Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-24, 06:04   #1141
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Chyba się wkrece z powrotem tutaj bo przynajmniej coś się tu dzieje. Inne moje wątki wiona pustka.
Z włosami nic nowego, nadal sobie zapuszczam. Jantar mi się kończy, muszę się rozejrzeć za nową wcierka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 08:48   #1142
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Chyba się wkrece z powrotem tutaj bo przynajmniej coś się tu dzieje. Inne moje wątki wiona pustka.
Z włosami nic nowego, nadal sobie zapuszczam. Jantar mi się kończy, muszę się rozejrzeć za nową wcierka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, ale Wizaż umiera Chyba wszystkie możliwe grupy przeniosły się na fejsa, gdzie przeżywają swój rozkwit :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 09:00   #1143
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety, ale Wizaż umiera Chyba wszystkie możliwe grupy przeniosły się na fejsa, gdzie przeżywają swój rozkwit :P
też mam takie wrażenie kiedyś potrafiłam godzinami przesiedaywać na wizazu, teraz raz na kilka dni jk dostanę powiadomienie to jest dobrze
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 09:05   #1144
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
też mam takie wrażenie kiedyś potrafiłam godzinami przesiedaywać na wizazu, teraz raz na kilka dni jk dostanę powiadomienie to jest dobrze
Wcale mnie to nie dziwi. Zbombardowanie forum reklamami, wklejanie linkow w wypowiedzi, pozniej akcje z recenzjami na KWC. Szkoda, bo kiedys to bylo naprawde fajne miejsce , ktore tworzyli uzytkownicy. Moim zdaniem tam gdzie zaczyna byc parcie na kase to niestety za dobrze to nie wychodzi
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 09:47   #1145
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety, ale Wizaż umiera Chyba wszystkie możliwe grupy przeniosły się na fejsa, gdzie przeżywają swój rozkwit :P
A szkoda. To było mega miejsce kiedyś .
A Facebookowe grupy to nie to samo. Jestem tylko na Curly Girls Polska i starczy. Byłam na Wlosingu rok temu ale opuściłam grupę. Absolutnie mi atmosferka nie pasowała. Moim zdaniem ta grupa jest co najmniej toksyczna. Tylko promują obsesyjne dbanie o włosy i napędzaja nadmierne włosowe zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 11:35   #1146
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja na fb jeżeli chodzi o włosy rzadko bywam, cześciej jestem tu na wizazu, szkoda, że wątki umierają.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:57   #1147
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Ja na fb jeżeli chodzi o włosy rzadko bywam, cześciej jestem tu na wizazu, szkoda, że wątki umierają.
Mnie się wydaje, że włosomaniactwo po prostu osłabło. Ale może to dlatego, że mnie to przestało kręcić, więc nie jestem na bieżąco. Ale fakt, że forum włosowe było kiedyś aktywniejsze. Jednak na innych podforach aż tak tego nie widzę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-25, 12:07   #1148
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A szkoda. To było mega miejsce kiedyś .
A Facebookowe grupy to nie to samo. Jestem tylko na Curly Girls Polska i starczy. Byłam na Wlosingu rok temu ale opuściłam grupę. Absolutnie mi atmosferka nie pasowała. Moim zdaniem ta grupa jest co najmniej toksyczna. Tylko promują obsesyjne dbanie o włosy i napędzaja nadmierne włosowe zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety to prawda. Lubię Wizaż, ale mało co tutaj się dzieje

W takimr razie witaj w klubie. Mam całkiem podobne odczucia co do grupy Włosing., nawet niedawno o tym tutaj pisałam

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że włosomaniactwo po prostu osłabło. Ale może to dlatego, że mnie to przestało kręcić, więc nie jestem na bieżąco. Ale fakt, że forum włosowe było kiedyś aktywniejsze. Jednak na innych podforach aż tak tego nie widzę.
A mnie się wydaje, że to włosomianiactwo przeniosło się właśnie do Włosingu na facebooku Żebyś zobaczyła co tam się dzieje to raczej bys stwierdziła, że włosmianiactwo przeżywa swój rozkwit
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 20:34   #1149
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

