Pm 2020. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-30, 05:37   #4681
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
U nas jeszcze 319 dni!
Znaleźliśmy Stocka za 20,12 zł za 0,5l i będziemy kupować w połowie listopada.

Mierzyłam pierwsze suknie- w jednej na chyba 25 mierzonych sztuk poczułam, że chciałabym tak wyglądać w dniu slubu ale mama i siostra nie były zachwycone.. No zobaczymy, co będzie dalej, ale jak nic mnie nie rozkocha w sobie to wrócę do tamtej
Nam ksiądz mówił, że u niego nie potrzeba nauk i poradni (taki znajomy ksiądz od lat) i nie wiem czy robić

Do tego uznaliśmy wczoraj, że jednak chcemy normalnego kamerzystę, bo znajomy, który miał nam robic teledysk nawalił i nie będzie go, a nie chcemy zostać bez żadnego filmu.

I tu potrzebuję porady. Znalazłam dwie ekipy z naszym terminem wolnym. Chcemy, żeby nie było to jakieś ultra drogie, no ale wiadomo
Ekipa 1: znajoma firma, sprawdzona przez wiele naszych znajomych par, za cene 3500 zł mamy film 1-1,5 godz, bez drona, bez żadnych urozmaiceń
lub
Ekipa 2: z Internetu, ma opinie wszystkie pozytywne, ale jest ich ogolnie mało, mają przykładowe realizacje i są ok, za 3500 zł jest film 45 min, dron i teledysk ślubny. Są z Częstochowy ale nie doliczaja za dojazd do Łodzi.
Którą ekipę byście wybrały?
Ekipe nr 1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:38   #4682
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Zawsze mnie ciekawiło po co ten dron...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:40   #4683
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Zawsze mnie ciekawiło po co ten dron...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dron super sprawa. My mieliśmy na sesji narzeczeńskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 13:49   #4684
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Pm 2020.

Dj zaklepany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ile płacicie za talerzyk ? Co w macie w cenie sali ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 17:20   #4685
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Zawsze mnie ciekawiło po co ten dron...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy w cenie, ale nigdy mi na tym nie zależało. Zasadniczo totalnie można się bez tego obejść. Ale może się zschwycę, jak już otrzymam film?
Niemniej, gdybym miała za to płacić dodatkowo to na penwo bym go nie miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 19:24   #4686
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
My mamy w cenie, ale nigdy mi na tym nie zależało. Zasadniczo totalnie można się bez tego obejść. Ale może się zschwycę, jak już otrzymam film?
Niemniej, gdybym miała za to płacić dodatkowo to na penwo bym go nie miała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem po co dron- nie byłam nagrywana jak dotad na żadnym filmie poza komunią może
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 20:58   #4687
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

My w ogóle nie bierzemy kamerzysty. Czuje się bardzo skrępowana, gdy wiem, że mnie kamerują i nie zachowywałabym się naturalnie.
Dodatkowo stwierdziliśmy, że to nie potrzebny wydatek, bo i tak pewnie obejrzelibyśmy ten film po ślubie może raz czy dwa.
Zdecydowaliśmy się jednak na film dla rodziców w ramach podziękowania.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 23:23   #4688
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

My też odrzuciliśmy kamerzystę. Pewnie wow pierwsze dwa razy, a potem by się "kurzyło" wolę te 3k dorzucić do podróży poślubnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 07:58   #4689
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Ja w ogóle nie mam kamerzysty ani fotografa na slub, miło wszystko nie wierzę, że ślub będzie trwał godzinę :p, max 20 min, a szkoda mi hajsu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Dziewczyny, zastanawiam się jak wplesc mojego psa w ślub
To, że mój pies tam będzie jest pewne bardziej, niż że będzie tam mój narzeczony, tylko jak to rozegrać? Zastanawiam się nad poduszka na obrączki przy szelkach, problem jets taki, że jak będzie tyle nowych ludzi, to może być trochę zbyt rozemocjonowana i się krecic i wiercic.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 09:34   #4690
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Dla mnie akurat fotograf jest BARDZO ważny i nawet jakbym miała ślub ze skromnym przyjęciem to bym brała.
No ale każdy ma inne priorytety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 09:42   #4691
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat fotograf jest BARDZO ważny i nawet jakbym miała ślub ze skromnym przyjęciem to bym brała.
No ale każdy ma inne priorytety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę miała potem sesje plenerowa na zamku w Mosznej, więc pamiątka będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 09:59   #4692
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Będę miała potem sesje plenerowa na zamku w Mosznej, więc pamiątka będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Plener a zdjęcia z przysięgi na przykład to co innego ale to tylko moje zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 10:13   #4693
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Pm 2020.

