Kto mi zrobi pazurki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 09:42   #1
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Smile

Kto mi zrobi pazurki ???


Czy jest ktoś kto pomoże mi w moim kłopocie i zrobi mi pazurki?
W czym problem?
1. Jestem facetem (prawidłowo zorientowanym)
2. Nie mam zamiaru nikomu robić obciachu
3. Osoba która będzie trenowała na mnie nie będzie skrępowana
4. Trenujemy nowe trendy więc oczekuję otwartej głowy
5. Jak eksperyment się uda napiszę o tym ze szczegółami
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:53   #2
katza
Raczkowanie
 
Avatar katza
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 38
GG do katza
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Widze ze jestes z Katowic to nie daleko. Napisz mi dokladnie o co Ci chodzi.
katza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 22:03   #3
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiek.... hehe pozdrowionka. katza zrób mu jakies 3D na maksa
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 05:19   #4
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Jasiek.... hehe pozdrowionka. katza zrób mu jakies 3D na maksa
Pazurkowy Motylku- ja przeginam z pazurkami ale 3D to nawet na mnie za wiele ))) - pozdrawiam
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 05:25   #5
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez katza
Widze ze jestes z Katowic to nie daleko. Napisz mi dokladnie o co Ci chodzi.
Chodzi o zrobienie mocnych pazurków żelowych bądź akrylowych - byleby wyglą
dało to jak prawdziwe. Dlugość minimalna - po opuszek. Brak dowolności - tzn 3D i inne hologramy odpadają )) - może na Sylwestra?? . Czas wykonania - od zaraz. Jestem psychicznie gotowy do dalszego eksperymentowania. Aha najważniejsze - wszystko przy zachowaniu dobrego smaku w dziele ) Więcej zabezpieczeń nie udało mi się wymyślić, a jednocześnie poprzeczka jest (dla mnie) niezwykle wysoko umieszczona. Pozdrawiam
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 06:18   #6
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Thumbs up Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Dla wytłumaczenia się ( choc nie czuję się winny). Na początku chodziło o zakład.
A po przemyśleniu na temat trendów nowych w modzie postanowiłem zaryzykować i zrobić mały przełom - na początku w mojej głowie, a później na Naszym Wizażowym Forum. Zauważyłem tutaj w tym właśnie miejscu - gdzie jest MOC DZIEWCZYN, KOBIET - że mimo że chcecie rozmawiać o kosmetykach,trendach, modach to nie dopuszczacie myśli - a przynajmniej większość z Was szanowne Wizażanki jakiejkolwiek odmienności od trendów gazetowych (dość proste skojarzenie ale i trudniejsze by się znalazło).
Która jest odważna spróbować poruszyć ten temat, która jest w stanie "wyskoczyć" poza szablon? Na ile jesteście odważne w kreowaniu nowego??
Uff- ale mi się zebrało na apel o siódmej rano
Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych przemyśleń
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:48   #7
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ja tak srednio na temat, ale napisze
Dla mnie dlonie to wizytowka kazdego czlowieka, a w szczegolnosci facet ma miec zadbane dlonie wiec jak najbardziej popieram Twoj eksperyment... U mojego TZ dbanie o dlonie/pazurki konczy sie na rownym obcinaniu paznokci i odsuwaniu, ewentualnie wycinaniu skorek (jezeli ma przerosniete). Moj ex mial paskudne rece: zgrubialy naskorek paznokcie dlugosci 1cm (tak ze opuszka wystajaca za paznokiec miala prawie 1cm) wygryzione skorki, baznokcie obgryzione, chropowata skora.... yhhh okropnosc.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 11:19   #8
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

sztuczne pazurki u faceta? o NIE!

jak dla mnie to nie jest normalne

ale oczywiście każdy ma swoje zdanie
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:45   #9
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

zgadzam sie z dolly...
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:45   #10
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

A ja uwazam to za calkiem pozytywny przejaw...
Co np. z biznesmenem ktory codzienie podpisuje wazne umowy, podaje reke partnerom itp ale ma naturalna plytke wygryziona do granic mozliwosci? Moja instruktorka ma takich kleintow. Naklada im zel na formie, tak zeby nawet za opuszek nie wychodzil i bardzo cieniutko. A na to lakier do paznokci dla mezczyzn ktory daje matowy efekt - wyglada to jak najbardziej naturalnie.
Ale przedluzonym pazurkom u facetow mowie nie.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:57   #11
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