A mnie się wydaje, że to włosomianiactwo przeniosło się właśnie do Włosingu na facebooku Żebyś zobaczyła co tam się dzieje to raczej bys stwierdziła, że włosmianiactwo przeżywa swój rozkwit
Dzięki, warto wiedzieć
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 06:09   #1150
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Niestety to prawda. Lubię Wizaż, ale mało co tutaj się dzieje

W takimr razie witaj w klubie. Mam całkiem podobne odczucia co do grupy Włosing., nawet niedawno o tym tutaj pisałam

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



A mnie się wydaje, że to włosomianiactwo przeniosło się właśnie do Włosingu na facebooku Żebyś zobaczyła co tam się dzieje to raczej bys stwierdziła, że włosmianiactwo przeżywa swój rozkwit
Nie wiem czy ten rozkwit idzie w dobrym kierunku
Od pary lat obserwuję te nowe trendy i nijak to się ma do naszych starych wizazowych pielęgnacji. Intensywne demonizowanie SLES i silikonow to raz.
Plus parcie na skręt za wszelką cenę ( to w kontekście fal i lokow) i szaly na różne gadżety i produkty typu szczotka Denman albo Cantu aktywator.
Ja naprawdę poświęcam moim włosom sporo uwagi ale nic nie poradzę że najlepiej im służy minimalizm. Nie bawi mnie to całe ugniatanie, lniane żele i to wieczne siedzenie w łazience i kombinowanie . Mimo to uważam się za wlosomaniaczke choć nie spędzam 24 godzin z turbanem na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 07:24   #1151
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Ja melduje radosny powrot do Banfi. Skalp wzglednie uspokojony, nic sie nie dzieje. Od kilku myc stosuje Banfi i znowu odnosze wrazenie, ze wlosy sporo mi urosly.
Dziewczyny, podczytuje Was trochę i pozwolę sobie się wtrącić i prosic o radę. Prowadzę intensywną walkę z wypadaniem włosów i w związku z tym zakupiłam ostatnio Banfi. Mam tylko problem ze stosowaniem - często widzę, że różnie jest ta wcierka używana i ciężko mi dojść do tego, jak będzie najlepiej. Możecie coś doradzić w tej kwestii?
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 07:24   #1152
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten rozkwit idzie w dobrym kierunku
Od pary lat obserwuję te nowe trendy i nijak to się ma do naszych starych wizazowych pielęgnacji. Intensywne demonizowanie SLES i silikonow to raz.
Plus parcie na skręt za wszelką cenę ( to w kontekście fal i lokow) i szaly na różne gadżety i produkty typu szczotka Denman albo Cantu aktywator.
Ja naprawdę poświęcam moim włosom sporo uwagi ale nic nie poradzę że najlepiej im służy minimalizm. Nie bawi mnie to całe ugniatanie, lniane żele i to wieczne siedzenie w łazience i kombinowanie . Mimo to uważam się za wlosomaniaczke choć nie spędzam 24 godzin z turbanem na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To był powód, dla którego mnie dopadło zmęczenie materiału. Zaczęło się od tego, że zauważyłam, że im więcej pcham na włosy, tym gorzej się to kończy, a w najlepszym razie nie widać żadnego efektu oraz że niektórych problemów nie da się rozwiązać pielęgnacją. Przetestowałam masę produktów, metod, prowadziłam nawet kiedyś dziennik włosowy (użyte produkty, punkt rosy, wygląd włosów), żeby stwierdzić, że wystarcza mi szampon, pierwsza lepsza odżywka typu volume, od czasu do czasu jakaś z aminokwasami i pianka.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 08:23   #1153
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytuje Was trochę i pozwolę sobie się wtrącić i prosic o radę. Prowadzę intensywną walkę z wypadaniem włosów i w związku z tym zakupiłam ostatnio Banfi. Mam tylko problem ze stosowaniem - często widzę, że różnie jest ta wcierka używana i ciężko mi dojść do tego, jak będzie najlepiej. Możecie coś doradzić w tej kwestii?
Miałam 3 różne rodzaje Banfi. I stosowałam je prawie zawsze po myciu. Powód był prosty - mam na tyle przetłuszczającą się skórę głowy, że jak już ją myję, to nie ma szans, żebym cokolwiek na tę przetłuszczoną głowę nałożyła przed A szkoda mi było nakładać coś przed myciem, żeby specjalnie tę głowę myć. O wiele bardziej preferuję nakładanie wcierek na czystą, świeżo umytą skórę głowy. Czuję, że wtedy składniki dobrze się wchłoną, a nie przez jakąś warstwę sebum. Tylko z Banfi trochę trzeba uważać, ale to pewnie jak z wszystkimi wcierkami, u mnie nie przeszłoby nakładanie na już całkiem suchą skórę i włosy przy skórze, zawsze coś mi się tam poskleja - to znaczy zdarzyło mi się tak zrobić, jeśli np. nie wychodziłam do ludzi. Nawet jeśli tego mocno nie było widać, to jednak świadomość, że mam coś posklejanego na głowie... no nie.
No więc ja nakładam tylko, gdy mam jeszcze wilgotne włosy, które łatwo można zgarnąć i dotrzeć do skóry

