podwójna macica - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 14:09   #601
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Odp: podwójna macica

Hej kootek. No córka też była z tych malutkich a ja miałam często niedocukrzenie, ale donosiłam do 39t1d wiec generalnie ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:40   #602
Dzudiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Witam wszystkie "superkobiety" jestem nowa tu u was , na moje szczesćie lub nieszczescie mam zdiagnozowana podwójną macice z jedną szyjką. taka sama wielkosc 2 każda ma drożne jajowody i jest ok . obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży Moja kruszynka rozwija się prawidłowo i mieszka sobie w prawej macicy. moje pytanie do was czy miałayscie normalnie krwawienie w terminach miesiaczki z tej pustej macicy ? bo mi to juz się zdarza 2 raz ze krwawej, pierwsze w 13 tygodniu i teraz tez mnie to spotkałao byłam oczywiscie na usg w szpitalu czy z dzidzia wszystko jest ok, i jest

Bardzo prosze o odpowiedz bo w szpitalu nie bardzo wiedzieli co za to odpowiada choć mój lekarz mówił ze do póki dzidzia się nie przesunie na tą pusta to moge z niej krwawic , ale przyznam ze to takie dziwne byc w ciazy i mniec okres .
Dzudiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 22:31   #603
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Odp: podwójna macica

Witaj. Ja miałam krwotok w 9 tygodniu, ale nie miał związku z macicami. Ta, w której nie rozwija się dziecko jest niewielka. Wręcz prawie zanika w trakcie ciąży.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:03   #604
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Odp: podwójna macica

ja tez miałam mega kwawienie w 13 tc z tej pstej macicy, strasznie sie ze mnie lało ale p kilk dniach przestalo oczywiscie bylam w tym czasie w szpitalu
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 15:34   #605
Nicola1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: podwójna macica

Witajcie dziewczyny. Moja córeczka 7 dni temu przyszła na świat przez planowane cc z powodu ułożenia miednicowego. Było to dokładnie 38 tc i 3 dni. Ważyła 3880 i 57 cm, dostała 10 punktów.
Różne krążą mity na temat naszej przypadłości, ale ja żadnych problemów z zajściem w ciąże nie miałam (wręcz wpadłam), ani jednego dnia nie spędziłam w szpitalu, nie wzięłam ani jednej tabletki na podtrzymanie. Jedyne na co mogę się poskarżyć to bóle (jakby skurcze) po stronie macicy nieciężarnej, a w ostatnich tygodniach okropny ból po tej stronie pod brzuchem - też jednostronny.
Piszę to żebyście nie dały się zwariować ogólnej opinii, że niby skazane jesteśmy na problemy z zajściem w ciążę czy poronienie. Każda z nas jest inna, czy z jedną macicą czy z dwoma, trzeba wierzyć że wszystko będzie OK. Trzymajcie się cieplutko
Nicola1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:48   #606
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

Witam wszystkie Panie podwójnie obdarzone
Teraz to już w miarę ochłonęłam,,ale dopiero wczoraj dowiedziałam się o tej wadzie. Podczas badania USG. Mam podwójną macicę z jedną szyjką. I do tego 5t4d ciąży. Jestem w kropce..tyle co naczytałam się o poronieniach itd..I nie wyobrażam sobie że nie donoszę tej ciąży.
W ciąże zaszłam od razu po pierwszej "próbie". I ciężko jest teraz żyć z tą wielką niewiadomą czy uda mi się donosić tego maluszka.
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:55   #607
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: podwójna macica

alice ja tez tutaj kiedys pisalam, wykryto u mnie macice z przegroda, w 5 tygodniu wygladala jakby to byla ciaza blizniacza , a juz w 7 bylo widac mocna przegrode, bylam na konsultacjach u dwoch lekarzy, jeden mi powiedzial, ze jest mozliwosc , ze moge tylko do 20 ktoregos donosic, a le tak byc nie musi, z eby sie nie martwic i cieszyc sie z faktu bycia ciaza, ja przeplakalam caly weekend, dzien i noc, tak bardzo pokochalalm swoja mala fasolke, i obiecalalam sobie i jeje , ze juz sie martwic nie bede i dam rade ta ciaze donosic!!! no i urodzilam 2 lub 3 dni przed terminem , a modlilam sie o donioszenie chociaz do 32 tygodnia. Teraz moj Mikolaj lezy sobie w lozeczku) a ja jestem najszczesliwsza. Mam nadzieje, z eTy tez bedziesz czula co ja teraz czuje. Nie martw sie na zapas, ja znam dziecwzyne , ktora ma podwojna macice z dwiema szyjkami, i dwojke dzieci trzymam kciuki
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 13:22   #608
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: podwójna macica

Cześć dziewczyny gratuluje ciąż i dzieciaczków My mamy zamiar starać się od listopada, i już się obawiam, no ale co ma być to będzie, ja mam podwójną macicę, dwie szyjki i przegrodę w pochwie, cały pakiet.

