Zabieg Zaffiro - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 08:13   #61
AnLaBe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do AnLaBe
Post Dot.: Zabieg Zaffiro

Witam!
Jestem nową użytkowniczką forum i z góry przepraszam za wszelkie błędy, które popełnię lub napiszę coś niewłaściwego. Bardzo proszę o skorygowanie mojej niewiedzy w takim przypadku, postaram się nie pisać niczego nieodpowiedniego.
Chciałabym również wypowiedzieć się na temat Zaffiro. Otóż nie będę ukrywać, że jestem dyplomowanym kosmetologiem i właśnie zaczynam pracę na tej właśnie maszynie. Otóż bardzo dużo czytałam na ten temat jak również przeszłam odpowiednie szkolenie uprawniające do wykonywania Zaffiro.
Jako że jestem z natury bardzo dociekliwa i zanim cokolwiek zrobię klientce muszę wiedzieć wszytko co możliwe na dany temat zasypywałam Panią szkoleniowiec setką pytań dotyczących moich wątpliwości.
Sama również wykonywałam już zabieg jednak zdaję sobie sprawę, że te z Was, które już go sobie robiły kilka razy mogą mieć większe doświadczenie o tym zabiegu, bo chyba większość się ze mną zgodzi, że najlepiej coś poznajemy same tego doświadczając.
Piszę ten mój monolog nie dlatego, że chcę zareklamować siebie, salon czy zabieg, żeby mnie nikt czasami źle nie zrozumiał, ale uważam, że naprawdę Zaffiro daje bardzo duże efekty, cena może być problemem dla niektórych z Nas, ale tym dziewczynom które mogą sobie na to pozwolić szczerze polecam!
Odnośnie wcześniejszych postów to chciałam dodać że:
- jest to prawda że przyzwyczajamy się do wyglądu naszego ciała i patrząc na siebie codziennie nie zauważamy wszystkich zmian, dlatego mam pytanie do tych Pań które nie widzą rezultatów czy miały możliwość zobaczenia swojej np: twarzy, bo na niej najbardziej to widać w trakcie zabiegu kiedy była wykonana pierwsza połowa twarzy? sama widziałam wtedy widoczną zmianę między połową jeszcze nie zrobioną i klientka również ją zauważyła
- jeżeli chodzi o ból to broń Boże klientka nie może go odczuwać!!! ustawiamy impuls na niski i po odczuciach klientki zwiększamy impuls do takiego stopnia w którym Pani będzie odczuwała ciepło możliwe do zniesienia, ale nie parzenie!
- co do poparzonej forumowiczki z blizną- zabieg był wykonany nieprawidłowo!, temperatura jest automatycznie ustawiona przez maszynę i tylko nieprawidłowe przyłożenie głowicy powoduje niestety tak nieprzyjemne skutki jak poparzenie, co może skończyć się trwałą, głęboką blizną
- można również nie zauważać rezultatów jeżeli głowica nie jest przykładana dokładnie miejsce przy miejscu i omijamy niektóre partie skóry, nieprawdą jest, że impuls podczas zabiegu wykonywany jest tylko raz na każdą partię skóry- powtórzenia w każdym miejscu wykonuje po 2 razy
- co do okolicy oczu oraz ust- jest to prawda, że powierzchnia głowicy jest duża i na odległość milimetrów nie można dołożyć do powieki dolnej, jednak okolicę ust od dołu oraz góry również się obejmuje a oko od "dołu" jest odległość około 1 cm (zależy indywidualnie od każdej Pani kształtu twarzy i kośćca), a kurze łapki ze spokojem są poddane impulsowi
Nie twierdzę również, że inne opisane metody na tym wątku są nieskuteczne czy gorsze, nie miałam z nimi do czynienia osobiście, więc nie mogę tego porównać.
- odnośnie brzuszków ciążowych Pani szkoleniowiec twierdziła, że rezultaty są bardzo zadowalające i również na dekolcie wykonując go można super ujędrnić piersi "pokrzywdzone grawitacją".
To tyle co ja wiem i doświadczyłam na temat Zaffiro, mam nadzieje, że pomoże to którejś z Pań podjąć decyzję czy to akurat to czego Panie szukają.
Pozdrawiam!
AnLaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:47   #62
1natalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Zaffiro

