Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-20, 13:33   #1981
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89694645]
Dużo kobiet w tym wieku po prostu ma słabe włosy. Niektórych spraw nie przeskoczysz.[/QUOTE]

No tak to wygląda, dlatego pisanie, że ktoś miał takie piękne długie włosy mając 20 lat i je ściął, a przecież mógłby mieć takie włosy jako 60-latka to jest raczej pobożne życzenie, bo większość tych 60-laak nie będzie mieć takich włosów jak miały za czasów młodości.


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja myje włosy codziennie i im krótsze w obrębie mojej koncepcji fryzury (bob) tym to jest mniej kłopotliwe i szybsze.
Pixi już mnie przerasta, nie umiem tego modelować wiec nie ścinam tak krótko. Choć to IMO extra fryzura, też bardzo by mi odpowiadała.
Teraz mam boba dość krótkiego, do pół szyi z grzywką, jest na tyle dobrze obcięty, ze nawet nie muszę go układać, wystarczy wysuszyć.
Całe mycie z suszeniem zamyka się w 10 minutach.

W dłuższych związanych w koczek czy kucyka, wyglądam od zawsze jak swoja własna prababka i to taka już stara prababka. + moje włosy zawsze bardzo się niszczyły od wsuwek, spinek, gumek i tym bardziej nie nadawały się do niczego już.

W dodatku odkąd posiwiałam, moje włosy bardzo zmieniły swoją strukturę, im dłuższe tym bardziej stercza, są ekstremalnie porowate, kruche i się łatwo łamią, przez co wyglądają szybko po strzyżeniu kiepsko
Tylko częste przycinanie to niweluje.


No ludzie maja różne włosy, wiec nawet za młodu nie każdy ma włosy pozwalające na noszenie długich i wyglądanie z sensem żeby skisnąć i godzinami je pielęgnować.

A ogólnie to jestem niska i drobna, wiec długie rozpuszczone włosy nie bardzo pasują do mojej sylwetki, bo jeszcze bardziej ja skracały. A mieć długie żeby je wiecznie zawiązywać to tez w sumie strata energii jak dla mnie, zwłaszcza z tym myciem i suszeniem.

Wystarczyło ze mój bob był odrośnięty tak do ramion lub trochę za nie i już mycie i suszenie bardzo się przedłużało + wtedy musiałam dodatkowo go układać na szczotkę.
Też mnie kusi pixie, ale konieczność układania mocno mnie od tego odstrasza. Boba o długości do brody nie muszę układać, właściwie to nic nie muszę z nim robić poza myciem.


[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89694682]
Carollina Herrera urodzila się w 1939r. to faktycznie inan rzeczywistośc i mentalność jej pewnie takie słowa podyktowała. Albo wiek...[/QUOTE]

Mentalność wynika w dużej mierze z wieku. Podobnie było z Coco Chanel, która zrewolucjonizowała damską modę w latach 20 i 30 w tym m.in. odsłaniając łydki, ale już w latach 60 stała się wielką przeciwniczką długości mini.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 13:35   #1982
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zależy od środowiska, w którym człowiek się obraca (i które do pewnego stopnia samemu się wybiera, no ale tylko w pewnym stopniu, bo w pracy to już tak średnio się ma na to wpływ).

