single od zawsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-02, 19:19   #1
kachaat
Raczkowanie
 
Avatar kachaat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78

single od zawsze


Czy znacie kogoś kto nigdy nie był w żadnym związku, czyli praktycznie singiel od zawsze. Zastanawiam się kim są takie osoby i dlaczego nie udało im się spotkać nikogo. Czy coś z takimi osobami jest "nie tak"
kachaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:23   #2
elizakasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 157
Dot.: single od zawsze

Ja znam np. siostrę mojego męża. Ma 32 lata i nigdy nie miała żadnego faceta. Dziewczyna ładna, miła, po studiach, ale jest bardzo religijna. Ponadto czeka na księcia z bajki. Mam koleżankę, która am 29 lat i dopiero teraz ma pierwszego faceta. Miała duże powodzenie, ale wybrzydzała. Teraz stwierdziła, że wszystkie koleżanki wyszły za mąż, więc ona też musi i spotyka się z facetem niezbyt urodziwym, a w dodatku mało bystrym.
elizakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:27   #3
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: single od zawsze

mam taka znajoma.

dziewczyna ladna, inteligentna i to wszystko.

jest po pierwsze primo do bolu nudna, secundo zachowuje sie w stosunku do facetow jak nawiedzona desperatka przez to nawet jak sie jakis nia zainteresuje po chwili zwiewa tertio nie ukrywa, ze gdyby znalazla chlopaka wypelnilaby chlopem caly swoj czas i chcialaby sie kisic z nim we wlasnym sosie 24/7 (imho trudno o takiego faceta).
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:38   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: single od zawsze

Znam jedną.

21lat, nawet ładna, inteligentna, ale bardzo skupiona na sobie, na rozwoju, wydaje mi się, że szuka księcia z bajki, każdego adoratora zlewa, bo "i tak nic z tego nie wyjdzie".
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:46   #5
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Znam jedną.

21lat, nawet ładna, inteligentna, ale bardzo skupiona na sobie, na rozwoju, wydaje mi się, że szuka księcia z bajki, każdego adoratora zlewa, bo "i tak nic z tego nie wyjdzie".
21 i od zawsze? Toż to jeszcze młódka
Ja mam 25 lat i też jestem singlem od zawsze z chęcią poczytam co jest z takimi osobami nie tak
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:51   #6
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Znam jedną.

21lat, nawet ładna, inteligentna, ale bardzo skupiona na sobie, na rozwoju, wydaje mi się, że szuka księcia z bajki, każdego adoratora zlewa, bo "i tak nic z tego nie wyjdzie".
o kurcze, 21 lat, poważna sprawa, krok do staropanienstwa

BTW witam, mam 22, nie wiem co jest ze mną nie tak w sumie
moze po prostu nigdy nie chciałam stałego związku

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-07-02 o 19:52
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 19:54   #7
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
21 i od zawsze? Toż to jeszcze młódka
Ja mam 25 lat i też jestem singlem od zawsze
Wyrazy współczucia dla przyszłej (ewentualnej) partnerki/partnera.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 19:55   #8
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: single od zawsze

Poznałem jedna, 32lata, ekstremalnie religijna, szans na znalezienie kogoś praktycznie brak bo pracuje każdą wolną chwilę. Następna 50+ charakter typu "ja wiem najlepiej jak to ma być zrobione" odrzuca każdego adoratora.
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:19   #9
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: single od zawsze

Ja znam. Dziewczyna, 25 lat, jest bardzo atrakcyjna, bardzo inteligentna, zabawna. Jest naprawdę cudowną osobą, ale niestety po prostu jeszcze się nie zakochała w nikim na tyle, żeby się związać (a powodzenie ma spore, bo jest bardzo atrakcyjna i ciągle roześmiana). Na szczęście nie jest zdesperowana i nie szuka na siłę faceta, tylko po to żeby kogoś mieć. Bardzo ją szanuje za to i nie uważam, żeby było coś z nią nie tak. Po prostu jednego miłość ,,trafia'' w wieku 18 lat, a innego w wieku 28 i najważniejsze jest to, żeby nie poddawać się presji. Ja poczułam, co to jest prawdziwa miłość w wieku 23 lat i nie uważam, żeby to było jakoś późno.