No właśnie - o taki efekt mi chodziło - chcę wiedzieć co o tym sądzicie , gdzie uważacie że są granice do których dziś można się posunąć, WYpowiedzi na nie też są mile widziane
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 18:32   #12
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jestem za, ale bez przesady Chodzi mi tutaj o to, że paznokcie wykraczające za opuszek u facetów, to przesada :/ Ale takie ładne, matowe i w ogóle zadbane - czemu nie? Sama dziwnie patrzę na chłopaków, których paznokcie mają 3mm :/
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:37   #13
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez *Agata*
Jestem za, ale bez przesady Chodzi mi tutaj o to, że paznokcie wykraczające za opuszek u facetów, to przesada :/ Ale takie ładne, matowe i w ogóle zadbane - czemu nie? Sama dziwnie patrzę na chłopaków, których paznokcie mają 3mm :/
A są tacy??
Ale przechodzą mnie dreszcze (brrrr..) jak widzę mały palec z długaśnym hakiem - celuja w tym zawodowi kierowcy - choc może się to przydarzyć w każdym zawodzie. toto niestety za piękne nie jest.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:39   #14
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
A są tacy??
Są, są... :/

PS. Ta emotka to tylko wyraz mojej twarzy, w żadnym wypadku nie jest skierowana do Ciebie Tak mówię, żeby nie było nieporozumień
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 20:53   #15
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Zgadzam sie z Dolly, facet z tipsami nawet super krotkimi odpada. Facet to facet,a nie kobieta. Bez obrazy ale takie jest moje zdanie.Moj chlopak ma rowno obciete paznokcie,skorki ma bardzo malutkie,nie twarde ani zgrubiale. Jego rece sa jak dla mnie idealne. A w zadnym wypadku: zel,akryl czy chociazby lakier (nawet bezbarwny) !!
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:42   #16
...:::Desire:::...
BAN stały
 
Avatar ...:::Desire:::...
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 32
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
A są tacy??
Ale przechodzą mnie dreszcze (brrrr..) jak widzę mały palec z długaśnym hakiem - celuja w tym zawodowi kierowcy - choc może się to przydarzyć w każdym zawodzie. toto niestety za piękne nie jest.
Nauczyciel z mojego dawnego liceum ma jeden paznokiec taki dlugi ze mu sterczy na 1,5cm po za palec... wszyscy sie z zniego smieja wyglada gejowsko (bez urazy dla gejów)
...:::Desire:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:22   #17
molly_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA/OPOLSZCZYZNA
Wiadomości: 16
GG do molly_78
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Mówiac o paznokciach u faceta....
Chyba kazdej kobiecie podobaja sie ladne czyli zadbane rece i paznokcie u faceta, niektorzy jednak panowie maja z tym problem albo poobgryzaja pazurki, albo maja zawod taki ze ich rece nie maja czasu aby nabrac odpowiedniego wygladu.Nie jestem za tipsami ale ladnie pokryte utwardzone pazurki u faceta czemu nie . Co do dlugosci to mysle ze do opuszka to max.
Pozdrawiam
__________________
molly_78
molly_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:35   #18
__Aleksandra__
Przyczajenie
 
Avatar __Aleksandra__
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ideał rąk męskich: czyste, ciepłe, bez zadrapań ( ), paznokcie krótko obcięte, czyste, na specjalne okazje dopuszczam... polerowanie męskich paznokci.
Wszelkim sztucznościom mówię: NIE!
__________________
Alka
__Aleksandra__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 14:40   #19
miszmasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

witajcie .Pracuje w swoim zakładzie od 5 lat i muszę sie przyznać że wielokrotnie robiłam męzczyznom pazurki podaje przyładbgryzione paznokcie a mężczyzna wna wysokim stanowisku ,wesele ,chęc zaprzestanie obgryzania gdy preperaty juz nie działaja.Nie wiwdze w tym nic złego ,tym bardziej iz nasz zawód to kreowanie nowych trendów oraz bycie otwartym na wszystkie nowości.mam wielu meżczyzn równiez na zabiegi na twarz zakupuja mnie kremy i nie widzęw tym nic złego wręcz przeciwnie ...pozdrawiam
miszmasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 16:16   #20
*Agata*
Raczkowanie
 