Moja przyjaciółka ma w pracy takie dość toksyczne, damskie środowisko, które dużo, złośliwie komentuje cudzy wygląd, teksty typu że ktoś źle wygląda i powinien sobie coś poprawić medycyną estetyczną są tam normą (a nie jest to w ogóle praca, w której wygląd jest ważny). U mnie to jest niepojęte, rzadko w ogóle się komentuje takie sprawy, no tylko właśnie te napompowane usta to jest czasem temat, bo to jakaś plaga jest ostatnio.
To ja jestem w szoku co Wy piszecie, bo ja się z takimi komentarzami nie spotykam. Tzn. czasem ktoś tam coś powie w stylu, że Zośka to się dzisiaj dziwacznie ubrała, ale nikt nie sugeruje nikomu, że ma farbować włosy albo że powinien iść się ostrzyknąć bo ma zmarszczki.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
a to nie jest tak, ze dzisiaj jest po prostu taki kanon piekna i wielu osobom sie podobaja karykaturalnie powiekszone biusty, usta i ponaciagane twarze?
a nie ze te osoby maja jakies zaburzone postrzeganie siebie i nie widza, ze juz maja duze usta i nie potrzebuja powtorki kwasu? po prostu chca tak wygladac jak modelka z instagrama, sztucznie, bo to sie dzisiaj podoba?
Myślę, że troche teraz jest taki kanon, a trochę jakieś zaburzenie. Ja rozumiem jak ktoś ma krzywy nos czy bardzo małe piersi czy nawet małe usta i idzie to poprawić, ale jak ktoś bezrefleksyjnie poprawia wszystko, to myślę, że to jednak forma jakiegoś uzależnienia i kompleksów. Coś jak z anoreksją, że chora osoba cały czas postrzega sama siebie jako grubę. Myślę, że osoby, kóre cały czas się poprawiają w pewnym momencie nie widzą, że wyglądają karykaturalnie.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale to nie trzeba specjalnie na kogoś zwracać uwagi. Jak ktoś jest cały porobiony albo ma usta na pół twarzy, to ciężko tego nie zauważyć. To nie chodzi o kometowanie czyjegoś wyglądu. Mnie dziwi moda na poprawianie wszystkiego co się da i brak refleksji, że ta moda kiedyś minie, a twarz przeorana zabiegami zosatnie. To nie jest moda na krój sukienki, którą można wrzucić do szafy jak moda przeminie. To jest moda na dość inwazyjne zabiegi mające często wpływ na zdrowie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 13:42   #1983
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To ja jestem w szoku co Wy piszecie, bo ja się z takimi komentarzami nie spotykam. Tzn. czasem ktoś tam coś powie w stylu, że Zośka to się dzisiaj dziwacznie ubrała, ale nikt nie sugeruje nikomu, że ma farbować włosy albo że powinien iść się ostrzyknąć bo ma zmarszczki.
U mnie nikt nikomu takich rzeczy nie mówi w twarz, raczej to jest obgadywanie nieobecnych. Paskudne, ale ja zawsze uważam, że to są problemy ludzi, którzy nie mają problemów albo innych hobby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 13:49   #1984
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Dziwią mnie kognitywiści, którzy twierdzą, że ludzie nie posiadają świadomości. Nie mówię o poglądach, że świadomość jest materialna, albo że jest epifenomenem, ale mówię o tych co twierdzą, że świadomość w ogóle nie istnieje i nikt nic nie odczuwa, ani bólu ani innych stanów wewnętrznych.
Wydaje mi się, że naukowcy co tak twierdzą to albo trolle, albo chorzy psychicznie.
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:03   #1985
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To ja jestem w szoku co Wy piszecie, bo ja się z takimi komentarzami nie spotykam. Tzn. czasem ktoś tam coś powie w stylu, że Zośka to się dzisiaj dziwacznie ubrała, ale nikt nie sugeruje nikomu, że ma farbować włosy albo że powinien iść się ostrzyknąć bo ma zmarszczki.



Myślę, że troche teraz jest taki kanon, a trochę jakieś zaburzenie. Ja rozumiem jak ktoś ma krzywy nos czy bardzo małe piersi czy nawet małe usta i idzie to poprawić, ale jak ktoś bezrefleksyjnie poprawia wszystko, to myślę, że to jednak forma jakiegoś uzależnienia i kompleksów. Coś jak z anoreksją, że chora osoba cały czas postrzega sama siebie jako grubę. Myślę, że osoby, kóre cały czas się poprawiają w pewnym momencie nie widzą, że wyglądają karykaturalnie.



Ja rozumiem zamsył tej kampanii, ale i tak dla mnie dziwnie to brzmi. Pachy, to pachy plus owłosione dla większości osób jednak wyglądają nieestetycznie i u kobiet i u mężczyzn. No i powodują, że pot bardziej śmierdzi. Jak ktoś takie lubi, to luz, mi to nie przeszkadza, ale mówienie, że są ładne, to dla mnie trochę tak jakby mówić, że wszystkie zęby są ładne, te krzywe też.

