Pm 2020. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-06, 07:26   #3481
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam pojęcia jak zaproszenie sformułować że stricte delegacja czy po prostu zaprosić wszystkich z Mężami... Hmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

A w przyszłym roku otwiera się 2 placówka... Wiec będzie nas wiecej. Teraz jesteśmy 4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zamiar zaprosić na zasadzie że kto ma ochotę przyjść na ceremonię to zapraszam, na wesele nie zapraszam nikogo z pracy. Tylko nie wiem czy to ogłosić czy wywiescic na naszej tablicy czy każdemu osobno zawiadomienie dać? nas jest 9 os łącznie w oddziale ale i tak wszyscy wiedzą że się hajtam bo czekali na zaręczyny chyba bardziej niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 07:27   #3482
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zaprosić na zasadzie że kto ma ochotę przyjść na ceremonię to zapraszam, na wesele nie zapraszam nikogo z pracy. Tylko nie wiem czy to ogłosić czy wywiescic na naszej tablicy czy każdemu osobno zawiadomienie dać? nas jest 9 os łącznie w oddziale ale i tak wszyscy wiedzą że się hajtam bo czekali na zaręczyny chyba bardziej niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja prawdopodobnie zaprosze dyrektorke na 1 zaproszeniu i 2 koleżankom z partnerami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 08:01   #3483
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zaprosić na zasadzie że kto ma ochotę przyjść na ceremonię to zapraszam, na wesele nie zapraszam nikogo z pracy. Tylko nie wiem czy to ogłosić czy wywiescic na naszej tablicy czy każdemu osobno zawiadomienie dać? nas jest 9 os łącznie w oddziale ale i tak wszyscy wiedzą że się hajtam bo czekali na zaręczyny chyba bardziej niż ja
Nas jest pięcioro, więc chyba każdemu z osobna dam. Na sam ślub
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 08:59   #3484
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Gothka - wiem właśnie przez to fb jest lepsze ale ja i tak nie dostałam linka.
Lottie69 A nad jaka sukienka myślisz z alie? Bo szczerze Ci powiem że ja też mam upatrzone z alie ale nie wiem jak mam się dogadać z chinczykiem żeby mi idealny rozmiar i długość wysłał (kurdupel jestem)

Dziewczyny a myslalyscie już nad delegacją z pracy (zaproszenia) ?
Ja pracuje w firmie 3 osobowej i nie wiem jak to zrobić? W przyszłym roku to pewnie będzie firma 6 osobowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na 99,9% będę wtedy w zupełnie innej pracy niż teraz i będę tam pracować krótko, więc raczej żadnego zapraszania nie planuję.
Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Bo na takie oferty trzeba polować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie okazje powoli przechodzą do historii, no i termin musi się zgadzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 11:04   #3485
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Ja mam w pracy dość spory zespół, bo ponad 20 osób. Wszystkich (no może poza szefem... ) bardzo lubię i chętnie bym ich na swoim weselu widziała, ale jak zaproszę ich wszystkich z partnerkami, to pół sali mi zajmą dlatego pomyślałam, że wręczę każdemu imienne zawiadomienie o ślubie bez zapraszania na wesele. Kto będzie mógł i chciał, ten wybierze się do kościoła. Co o tym myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 12:01   #3486
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

Ja zamierzam wywiesic w pracy zawiadomienie o slubie
Mam 2 miejsca pracy i multum ludzi. Wiec nikogo nie zapraszam na przyjecie