Avatar *Agata*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
GG do *Agata*
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez __Aleksandra__
Ideał rąk męskich: czyste, ciepłe, bez zadrapań ( ), paznokcie krótko obcięte, czyste, na specjalne okazje dopuszczam... polerowanie męskich paznokci.
Wszelkim sztucznościom mówię: NIE!
No, co do ideału to się zgadzam... Ale niestety nie każdy facet może mieć takie paznokcie... Niektórzy mają słabe, łamiące, niektórzy obgryzają... Dlatego nie mam nic przeciwko męskim paznokciom pokrytych żelem (czy tam akrylem, nie orientuję się w tym)
*Agata* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 05:48   #21
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez __Aleksandra__
Ideał rąk męskich: czyste, ciepłe, bez zadrapań ( ), paznokcie krótko obcięte, czyste, na specjalne okazje dopuszczam... polerowanie męskich paznokci.
Wszelkim sztucznościom mówię: NIE!
Aleksandra - oczywiście masz rację - proponuję dołożyć do tego zestawu "na nie" powiększanie piersi kobiet. Co innego ładnie zaokrąglone, młode, nieobwisłe - na specjalne okazje dopuszczam ..... stanik.
Kiedyś pierwsza kobieta włożyła spodnie - bo akurat miała taki kaprys, inna znów była pierwsza kiedy założyła biustonosz, jeszcze inna (też pierwsza) założyła sztuczne paznokcie lub też wstrzyknęła sobie silikon - po to by wzbudzić zazdrość u przyjaciółek a w drugiej kolejności by połechtac męski wzrok.
Całkowicie się z tobą zgadzam również w kwestii męskoch lakierów do paznokci - STOP - niech sobie koncerny chemiczne (farmaceutyczne ) pofolgują jeszcze na kobietach. A wszytkim facetom którzy sa kreatywni - niech będą kreatywni w zarabianiu kasy - no chłopy Von do roboty .
Tym miłym akcentem pozdrawiam wszytkie oponentki i entuzjastki
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 05:58   #22
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

A może pokrycie samym akrylem lub żelem wystarczy?
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 06:57   #23
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Santababala
A może pokrycie samym akrylem lub żelem wystarczy?
Oczywiście - może wystarczy
Skąd ja to mam wiedzieć?? Pewnie do eksperymentu wystarczy - czyli do łamania tabu że facetom to NIE, do przekonania się na ile Wasze narzekania na niszczenie płytki jest prawdziwe - itd. itd. (każdy powód jest dobrym powodem).
W ogóle podjęcie takiego wątku było trudne gdyż z góry ustawiałem się na pozycji "odmieniec", "pedał" - no gej Wystarczy że każda z Was zada sobie pytanie - co myślała o tym facecie i jego "eksperymencie" na razie teoretycznym na formum i ile razy pojawiły się niebezpieczne, niemiłe i głupie myśli że coś jest nie tak. A wg mnie było OK.
To tylko eksperyment na naszych świadomościach.
Juz teraz powinienem podziękować WSZYTKIM PANIOM które tutaj zabrały głos bo nie tylko ja ale Wy same widzicie że jest to "ciężki" temat który wzbudza różne kontrowersje.
Ciągniemy temat dalej czy też zamykamy wątek??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:34   #24
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiek - zgadzam sie z Toba - ludzie sa uprzedzeni do facetów nieco bardziej dbającycych o siebie. Jakos tak sie przyjęło że zadbany facet to facet "higieniczny"- czysty, ogolony, pachnący, z zadbanymi dłońmi. A każdy wyskok ponad norme to jakieś "zboczenie". Wizyta u kosmetyczki to obciach, kosmetyk ponad podstawowy to tez obciach...albo bardziej mówi sie że to NIEMĘSKIE...bardzo mnie to śmieszy bo niby co jest męskie? facet pryszczaty ale wyperfumowany? siłownia??? solarium?