No kasa jest ważniejsza dlatego jest pełno 'ofiar' pseudo lekarzy i kosmetyczek. Jestem na fb na jakiejś grupie o zabiegach kosmetycznych i medycynie estetycznej i to co tam widzę skutecznie mnie zniechęca od rożnych zabiegów. Osoby wykonujące zabiegi nie potarfią często doradzić, że coś u kogoś nie zadzaiała albo że efekt wcale nie będzie taki jak chcą. Do tego dowiedziałam się, że np. są osoby, które ostrzykują produkatami bez certyfikatów, bo są tańsze. A ludzie chcący zrobić jakiś zabieg też często nie weryfikują dobrze zabiegowców, idą tam gdzie jest taniej. Najpierw się ostrzykują, potem chcą ten kwas rozbijać. No mnie dziwi taki brak refleksji, ale co kto lubi.



To prawda, teraz tak naprawdę każdy kto chce może iść powiększyć usta czy zrobić sobie wolumetrię, bo to nie są jakieś duże koszta. Dostępność zabiegów jest na wyciągnięcie ręki, nie to co kiedyś. U mnie w otoczeniu w sumie mało kto coś poprawia. I tych z tych straszych i z tych młodszych.



Dokłanie, nie trzeba się poprawiać. Po prostu niektórzy umieją wszysto dobrze dopasować i mają w sobie coś takiego, że wyglądają zawsze z klasą.