Gdzie w Poznaniu można wykonać ten zabieg?
1natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:36   #63
mkwawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja miałam robione 3 zabiegi Zaffiro w lutym i marcu zeszłego roku. Jak dla mnie zero efektów.
mkwawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 14:47   #64
AnLaBe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do AnLaBe
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez 1natalia Pokaż wiadomość
Gdzie w Poznaniu można wykonać ten zabieg?
Podaj mi swojego e-maila to napisze Ci adres salonu, w którym znajduje się ta maszyna. Nie chcę pisac na forum, ponieważ tam pracuje i nie chce byc posądzona o reklamowanie się
AnLaBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:04   #65
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dziewczyny ja wczoraj gadalm z moja kosmetyczka nt. termoliftingu a ja chce zapobiegawczo potraktowac moje bruzdy nosowe... i sie dowiedzialam ze lepiej od zaffiro jest zrobić BioRad. Relacja skutecznosci jest jak 1:4. Ona zna obie metody i zdecydowanie polecala ten BioRad


Niewiele salonow to jeszcze ma w Polsce z tego co widze w googlach, w wawie w klinice BBC
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:28   #66
maluszki_dwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 90
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja tam jestem zwolenniczką tego zabiegu. Problem niestety jest czasami, że wybierając się na jakiś zabieg nie konsultujemy się z lekarzem i później mamy niewiadomo jakie oczekiwania. W życiu nie dałabym zrobić sobie czegokolwiek na buzi bez rozmowy z dermatologiem. Dr Bliżanowska, do której zawsze chodzę, wiele razy wyjaśniała mi wszystko szczegółowo zanim na coś się zdecydowałam. I taka powinna być kolejność, najpierw lekarz, a później zabieg, ale oczywiście w sprawdzonym i renomowanym gabinecie.
maluszki_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:16   #67
cesarskie cięcie
Rozeznanie
 
Avatar cesarskie cięcie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
Dot.: Zabieg Zaffiro

A ja robiłam zabieg zaffiropodobny (nie na oryginalnym Zaffiro, ale podobno parametry takie same) w Day Spa Filozofia Zmysłów na Białołęce. Wykupiłam 3 zabiegi, bo walczę uparcie i wszelkimi sposobami z workami pod oczami. Muszę powiedzieć, że nie dość, że worki się nie zmniejszyły (rok wcześniej robiłam RF i efekt był bardzo fajny), to poparzyłam sobie skórę, a teraz (2 miesiące po serii) mam w okolicach oczu widoczne zmarszczki, których wcześniej nie miałam WCALE (mam 25 lat i zawsze baaaardzo dbałam o okolice oczu ze względu na worki). Czuję się oszukana. Dziewczyny, powiedzcie mi, jak to naprawić?! Miałam 2 mikrodermabrazje (jedną diamentową i jedną korundową) z mezoterapią dexpanthenolem - pomogło, ale na krótko. po tygodniu od zabiegu zmarchy powracają :/
cesarskie cięcie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 13:53   #68
KATE REGAL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Zaffiro

Witam wszystkie dziewczyny,dzisaj w Warszawie byłam na Zaffirio i postanowiłam się podzielić wrażeniem z zabiegu.Poddałam sie zabiegowi na okolice oczu i rzeczywiście jest tak że głowica jest spora i obawiałam się że nie dotrze dokładnie w okolice oczu, ale Pani kosmetolog była bardzo precyzyjna.Mój problem polega na tym że bardzo sobie nadwyręzyłam skóre twarzy będać 3 lata we Włoszech na kontrakcie i niestety skóra wokól oczy i twarzy z powodu wiatru klimatyzacji słońca oraz klimatu śródziemnomorskiego bardzo się wysuszyła i pojawiły się zmarszczki.Efekt zaraz po zabiegu przeszedl moje naśmielsze oczekiwania skóra wokol oczu jest napięta a szczególnie na górnych powiekach, szczerze nie nastawiałam sie na taki efekt po pierwszym zabiegu.teraz poczekam na odbudowę kolagenu i zobaczymy .Kosmetolog bardzo namiawiała mnie na cała twarz za ok dwa miesiące .Szczerze jestem bardzo mile zaskoczona tym bardziej że nie kosztuje to mało
KATE REGAL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 11:58   #69
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez marta2406 Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam okazję skorzystać z zaffiro na dekolt. Mam 32 lata, twarz wygląda dobrze, ale na dekolcie zaczęły mi się robić pionowe bruzdy, zapewne od spania na boku. Zabieg nie jest specjalnie przyjemny, ale i nie boli. Trochę podszczypuje, no i chłodzenie też nie jest zbyt miłe. Za to później leży się pół godziny pod maską z witaminą c i łagodzi podrażnienia. Po zabiegu istotnie zmarszczki się wyprostowały i dekolt już wyglądał lepiej. Ponieważ proces odnowy kolagenu ma zachodzić do pół roku, z niecierpliwością będę czekać na dalsze efekty. Póki co jestem zadowolona.
Mam pytanie, jak oceniasz skuteczność zabiegu na dzień dzisiejszy? Ja też mam 32 lata, duży biust i często śpię na boku. Przez to mam właśnie pionowe bruzdy. Czy jest sens bawić się w zabiegi tym urządzeniem? Czy miałaś jeden zabieg, czy serię?
amark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:07   #70
lamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Zaffiro

