seks z bólem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-03, 22:04   #1
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19

seks z bólem


Pisze tu bardziej bo musze sie wygadac... To stalo sie w sylwestra. Szykowalismy nie na impreze. Chlopak wyszedl z wanny ja sie malowalam i zlapal mnie za ramiona ze klękłam i zaczełam robic mu loda. Wszystko dzialo sie szybko bo w sumie bylo juz pózno.... 2-3 min pozniej bylismy juz w sypialni klęczalam a on wchodzil we mnie od tylu...
Ogolnie to wczesniej robil to, nie raz, tyle tylko, ze tym razem zrobil to tak szybko i jakos tak inaczej niz zwykle, ze poprostu bardzo mnie bolalo....
Gdyby tego bylo malo wszedl mi jeszcze w tylek, co juz calkiem sprawilo mi ból😥 lubie seks analny ale chyba pierwszy raz musialam udawac orgazm i udawac ze nic sie nie stalo.. calosc trwala ok 10 min moze...

Ubralam sie poszlismy na impreze myslalam sobie ok bolalo troche ale przestanie... Problem w tym, ze mija kilka dni, a ja ciagle o tym mysle, jak jesten sama to chce mi sie plakac. I nie mam sie komu wygadac wiec pomyslalam ze napisze tutaj. On zawsze traktowal seks ze mna tak na szybko, "na od☠☠☠☠☠☠☠" zawsze wydawalo mi sie ze mam wieksze libido od niego i nie wiem czy zrobil to, zeby mnie zniechecic czy czemu.... W kazdym razie zle mi z tym i nie wiem kiedy znow zgodze sie na seks z nim, ale mam nadzieje ze dluuugo nie bedzie chcial
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 14:49   #2
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Pisze tu bardziej bo musze sie wygadac... To stalo sie w sylwestra. Szykowalismy nie na impreze. Chlopak wyszedl z wanny ja sie malowalam i zlapal mnie za ramiona ze klękłam i zaczełam robic mu loda. Wszystko dzialo sie szybko bo w sumie bylo juz pózno.... 2-3 min pozniej bylismy juz w sypialni klęczalam a on wchodzil we mnie od tylu...
Ogolnie to wczesniej robil to, nie raz, tyle tylko, ze tym razem zrobil to tak szybko i jakos tak inaczej niz zwykle, ze poprostu bardzo mnie bolalo....
Gdyby tego bylo malo wszedl mi jeszcze w tylek, co juz calkiem sprawilo mi ból lubie seks analny ale chyba pierwszy raz musialam udawac orgazm i udawac ze nic sie nie stalo.. calosc trwala ok 10 min moze...