słusznie dziewczyny zauważają, że w odniesieniu do kwestii pielęgnacji urody panów powinno sie po prostu stosowac inne kryteria niż przy pielęgnacji urody kobiecej (no chyba że akurat danemu panu zależy na czym innym) - po prostu musi byc bardzo naturalnie, bez przesady. I ja jestem za.
Mój TŻ oprócz tego, że jest facetem higienicznym, chodzi regularnie na manicure biologiczny do kosmetyczki, bo po prostu sam sobie ze swoimi dłońmi nie może poradzić. Nie uważamy tego za jakis obciach ale zwykłą konieczność. Przekonał sie też do używania kremu pod oczy (dla mężczyzn) po tym jak ze zdziwieniem stwierdził, że po jego użyciu (hm- na poczatku wypaćkał sie moim) nie ciągnie go skóra pod oczami i znikają mu "worki"
a teraz powiem Wam w tajemnicy że najbardziej w świecie się ubawiłam jak mnie nie chciał wpuścic kiedys do łazienki a okazało sie że robił sobie maseczke z glinki...no i bawiło mnie to że tak sie tego wstydził a nie to że sobie zrobił ta maseczkę...wszystko jest dla ludzi...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 07:31   #25
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jestem facet = jestem mało domyślny - co znaczy skrót tutaj powszechnie używany TŻ ??

AHA - czekam na następne opinie na TAK i na NIE - choć już teraz widzę że styliści, propagatorzy mód oraz koncerny kosmetyczne będą miały ciężki orzech do zgryzienia w kwestii pozyskania pozostałej populacji 50% ludzkości - facetów - bo wprawdzie kobiety są na "so so" albo "cosi cosi" to faceci są raczej lub zdecydowanie na NIE. Mimo to wróżę że zmiana pokoleniowa 5 lat i kobiety będą na "TAK" a faceci co najmniej pół na pół "ZA" zmianą trendu.

Jeszcze jedno pytanie - która z Was wie cokolwiek na temat lakierów do paznokci dla Panów??? gdzie się da poczytać na ten temat??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 08:06   #26
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

TZ=Towarzysz Zycia
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:36   #27
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Lakiery do paznokci dla panów? A czym sie rozni plytka paznokcia mezczyzny od kobiety? Osobiscie polecam glebokie czerwienie i fiolety- skoro taki jestes odwazny A na tipsach to dluzej sie trzyma
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:41   #28
ewelina976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 45
GG do ewelina976
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Czy jest ktoś kto pomoże mi w moim kłopocie i zrobi mi pazurki?
W czym problem?
1. Jestem facetem (prawidłowo zorientowanym)
2. Nie mam zamiaru nikomu robić obciachu
3. Osoba która będzie trenowała na mnie nie będzie skrępowana
4. Trenujemy nowe trendy więc oczekuję otwartej głowy
5. Jak eksperyment się uda napiszę o tym ze szczegółami
A ile dostaniesz za ten zaklad?hehehehejak najbardziej zrobilabym tobie te pazurki, ale mieszkamy od siebie ok. 6 godz. jazdy autem, wiec...ja np. to bylo do zartow- zrobilam kumplowi manicure i pomalowalam mu pazurki lakierem uv- wmowilam, ze to odzywka. Pojechal na koncert- on gra na perkusji- i pazurki zaczely mu swiecic.hehe. smiechu bylo duzo,a on nadal do mnie przychodzi na manicure...
ewelina976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 10:16   #29
żaba :)
Raczkowanie
 
Avatar żaba :)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 417
GG do żaba :)
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Zgadzam się z Dolly. Bez obrazy dla nikogo, ale facet to nie kobieta. Dla mnie facet powinien być zadbany, ale żelowe paznokcie to chyba przesada.. Raczej nie podobają mi się faceci metroseksualni (chyba tak się to teraz nazywa ), którzy spędzają więcej czasu w łazience szykując się na randkę niż ich kobiety. I tak na marginesie jakbyi facet mi powiedział, ze ma żelowe paznokcie to chyba bym się z nim nie umówiła.
żaba :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 19:19   #30
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Smile Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez żaba :)
Zgadzam się z Dolly. Bez obrazy dla nikogo, ale facet to nie kobieta. .............. I tak na marginesie jakbyi facet mi powiedział, ze ma żelowe paznokcie to chyba bym się z nim nie umówiła.
Żabo - myślisz ze powinienem czuc się skrępowany albo nie umówić się z kobietą
tylko dlatego ze ma sztuczne piersi?? No wiesz ... kobieta winna być kobietą a nie cyborgiem . Nie naśmiewam się, a jedynie chcę zmusić innych do przemyślenia tych skojarzeń - przecież kieyś to się zaczęło - a teraz czy chcemy czy nie będzie postępowało dalej. Mylę się ???
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.