efekty po BioRad sa widoczne odrazu, zabieg wypłyca zamrszczki i niweluje drobne zmarszczki. BioRad jest dość kosztowny na tw+szyja +dekolt trzeba 1000zł wydac ale lepiej na 2 zabiegi BioRad niz 5 Zafirro po 800zł. Efekty po bioradzie bez porownania lepsze a i w efekcie końcowym wyjdzie taniej. To działa na zmarszczki, na obwisłą skorę ciała i twarzy, chomiczki a nie na tłuszcz. Ja zlikwidowalam zmarszczke między brwiami i kurze łapki. BioRad z czystym sumieniem polecam to nie ściema a tam gdzie robiłam można sie tez dogadac i jakoś rabat dostac
lamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 10:23   #71
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zabieg Zaffiro

a ja mam pytanie czy pekajace naczynka są przeciwskazaniem do wykonania tego zabiegu?
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 15:17   #72
natalia170901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja musze wyrazic swoja opinie bo te wszystkie super opinie na temat tego zabiegu sa chyba wymyslone. POPROSTU NIE WIERZE, że on jest taki wspaniały, sama miałam ten zabieg i nie mam zadnej ale to zadnej roznicy na twarzy. Małe zmarszczki w okolicach oczy jak były takie sa, a na twarzy zero rezultatów. Więc dziwie się tym wspaniałym opiniom, zabieg jest bardzo drogi, chociaz u mnie w miescie widziałam juz na gruponie ze mozna go wykonac za 300zl. Sorry ale uwazam ze reklamuja go same panie prowadzace gabinety kosmetyczne. Jest to można powiedziec nowosc i mysle ze za 2 lata ceny spadną o dużo, jak narazie jest on za dobrze reklamowany. Jak komus on naprawde pomogl to zazdroszcze ale MI NIESTETY NIC!
natalia170901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:05   #73
201607290918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Zaffiro

Złożyłam się z mężem siostry dla niej (33 lata) na urodziny na serię 3 zabiegów Zaffiro. Teraz jest miesiąc po ostatnim i wygląda rewelacyjnie Wcześniej nie używała żadnych poważniejszych specyfików, bo wszystkiego się boi, ale ten zabieg jakoś przeżyła. Ma dużo jędrniejszą skórę i jakby jej się policzki podniosły - spokojnie wygląda parę lat młodziej. Efekty najbardziej widać na zdjęciach z wakacji i teraz. Super zabieg, za parę lat na pewno sama go sobie zafunduję.
201607290918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 14:59   #74
karo101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Jestem po dwóch takich zabiegach- efekt jest delikatny, nie ma wow jak po botoksie, gdzie niemalże natychmiast widać rezultat. Jeden zabieg to 700 zł. Trzeba zainwestować również w dobre serum z vit C i E aby pobudzić kolagen w skórze. Myśle, że teraz skusze się na mezoterapie igłową
karo101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:34   #75
Marcysia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja też korzystałam z Zaffiro i podobnie jak koleżanka Marta nie byłam do końca zadowolona z efektów, dlatego zaczęłam szukać czegoś lepszego, bardziej nowoczesnego. Znalazłam podobną technologię ale 5 razy mocniejszą niż Zaffiro, już po jednym zabiegu widziałam super efekty! Cały zabieg polegał na połączeniu dwóch laserów- Palomar ICON MaxIR i Palomar ICON 1540 (mam nadzieję, że nie zrobiłam błędów w nazwie, gdyż właśnie takie połączenie daje maksymalne efekty. Lasery są stosunkowo nowe więc nie wiem czy dużo klinik ma je w swojej ofercie ale warto zrobić rozeznanie i wybrać się na taki zabieg. Doradzę Wam jeszcze tylko żebyście szukały klinik, które mają ORYGINALNE medyczne sprzęty z certyfikatami a nie podróby (często w bardzo atrakcyjnych cenach) bo takim urządzeniem możecie zrobić sobie tylko krzywdę, pozdrawiam
Marcysia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 23:58   #76
these_eyes
Przyczajenie
 