Olunia pisałaś że twoja koleżanka miała też dwie szyjki, ona starała się o dzieci?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:51   #609
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: podwójna macica

wlasnie chyba nie za dlugo.Tyle, ze cala ciaze musiala na siebie uwazac , nie mogla pracowac. U mnie tez lekarz byl zdziwiony , ze zaszlam za pierwszym razem.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

a i jeszcze nie napisalam , ze podczas usg w 22 tygodniu, mojeje przegrody nie bylo iwdac niewiadomo co sie z nia stalo, lekarz myslal, ze sie rozerwala w skutek rozciagania scianek macicy, ale ja nie krwawilam , wiec prawdopodobnie zostala jakby wchlonieta przez sciany macicy. No ale jej juz nie bylo, w 18 tyg tez bylo ciezko ja znalezc. Rodzilam naturalnie
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 18:10   #610
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

Tylko o tym myslę, żeby wszystko dobrze się skończyło a to dopiero początek. Każdy delikatny ból strasznie przeżywam że coś jest nie tak. 11 września kolejna wizyta..może wtedy będę spokojniejsza.
Dziękuję za odpowiedź i gratuluję wam zdrowych maluchów
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 23:09   #611
olunia245
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: podwójna macica

ja na poczatku tez czesto czulam klucie i ciagniecie w dole brzucha
olunia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 19:45   #612
naddixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: podwójna macica

ANTERIA witaj w klubie, mam identyczna sytuacje-wszystko podwojne, z tym ze ja staram sie juz od kilku miesiecy i jak na razie efektow nie widac.... wiec moja rada nie zwlekaj
naddixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 20:31   #613
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez naddixe Pokaż wiadomość
ANTERIA witaj w klubie, mam identyczna sytuacje-wszystko podwojne, z tym ze ja staram sie juz od kilku miesiecy i jak na razie efektow nie widac.... wiec moja rada nie zwlekaj

Od ilu miesięcy się starasz? Byłaś u lekarza pytałaś co i jak?


Rzadko kto odpowiada na moje pytania, niestety większość kobiet z jakimikolwiek wadami macicy udziela się jak już są w ciąży. Szkoda bo jak dla mnie sama myśl o tym że może się nie udać, może być ciężko jest przerażająca, martwię się o to że np, jak już uda nam się zajść w ciążę to będę musiała od razu zrezygnować z pracy, tzn iść na chorobowe. Mam dużo wątpliwości i pytań, a odpowiedzi brak...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 18:04   #614
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

Kochana Anteria..spora część (tak mi się wydaje ) dziewczyn dowiaduje się o swojej wadzie, kiedy zachodzi w ciążę i idzie do gina.
Ja wczoraj ostatni raz byłam w pracy, gdyż praca kelnerki wymagała bardzo dużego wysiłku. Zawsze w tym lokalu jest duży ruch i ogrom pracy. Wiec podziekowalam. Dzięki Bogu mam druga i to jest praca biurowa- tam tylko siedzę i wypełniam papierki. Gdyby nie to, to zrezygnowalabym z drugiej. Najważniejsze to teraz spokój i minimalny wysiłek.
Nie trzeba się poddawać.Ja bym się nie poddawala napewno bo stawka jest ogromna. A kiedy już Ci się uda musisz znowu stanąć na wysokości zadania: dbać o siebie , wybrać dobrego ginekologa itd. Mam nadzieję że niedługo nam napiszesz że udało się
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 13:11   #615
naddixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: podwójna macica

ANTERNIA, za mna juz w zasadzie 7 cykli, z tym ze w miedzyczasie mi "wyskoczylo" zapalenie pecherza ze 2 razy i potem mialam lekką traume... teoretycznie to rok czasu staraja sie nawet te niepodwojne- normalne... ostatnio kombinuje z testami owulacyjnymi i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...

Tez zauwazylam, ze wiekszosc dziewczyn jest aktywnych jak juz zajda ;/ a kwestia tego, ze dowiaduja sie o swojej wadzie dopiero w ciazy.. hmmm.. chyba zalezy od zdolnosci lekarza, ja dowiedzialam sie juz na pierwszej wizycie.
naddixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 13:58   #616
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez naddixe Pokaż wiadomość
ANTERNIA, za mna juz w zasadzie 7 cykli, z tym ze w miedzyczasie mi "wyskoczylo" zapalenie pecherza ze 2 razy i potem mialam lekką traume... teoretycznie to rok czasu staraja sie nawet te niepodwojne- normalne... ostatnio kombinuje z testami owulacyjnymi i zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...