Ubralam sie poszlismy na impreze myslalam sobie ok bolalo troche ale przestanie... Problem w tym, ze mija kilka dni, a ja ciagle o tym mysle, jak jesten sama to chce mi sie plakac. I nie mam sie komu wygadac wiec pomyslalam ze napisze tutaj. On zawsze traktowal seks ze mna tak na szybko, "na od" zawsze wydawalo mi sie ze mam wieksze libido od niego i nie wiem czy zrobil to, zeby mnie zniechecic czy czemu.... W kazdym razie zle mi z tym i nie wiem kiedy znow zgodze sie na seks z nim, ale mam nadzieje ze dluuugo nie bedzie chcial
A czy powiedziałaś facetowi, że coś jest nie tak? Mógł nie zauważyć że Cię boli skoro udawałas orgazm.
Jeśli się nie odzywałaś to skąd miał wiedzieć, że coś jest nie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 15:16   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
chyba pierwszy raz musialam udawac orgazm i udawac ze nic sie nie stalo..
Czemu?? Nie rozumiem. To normalne nie miec czasem orgazmu, albo ze czasem boli. Mialas prawo przerwac, powiedziec, ze boli albo jeknac "au". Nie wyobrazam sobie udawac przy wlasnym chlopaku, ze seks mi sie podoba, kiedy mnie boli.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 15:18   #4
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez Screen Pokaż wiadomość
A czy powiedziałaś facetowi, że coś jest nie tak? Mógł nie zauważyć że Cię boli skoro udawałas orgazm.
Jeśli się nie odzywałaś to skąd miał wiedzieć, że coś jest nie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie nie mowilam bo powtarzalam juz wiele razy ze lubie ciut dluzsze pieszczoty na poczatku, mowie co lubie.. co ma robic.. ze lubie pocalunki po szyi, brzuchu.. itd to on to kiedys podsumowal ze " jego to meczy" wiec juz teraz nic nie mowilam i myslalam ze bedzie jak zawsze... Ale po wszystkim bolalo bardziej niZ zawsze i ciezko mi jakos sobie z tym poradzic poprostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 15:31   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
to on to kiedys podsumowal ze " jego to meczy"
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspanialy kochanek, nie ma co.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 15:35   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
No w sumie nie mowilam bo powtarzalam juz wiele razy ze lubie ciut dluzsze pieszczoty na poczatku, mowie co lubie.. co ma robic.. ze lubie pocalunki po szyi, brzuchu.. itd to on to kiedys podsumowal ze " jego to meczy" wiec juz teraz nic nie mowilam i myslalam ze bedzie jak zawsze... Ale po wszystkim bolalo bardziej niZ zawsze i ciezko mi jakos sobie z tym poradzic poprostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozstalabym się z nim z miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 16:03   #7
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
No w sumie nie mowilam bo powtarzalam juz wiele razy ze lubie ciut dluzsze pieszczoty na poczatku, mowie co lubie.. co ma robic.. ze lubie pocalunki po szyi, brzuchu.. itd to on to kiedys podsumowal ze " jego to meczy" wiec juz teraz nic nie mowilam i myslalam ze bedzie jak zawsze... Ale po wszystkim bolalo bardziej niZ zawsze i ciezko mi jakos sobie z tym poradzic poprostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet porażka..
Ale Twojego zachowania też trochę nie rozumiem. Jak mnie boli podczas seksu to mówię o tym facetowi i on natychmiast przestaje i zmieniamy pozycję, albo mówię że potrzebuje jeszcze chwili zanim zaczniemy.

Jeśli jego to męczy to nigdy nie ma gry wstępnej czy zazwyczaj jest i tylko teraz mu się nie chciało i liczył na szybki numerek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 16:09   #8
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Jest gra wstepna ale zazwyczaj nie dluga bo on zawsze liczy ma szybki seks i szybko chce zrobic swoje i skonczyc a ja poprostu juz do tego przywyklam... Wiem to glupie ale tak od dluzszego czasu wyglada nasz zwiazek on nie ma czasu na seks ze mna jest ciagle zmeczony albo gdzies sie spieszy... Mi bardzo brakuje jego bliskosci i czulosci mowie mu o tym o tym ze mysle zeby odejsc ale zawszw mnie przeprasza i mowi ze sie zmieni... Lepiej jeet przez tydzien dwa a potem znow to sama szybki seks na " sline" i nara ... Moze jestem sobie winna ale tak to u nas wyglada... Ja poprostu wiem ze on oczekuje takiego szybkiego seksu bez zbednych dotykan itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 16:21   #9
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Jest gra wstepna ale zazwyczaj nie dluga bo on zawsze liczy ma szybki seks i szybko chce zrobic swoje i skonczyc a ja poprostu juz do tego przywyklam... Wiem to glupie ale tak od dluzszego czasu wyglada nasz zwiazek on nie ma czasu na seks ze mna jest ciagle zmeczony albo gdzies sie spieszy... Mi bardzo brakuje jego bliskosci i czulosci mowie mu o tym o tym ze mysle zeby odejsc ale zawszw mnie przeprasza i mowi ze sie zmieni... Lepiej jeet przez tydzien dwa a potem znow to sama szybki seks na " sline" i nara ... Moze jestem sobie winna ale tak to u nas wyglada... Ja poprostu wiem ze on oczekuje takiego szybkiego seksu bez zbednych dotykan itd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Ci. Mimo zdaniem jego zachowanie podchodzi pod gwałt. Tak, nie protestowałaś, ale wiele kobiet paraliżuje, nie chcą sprawić przykrości, uważają, że tak musi być i po prostu się na to godzą. Odejdź od niego. On traktuje twoje ciało instrumentalnie. Ma służyć tylko jego przyjemności. Po takim związku zrazisz się do seksu i będziesz mieć sporo problemów do przepracowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 16:33   #10
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Współczuję Ci. Mimo zdaniem jego zachowanie podchodzi pod gwałt. Tak, nie protestowałaś, ale wiele kobiet paraliżuje, nie chcą sprawić przykrości, uważają, że tak musi być i po prostu się na to godzą. Odejdź od niego. On traktuje twoje ciało instrumentalnie. Ma służyć tylko jego przyjemności. Po takim związku zrazisz się do seksu i będziesz mieć sporo problemów do przepracowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się.
On nie dba o Twoją przyjemność, ważne żeby jemu było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 18:05   #11
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Dziekuje Wam za wszystkie rady bo ja po kazdej rozmowie z nim zaczynalam juz myslec ze moze faktycznie chce czegos nierealnego i przesadzam, bo tak on mi mowi...
Ze dba o mnie w inny sposob kupuje meble, schudl dla mnie, stara sie itd i tyle a ja wymyslam...
No i w sumie juz sama nie wiedzialam co o tym myslec ze moze faktycznie przesadzam i musze zaakceptowac ze tak wyglada nasz seks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 18:30   #12
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: seks z bólem