Avatar these_eyes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

mialam ten zabieg w Wellderm. Wspominam wzorowo!
__________________
Od listopada....nowa ja Trzymajcie kciuki!
these_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:05   #77
sonia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czy pekajace naczynka są przeciwskazaniem do wykonania tego zabiegu?
absolutnie nie, ja mam cerę naczynkową i robię to od dwóch lat, uważam że efekty są powalające, nie masz maski z twarzy a poprawia się napięcie i likwiduje chomiczki, mam 52 lata i jestem z Zafiro bardzo zadowolona, ważne żeby stosować serum z wit. C w trakcie i po zabiegu, trochę mocno grzeje mimo chłodzącej głowicy i zimnego żelu ale wszystko do wytrzymania, w razie pytań proszę pisać na soniabranny@gmail.com

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez karo101 Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch takich zabiegach- efekt jest delikatny, nie ma wow jak po botoksie, gdzie niemalże natychmiast widać rezultat. Jeden zabieg to 700 zł. Trzeba zainwestować również w dobre serum z vit C i E aby pobudzić kolagen w skórze. Myśle, że teraz skusze się na mezoterapie igłową
miałaś robioną kiedykolwiek mezoterapię igłową? ja miałam raz i nigdy więcej! przez dwa tygodnie chodziłam z siniakami, na szczęście zrobiłam tylko szyję i mogłam zakryć ją apaszką, ogólnie masakra!
sonia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:25   #78
m moni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez 1natalia Pokaż wiadomość
Gdzie w Poznaniu można wykonać ten zabieg?
Gdzie robiłaś zaffiro i jaki efekt?? Słyszałam, że czasem są skutki poparzenia.
m moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:06   #79
madzianka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dziewczyny a czy któraś z was robiła zaffiro w Dermediku w Krakowie (ul.Wybickiego)? Mają teraz promocje na zaffiro na twarz 450 zł. Zapisałam się do nich na konsultację, przyjęła mnie jedna z pań, dość lakonicznie opowiedziała o zabiegu - w zasadzie gdyby nie to, że ja zadawałam pytania to chyba nic bym się nie dowiedziała. W każdym razie umówiłam się na zabieg i w umówiony dzień zjawiłam w gabinecie, pani zrobiła ze mną jeszcze wcześniej krótki wywiad (czy nie chorowałam na nowotwory, czy nie jestem w ciąży itp) i już miała się zabierać do robienia zabiegu kiedy coś mnie tknęło i zapytałam czy możliwe jest wykonywanie zabiegu jeżeli stosuję krem z retinoidami - Ystheal z Avene - bo wiedziałam że przy stosowaniu go nie jest wskazana ekspozycja na słonce. Pani wyszła sprawdzić w internecie i wróciła z informacją że ten krem zawiera witaminę A (ciekawe że nazwa retinoidy jej nic nie mówiła) i w związku z tym nie możemy zrobić zabiegu. Jestem strasznie rozczarowana - gdyby nie to że sama ją o tym poinformowałam to zrobilaby zabieg a ja wyszlabym z oparzeniami i przebarwieniami na twarzy. Jak to mozliwe ze w profesjonalnym salonie nie informują wczesniej o tym jak sie przygotowac do zabiegu - co mozna a czego nie uzywać na twarz, tym bardziej ze pytalam ją o to na konsultacji. W związku z tym ze jakość merytoryczna obslugi pozostawia wiele do zyczenia, wyszlam i nie zapisalam sie na inny termin. Czy myslicie ze ta cena 450 zł nie jest podejrzanie niska? Czy moze miec w zwiazku z tym wplyw na jakosc zabiegu? W innych gabinetach - chociazby multimedis nie schodzi poniżej 1000 zł....
madzianka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 15:10   #80
kinia32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg Zaffiro