Tez zauwazylam, ze wiekszosc dziewczyn jest aktywnych jak juz zajda ;/ a kwestia tego, ze dowiaduja sie o swojej wadzie dopiero w ciazy.. hmmm.. chyba zalezy od zdolnosci lekarza, ja dowiedzialam sie juz na pierwszej wizycie.
No ja dowiedziałam się rok temu na rutynowej wizycie, ale tylko o podwójnej macicy i dwóch szyjkach, niestety mieszkam w Austrii i nie znam jeszcze na tyle dobrze języka w tym temacie więc na tych wakacjach wybrałam się do ginekologa w Polsce i on mi wszystko wyjaśnił i dodał że mam przedzieloną pochwę, wiedziałam że coś takiego musi być, bo to czułam, przez kilka miesięcy bałam się w ogóle współżyć, bo odczuwałam straszny ból, ponieważ wcześniej w ogóle nie było podziału mojej pochwy nie wiem jak ale tak jakby po prostu z czasem się wyrobiła teraz już nie boli, na szczęście. Dobrze że już dokładnie wiem co i jak, ale mało jest dziewczyn które mają wszystkie te trzy wady na raz, zastanawia mnie czy jak staracie się o dziecko to zwracacie uwagę w którą pochwę się kochacie? Zastanawiam się nad tym po prostu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 14:56   #617
naddixe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: podwójna macica

ANTERIA heheh, Ty sie nie zastanawiaj tylko dzialaj
mi powiedziano ze jak jest podwojna macica i podwojna szyjka to zazwyczaj jest tez i podwojna pochwa... malo nas, albo sie ukrywaja, bo chyba sama przyznasz ze ciezko o tym rozmawiac...mi na pewno.. a teraz wchodze w etap gdzie jak widze kobiete w ciazy, albo malutkie dzidzi to az ciezko na serduchu sie robi... ech....
naddixe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:15   #618
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez naddixe Pokaż wiadomość
ANTERIA heheh, Ty sie nie zastanawiaj tylko dzialaj
mi powiedziano ze jak jest podwojna macica i podwojna szyjka to zazwyczaj jest tez i podwojna pochwa... malo nas, albo sie ukrywaja, bo chyba sama przyznasz ze ciezko o tym rozmawiac...mi na pewno.. a teraz wchodze w etap gdzie jak widze kobiete w ciazy, albo malutkie dzidzi to az ciezko na serduchu sie robi... ech....

No ja mam to już od jakiegoś roku. Zawsze chciałam być mamą ale mamy trochę problemów finansowych i ciężko się zdecydować.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 08:12   #619
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Odp: podwójna macica

Wszystkie podziały przy podwójnej macicy są z okresu życia plodowego. Tyle tylko, że zarówno macica jak i szyjka mogą zmieniać swoje położenie. I tak z tyłozgięcia może dojść do przodozgięcia a Dzidzius będący w prawej części macicy może nagle znalesc soe na usg w lewej.

Mam 3letnia córkę i jestem w 32 tygodniu ciąży. Po zaniknieciu pustego bliźniaka ciąża rozwija się prawidłowo. Tyle, że ponownie ułożenie jest miednicowe i planowane jest cięcie cesarskie.
Syn będzie niewielki.
Powodzenia dziewczyny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 09:43   #620
Dzudiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Od ilu miesięcy się starasz? Byłaś u lekarza pytałaś co i jak?


Rzadko kto odpowiada na moje pytania, niestety większość kobiet z jakimikolwiek wadami macicy udziela się jak już są w ciąży. Szkoda bo jak dla mnie sama myśl o tym że może się nie udać, może być ciężko jest przerażająca, martwię się o to że np, jak już uda nam się zajść w ciążę to będę musiała od razu zrezygnować z pracy, tzn iść na chorobowe. Mam dużo wątpliwości i pytań, a odpowiedzi brak...
Jak juz dużo dziewczyn tu pisze wiele z nas dowiaduje sie w ostatnim momencie o tej wadzie. W moim przypadku to był totalny szok rok staralismy sie z mężem o dzidzie i nic pierwsze badanie meża a potem moje HSG ( nigdy nie miałam robionego usg co było błędem lekarza nio , ale trudno ) 20 grudnia miałm to badanie, rekcja lekarza kropna ze nie mam szans na dziecko, ze najlepiej to zainteresowac się adopcją na co moja reakcja płacz kilka dni . Szybka zmiana lekarza.
Świeta smutne , ale mąż nie tracił nadzieji i do dzieła i wielki cud w następnym cyklu ciąża obecnie jestem w 35 tygodniu, synuś rosnie jak na drożdzach obecnie waży 3 kg jestem na L4 od 5 tygodnia ciązy i dużo odpoczynku co prawda 2 razy było krwawienie ale to normalne u nas.