Nigdy nie gódź się na coś, co sprawia Ci niechciany ból i dyskomfort, nie udawaj orgazmu ani nie rezygnuj ze swoich potrzeb, bo facet jest samolubnym idiotą. Nawet jeśli Twój partner seksualny miałby sobie coś o Tobie pomyśleć albo miałoby mu być przykro, nawet jeśli mielibyście się pokłócić - jeden spieprzony wieczór albo jedna popsuta relacja to zawsze lepszy wybór niż ryzykowanie traumą.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 19:26   #13
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: seks z bólem

Czytałaś "białą masajke"? Tam opis seksu był podobny. Biała kobieta zakochuje się w masajskim wojowniku i postanawia zamieszkać z nim w buszu. W moim mniemaniu cywilizowany mężczyzna powinien mieć inny stosunek do seksu z partnerką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 09:26   #14
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Nigdy nie gódź się na coś, co sprawia Ci niechciany ból i dyskomfort, nie udawaj orgazmu ani nie rezygnuj ze swoich potrzeb, bo facet jest samolubnym idiotą. Nawet jeśli Twój partner seksualny miałby sobie coś o Tobie pomyśleć albo miałoby mu być przykro, nawet jeśli mielibyście się pokłócić - jeden spieprzony wieczór albo jedna popsuta relacja to zawsze lepszy wybór niż ryzykowanie traumą.
Dokładnie i nie trzymaj się tak desperacko faceta, który nie respektuje twoich granic i potrzeb, bo to zwyczajnie świadczy o tym, że cię nie kocha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 11:29   #15
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Pisze tu bardziej bo musze sie wygadac... To stalo sie w sylwestra. Szykowalismy nie na impreze. Chlopak wyszedl z wanny ja sie malowalam i zlapal mnie za ramiona ze klękłam i zaczełam robic mu loda. Wszystko dzialo sie szybko bo w sumie bylo juz pózno.... 2-3 min pozniej bylismy juz w sypialni klęczalam a on wchodzil we mnie od tylu...
Ogolnie to wczesniej robil to, nie raz, tyle tylko, ze tym razem zrobil to tak szybko i jakos tak inaczej niz zwykle, ze poprostu bardzo mnie bolalo....
Gdyby tego bylo malo wszedl mi jeszcze w tylek, co juz calkiem sprawilo mi ból�� lubie seks analny ale chyba pierwszy raz musialam udawac orgazm i udawac ze nic sie nie stalo.. calosc trwala ok 10 min moze...