Ja kamerzysty od początku nie chciałam, ale zainwestowałam w świetnego fotografa
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 10:50   #4694
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

Ja też tylko fotograf, szkoda mi wywala kilka tysięcy na pendrive z filmem który obejrzę że 3 razy i resztę będzie leżał w szafie, do zdjęć się jednak wraca, wkłada w ramki itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 14:47   #4695
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez SorbetMalinowy Pokaż wiadomość
My w ogóle nie bierzemy kamerzysty. Czuje się bardzo skrępowana, gdy wiem, że mnie kamerują i nie zachowywałabym się naturalnie.
Dodatkowo stwierdziliśmy, że to nie potrzebny wydatek, bo i tak pewnie obejrzelibyśmy ten film po ślubie może raz czy dwa.
Zdecydowaliśmy się jednak na film dla rodziców w ramach podziękowania.
My też mieliśmy nie brać, potem uznaliśmy, że krótki teledysk wystarcyz a, że gość, który miał nam to robić zamilkł i nie ma z nim kntaktu, to stwierdziliśmy, że wybierzemy jednak kamezystę z filmem max 30-45 minut.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 15:08   #4696
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie mam kamerzysty ani fotografa na slub, miło wszystko nie wierzę, że ślub będzie trwał godzinę :p, max 20 min, a szkoda mi hajsu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Dziewczyny, zastanawiam się jak wplesc mojego psa w ślub
To, że mój pies tam będzie jest pewne bardziej, niż że będzie tam mój narzeczony, tylko jak to rozegrać? Zastanawiam się nad poduszka na obrączki przy szelkach, problem jets taki, że jak będzie tyle nowych ludzi, to może być trochę zbyt rozemocjonowana i się krecic i wiercic.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Co do psa to też bym obstawiała (widząc po swoim), że będzie bardzo rozemocjonowany i nie przyniesie grzecznie obrączek... Może warto go wziąć na sesję zdjęciową? To by była super pamiątka. Widziałam trochę takich zdjęć.

Co do fotografa czy kamerzysty - też nikogo nie mam i pewnie nie będę miała. Brzydko wychodzę na zdjęciach, nie lubię jakoś ich przeglądać później.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2019-10-31 o 15:09
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 15:20   #4697
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