Mam też kolegę, 25 lat, jest przystojny i bardzo uczynny, co niestety dziewczyny wykorzystują. Wstyd mi za laski, jak widzę jak niektóre z nim postępują. Niestety jego problem polega na tym, że zakochuje się w totalnych tępakach albo w dziewczynach które są dalej związane emocjonalnie ze swoimi oprawcami, czyli z eksami którzy uwielbiali od czasu do czasu przywalić swojej kobiecie. Facet jest bardzo uprzejmy, bardzo uczynny i strasznie przystojny i nie ogarniam dlaczego jego target to dwudziestoletnie kobiety w trakcie rozwodu (z eksem w tle), porzucone laski w ciąży, czy kobiety będące ofiarami agresji swoich eksów, on się nimi opiekuje, pociesza, wyciąga je z kryzysu, a jak tylko eksio dzwoni to od razu kopią mojego kolegę w tyłek i lecą do eksa-psychola. Chciałabym wiedzieć, czy to przypadek, że zakochuje się akurat w takim typie kobiet, czy po prostu to jest kwestia stanu jego psychiki.

Edytowane przez vouvray
Czas edycji: 2015-07-02 o 20:22
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:24   #10
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Wyrazy współczucia dla przyszłej (ewentualnej) partnerki/partnera.
Ty tak serio?
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:28   #11
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Ty tak serio?
Śmiertelnie.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 20:35   #12
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: single od zawsze

Do 37 roku życia sam i nigdy nikogo nie miał. Nudny, upierdliwy, antypatyczny, niski i brzydki do tego chytry, ale także odpowiedzialny i słowny.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:42   #13
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Śmiertelnie.
No to może rozwiń myśl a nie tu śmiercią straszysz Podejrzewam, że każdy woli mieć partnera po przejściach, z byłym na karku, a jeszcze jak rozwodnik z dzieckiem do tego to już w ogóle marzenie no i uwielbia być porównywany, oj tak.

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2015-07-02 o 20:43
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:49   #14
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: single od zawsze

ja sądzę podobnie jak Mad_Max, to jest najzwyczajniej w świecie dziwne, że ma się 25 lat i żadnego nawet szczeniackiego związku za sobą, gdybym poznał taką osobę to dałoby mi to bardzo do myślenia - że może jest toksyczna, albo ma jakąś skrywaną patologię
wiadomo nie musi tak być, ale jednak zdecydowana większość 25latek/ów ma za sobą związki
no i bycie dziewicą w wieku 25 lat... wiem, że brak związków nie oznacza dziewictwa, ale i tak to jest dziwne
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:51   #15
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: single od zawsze

Przyjaciółka mojej koleżanki, 25 lat.
Z urody normalna/przeciętna dziewczyna, inteligentna, uwielbia dzieci i pracuje jako przedszkolanka.
Jedna randka(która jest poprzedzona biegunką/wymiotami i histerią), a tu już widzi dom, ślub i dzieci, no cóż nie dziwota, że uciekają.
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:51   #16
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
ja sądzę podobnie jak Mad_Max, to jest najzwyczajniej w świecie dziwne, że ma się 25 lat i żadnego nawet szczeniackiego związku za sobą, gdybym poznał taką osobę to dałoby mi to bardzo do myślenia - że może jest toksyczna, albo ma jakąś skrywaną patologię
wiadomo nie musi tak być, ale jednak zdecydowana większość 25latek/ów ma za sobą związki
no i bycie dziewicą w wieku 25 lat... wiem, że brak związków nie oznacza dziewictwa, ale i tak to jest dziwne
A wiesz, ile ludzi którzy mają związki za sobą, jest toksycznych albo skrywa patologię?
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 20:52   #17
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
ja sądzę podobnie jak Mad_Max, to jest najzwyczajniej w świecie dziwne, że ma się 25 lat i żadnego nawet szczeniackiego związku za sobą, gdybym poznał taką osobę to dałoby mi to bardzo do myślenia - że może jest toksyczna, albo ma jakąś skrywaną patologię
wiadomo nie musi tak być, ale jednak zdecydowana większość 25latek/ów ma za sobą związki
no i bycie dziewicą w wieku 25 lat... wiem, że brak związków nie oznacza dziewictwa, ale i tak to jest dziwne


Ty tak serio?