Ale to nie trzeba specjalnie na kogoś zwracać uwagi. Jak ktoś jest cały porobiony albo ma usta na pół twarzy, to ciężko tego nie zauważyć. To nie chodzi o kometowanie czyjegoś wyglądu. Mnie dziwi moda na poprawianie wszystkiego co się da i brak refleksji, że ta moda kiedyś minie, a twarz przeorana zabiegami zosatnie. To nie jest moda na krój sukienki, którą można wrzucić do szafy jak moda przeminie. To jest moda na dość inwazyjne zabiegi mające często wpływ na zdrowie.
przecież to, co uznajemy za ładne, jest subiektywne, więc można mówić, że są ładne. Krzywe zęby, owłosione pachy. Ciebie to dziwi, no cóż, dobrze że ty nie robisz reklam
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:20   #1986
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No kasa jest ważniejsza dlatego jest pełno 'ofiar' pseudo lekarzy i kosmetyczek. Jestem na fb na jakiejś grupie o zabiegach kosmetycznych i medycynie estetycznej i to co tam widzę skutecznie mnie zniechęca od rożnych zabiegów. Osoby wykonujące zabiegi nie potarfią często doradzić, że coś u kogoś nie zadzaiała albo że efekt wcale nie będzie taki jak chcą. Do tego dowiedziałam się, że np. są osoby, które ostrzykują produkatami bez certyfikatów, bo są tańsze. A ludzie chcący zrobić jakiś zabieg też często nie weryfikują dobrze zabiegowców, idą tam gdzie jest taniej. Najpierw się ostrzykują, potem chcą ten kwas rozbijać. No mnie dziwi taki brak refleksji, ale co kto lubi.
O to to.
Mamy w bloku babkę, której złośliwie sąsiedzi nadali pseudonim "bieda-tuning" ewentualnie "siostra braci Bogdanoff". Od około 2 lat lata na wypełnianie ust, rzęsy, ostrzykiwanie i nie wiem co jeszcze. Nie wygląda to dobrze, tylko właśnie jako rezultat nieprzemyślanych i źle dobranych zabiegów. Efekt jest taki, że wargi się nie domykają (serio, ma szczelinę na środku), jedno oko wyżej od drugiego, a w dodatku drugie jakby przymknięte, bo chyba źle coś jej wstrzyknęli. Cała twarz zrobiła się krzywa (pewnie jak każdy miała jakąś asymetrię, a zabiegi tylko to wyjaskrawiły). Jeśli sama zainteresowana dobrze się z tym czuje, to niech jej będzie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:28   #1987
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
U mnie nikt nikomu takich rzeczy nie mówi w twarz, raczej to jest obgadywanie nieobecnych. Paskudne, ale ja zawsze uważam, że to są problemy ludzi, którzy nie mają problemów albo innych hobby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też zawsze uważam, że ludzie obgadujących innych mają nude życie, więc się interesują życiem innych.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
przecież to, co uznajemy za ładne, jest subiektywne, więc można mówić, że są ładne. Krzywe zęby, owłosione pachy. Ciebie to dziwi, no cóż, dobrze że ty nie robisz reklam
Oczywiście, że każdy ma swój gust, ale jednak są ludzie/rzeczy, które większość uzna za obiektywnie ładne. Raczej większość ludzi mając wybór wolałaby mieć proste zęby niż krzywe, ale jak masz inaczej to luz. Skąd wiesz czym się zajmuję i czy nie robię reklam?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
O to to.
Mamy w bloku babkę, której złośliwie sąsiedzi nadali pseudonim "bieda-tuning" ewentualnie "siostra braci Bogdanoff". Od około 2 lat lata na wypełnianie ust, rzęsy, ostrzykiwanie i nie wiem co jeszcze. Nie wygląda to dobrze, tylko właśnie jako rezultat nieprzemyślanych i źle dobranych zabiegów. Efekt jest taki, że wargi się nie domykają (serio, ma szczelinę na środku), jedno oko wyżej od drugiego, a w dodatku drugie jakby przymknięte, bo chyba źle coś jej wstrzyknęli. Cała twarz zrobiła się krzywa (pewnie jak każdy miała jakąś asymetrię, a zabiegi tylko to wyjaskrawiły). Jeśli sama zainteresowana dobrze się z tym czuje, to niech jej będzie.
Jak ma jedno oko wyżej, a drugie niżej, to może miała źle zrobiony botoks na czole, bo od chyba może się tak dziać.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 14:30   #1988
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Ja tez jestem w szoku że można komuś w pracy czy gdziekolwiek powiedzieć w oczy że powinien coś sobie poprawić. Bez jaj.Mam w pracy różny przekroj ludzi od 20 paru do 60+ i nigdy nie słyszałam żeby ktoś rzucił jakimś dziwnym tekstem.Sa i takie które wg mnie przeginają z ustami itp ale też im nikt nie mówi że wyglądają dziwnie.Nie chciałabym pracować z takimi chamskimi osobami.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:32   #1989
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
O to to.
Mamy w bloku babkę, której złośliwie sąsiedzi nadali pseudonim "bieda-tuning" ewentualnie "siostra braci Bogdanoff". Od około 2 lat lata na wypełnianie ust, rzęsy, ostrzykiwanie i nie wiem co jeszcze. Nie wygląda to dobrze, tylko właśnie jako rezultat nieprzemyślanych i źle dobranych zabiegów. Efekt jest taki, że wargi się nie domykają (serio, ma szczelinę na środku), jedno oko wyżej od drugiego, a w dodatku drugie jakby przymknięte, bo chyba źle coś jej wstrzyknęli. Cała twarz zrobiła się krzywa (pewnie jak każdy miała jakąś asymetrię, a zabiegi tylko to wyjaskrawiły). Jeśli sama zainteresowana dobrze się z tym czuje, to niech jej będzie.
Ej, te usta może tak specjalnie się nie domykają, bo teraz są takie modne z "dziurką"
Załącznik 7794832