Ubralam sie poszlismy na impreze myslalam sobie ok bolalo troche ale przestanie... Problem w tym, ze mija kilka dni, a ja ciagle o tym mysle, jak jesten sama to chce mi sie plakac. I nie mam sie komu wygadac wiec pomyslalam ze napisze tutaj. On zawsze traktowal seks ze mna tak na szybko, "na odâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â ˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠" zawsze wydawalo mi sie ze mam wieksze libido od niego i nie wiem czy zrobil to, zeby mnie zniechecic czy czemu.... W kazdym razie zle mi z tym i nie wiem kiedy znow zgodze sie na seks z nim, ale mam nadzieje ze dluuugo nie bedzie chcial
Wg mnie to wygląda jak gwałt i ma znamiona gwałtu bo nawet jeśli w związku czy w relacji niezobowiązującej występuje na przykład mocniejszy seks, to zawsze ustala się granice. Jeśli typ przekracza ustalone granice to nazywa się to gwałtem.

Koleś w ogóle nie respektuje tego. Nie szanuje Cię kompletnie i pewnie też nie kocha. Wszystkie Twoje sygnały o tym, że coś Cię gdzieś tam boli czy coś Ci nie odpowiada, powinnaś mu mówić, dlaczego tego nie robisz...?

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
lubie seks analny ale chyba pierwszy raz musialam udawac orgazm i udawac ze nic sie nie stalo..
Zgadzasz się na taki traktowanie w imię czego?
Jesteś masochistką?
Przecież nawet w łóżku istnieją pewne granice. Niezależnie czy ustalamy, że godzimy się (i chcemy) soft sexu czy hard. Ty mu niczego nie komunikujesz, to może myśli, że może robić z Tobą co chce...Nie wiem. Wg mnie to egoista po za tym, że Cię kompletnie nie szanuje. Traktuje Cię jak własność. To mu się należy, Ty mu się należysz i tyle. No obrzydliwe.

Powinnaś z nim zerwać i odejść. Nawet nie musiałabyś podawać przyczyn i powodów. Na Twoim miejscu poszłabym też do lekarza bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że koleś Cię zgwałcił, może nawet nie raz, a po za tym mógł Ci coś ''naruszyć'', że tak powiem.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-01-05 o 11:33
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 13:40   #16
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Ogolnie komunikuje mu bardzo czesto czego potrzebuje w zyciu w seksie itd... skutkuje na kilka dni max tydzien potem wszystko wraca do normalnosci bo jak mi mowi " on poprostu juz taki jest" wiec przez jakis czas tak zyje potem znow sie zbieram mowie mu co mi lezy na sercu i tak wkolko... Skutkuje to tym ze po tych rozmowach jest fajny seks ale jak mnie dluzej piesci to ja i tak z "tylu glowy" mam gdzies taka mysl "boze przeciez on sie zmusza moze juz skoncz i poprostu wejdz we mnie " no nie wiem tak zawsze mysle moze to jakas obsesja juz ale nie potrafie sie pozbyc tej mysli mize dlatego ze robi to wtedy tak bardzo bardz o dlugo wrecz przesadzajaco....
Szczerze to czuje sie troche po seksie z nim jakby poprostu raz na dwa tyg. odpekal swoje i tyle...

Wiele razy myslalam zeby odejsc ale rodzice mi wybijaja to mysl glowy bo "inny facet moze byc gorszy" ," ten to dobra partia" i tak tkwie w tym zwiazku i juz od dawna jak mysle o tym to nie jestem szczesliwa a porozmowie z nim zawsze mam wrazenie ze to moja wina bo byloby inaczej gdybym wiecej zarabiala wtedy on nie chodzilby taki zmeczony ( pracuje od 6-14) na kierowniczym stanowisku.... Wiec hmmm.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 14:26   #17
Screen
Raczkowanie
 
Avatar Screen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 273
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Ogolnie komunikuje mu bardzo czesto czego potrzebuje w zyciu w seksie itd... skutkuje na kilka dni max tydzien potem wszystko wraca do normalnosci bo jak mi mowi " on poprostu juz taki jest" wiec przez jakis czas tak zyje potem znow sie zbieram mowie mu co mi lezy na sercu i tak wkolko... Skutkuje to tym ze po tych rozmowach jest fajny seks ale jak mnie dluzej piesci to ja i tak z "tylu glowy" mam gdzies taka mysl "boze przeciez on sie zmusza moze juz skoncz i poprostu wejdz we mnie " no nie wiem tak zawsze mysle moze to jakas obsesja juz ale nie potrafie sie pozbyc tej mysli mize dlatego ze robi to wtedy tak bardzo bardz o dlugo wrecz przesadzajaco....
Szczerze to czuje sie troche po seksie z nim jakby poprostu raz na dwa tyg. odpekal swoje i tyle...