Edytowane przez ama09
Czas edycji: 2019-07-06 o 12:03
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 12:19   #3487
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Ja mam w pracy dość spory zespół, bo ponad 20 osób. Wszystkich (no może poza szefem... ) bardzo lubię i chętnie bym ich na swoim weselu widziała, ale jak zaproszę ich wszystkich z partnerkami, to pół sali mi zajmą dlatego pomyślałam, że wręczę każdemu imienne zawiadomienie o ślubie bez zapraszania na wesele. Kto będzie mógł i chciał, ten wybierze się do kościoła. Co o tym myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-06, 12:31   #3488
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny a jak udekorowalybyscie sciane z czerwonej cegly ktora jest za mlodymi? Sama w sobie robi wrażenie. Moze widzieliście gdzieś w necie fajne zdjęcia?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-06, 13:47   #3489
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak udekorowalybyscie sciane z czerwonej cegly ktora jest za mlodymi? Sama w sobie robi wrażenie. Moze widzieliście gdzieś w necie fajne zdjęcia?
Ja planuję kotare Led ale nie mam ściany z cegły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 11:53   #3490
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Wcinam się w połowie wątku, ale dopiero wczoraj doszłam do wniosku, że bardzo potrzebuję takiego miejsca jak to Ciągle mi to nasze wesele chodzi po głowie, a mój biedny narzeczony zaczyna już trochę przewracać oczami, jak mu ponad rok przed ślubem codziennie opowiadam, co ciekawego znowu mi wpadło do głowy liczę, że tutaj się wygadam, zaczerpnę inspiracji

W skrócie o mnie: z narzeczonym P znamy się od jakichś 7-8 lat. Zaręczyny były w maju 2018 r., a ślub zaplanowaliśmy na 12.09.2020 r.

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło!

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Przeglądam teraz wasze wiadomości i widzę, że chcecie się przenieść na FB. Z chęcią tam do Was dołączę! Czy mogę poprosić o link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też 12.09.2020
My nie jesteśmy razem jakoś bardzo długo ale ostatnio doszłam do wniosku, że jak byliśmy po prostu parą było między nami tak super, że wiedziałam, że to jest TO i myślałam, że nie może już być lepiej. Teraz jak jesteśmy narzeczeństwem jest jeszcze bardziej super, nie wiedziałam, że tak się da Aż boję się jak to będzie po ślubie
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 15:17   #3491
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
My też 12.09.2020
My nie jesteśmy razem jakoś bardzo długo ale ostatnio doszłam do wniosku, że jak byliśmy po prostu parą było między nami tak super, że wiedziałam, że to jest TO i myślałam, że nie może już być lepiej. Teraz jak jesteśmy narzeczeństwem jest jeszcze bardziej super, nie wiedziałam, że tak się da Aż boję się jak to będzie po ślubie
Moja siostra twierdzi, że po ślubie absolutnie nic się nie zmienia więc jest nadzieja, że przynajmniej nie będzie gorzej
My mieliśmy swoje wzloty i upadki, zresztą dalej je miewamy. Ale żaden facet wcześniej nie dawał mi takiego poczucia bezpieczeństwa mam nadzieję, że po ślubie będzie tylko lepiej! Czego i wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-07, 17:42   #3492
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Moja siostra twierdzi, że po ślubie absolutnie nic się nie zmienia więc jest nadzieja, że przynajmniej nie będzie gorzej
My mieliśmy swoje wzloty i upadki, zresztą dalej je miewamy. Ale żaden facet wcześniej nie dawał mi takiego poczucia bezpieczeństwa mam nadzieję, że po ślubie będzie tylko lepiej! Czego i wam życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze jest raz lepiej raz gorzej ważne żeby wiedzieć czego się chce i się starać ja mogę powiedzieć że nigdy nie spotkałam kogoś tak pasujące go i podobnego do mnie taka brania dusza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 20:30   #3493
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Kurcze dziewczyny jestem świeżo po jednym weselu o dramat, jeszcze nigdy nie było tak źle dj który nie jest wodzirejem to najgorsze co można sobie zafundować, zakaz puszczania disco polo = nikt się nie bawił bo nie wiem jak tu tańczyć np do piosenek d.podsiadło brak zabaw, mało jedzenia wszyscy głodni i mało alkoholu nawet win do wyboru nie było.... A miałam nadzieję na dobrą zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 21:11   #3494
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny jestem świeżo po jednym weselu o dramat, jeszcze nigdy nie było tak źle dj który nie jest wodzirejem to najgorsze co można sobie zafundować, zakaz puszczania disco polo = nikt się nie bawił bo nie wiem jak tu tańczyć np do piosenek d.podsiadło brak zabaw, mało jedzenia wszyscy głodni i mało alkoholu nawet win do wyboru nie było.... A miałam nadzieję na dobrą zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko ja ostatnio byłam na takim gdzie o 24 wszyscy się zebrali i został tylko 1 stolik od znajomych czyli młodsi, nikt za bardzo nie pił więc całe 30 butelek no tylko tyle wzięli wypił ten jeden stolik plus mieli zespół który grał 3 piosenki i 40 min przerwy, zmieniali rytm piosenek i wgl nie szło tańczyć, byli opłaceni do 2 przestali grać 00:30 i do 2 sobie siedzieli... Z zabaw to były tak durne np jakieś podnoszenie się w parach by np dotykać tylko 1 ręką podłogi, albo tylko plecami.. Także wszyscy wycierali podłogę na sali swoimi ubraniami. Albo jakiś konkurs tańca w przebraniach, jakieś pluszowe kombinezony, wszyscy cali mokrzy w tych koszulach pod tym... Tyle że jedzenie było dobre i szczerze na tak ciulowym weselu nigdy nie byłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`