A ja uwielbiam zdjęcia, a jescze bardziej filmy. U nas w domu wraca się po latach do ślubów. Zresztą z przyjaciółmi też oglądaliśmy ich wesela już kilkakrotnie. Dla mnie to mega klimat i ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 08:30   #4698
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Mam nadzieję, że nie będziecie dziewczyny żałowały braku fotografa... Mam taką znajomą, która nie wzięła na cywilny+obiad, bo brzydko wychodzi, bo szkoda pieniędzy itp... teraz żałuje, a nic z tym się nie da zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 12:20   #4699
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Różnie bywa. Brat i brata mojego TŻ nie mieli fotografa - postawili na fotobudkę i zdjęcia zebrane od rodziny. Są zadowoleni. Sama nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-01, 12:24   #4700
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Dziewczyny które nie bierzecie fotografa, ile razy miałyście robione profesjonalne sesje zdjęciowe w profesjonalnym makijażu i fryzurze?
Pytam z ciekawości, bo sama z narzeczonym nie lubimi siebie na zdjęciach, uważamy, że jesteśmy niefotogeniczni. Ale nie wyobrażam sobie nie wziąć profesjonalisty, który wie jak zrobić zdjęcia, na których ludzie korzystnie wyglądają + jeszcze dodatkowa obróbka w photoshopie. Oglądałam mnóstwo ofert i portfolio i w sumie raczej nie spotkałam się ze zdjęciami, na których Młode Pary brzydko wyglądały... Na ślubie siostry fotograf non stop wszystkich ustawiał, doradzał jak stanąć, pod jakim kątem ułożyć ręce, nogi, tak żeby każdy był zadowolony ze zdjęć z Parą Młodą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 13:12   #4701
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Dziewczyny które nie bierzecie fotografa, ile razy miałyście robione profesjonalne sesje zdjęciowe w profesjonalnym makijażu i fryzurze?
Pytam z ciekawości, bo sama z narzeczonym nie lubimi siebie na zdjęciach, uważamy, że jesteśmy niefotogeniczni. Ale nie wyobrażam sobie nie wziąć profesjonalisty, który wie jak zrobić zdjęcia, na których ludzie korzystnie wyglądają + jeszcze dodatkowa obróbka w photoshopie. Oglądałam mnóstwo ofert i portfolio i w sumie raczej nie spotkałam się ze zdjęciami, na których Młode Pary brzydko wyglądały... Na ślubie siostry fotograf non stop wszystkich ustawiał, doradzał jak stanąć, pod jakim kątem ułożyć ręce, nogi, tak żeby każdy był zadowolony ze zdjęć z Parą Młodą.
A to by mnie wkurzało. Drobne sugestie od czasu do czasu okej, ale nie "ustawianie non stop". Na takie rzeczy jest miejsce na stricte pozowanych sesjach, na ślub zdecydowanie wolę podejście reportażowe, z minimalną ingerencją. Na ślubie znajomych ostatnio chyba tylko przy zdjęciach zbiorowych (praktycznie wszyscy goście razem) dawał wskazówki, żeby jednak każdy był widoczny. Zdjęcia naprawdę świetnie powychodziły.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 13:19   #4702
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Chyba nie za jasno się wyraziłam Każdy kto miał indywidualne zdjęcie z Młodą Parą był ustawiany przez fotografa, żeby korzystnie wyglądać.
Absolutnie nie na ślubie i weselu, tylko w momencie sesji zbiorowej, rodzinnej i potem indywidualnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 13:56   #4703
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Pm 2020.

Takie pozowane grupowe zrobimy sobie samodzielnie i na takich wychodzę ok. Jak się zatrzymam, spojrzę, uśmiechnę. Ale reportaż, zdjęcia z boku, z zaskoczenia (a to w 90% robi fotograf na przyjęciu) kompletnie nie są moją bajką. Chciałabym, ale nie wyglądam na takich dobrze i nie lubię ich oglądać.

Nie martwi mnie to i nie uważam, że będę żałowała Ale dziękuję za troskę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 19:22   #4704
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Takie pozowane grupowe zrobimy sobie samodzielnie i na takich wychodzę ok. Jak się zatrzymam, spojrzę, uśmiechnę. Ale reportaż, zdjęcia z boku, z zaskoczenia (a to w 90% robi fotograf na przyjęciu) kompletnie nie są moją bajką. Chciałabym, ale nie wyglądam na takich dobrze i nie lubię ich oglądać.