Wiele razy myslalam zeby odejsc ale rodzice mi wybijaja to mysl glowy bo "inny facet moze byc gorszy" ," ten to dobra partia" i tak tkwie w tym zwiazku i juz od dawna jak mysle o tym to nie jestem szczesliwa a porozmowie z nim zawsze mam wrazenie ze to moja wina bo byloby inaczej gdybym wiecej zarabiala wtedy on nie chodzilby taki zmeczony ( pracuje od 6-14) na kierowniczym stanowisku.... Wiec hmmm.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widzisz, że już masz zaburzony obraz seksu? Zresztą z tego co piszesz to Ty nie wykazujesz żadnej inicjatywy w seksie, skoro chcesz żeby już wszedł to czemu nie powiesz nie zrobisz tego sama? Może jakbyś czasem przejęła inicjatywę to by było inaczej.
Ale teraz wydaje mi się, że to już nie ma sensu bo Ty nie jesteś z nim szczęśliwa i jesteś z nim bo rodzice chcą. I praca tu nie ma nic do rzeczy co to za głupie argumenty. To jakbyś Ty więcej zarabiała to on by nie pracował? No raczej nie..
Przemysł sobie dobrze czy chcesz żeby Twoje życie tak wyglądało bo rodzice tak chcą..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Screen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:12   #18
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Ogolnie komunikuje mu bardzo czesto czego potrzebuje w zyciu w seksie itd... skutkuje na kilka dni max tydzien potem wszystko wraca do normalnosci bo jak mi mowi " on poprostu juz taki jest" wiec przez jakis czas tak zyje potem znow sie zbieram mowie mu co mi lezy na sercu i tak wkolko... Skutkuje to tym ze po tych rozmowach jest fajny seks ale jak mnie dluzej piesci to ja i tak z "tylu glowy" mam gdzies taka mysl "boze przeciez on sie zmusza moze juz skoncz i poprostu wejdz we mnie " no nie wiem tak zawsze mysle moze to jakas obsesja juz ale nie potrafie sie pozbyc tej mysli mize dlatego ze robi to wtedy tak bardzo bardz o dlugo wrecz przesadzajaco....
Szczerze to czuje sie troche po seksie z nim jakby poprostu raz na dwa tyg. odpekal swoje i tyle...

Wiele razy myslalam zeby odejsc ale rodzice mi wybijaja to mysl glowy bo "inny facet moze byc gorszy" ," ten to dobra partia" i tak tkwie w tym zwiazku i juz od dawna jak mysle o tym to nie jestem szczesliwa a porozmowie z nim zawsze mam wrazenie ze to moja wina bo byloby inaczej gdybym wiecej zarabiala wtedy on nie chodzilby taki zmeczony ( pracuje od 6-14) na kierowniczym stanowisku.... Wiec hmmm.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tym co dodałaś (napisałaś) wynika jakbyś po za tym była w toksycznym związku. Sorry, ale to jakieś normalne i zdrowe nie jest.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
komunikuje mu bardzo czesto czego potrzebuje w zyciu w seksie itd... skutkuje na kilka dni max tydzien potem wszystko wraca do normalnosci bo jak mi mowi " on poprostu juz taki jest"
Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
skutkuje na kilka dni max tydzien potem wszystko wraca do normalnosci bo jak mi mowi "on poprostu juz taki jest"
Wiesz, że on się prawdopodobnie nigdy nie zmieni?
Daję 99,99%, że pozostanie takim jakim jest.
I myślę, że każdą laskę, z którą by był traktował by w podobny jak nie taki sam sposób bo gdyby czuł do Ciebie odrazę (a był tu taki wątek), to mogłabyś przypuszczać, że oprócz tego, że Cię nie kocha (o ile w ogóle kiedykolwiek kochał) to po prostu nie jesteś ''tą jedyną'', taką z którą się rozumie i może wszystko od przyjaźni do miłości, czuje chemię, namiętność etc.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Skutkuje to tym ze po tych rozmowach jest fajny seks
Wnoszę, że jesteś z nim tylko dla seksu. Przecież to za mało do związku. Bo okej...jesteście w związku, ale to wygląda jak toksyczna relacja. Akurat seks to nawet mogą uprawiać ludzie, którzy się nie przyjaźnią, a ewentualnie lubią bądź niekoniecznie - wystarczy, że są zainteresowani seksem by zaspokajać swoje potrzeby. Jakby nie patrzeć też wzajemnie, bywa czasem.


Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
ale jak mnie dluzej piesci to ja i tak z "tylu glowy" mam gdzies taka mysl "boze przeciez on sie zmusza moze juz skoncz i poprostu wejdz we mnie '' ...
Czyli najzwyczajniej w świecie uważasz, że to jest Twoja wina.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
"boze przeciez on sie zmusza
On się zmusza, serio? Do czego się zmusza? Zmusza się do tego, że jak Ciebie boli, Ty mu nie mówisz, bądź mówisz rzadko i on się na tej podstawie zmusza? Gdybyś była chora i miała na przykład przeziębienie (nie wiem czy by zaryzykował), miałabyś zły dzień czy NAPRAWDĘ! bolała by Cię głowa to uważasz, że on wtedy też by się zmuszał?

To raczej Ty byś się zmuszała gdyby ''Twoja psychika mówiła wewnętrznie ''nie'' '', ale Twoje słowa i ciało mówiło ''tak''...

Szczerze to brak mi słów.
Traktuje Cię jak worek na spermę plus ma w dvpie Twoje uczucia.
On chce abyś mu się wypięła to masz ochoczo to zrobić. Supcio.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Szczerze to czuje sie troche po seksie z nim jakby poprostu raz na dwa tyg. odpekal swoje i tyle...
Co to znaczy ''odpekal''? Zrobił swoje i nara?

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Wiele razy myslalam zeby odejsc ale rodzice mi wybijaja to mysl glowy bo "inny facet moze byc gorszy" ," ten to dobra partia"
Robisz sobie kuku, ale to Twoja decyzja. Krzywdzisz samą siebie i rodzice być może w jakiś sposób Ciebie ''też krzywdzą''. Co z tego, że jesteś dorosła. Nie rozumieją pewnie tego wszystkiego i tego, że masz z nim problemy.
To nie chodzi o to, że miałabyś się im tłumaczyć ze swojego życia łóżkowego, ale gdyby dla przykładu (czego nie życzę) stosował wobec Ciebie przemoc fizyczną, na przykład uderzył Cię to też rodzice mówili by Ci ''inny facet byłby gorszy'' ?
Kiedy byłby gorszy? Kiedy by zabił?
Kiedy by w obecnej sytuacji był gorszy? Kiedy by Cię zgwałcił biorąc pod uwagę, że może już to zrobił Tobie i to być może nie jeden raz?
Gwałt to też krzywda, przemoc. To przemoc fizyczna i psychiczna, emocjonalna.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
i tak tkwie w tym zwiazku i juz od dawna jak mysle o tym to nie jestem szczesliwa ba porozmowie z nim zawsze mam wrazenie ze to moja wina
To nie jest Twoja wina, ale Ty tak uważasz. Myślisz, że jak mu nie dasz bo nie chcesz, albo się zmuszasz to jest Twoja wina, bo ''misiu będzie zuy''.

Nie wiem jak można tak się oszukiwać i nie szanować i to jeszcze w związku.

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
bo byloby inaczej gdybym wiecej zarabiala wtedy on nie chodzilby taki zmeczony ( pracuje od 6-14) na kierowniczym stanowisku....
Co toksyczny związek, nie fair seks i brak szacunku do większych czy mniejszych pieniędzy? Co ma do tego jego kierownicze stanowisko?