Edytowane przez Ashya_
Czas edycji: 2019-07-07 o 21:14
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 22:06   #3495
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny jestem świeżo po jednym weselu o dramat, jeszcze nigdy nie było tak źle dj który nie jest wodzirejem to najgorsze co można sobie zafundować, zakaz puszczania disco polo = nikt się nie bawił bo nie wiem jak tu tańczyć np do piosenek d.podsiadło brak zabaw, mało jedzenia wszyscy głodni i mało alkoholu nawet win do wyboru nie było.... A miałam nadzieję na dobrą zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rok temu na takim byłam. Ludzie do maca jeździli. Alkoholu już po 12 brakło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 22:40   #3496
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-07, 22:49   #3497
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie ilość alkoholu ale nie wyobrażam sobie sytuacji że na weselu zabrakło czegokolwiek a skoro jest z alkoholem to również jego zależy jakie kto robi ale stare dobre wesele jest z wódka i rzadko kto robi inaczej przynajmniej w mojej okolicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 04:54   #3498
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka impreza bez disco polo z samym rockiem i rock&rollem mogła się udać tylko przy samej młodzieży. Byłam w zeszłym roku na kilku weselach, z czego jedno bez disco polo i powiem, że właśnie to ostatnie skończyło się najszybciej, bo po 2. I to bynajmniej nie z braku alkoholu po prostu ciotki i wujkowie nie umieli się bawić. A te wesela z disco polo trwały do białego rana choć od 2 już nikt specjalnie nie pił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 07:04   #3499
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Moi rodzice mówili nam przed załatwianiem sali, dj itp. Mamy zadbać o to, by goście nie byli głodni, bez alkoholu. Muzyka różnorodna, od disco polo, pop, rock and rol tak żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 07:27   #3500
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja w tym roku pierwszy raz w życiu do Bułgarii jadę jakoś wcześniej nie miałam okazji mam nadzieję że mi się spodoba my ogólnie nie planujemy jakiś kosmosow na podróż poślubna, bardzo chcielibyśmy Cypr ale nie wiem jak będzie z wylotami w połowie października bo zazwyczaj ostatnie są na początku ale jeśli nie to to pewnie wyspy Kanaryjskie albo coś takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać! Mi się Bułgaria mega podoba, bo idzie znaleźć za 1500/osoba/tydzień, więc mega tanio


Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Pokaż sukienkę

Ja tam uważam, że nie ma czegoś takiego jak ,,za skromna" sukienka. Moim zdaniem lepiej wyglądać skromnie niż jak wielka, błyszcząca beza