Dziewczyny, w Wellderm akurat jest promocja na zabieg Zaffiro.
kinia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:17   #81
india2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez madzianka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś z was robiła zaffiro w Dermediku w Krakowie (ul.Wybickiego)? Mają teraz promocje na zaffiro na twarz 450 zł. Zapisałam się do nich na konsultację, przyjęła mnie jedna z pań, dość lakonicznie opowiedziała o zabiegu - w zasadzie gdyby nie to, że ja zadawałam pytania to chyba nic bym się nie dowiedziała. W każdym razie umówiłam się na zabieg i w umówiony dzień zjawiłam w gabinecie, pani zrobiła ze mną jeszcze wcześniej krótki wywiad (czy nie chorowałam na nowotwory, czy nie jestem w ciąży itp) i już miała się zabierać do robienia zabiegu kiedy coś mnie tknęło i zapytałam czy możliwe jest wykonywanie zabiegu jeżeli stosuję krem z retinoidami - Ystheal z Avene - bo wiedziałam że przy stosowaniu go nie jest wskazana ekspozycja na słonce. Pani wyszła sprawdzić w internecie i wróciła z informacją że ten krem zawiera witaminę A (ciekawe że nazwa retinoidy jej nic nie mówiła) i w związku z tym nie możemy zrobić zabiegu. Jestem strasznie rozczarowana - gdyby nie to że sama ją o tym poinformowałam to zrobilaby zabieg a ja wyszlabym z oparzeniami i przebarwieniami na twarzy. Jak to mozliwe ze w profesjonalnym salonie nie informują wczesniej o tym jak sie przygotowac do zabiegu - co mozna a czego nie uzywać na twarz, tym bardziej ze pytalam ją o to na konsultacji. W związku z tym ze jakość merytoryczna obslugi pozostawia wiele do zyczenia, wyszlam i nie zapisalam sie na inny termin. Czy myslicie ze ta cena 450 zł nie jest podejrzanie niska? Czy moze miec w zwiazku z tym wplyw na jakosc zabiegu? W innych gabinetach - chociazby multimedis nie schodzi poniżej 1000 zł....

Czy jest niska nie wiem... Zauważyłam, że ceny zabiegów, które obserwuję zmalały. Byc może wynika to z tego, że np. zaffiro ma już konkurencję w postaci chociażby zabiegu biorad i faxel. Najniższa cena jaką zapłaciłam za Zaffiro była około 250 zł z Grouponu i co ciekawe ten zabieg oceniam najlepiej Profesjonalne wykonanie i dokładny wywiad. A przy okazji chciałabym zapytać która z Was miała wykonane Zaffiro na CAŁE czoło. Jeśli nie miałyście na czoło wogóle lub tylko na obszar nad nosem to napiszcie, proszę jak uzasadniała to osoba wykonująca zabieg.
india2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-02, 09:17   #82
sonia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Zaffiro

Cytat:
Napisane przez india2 Pokaż wiadomość
Czy jest niska nie wiem... Zauważyłam, że ceny zabiegów, które obserwuję zmalały. Byc może wynika to z tego, że np. zaffiro ma już konkurencję w postaci chociażby zabiegu biorad i faxel. Najniższa cena jaką zapłaciłam za Zaffiro była około 250 zł z Grouponu i co ciekawe ten zabieg oceniam najlepiej Profesjonalne wykonanie i dokładny wywiad. A przy okazji chciałabym zapytać która z Was miała wykonane Zaffiro na CAŁE czoło. Jeśli nie miałyście na czoło wogóle lub tylko na obszar nad nosem to napiszcie, proszę jak uzasadniała to osoba wykonująca zabieg.
jezeli chodzi o cenę to bardzo różnie to wygląda, ja płacę za twarz (bez czoła) około 200 zł ale dlatego że jesterm stałą klientką od trzech lat i mam upusty, 450 zł to nie jest zbyt mało, uważam że 1000 to jakiś kosmos, w życiu nie zrobiłabym za takie pieniądze bo nie jest ten zabieg ich wart, owszem ujędrnia, widać efekt natychmiast, ja jestem zadowolona, myślę że warto negocjować na miejscu, jeżeli chodzi o przeciwwskazania warto zorientować się samej np na forum, nie liczyłabym na kosmetyczkę, można trafić na kogoś nieprofesjonalnego
sonia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 19:27   #83
zosiasamosia876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Zaffiro