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:03
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:34   #1990
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ej, te usta może tak specjalnie się nie domykają, bo teraz są takie modne z "dziurką"
Załącznik 7794832
No właśnie o te dziurce mówiłam,a raczej wglebieniu.O co z tym chodzi?Bo to wygląda jak jakaś wada od urodzenia czy coś lub uraz .
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:37   #1991
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ej, te usta może tak specjalnie się nie domykają, bo teraz są takie modne z "dziurką"
Załącznik 7794832
Ojejku, jaka masakra... No przepraszam, ale to dla mnie nie jest ładne pod żadnym względem i nigdy nie pojmę tego, że ktoś robi sobie coś takiego i to zupełnie dobrowolnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 14:38   #1992
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
No właśnie o te dziurce mówiłam,a raczej wglebieniu.O co z tym chodzi?Bo to wygląda jak jakaś wada od urodzenia czy coś lub uraz .
Też się zastanawiałam kiedyś czy to tak ma być czy to tylko tak wygląda na zdjęciu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:42   #1993
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ej, te usta może tak specjalnie się nie domykają, bo teraz są takie modne z "dziurką"
Załącznik 7794832
O lol, nie wiedziałam.
Aż tak bardzo to nie ma, nie widać tak zębów.
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
No właśnie o te dziurce mówiłam,a raczej wglebieniu.O co z tym chodzi?Bo to wygląda jak jakaś wada od urodzenia czy coś lub uraz .
Hmm, a może chodzi o to, że np. fotomodelki tak teraz pozują, przez co wydłuża się owal twarzy?
Ale czym innym jest naturalne otwarcie ust (żuchwa idzie w dół i te twarz wydłuża), a czym innym wywinięte na zewnątrz wargi.

Swoją drogą ktoś tutaj użył określenia na usta "pontony". Tego jeszcze nie słyszałam, ale o uszczelkach- owszem.

Dla równowagi - mam koleżankę, którą sobie powiększyła usta, ale efekt był mega subtelny i gdyby nie powiedziała, to ja bym pewnie nie zauważyła. Ale miałam też dobra pozycję wyjściową, bo same usta szerokie (mówię o odległości od jednego kącika do drugiego), a samej czerwieni wargowej nie było dużo. Dzięki temu zrobiły jej się ładne, pełne usta, bez efektu kaczego dzioby.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:45   #1994
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 14:46   #1995
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Staska-u mnie podobnie,mam koleżankę która niedawno powiedziała mi że od 10 lat powiększa usta a w życiu bym nie powiedziała. Nadal nie są duże bo jak sama stwierdziła że bardziej jej zależy na nawilżeniu.Sa symetryczne i spoko i to chyba jedyne na zywo usta po powiększeniu jakie widziałam i są ok,na tyle że się nie pokapowalam.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:02   #1996
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Staska-u mnie podobnie,mam koleżankę która niedawno powiedziała mi że od 10 lat powiększa usta a w życiu bym nie powiedziała. Nadal nie są duże bo jak sama stwierdziła że bardziej jej zależy na nawilżeniu.Sa symetryczne i spoko i to chyba jedyne na zywo usta po powiększeniu jakie widziałam i są ok,na tyle że się nie pokapowalam.
Nie bardzo rozumiem co ma wspólnego nawożenie z powiększeniem

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:09   #1997
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na podstawie oczywistości. Krótsze włosy to mniej do mycia,
nigdy nie zrozumiem tej logiki, przeciez myje sie skore glowy, nie wlosy, piana tylko splywa po dlugosci

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
pewnie chodzi o inspirowanie sie modelkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 19873.jpeg (10,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 198232.jpeg (123,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 9191221.jpeg (58,6 KB, 98 załadowań)
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:31   #1998
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
nigdy nie zrozumiem tej logiki, przeciez myje sie skore glowy, nie wlosy, piana tylko splywa po dlugosci
Krótsze włosy krócej schną. I mniej farby potrzeba I usługi fryzjerskie tańsze
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:32   #1999
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem co ma wspólnego nawożenie z powiększeniem

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Nawożenie to też nie wiem
Ale jeśli chodzi o nawilżenie to ona twierdzi że bardzo jej się poprawilo.Nie wnikałam na ile to prawda.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 15:33   #2000
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
nigdy nie zrozumiem tej logiki, przeciez myje sie skore glowy, nie wlosy, piana tylko splywa po dlugosci
Ale one się moczą całe, a długie dłużej schną i trudniej się je suszy.