Btw, znowu widzę wszędzie Banfi, w komentarzach na yt, tutaj, słyszę od koleżanek - chyba czas zakupić

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-08-26 o 08:25
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 14:31   #1154
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Myślałam, że tylko ja mam takie odczucia do wlosingu ja tam po prostu wolę się nie odzywać z obawy, że zostanę zjedzona choć wlosomaniaczka jestem od 8 lat ale kurczę, wszystko trzeba robić z głowa, A nie podporzadkowywac całe życie włosom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 17:58   #1155
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Miałam 3 różne rodzaje Banfi. I stosowałam je prawie zawsze po myciu. Powód był prosty - mam na tyle przetłuszczającą się skórę głowy, że jak już ją myję, to nie ma szans, żebym cokolwiek na tę przetłuszczoną głowę nałożyła przed A szkoda mi było nakładać coś przed myciem, żeby specjalnie tę głowę myć. O wiele bardziej preferuję nakładanie wcierek na czystą, świeżo umytą skórę głowy. Czuję, że wtedy składniki dobrze się wchłoną, a nie przez jakąś warstwę sebum. Tylko z Banfi trochę trzeba uważać, ale to pewnie jak z wszystkimi wcierkami, u mnie nie przeszłoby nakładanie na już całkiem suchą skórę i włosy przy skórze, zawsze coś mi się tam poskleja - to znaczy zdarzyło mi się tak zrobić, jeśli np. nie wychodziłam do ludzi. Nawet jeśli tego mocno nie było widać, to jednak świadomość, że mam coś posklejanego na głowie... no nie.
No więc ja nakładam tylko, gdy mam jeszcze wilgotne włosy, które łatwo można zgarnąć i dotrzeć do skóry

Btw, znowu widzę wszędzie Banfi, w komentarzach na yt, tutaj, słyszę od koleżanek - chyba czas zakupić
Dzięki za odpowiedź. Nie spłukujesz jej po użyciu?
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 06:18   #1156
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Minayo, jak mialam Banfi aplikowalam strzykawką i wcieralam ale tak z godzinke przed myciem lub wieczorem a rano mylam włosy, choc nie ukrywam ta butelka troche mnie irytuje ,wole inne wcierki.

mika315
otóż to , brawo Ty

chimay ja mam proste niskopory , u mnie mniej znaczy więcej a ze względow czasowych nie moge nawet robic omo co mycie..

Paulownia
z tym skrętem to też jest szał i parcie jak na ...
a wiadomo ze stacjonarnie raczej trudno o Cantu , i wszyscy leca do sklepu Agi..Choc tam zaopatrzylam sie ostatnio we wszelakie ziółka ..w tym dla brata .(brahmi, tulsi, neem, brighaj czy jakos tak)do tego cassia tym razem z Phitofilos , olej pokrzywowy ,spirulina na maskę do wlosów płukanka octowo chmielowa DLA.
ja nie pisze dzienników jedynie mam taki zeszyt (stary)gdzie spisusje przepisy na maski DIY różnego typu bo bywają ciekawe..czy laminowanie , ciekawe produkty do przetestowania..jestem otwarta na nowe rozwiązania no ale ..