Hej. Jesli chodzi o cene Zaffiro to odkryłam szperając w internecie akcje kliniki la perla "testuj z nami " i w tym miesiącu mają promocje na zaffiro.Pierwszy zabieg kosztuje tylko 100zł . Pójde zobaczyć czy wogóle podoba mi się ten zabieg no i czy są jakies efektydam znac jak mi poszło
zosiasamosia876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 08:29   #84
joanna7108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Zaffiro

...ja byłam w ubiegłym tygodniu na zabiegu testowym zaffiro za 100 zl w La Perla. Za sto zl macie dziewczyny jedynie mały test i jeden obszar do wyboru. Ja ostatecznie zdecydowałam sie na całą twarz bo jeden obszar z kilkoma strzałami chyba sobie mozna darować (choć mnie ta forma promocji LP przyciągnęła). Byłam, zrobiłam - na razie żadnych spektakularnych efektów nie widzę. Natomiast czytałam, że warto przed i po zabiegu uzywać kremu z wit C, który ma ten kolagen jeszcze bardziej pobudzić... Natomiast co podkreslam - po zabiegu - nie widzę żadnej różnicy w wyglądzie skory (mam 43 lat i bardzo o twarz dbam) Sensacji nie ma!
joanna7108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 17:09   #85
mimi_sisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zabieg Zaffiro

Witam
Wiecie może gdzie w Poznaniu mozna wykonać ten zabieg?Wolałabym żeby zabieg wykonywał lekarz a nie kosmetolog.

Znalazłam jedno miejsce nie chce reklamowac ale cena mnie powaliła 1200zł na twarz!!! to duzo za dużo

Jeżeli ktos z Was robił ten zabieg w Poznaniu i jest zadowolony to prosze o adres.

Pozdrawiam
mimi_sisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 09:17   #86
LaTraviatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zabieg Zaffiro

Wczoraj zrobiłam sobie zabieg Zafiro w jednym z łódzkich gabinetów. Na prawdę jest ok. Skóra jest mocno napięta i zliftingowana. Owal twarzy jest wyraźnie poprawiony, uniesiony. Twarz wygląda na wypoczętą. Zaczynam przypominać siebie. Zdecydowałam się na Zafiro, ponieważ jest to zabieg bezbolesny, można nawet powiedzieć, że przyjemny. Zaraz po poszłam na spotkanie i przyjmowałam komplementy jak pięknie wyglądam. Mam 37 lat, więc zabieg pewnie powtórzę zalecane są przynajmniej 3 w serii. Jeśli chodzi o cenę - to nie oszukujmy się jest bardzo drogo - 800 zł. twarz i szyja. Do tego wykonałam zabieg na dłonie. Muszę jednak powiedzieć, że żaden ze stosowanych przeze mnie dotąd kremów, a były to wcale nie tańsze cudeńka, nie dał takich efektów natychmiast. Ciekawa jestem co będzie dalej. Ogólnie polecam. Jest to dobra alternatywa dla wypełniaczy, po których twarz jest opuchnięta i traci swe naturalne rysy.
LaTraviatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:56   #87
hela82
Przyczajenie
 
Avatar hela82
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Zaffiro

Ja robiłam Zaffiro w klinice La Nika w Gdańsku u dr Zakrzewskiej. Dostałam voucher w prezencie i w końcu skorzystałam. Różnica jest - skóra bardziej napięta i zmarszczki pod oczami się wygładziły. Widzę też zmianę we wchłanianiu się kremów. Także jestem zadowolona
__________________
<ciach_reklama>
hela82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 11:57   #88
JuliaKrkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Zaffiro

Miałam robiony zabieg Zaffiro twarz+szyja+dekolt trzy razy w Krakowie.Ostatni miesiąc temu,pierwszy w marcu.Niestety nie zauważyłam żadnych efektów i uważam ,że są to pieniądze wyrzucone w błoto(chociaż na szczęście była promocja).
JuliaKrkk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 12:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.