No i trzeba na całe nałożyć odżywkę (przynajmniej ja muszę).
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:33   #2001
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
pewnie chodzi o inspirowanie sie modelkami
Milence chodzi chyba o to wgłębienie, o którym też pisałam, że nie wiem czy to tak ma być czy to tylko tak na zdjęciach wygląda, a na żywo go nie ma.
Załącznik 7794840

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:03
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:35   #2002
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Krótsze włosy krócej schną. I mniej farby potrzeba I usługi fryzjerskie tańsze
no, o schnieciu chimay tez pisala, ale juz ktorys raz tu czytam, ze samo mycie trwa krocej

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Milence chodzi chyba o to wgłębienie, o którym też pisałam, że nie wiem czy to tak ma być czy to tylko tak na zdjęciach wygląda, a na żywo go nie ma.
Załącznik 7794840
o, wczesniej nie zauwazylam, teraz widze, dzieki
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:35   #2003
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Krótkie szybciej schną, ale długich nie trzeba w zasadzie układać co dla mnie osobiście przeważa.
Ale wiadomo, koszula bliższa ciału.

Osobiscie mam nadzieje, ze bez mogla nosić te klaczyska ile się da, bo je zwyczajnie lubie i siebie w nich tez.

Usta z dziurka mnie lekko przeraziły i znowu poprowadziły mozg w rozkminy o nieszkodzeniu pacjentom. Ja chyba jestem serio starej daty.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:36   #2004
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość

pewnie biora to osoby, ktore juz nizej nie sa w stanie zejsc bez takich sztuczek
60-pare kilo to normalna, zdrowa waga dla wiekszosci kobiet, jak ktos sobie wymysli, ze musi byc 55 albo mniej, bo tyle wazylam w liceum/tyle wazy kolezanka/chce wygladac jak modelka/nosic 34 to potem sa takie fikolki



pewnie chodzi o inspirowanie sie modelkami
Dla większości tak ale np ktos jest bardzo niski np 152 cm i wazy 65 kg a środek otyłości to głównie brzuch to często szuka każdego sposobu,niekoniecznie zdrowego.

Ja nie widzę u tych modelek tego wglebienia.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:37   #2005
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
no, o schnieciu chimay tez pisala, ale juz ktorys raz tu czytam, ze samo mycie trwa krocej

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



o, wczesniej nie zauwazylam, teraz widze, dzieki
Wiesz, ja w sumie mówiąc o myciu włosów mam na myśli całość, łącznie z suszeniem, układaniem itd, a nie tylko samo umycie. Tak samo jak teraz mam fale/loki, to na "mycie" schodzi mi o wiele więcej czasu niż jak miałam proste.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:38   #2006
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość

o, wczesniej nie zauwazylam, teraz widze, dzieki
aaa ok już widzę że widzisz
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:42   #2007
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Usta z dziurka mnie lekko przeraziły i znowu poprowadziły mozg w rozkminy o nieszkodzeniu pacjentom. Ja chyba jestem serio starej daty.
Mnie przerażają też modne ostatnio usta w serduszka
Załącznik 7794841
Załącznik 7794842

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:03
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:44   #2008
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Nawożenie to też nie wiem
Ale jeśli chodzi o nawilżenie to ona twierdzi że bardzo jej się poprawilo.Nie wnikałam na ile to prawda.
Obstrzykiwanie kwasem hialuronowym podobno daje efekt jędrności i nawilżenia, więc pewnie się nie przesłyszałaś.

A co do ust z dziurką to się chyba nazywa 'russian lips' i przez wielu specjalistów jest uważane wręcz za błąd sztuce i się wykonania czegoś takiego nie podejmują.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 15:57   #2009
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
pewnie biora to osoby, ktore juz nizej nie sa w stanie zejsc bez takich sztuczek
60-pare kilo to normalna, zdrowa waga dla wiekszosci kobiet, jak ktos sobie wymysli, ze musi byc 55 albo mniej, bo tyle wazylam w liceum/tyle wazy kolezanka/chce wygladac jak modelka/nosic 34 to potem sa takie fikolki
Te, które mają kilka kg nadwagi tak piszą. Nie te, które już 30, 40 lub 50kg zrzuciły wcześniej.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 16:03   #2010
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Jeszcze w temacie majsterkowania przy twarzy i zagęszczania rzęs, to taki filmik
https://youtube.com/shorts/ntuJAuBWK...wwfhpPfW07KQbd
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 14:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.