Nie martwi mnie to i nie uważam, że będę żałowała Ale dziękuję za troskę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest dobry fotograf to umie z boku uchwycić najlepsze chwile i momenty tylko trzeba takiego wybrać anie pierwszego lepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 19:51   #4705
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Myszkaa20 Pokaż wiadomość
Jak jest dobry fotograf to umie z boku uchwycić najlepsze chwile i momenty tylko trzeba takiego wybrać anie pierwszego lepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się w stu procentach!
Takie zdjęcia niepozowane są najlepsze.
Tylko trzeba do tego fotografa.
Dla mnie takie zdjęcia to zupełnie inne spojrzenie na nasz dzień. Zupełnie niepozowane, całkiem spontaniczne.
Ach! Nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 20:07   #4706
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Dobre zdjęcia reporterskie to sztos! Moim zdaniem niosą ze sobą większą wartość niż sesja plenerowa. Pewnie, fajnie mieć ładne pozowane zdjęcie, ale kadry z imprezy, z rodziną i znajomymi będę oglądać z większą przyjemnością niż zdjęcie siebie starannie ustawionej w jakichś krzakach
My mieliśmy ostatnio sesję narzeczeńską. Świetna decyzja. Oswoiliśmy się z fotografami i sposobem ich pracy, a zdjęcia które dostaliśmy całkowicie mnie uspokajają jeśli chodzi o jakość przyszłych pamiątek z wesela.
Kamerzystę też będziemy mieć. Najpierw chcieliśmy na tym oszczędzić, ale przekonały nas rodziny i grupy ślubne na fb, gdzie czasem pojawia się dyskusja na ten temat. 90% odpowiedzi to 'miałam i nie żałuję' albo 'nie miałam i żałuję'. Plus prawie wszystkie panny młode piszą, że ten dzień mija bardzo szybko i połowy się nie pamięta ze stresu i emocji.
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 21:08   #4707
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Będę miała potem sesje plenerowa na zamku w Mosznej, więc pamiątka będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Ooooo, moje tereny że tak powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zdjęcia, a jescze bardziej filmy. U nas w domu wraca się po latach do ślubów. Zresztą z przyjaciółmi też oglądaliśmy ich wesela już kilkakrotnie. Dla mnie to mega klimat i ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To my mamy tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Dobre zdjęcia reporterskie to sztos! Moim zdaniem niosą ze sobą większą wartość niż sesja plenerowa. Pewnie, fajnie mieć ładne pozowane zdjęcie, ale kadry z imprezy, z rodziną i znajomymi będę oglądać z większą przyjemnością niż zdjęcie siebie starannie ustawionej w jakichś krzakach
My mieliśmy ostatnio sesję narzeczeńską. Świetna decyzja. Oswoiliśmy się z fotografami i sposobem ich pracy, a zdjęcia które dostaliśmy całkowicie mnie uspokajają jeśli chodzi o jakość przyszłych pamiątek z wesela.
Kamerzystę też będziemy mieć. Najpierw chcieliśmy na tym oszczędzić, ale przekonały nas rodziny i grupy ślubne na fb, gdzie czasem pojawia się dyskusja na ten temat. 90% odpowiedzi to 'miałam i nie żałuję' albo 'nie miałam i żałuję'. Plus prawie wszystkie panny młode piszą, że ten dzień mija bardzo szybko i połowy się nie pamięta ze stresu i emocji.
Nas też sesja narzeczeńska utwierdziła w tym, że wybraliśmy super fotografa. 3h sesja zero ustawiania i zdjęcia extra. Liczę, że na weselu też tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 12:24   #4708
Kladija
Raczkowanie
 
Avatar Kladija
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 214
GG do Kladija
Dot.: Pm 2020.

Planujecie jakieś podziękowania dla gości?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"you're the only one that i'm ever gone need
baby you're the one, only one for me ! " <3

Kladija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 14:03   #4709
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

My robimy sami winko. Zaczęliśmy w zeszłym roku. I zamierzamy w podziękowaniu dać takie buteleczki, które zamówimy i wlać nasze winko właśnie (:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-02, 14:51   #4710
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem od 03.11.2011 . Ślub cywilny wzięliśmy 12.12.2015. Mamy z Tz'em dwójkę dzieci Bartosza 03.2016 i Emilie 07.2017.

Teraz ślubujemy 02.05.2020 . Namówiliśmy się wspólnie w tamtym tygodniu. Jak narazie mamy tylko salę. Ja mam fryzjera i makijażystkę. W niedzielę idziemy dogadać się z księdzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo to tak jak ja mam Męża (od 2010) i dwójkę dzieci. Ślub w lipcu. Planujecie duże wesele z białą suknia i DJem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.