Teraz zależy co rozumiemy przez związek, bo np dla mnie spotykanie się przez 2-3 miechy to nie jest związek. Nawet jak uprawiacie seks.
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:04   #18
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: single od zawsze

związek jest wtedy jak facet i laska którzy się spotykają mówią, że to związek i tyle, a to czy dla ciebie spotykanie się 3 miesiące jest związkiem nie ma znaczenia

Cytat:
A wiesz, ile ludzi którzy mają związki za sobą, jest toksycznych albo skrywa patologię?
wiem
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:06   #19
Radowit1229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: single od zawsze

Moim zdaniem to kwestia albo zbyt dużych oczekiwań w stosunku do facetów, albo po prostu zwyczajny pech. Wiele koleżanek ładnych, inteligentnych a mimo to samotnych. Czasem przez "za wysokie progi", a czasem przez złe pojęcie o danej osobie i złe podejście.
Radowit1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 21:08   #20
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: single od zawsze

poza tym jak laska tak długo jest sama to może być jedną z tych co mają uraz do mężczyzn i z góry każdego oceniają
no i może być cnotką a to już w ogóle...
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:12   #21
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
związek jest wtedy jak facet i laska którzy się spotykają mówią, że to związek i tyle, a to czy dla ciebie spotykanie się 3 miesiące jest związkiem nie ma znaczenia

Ma znaczenie o tyle, że sama znam osoby, które mówią, że w związku nigdy nie były, a np spotykały się z kimś miesiąc - dwa. Uznawały jednak, że poziom zaangażowania był niewystarczający, aby to związkiem nazwać. Wg Ciebie byly dziwne, bo na pytanie, czy były w związku odpowiedzą NIE.

Znam też takich, co w ciągu roku potrafią być w 4-5 "związkach" po miesiąc, tydzień i w ogóle wielkie LOVE. Z nimi już jest ok? Bo byli w związkach?

Żeby nie było mam za sobą związki, więc bezzwiązkowców nie bronię, bo jestem "dziwna" 55letnią dziewicą. Ale bawi mnie przypinanie łatki dziwnosci, patologii i toksyczności tylko dlatego, że ludzie nie chcą być w związku/rzadko się zakochują/nie nazywają związkiem czegoś, w czym nie ma wystarczająco uczucia/seks dla nich to coś ważnego, a nie sport

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
poza tym jak laska tak długo jest sama to może być jedną z tych co mają uraz do mężczyzn i z góry każdego oceniają
no i może być cnotką a to już w ogóle...
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:14   #22
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Ma znaczenie o tyle, że sama znam osoby, które mówią, że w związku nigdy nie były, a np spotykały się z kimś miesiąc - dwa. Uznawały jednak, że poziom zaangażowania był niewystarczający, aby to związkiem nazwać. Wg Ciebie byly dziwne, bo na pytanie, czy były w związku odpowiedzą NIE.
To zależy jaki charakter miały te spotkania. Jeśli spotykali się raz na tydzień a na pożegnanie podawali sobie rękę, to tak, związkiem tego nie da się nazwać.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:16   #23
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
To zależy jaki charakter miały te spotkania. Jeśli spotykali się raz na tydzień a na pożegnanie podawali sobie rękę, to tak, związkiem tego nie da się nazwać.
Wyobraź sobie, że kończyły się seksem, a i tak tego związkiem nie nazywali.
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:17   #24
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez KociaAmbiwalencja Pokaż wiadomość
Żeby nie było mam za sobą związki, więc bezzwiązkowców nie bronię, bo jestem "dziwna" 55letnią dziewicą. Ale bawi mnie przypinanie łatki dziwnosci, patologii i toksyczności tylko dlatego, że ludzie nie chcą być w związku/rzadko się zakochują/nie nazywają związkiem czegoś, w czym nie ma wystarczająco uczucia/seks dla nich to coś ważnego, a nie sport
Tak samo uważam. A przeszłość mam bardziej bogatą, niż bym chciała.


Cytat:
Napisane przez KociaAmbiwalencja Pokaż wiadomość
I znów się zgadzam...
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:18   #25
AlonekJelonek
eternity
 
Avatar AlonekJelonek
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 37
Dot.: single od zawsze

Znam takie osoby. Po prostu nikogo nie spotkały w kim by się zakochały albo nie chcą związku i skupiają się na sobie. Nie widzę nic w tym złego.
A czytając powyższe komentarze uważam że wytykanie komuś że ktoś w wieku 25 lat nie miał związku i nie uprawiał seksu jest chamskie. To że osoba X nie wiąże się z pierwszą lepszą osobą tylko szuka kogoś porządnego to już źle? Co to za czasy? Wstyd mi za osoby które nie potrafią uszanować decyzji innych. Niech sobie będą cnotki, wystraszone prawiczki i inne rodzaje osób których profile powstały w stereotypach. A niektórym nic do tego.
AlonekJelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:23   #26
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Wyobraź sobie, że kończyły się seksem, a i tak tego związkiem nie nazywali.
a to zwracam honor
mnie chodziło o ludzi co nigdy w związku nie byli, nigdy nie uprawiali seksu ani pettingu