Przyznaj, że jesteś z nim dla $$$$ i dla być może fajnego seksu czasem. Sama przyznałaś, że czasem fajny seks macie.

Ty potrzebujesz terapii. Nie dobrego seksu i góry szmalu.
Bynajmniej nie teraz. No i nie z nim.
Możesz mieć traumę po takim związku. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie psychika może ''wykręcić Ci numery''.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-01-05 o 15:16
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:15   #19
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
Wiele razy myslalam zeby odejsc ale rodzice mi wybijaja to mysl glowy bo "inny facet moze byc gorszy" ," ten to dobra partia" i tak tkwie w tym zwiazku i juz od dawna jak mysle o tym to nie jestem szczesliwa a porozmowie z nim zawsze mam wrazenie ze to moja wina bo byloby inaczej gdybym wiecej zarabiala wtedy on nie chodzilby taki zmeczony ( pracuje od 6-14) na kierowniczym stanowisku.... Wiec hmmm.....
Jezu... to może niech twoja matka z nim zacznie sypiać skoro to taka cudowna partia?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 10:22   #20
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Co to znaczy ''odpekal''? Zrobił swoje i nara?

Tu chodzi o to ze czasem mam wrazenie ze on moglby wogole ze mna seksu nie uprawiac albo robic to bardzo bardzo rzadko. Ja naprawde sie staram dbam o siebie, nosze spodniczki, ponczochy itd a on wogole na to nie patrzy, nie kreci go to.

W koncu jak po 2/3 tyg juz daje mu do zrozumienia ze moze mu sie nie podobam cos jest nie tak ze mna... To wtedy na szybko wieczorem w niedziele o 23 to zrobi ( kiedy w pon wstajemy o 5) wiec trzeba sie spieszyc raz dwa buziak spac... Wiec jest mega "romantycznie". On po wszystkich idzie sie umyc wraca i spi.

Ok czasem zdarza sie ze wyglada to inaczej, ze sie piescimy, bez spiny, szybkosci a potem no jest fajnie mam naprawde fajny orgazm ale w ostatnim roku moze z kilka razy tak bylo.
I zawsze wtedy mam ta mysl "boze czy to juz nie za dlugo trwa czy on nie robi tego z przymusu".

No a czemu ja nie inicjuje seksu- bo on zawsze jest zmeczony, glodny, cos go boli i nie wiem czy to dobry moment. Kiedys siedzielismy wieczorem byl film, wino i zaczelam masowac go po udach i przesuwalam rece coraz wyzej..... Myslalam ze sie " pomasujemy" i dokonczymy w lozku a on na to " ze mam przestac sie miziac bo film ogladamy i czy w kinie tez bym tak robila" to bylo straszne i od tego czasu jakos boje zaczac ze znow mnie odrzuci.
Przeprosil mnie za to ale jednak cos pozostalo noo




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 14:46   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: seks z bólem

[QUOTE=myszka_mynia;874772 71]Co to znaczy ''odpekal''? Zrobił swoje i nara?

Tu chodzi o to ze czasem mam wrazenie ze on moglby wogole ze mna seksu nie uprawiac albo robic to bardzo bardzo rzadko. Ja naprawde sie staram dbam o siebie, nosze spodniczki, ponczochy itd a on wogole na to nie patrzy, nie kreci go to.

W koncu jak po 2/3 tyg juz daje mu do zrozumienia ze moze mu sie nie podobam cos jest nie tak ze mna... To wtedy na szybko wieczorem w niedziele o 23 to zrobi ( kiedy w pon wstajemy o 5) wiec trzeba sie spieszyc raz dwa buziak spac... Wiec jest mega "romantycznie". On po wszystkich idzie sie umyc wraca i spi.

Ok czasem zdarza sie ze wyglada to inaczej, ze sie piescimy, bez spiny, szybkosci a potem no jest fajnie mam naprawde fajny orgazm ale w ostatnim roku moze z kilka razy tak bylo.
I zawsze wtedy mam ta mysl "boze czy to juz nie za dlugo trwa czy on nie robi tego z przymusu".