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
A to w tym samym terminie odpoczywamy Ok 4 tys za 2 tyg, fajnie żeby się zregenerować i odpocząć no i sezon jest praktycznie cały rok szybko się rozwijają więc trzeba korzystać póki ceny przystępne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle to faktycznie tanio. W styczniu zobaczymy, na co nam budżet pozwoli i będziemy jakieś first minute łapać.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:12   #3501
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny jestem świeżo po jednym weselu o dramat, jeszcze nigdy nie było tak źle dj który nie jest wodzirejem to najgorsze co można sobie zafundować, zakaz puszczania disco polo = nikt się nie bawił bo nie wiem jak tu tańczyć np do piosenek d.podsiadło brak zabaw, mało jedzenia wszyscy głodni i mało alkoholu nawet win do wyboru nie było.... A miałam nadzieję na dobrą zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w tamtym roku na weselu, na którym poprosiliśmy kelnerkę, żeby posprzątała nam syf na stoliku (który mieliśmy przez kilka godzin, one tylko dokładały napoje, jedzenie, a NIC nie zabierały). Pani na nas jeszcze nawrzeszczała wyobraźcie sobie. Słyszałam jeszcze, jak nas obrażała do managera.
Nie chciałam robić afery i sprawiać przykrości parze młodej, ale dla mnie to było po prostu skandaliczne.
Samo wesele ogólnie było beznadziejne, bo był to model "dużo i tanio", także... Jedzenie kiepskie, sala to niewyremontowana remiza mieszcząca ok. 50 gości mniej niż było, zespół koszmarny.
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakbym robiła wesele 100% pod siebie, to byłby tylko rock, sushi i nie byłoby wódki no ale muszę (i chcę) jednak dostosować się pod zaproszone osoby, bo tak samo jak i w domu, chcę ich dobrze ugościć na swoim weselu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Daj znać! Mi się Bułgaria mega podoba, bo idzie znaleźć za 1500/osoba/tydzień, więc mega tanio





Tyle to faktycznie tanio. W styczniu zobaczymy, na co nam budżet pozwoli i będziemy jakieś first minute łapać.
W styczniu to już kiepskie first minute, polecam już teraz we wrześniu się orientować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:22   #3502
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale jak życie pokazuje to ludzie mimo wszystko najlepiej bawią się przy disco polo. Wiadomo że nie musi być alkoholu żeby się dobrze bawić, ale jak nie ma ani jedzenia ani Alko ani nawet dj który dobrze gra i zabawia ludzi to jest dramat.

Poza tym znam dużo ludzi którzy twierdzą że nie lubią disco a jakos na weselu wszyscy się bawią i parkiet pełny, chyba że ktoś ma towarzystwo ą ę no i jest sztywno i drętwo, ale wiadomo kto co lubi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:23   #3503
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Taka impreza bez disco polo z samym rockiem i rock&rollem mogła się udać tylko przy samej młodzieży.
Właśnie nauczyciele i rodzice (a trochę ich było w ramach nadzoru) reagowali bardzo pozytywnie. Nie mówię tu o mocnym rocku, tylko bardziej o latach 50./60.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja byłam w tamtym roku na weselu, na którym poprosiliśmy kelnerkę, żeby posprzątała nam syf na stoliku (który mieliśmy przez kilka godzin, one tylko dokładały napoje, jedzenie, a NIC nie zabierały). Pani na nas jeszcze nawrzeszczała wyobraźcie sobie. Słyszałam jeszcze, jak nas obrażała do managera.
Słabo z tą obsługą
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja jakbym robiła wesele 100% pod siebie, to byłby tylko rock, sushi i nie byłoby wódki no ale muszę (i chcę) jednak dostosować się pod zaproszone osoby, bo tak samo jak i w domu, chcę ich dobrze ugościć na swoim weselu.
A na takie wesele to chętnie bym poszła
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:31   #3504
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Słabo z tą obsługą

A na takie wesele to chętnie bym poszła
Potem już nic nie jadłam, bo bałam się, że mam jedzenie z jakąś wkładką