Cytat:
A czytając powyższe komentarze uważam że wytykanie komuś że ktoś w wieku 25 lat nie miał związku i nie uprawiał seksu jest chamskie. To że osoba X nie wiąże się z pierwszą lepszą osobą tylko szuka kogoś porządnego to już źle? Co to za czasy? Wstyd mi za osoby które nie potrafią uszanować decyzji innych. Niech sobie będą cnotki, wystraszone prawiczki i inne rodzaje osób których profile powstały w stereotypach. A niektórym nic do tego.
no niech będą, nikomu nic nie nakazuję
ale mówię o hipotetycznej sytuacji gdybym kogoś poznał i by coś takiego wyszło
co w tym złego? każdy ocenia nowo poznaną osobę

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2015-07-02 o 21:25
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:30   #27
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No to może rozwiń myśl a nie tu śmiercią straszysz Podejrzewam, że każdy woli mieć partnera po przejściach, z byłym na karku, a jeszcze jak rozwodnik z dzieckiem do tego to już w ogóle marzenie no i uwielbia być porównywany, oj tak.
Już rozwijam.
Spotykałem się kiedyś z 27-letnią dziewicą, dla której byłem pierwszym poważnym partnerem. Wytrzymałem... sam nie wiem ile, bo usilnie starałem się wymazać to z pamięci. Może z półtora roku (jestem cierpliwy). Dziewczę (nie nazwałbym jej kobietą) było kompletnie zielone w każdym aspekcie życia w związku. Nigdy nie nauczyła się rozmawiać, rozwiązywać konfliktów, walczyć z zazdrością, dzielić trudnymi emocjami. Nie "czuła" związku, nie wiedziała na ile może mi pozwolić, jakie znaczenie odgrywają jej psiapsiółki, a seks był fatalny.
Nigdy nie nauczyła się tego, czego przeciętny człowiek uczy się w wieku 17-21 lat. Nikt nigdy nie wprowadził jej w dorosłość (nie tylko seksualną), więc ten "zaszczyt" przypadł w udziale mi. I było koszmarnie.
Poziom jej doświadczenia życiowego zatrzymał się gdzieś w okresie nastoletnim. Pragnąłem tworzyć związek partnerski, w którym daję i sam dostaję, a skończyło się na ojcowaniu i prowadzeniu przez życie za rączkę. Męczarnia.

Oczywiście jak każda dziewica twierdziła, że "jeszcze nie spotkała tego jedynego", a prawda była taka, że została spaczona przez despotycznego ojca i ultrakatolicką matkę. I "tych jedynych" w swoim życiu spotkała pewnie i z dziesięciu, ale żaden nie okazał się na tyle... nierozsądny, by pakować się w związek z nią.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:34   #28
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: single od zawsze

Znam siebie

Lat 25. Co ze mną nie tak to już nie mi oceniać
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:39   #29
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Ja znam. Dziewczyna, 25 lat, jest bardzo atrakcyjna, bardzo inteligentna, zabawna. Jest naprawdę cudowną osobą, ale niestety po prostu jeszcze się nie zakochała w nikim na tyle, żeby się związać (a powodzenie ma spore, bo jest bardzo atrakcyjna i ciągle roześmiana). Na szczęście nie jest zdesperowana i nie szuka na siłę faceta, tylko po to żeby kogoś mieć. Bardzo ją szanuje za to i nie uważam, żeby było coś z nią nie tak. Po prostu jednego miłość ,,trafia'' w wieku 18 lat, a innego w wieku 28 i najważniejsze jest to, żeby nie poddawać się presji. Ja poczułam, co to jest prawdziwa miłość w wieku 23 lat i nie uważam, żeby to było jakoś późno.