No a czemu ja nie inicjuje seksu- bo on zawsze jest zmeczony, glodny, cos go boli i nie wiem czy to dobry moment. Kiedys siedzielismy wieczorem byl film, wino i zaczelam masowac go po udach i przesuwalam rece coraz wyzej..... Myslalam ze sie " pomasujemy" i dokonczymy w lozku a on na to " ze mam przestac sie miziac bo film ogladamy i czy w kinie tez bym tak robila" to bylo straszne i od tego czasu jakos boje zaczac ze znow mnie odrzuci.
Przeprosil mnie za to ale jednak cos pozostalo noo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE


Jest tak - facet ma twoje potrzeby w zadzie i dopiero jak mu się zachce, to jest seks. Dopóki uczucia mu się nie skroplą, to możesz stawać na głowie i klaskać uszami, to on dla ciebie wysilał się nie będzie.
I twój wybór - trwasz przy nim jak ostatnia ofiara, ślepa i głucha na głos rozsądku, albo dajesz sobie spokój, mówisz mu "nara" i zaczynasz nowy rozdział życia.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 17:03   #22
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: seks z bólem

Nóż mi sie w kieszeni otwiera, jak czytam Twoje wypowiedzi.
Twoja reakcja oznacza ni mniej, ni więcej jak to, że poczułaś, iż naruszono Twoją granicę, opis tego, co między Wami zaszło, wygląda na seks na chama, jak nie gwałt. Twoja psychika to czuje, stąd Twój płacz i złe samopoczucie, Twoje ciało daje Ci znać, że przekroczono pewną granicę, słuchaj go!
Cytat:
Napisane przez myszka_mynia Pokaż wiadomość
No w sumie nie mowilam bo powtarzalam juz wiele razy ze lubie ciut dluzsze pieszczoty na poczatku, mowie co lubie.. co ma robic.. ze lubie pocalunki po szyi, brzuchu.. itd to on to kiedys podsumowal ze " jego to meczy" wiec juz teraz nic nie mowilam i myslalam ze bedzie jak zawsze... Ale po wszystkim bolalo bardziej niZ zawsze i ciezko mi jakos sobie z tym poradzic poprostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aha, zaj***ście. I do tego "złote rady" rodzinki. Nie słuchaj swojej rodziny, bo to Twój najgorszy doradca, w tym wypadku. Oni nie mają o tym wszystkim pojęcia. Facet ma Twoje potrzeby gdzieś, traktuje Cię jak szmatę, jak worek na spermę, nie liczy się z Tobą w ogóle i Cię nie kocha, jak możesz być z kimś takim?? Zostaw go.

Twoja rodzina tylko podsyca w Tobie lęki związane z rozstaniem, zamiast Cię wspierać, szlag mnie trafia, gdy to czytam. Ich tylko interesuje, żeby "partia" była dla córeczki
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 09:54   #23
Dionizosohh
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: seks z bólem

Coś się poprawiło/ zmieniło ?
Dionizosohh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:47   #24
myszka_mynia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Dot.: seks z bólem

Cytat:
Napisane przez Dionizosohh Pokaż wiadomość
Coś się poprawiło/ zmieniło ?
Tak, sporo rozmawialismy. Powiedzial mi ze czasem napeawde jest mocno zmeczony i zwyczajnie mu sie nie chce i robil to "na szybko" , za szybko. A ze lubie ostro, a ja nic nie mowilam wiec myslal ze jest ok.

Moze to faktycznie czesciej ja inicjuje zblizenie, ale przegadalismy temat i to sie juz nie powtorzylo. Widzialam, ze tez zabolalo go to, ze sprawil mi bol.
Po tym wszystkim pierwszy juz bal sie cokolwiek pierwszy zainicjowac, chociaz widzialam ze ma ochote. Ja w sumie juz potem tez mialam...

Wiem, niektorzy napisza ze jestem glupia, ale kocham go. Wtedt przestalismy ze soba rozmawiac na temat seksu, przyjemnosci i to chyba byl blad... Teraz poki co nie mam zastrzezen. Mam nadzieje ze on tez nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_mynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 12:47:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.