanie
 
Avatar Groszek@
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a i widziałam Twoja galerie na stronce, SUPERANCKO robisz te włoski! poprostu cudnie !
Groszek@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:48   #3353
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Znowu wzieli mi mój wątek i przykleili do innego. Ale teraz nie zrobili nawet dopisku - wątek zbiorowy . Czy ktoś z moderatorów może mi to wyjaśnić najlepiej na PW żeby nie zawalać wątków postami nie na temat.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 15:22   #3354
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej dziewczyny! to znow ja Co do długosci moich wlosów to są mniej więcej do ramion tylko mam je wycieniowane tzn góre mam krótką a dół długi chcialam przedłuzyc sam tył ( przypominam mam 75 pasemek i niewiem czy mi wystarczy ) włosy mam dosc geste chodz zniszczone przez rozjaśniacz ;/
A druga sprawa kupując to nie przemyslalam tego ze sama sobie tego nie załoze, i tu pytanie do was czy metoda mikro ringów jest trudna? bo myślalam o tym zeby kolezanka mi je załozyla ale nie zabardzo sie na tym zna i niewiem czy da rade sobie z tym. Czekam na odpowiedz pozzzzzzzzdrawiam
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 15:24   #3355
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Milcia ty chyba jestes juz dosc doswiadczona w domowym przedłuzaniu
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 15:26   #3356
figa4
Raczkowanie
 
Avatar figa4
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia ^^
Wiadomości: 154
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Doszły mi dzisiaj włoski ale jasne... kolor 6 to nie jest brąz! Ale przefarbuję jeszcze czekam na akcesoria od 4greathair... dziwne po do nich zamówienie wysłałam wcześniej ;/
__________________
9.07.2007. START!
odchudzam się... Mż-WR nr 97 ^^
9.07.07.
waga: 66,5 kg
tłuszcz w %: 33,4 %
mięśnie: 22,7 kg

16.07.07.
waga: 65,8 kg
tłuszcze w %: 31,1 %
mięśnie: 23,3 kg

figa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 15:27   #3357
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

figa a jaką metodą bedziesz przedłuzała ?
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:24   #3358
esther007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Umylam dzisiaj glowe.Miesiac temu zakladalam raccon i mysle ze juz jest kompletnie po wlosach.Musze juz spinac bo nie nadaja sie na rozpuszczone.Ok 70%przedluzonych mi sie wyczesalo od tamtej pory...po prostu swietnie,ale chce sobie przedluzyc mimo wszystko nadal tylko teraz moze inna metoda BO CZULAM SIE SWIETNIE W DLUGICH WLOSACH.Mysle teraz o kreatnie bo raccon sie nie sprawdzil; i nie bede juz ryzykowac.Czy ktos ma jakies doswidczenia? Napiszcie prosze bo nie chce drugi raz wydac tysiaka a potem po miesiacu płakac
esther007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 16:39   #3359
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Tak jestem doświadczona wystarczająco jeśli chodzi o metode na mikroringi ale to był mój drugi wątek z którego byłam dumna bo się ładnie rozwiną. Mój pierwszy dokleili do jakiegoś króciutkiego który miał pół strony i oczywiście pod nikiem tego kto założył ten krótki teraz dokleili mnie do dużego wiadomości posegregowali według dat i wyszedł z tego kogel mogel. Jak ktoś to będzie czytał to rozmowy na forum wydadzą mu się bez sensu bo na jednym forum o czym innym a w tym czasie na drógim też o czym innym rozmawiali . A z resztą ciekawa jestem jakbym założyła wątek o mojej metamorfozie albo wątek na targowisku też po kilku miesiącach też by mnie tak bez sensu urządzili. A jeszcze jedno czemu te wątki które mam krótkie nie połączą z innymi o tej tematyce a nie te długie które mogą funkcjonować oddzielnie
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-15 o 09:08
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 17:39   #3360
nivejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

milciu wybacz ale ja pytalam o włosy anie o posty
nivejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.