Mam też kolegę, 25 lat, jest przystojny i bardzo uczynny, co niestety dziewczyny wykorzystują. Wstyd mi za laski, jak widzę jak niektóre z nim postępują. Niestety jego problem polega na tym, że zakochuje się w totalnych tępakach albo w dziewczynach które są dalej związane emocjonalnie ze swoimi oprawcami, czyli z eksami którzy uwielbiali od czasu do czasu przywalić swojej kobiecie. Facet jest bardzo uprzejmy, bardzo uczynny i strasznie przystojny i nie ogarniam dlaczego jego target to dwudziestoletnie kobiety w trakcie rozwodu (z eksem w tle), porzucone laski w ciąży, czy kobiety będące ofiarami agresji swoich eksów, on się nimi opiekuje, pociesza, wyciąga je z kryzysu, a jak tylko eksio dzwoni to od razu kopią mojego kolegę w tyłek i lecą do eksa-psychola. Chciałabym wiedzieć, czy to przypadek, że zakochuje się akurat w takim typie kobiet, czy po prostu to jest kwestia stanu jego psychiki.

Nie, na 100% NIE jest to przypadek.
Myślę,ze jest to kwestia jego psychiki, to jakie miał dzieciństwo, jacy byli jego rodzice.
Możliwe,że skoro ciągle brnie w związkuw których odgrywa rolę "pocieszycie", leci "na pomoc", to znaczy,że jego dzieciństwo, wychowanie mogły właśnie tak wyglądać- że on pełnił rolę" rodzica " i to on opiekował się rodzicami/rodzeństwem a nie na odwrót.
Może jest DDA albo DDD?
Nie wiem, nie znam, ale nikt kto miał poprawne dzieciństwo, gdzie był dzieckiem a nie" rodzicem", nie będzie brnął w związku, które stawiają go w roli " ramienia do wypłakania".
Znasz go dobrze, to jakiś twój bliski znajomy?
Może poradz mu żeby zgłosił się do psychologa?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

A co do tematu wątku - moja przyjaciółka i przyjaciel, mają po 21 lat i nigdy nie byli w żadnym związku.
Ona by chciała, ale jest typem małej kobietki o wielkim duchu, super pozytywna osoba, ale w kasze se dmuchać nie daje. Spotykała się kilka razy z facetami ale żaden to był związek, a i zawsze trafia na jakiś poje****- za przeprszeniem.
On- cóz, wymagania z kosmosu, sam się nie umie okreslić co do własnej orientacji a co dopiero mówić tu o związku z kimkolwiek.
Obydwoje nie uprawiali nigdy seksu i im wcale nie śpieszno.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:41   #30
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: single od zawsze

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Już rozwijam.
Spotykałem się kiedyś z 27-letnią dziewicą, dla której byłem pierwszym poważnym partnerem. Wytrzymałem... sam nie wiem ile, bo usilnie starałem się wymazać to z pamięci. Może z półtora roku (jestem cierpliwy). Dziewczę (nie nazwałbym jej kobietą) było kompletnie zielone w każdym aspekcie życia w związku. Nigdy nie nauczyła się rozmawiać, rozwiązywać konfliktów, walczyć z zazdrością, dzielić trudnymi emocjami. Nie "czuła" związku, nie wiedziała na ile może mi pozwolić, jakie znaczenie odgrywają jej psiapsiółki, a seks był fatalny.
Nigdy nie nauczyła się tego, czego przeciętny człowiek uczy się w wieku 17-21 lat. Nikt nigdy nie wprowadził jej w dorosłość (nie tylko seksualną), więc ten "zaszczyt" przypadł w udziale mi. I było koszmarnie.
Poziom jej doświadczenia życiowego zatrzymał się gdzieś w okresie nastoletnim. Pragnąłem tworzyć związek partnerski, w którym daję i sam dostaję, a skończyło się na ojcowaniu i prowadzeniu przez życie za rączkę. Męczarnia.

Oczywiście jak każda dziewica twierdziła, że "jeszcze nie spotkała tego jedynego", a prawda była taka, że została spaczona przez despotycznego ojca i ultrakatolicką matkę. I "tych jedynych" w swoim życiu spotkała pewnie i z dziesięciu, ale żaden nie okazał się na tyle... nierozsądny, by pakować się w związek z nią.
Proszę Cię... też mam za sobą nieciekawe związki, nawet dużo bardziej nieciekawe, ale tak się nad sobą nie użalam. I nie piszę w ten sposób o eks partnerach, bo to świadczy też o mnie.
Nie udało się Wam stworzyć nic fajnego - trudno. Ale to tak samo był jej związek, jak i Twój. Sam ją wybrałeś, więc nie rób teraz z siebie nie wiadomo jakiej ofiary i nie wylewaj pomyj na eks, jak by nie wiadomo, co Ci zrobiła.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-03 14:17:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.