Obecny lekarz mówi ze nasza wada to nie wyrok i ze każda kobieta nawet 100 % zdrowa może poronic wiec to nie wina naszych wad .

Wiec uszka do góry i nie ma co się zamartwiac na zapas bo to nic nie daje . Trzeba byc zawsze dobrej myśli
Dzudiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:43   #621
Dzudiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Witam Mam pytanie odnośnie ruchów bobasa , jak czesto je czułyscie i z jaka czestotliwością ?

Bo my zaczynamy 36 tydzień i mam wrażenie ze dzidzia wogóle nie spi a ruchy sa bardzo mocne .
Dzudiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 18:35   #622
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

Witam
Jestem po badaniu u nowego ginekologa. To byl bardzo dobry wybór. Byłam u niego z 40 minut. To byla dluga dyskusja informacyjna I ogólnie narazie ciąża rozwija się dobrze. Maluch ma już 15 mm i to już jest 7t6d. Serducho bije 167 na minutę. Jeśli chodzi o badania moczu to powiedział żeby za 2 tyg kiedy będę miała u niego wizytę to przynieść nowe wyniki badan.bo moze byc stan zapalny..kazał narazie pić Zuravit. Oprócz tego przypisał Luteine..
Czyli wszystko dobrze...prawda?
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 02:18   #623
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny gratuluje ciąż i dzieciaczków My mamy zamiar starać się od listopada, i już się obawiam, no ale co ma być to będzie, ja mam podwójną macicę, dwie szyjki i przegrodę w pochwie, cały pakiet.

Olunia pisałaś że twoja koleżanka miała też dwie szyjki, ona starała się o dzieci?
Też miałam cały pakiet, ale półotra roku temu usunięto mi przegrodę Polecam - niesamowita różnica chociażby przy używaniu tamponów, dopiero po usunięciu widzę, że wcześniej było ciężko.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 05:15   #624
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Odp: podwójna macica

Witam drogie nadkobiety.
Mam dobrą i złą wiadomość. Jestem po porodzie przez cesarskie cięcie. W środku siedzi sobie macica z częściowa przegrodą.

Problem w tym, że mój syn urodził się w 34 tygodniu ciąży. Nie życzę Wam tego. Trzymajcie się.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 07:46   #625
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

Serdecznie gratuluje synka!!! Duzo zdrowia...napewno nadrobi zaleglosci
Wszystkiego dobrego!!
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:57   #626
Dzudiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: podwójna macica

Gratuluje serdecznie synusia . Dał sobie rade tyle czasu w brzuszku, to na zewnatrz też bedzie silny i nadrobi wszystko z nawiązką
Dzudiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 11:24   #627
monic79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

Hej dziewczyny ostatni raz byłam prawie 3 lata temu, parę dni temu zrobiłam test ciążowy i dwie kreski moja trzecia ciąża ) i znowu za pierwszym razem o podwójnej macicy dowiedziałam się po porodzie drugiej córeczki po dwóch latach od porodu. więc jestem dowodem że podwójna macica to nie musi być problem.oby dwie córeczki urodziłam w terminie siłami natury .
monic79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 13:55   #628
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Odp: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Witam drogie nadkobiety.
Mam dobrą i złą wiadomość. Jestem po porodzie przez cesarskie cięcie. W środku siedzi sobie macica z częściowa przegrodą.

Problem w tym, że mój syn urodził się w 34 tygodniu ciąży. Nie życzę Wam tego. Trzymajcie się.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kochana napisz jak z synkiem, mam nadzieje ze wszystko ok!
bedzie dobrze, ale wiem dokladnie co czujesz i przec co przechodzisz, moj sie urodzil w 32 tc i wazyl 1400g dla mnie najgorsze bylo jak malutki byl w szptalu miesiac

ale teraz jest chlop 3 lata i nic po nim nie widac ze wczesniak
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 07:27   #629
Alice7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: podwójna macica

monic79 - GRATULACJE Już mi raźniej Nam też udało sie za pierwszym razem...gaładko poszło..oby dalej nie było inaczej
Alice7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:59   #630
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: podwójna macica

Gratuluje zaciążonym, i szczerze mówiąc zazdroszczę ale tak pozytywnie i dajecie nadzieję, chociaż ja mam troszkę więcej problemów niż tylko a może aż podwójna macica, właśnie zaczęliśmy się starać i mam nadzieję że się uda, no ale nie nastawiam się, chciałabym żeby wszystko było dobrze, no ale jak wam się udało to czemu nie miało by mi się udać? Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-16 12:10:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.