Rysia16 Mi Banfi śmierdzi i nie wyszłabym tak do ludzi, tak samo olej khadi..dobrze działa, ale czuć go na kilometr
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 06:49   #1157
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja banfi przelałam do mniejszej butelki ze sprayem i tak nakladam, dużo łatwiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 10:13   #1158
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hej Dziewczyny

Właśnie będę robiła podejście nr 2 do drugiej butli wcierki Banfi i szukałam jakiegoś wątku, w którym będzie można o tym pogadać. A tu surprise
Potrzebuję wsparcia, bo boję się, że moja systematyczność będzie żadna
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2020-08-27 o 10:16
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 11:09   #1159
mika315
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 90
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

W końcu udało mi się podciac i pofarbowac włosy PSX_20200827_120852.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mika315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 11:46   #1160
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się podciac i pofarbowac włosy Załącznik 7725985

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
świetne są
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 11:49   #1161
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Dziewczyny czy jest gdzieś jakaś lista dobrej jakości (szczególnie o dobrym składzie) produktów do włosów dostępnych w standardowych drogeriach? Przede wszystkim interesują mnie emolientowe odżywki.

Coś takiego dla kogoś kto z czytaniem etykiet i wybieraniem co w produktach do włosów jest ok a co nie jest na bardzo wstępnym poziomie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 16:16   #1162
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się podciac i pofarbowac włosy Załącznik 7725985

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, mega grzywa
Piękne cieniowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 16:56   #1163
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mika pięknie wyszło

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 17:36   #1164
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mika315 Pokaż wiadomość
W końcu udało mi się podciac i pofarbowac włosy Załącznik 7725985

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ładny kolor, włosy zdrowe
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 22:45   #1165
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Nie spłukujesz jej po użyciu?
Nie spłukuję. Jakoś wietrzeje, przynajmniej u mnie. Jak pytałam kogoś, czy czuje kiszoną kapustę, to nic nie mówili Najbardziej waliła pokrzywowa, ale to jeszcze jest taki znośny zapaszek.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 22:48   #1166
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest gdzieś jakaś lista dobrej jakości (szczególnie o dobrym składzie) produktów do włosów dostępnych w standardowych drogeriach? Przede wszystkim interesują mnie emolientowe odżywki.

Coś takiego dla kogoś kto z czytaniem etykiet i wybieraniem co w produktach do włosów jest ok a co nie jest na bardzo wstępnym poziomie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masz jakieś preferencje co do obecności/nieobecności silikonów albo np rodzaju protein, które Twoje włosy lubią?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 23:11   #1167
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Właśnie będę robiła podejście nr 2 do drugiej butli wcierki Banfi i szukałam jakiegoś wątku, w którym będzie można o tym pogadać. A tu surprise
Potrzebuję wsparcia, bo boję się, że moja systematyczność będzie żadna

Używałam banfi, co prawda pół butelki, bo kupiłam na spółkę. Byłam zadowolona.
A czemu by nie wcierać systematycznie? Przecież to cudowne zajęcie.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 11:15   #1168
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość

Używałam banfi, co prawda pół butelki, bo kupiłam na spółkę. Byłam zadowolona.
A czemu by nie wcierać systematycznie? Przecież to cudowne zajęcie.
Jestem leniwa
Ale wczoraj się przemogłam i dokonałam wtarcia Lady Banfi
Jednak na suche włosy, przed myciem.
Kiedyś stosowałam na mokre, po myciu, ale lenistwo wzięło górę...

Jak Wy wcieracie Banfi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 11:39   #1169
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Deszcz, szybkie mycie i zajawy rulonow .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 12:31   #1170
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz jakieś preferencje co do obecności/nieobecności silikonów albo np rodzaju protein, które Twoje włosy lubią?

Ja sobie radzę, ale szukam jakiejs listy dla osoby początkującej dla mamy, żeby sobie mogła wybierać z niej, bo jednak jak mi czyta składy 10 produktów przez telefon jak jest w drogerii to nie jest to najlepsze rozwiązanie

Dla niej najlepiej emolientowe na zmianę z nawilzaczami i bez silikonów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.