Też bym poszła, ale 90% moich gości bardziej zadowoli wódka, rosół, schabowy i disco polo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:35   #3505
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Zaproszenia zamówione, teraz czekam na wstępny projekt do akceptacji. Przy okazji zamówiłam już zaproszenia dla rodziców oraz pudełko na obrączki (był w zestawie).
Wreszcie założyłam zeszyt w którym spisuję rzeczy do zrobienia i załatwienia i niektóre mogę odchaczyć. Mnóstwo tego a czas powoli ucieka! W sierpniu mamy kolejne podejście na rozmowę z księdzem oraz chcemy obejrzeć, poprzymierzać i może już uda się kupić obrączki w salonie jubilerski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:40   #3506
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Zaproszenia zamówione, teraz czekam na wstępny projekt do akceptacji. Przy okazji zamówiłam już zaproszenia dla rodziców oraz pudełko na obrączki (był w zestawie).
Wreszcie założyłam zeszyt w którym spisuję rzeczy do zrobienia i załatwienia i niektóre mogę odchaczyć. Mnóstwo tego a czas powoli ucieka! W sierpniu mamy kolejne podejście na rozmowę z księdzem oraz chcemy obejrzeć, poprzymierzać i może już uda się kupić obrączki w salonie jubilerski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już zaproszenia? Szybko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:56   #3507
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Spoko ja ostatnio byłam na takim gdzie o 24 wszyscy się zebrali i został tylko 1 stolik od znajomych czyli młodsi, nikt za bardzo nie pił więc całe 30 butelek no tylko tyle wzięli wypił ten jeden stolik plus mieli zespół który grał 3 piosenki i 40 min przerwy, zmieniali rytm piosenek i wgl nie szło tańczyć, byli opłaceni do 2 przestali grać 00:30 i do 2 sobie siedzieli... Z zabaw to były tak durne np jakieś podnoszenie się w parach by np dotykać tylko 1 ręką podłogi, albo tylko plecami.. Także wszyscy wycierali podłogę na sali swoimi ubraniami. Albo jakiś konkurs tańca w przebraniach, jakieś pluszowe kombinezony, wszyscy cali mokrzy w tych koszulach pod tym... Tyle że jedzenie było dobre i szczerze na tak ciulowym weselu nigdy nie byłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie też mam takie doświadczenia z zespołami na weselach, dlatego powiedziałam, że na moim będzie DJ!
Pomimo tego że rodzice TŻ napierali na wiejski zespół byłam asertywna ! :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dla mnie w sumie to jest smutne, że dla wielu osób wyznacznikiem dobrej imprezy jest ilość alkoholu. Znam kilka osób, które wesela miały zupełnie bezalkoholowe, ewentualnie z symbolicznym kieliszkiem szampana w roli toastu - i ludzie się całą noc bawili.
I gdybym planowała wesele z tańcami, to sama wolałabym bez disco polo W genialnym klimacie był nasz półmetek w liceum, pomijając kilka utworów na sam koniec - DJ konsekwentnie trzymał się rock and rolla, rockabilly. Do tańca idealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja np. wcale nie pije alkoholu bo biorę leki na migrenę a zazwyczaj ostatni schodzimy z parkietu
Dlatego ja nie rozumiem jak można powiedzieć że była kiepska impreza bo nie było alkoholu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 08:56   #3508
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Ja właśnie też mam takie doświadczenia z zespołami na weselach, dlatego powiedziałam, że na moim będzie DJ!
Pomimo tego że rodzice TŻ napierali na wiejski zespół byłam asertywna ! :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tata powiedział, że sam sobie zamówi orkiestrę na szczęście nie ma pamięci do dat i nawet nie pamięta, kiedy biorę ślub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:01   #3509
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Już zaproszenia? Szybko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niż dotrą to pewnie kilka tygodni minie. Za miesiąc będziemy w Polsce to akurat wezmę i będę mogła na spokojnie wypisywać (zrezygnowaliśmy z personalizacji). A wysyłka za granicę +60 zł, za tę kwotę to mam akurat eleganckie zaproszenia dla rodziców A następnym razem jak będziemy w Polsce to będą już święta i będziemy.... rozdawać zaproszenia!

Niestety nie za często jesteśmy w Polsce, więc musimy myśleć o wszystkim z wyprzedzeniem.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Mademoiselle Bernadette
Czas edycji: 2019-07-08 o 09:03
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-08, 09:04   #3510
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mój tata powiedział, że sam sobie zamówi orkiestrę na szczęście nie ma pamięci do dat i nawet nie pamięta, kiedy biorę ślub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety ludzie mają takie podejście.

Ja z moimi rodzicami kompletnie nie mam problemów jeżeli chodzi o DJ, fotograf, kamerzysta itp. Powiedzieli że będą dopiero reagować jak stwierdzą że wariujemy i przeginamy.

Rodzice TŻ mają zupełnie inne podejście reagują na wszystko. :d

Pomimo tego że my mieszkamy w większym mieście a oni na wsi 50 km od nas, podsyłają nam namiary na fotografów, zespoły od siebie ze wsi 0.0

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.