Aqua Slim - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 09:48   #61
monique86
Raczkowanie
 
Avatar monique86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 322
Dot.: Aqua Slim

nie wiem co mam sądzić o tym specyfiku....ja stosuje go nadal bo przyznam że dość nieregularnie pijam tą wodę i są dni kiedy w ogóle o aqua slim zapominam, za to moja mama skończyła już 2-tygodniową kurację...przed rozpoczęciem obie się zmierzyłyśmy i wczoraj porównałam jej obecne wymiary z tymi sprzed 2 tyg i wyszło na to że w każdym mierzonym miejscu mamie przybyły 2-3 cm mi zostało do wypicia 6 saszetek a już w biuście doszły mi 2 cm... no ale dokończę kurację i pewnie więcej juz tego nie kupię :P
__________________
"widzę niebo, nie myślę..."
monique86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:34   #62
Katarzynka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Aqua Slim

Dziś kupiłam kolejne 7 saszetek. Muszę stwierdzić, że jakoś lżej się czuję po tym specyfiku, co najważniejsze zniknęło uczucie wzdęcia. Nie wiem czy waga drgnęła, ale mimo moich ataków obżarstwa wciskam się ciągle w te same ciuszki. A właśnie odkąd piję Aqua Slim mam dziwne ataki chęci na słodycze. Zdarzało mi się to wcześniej ale kiedyś umiałam nad tym zapanować teraz nie Po tygodniowej kuracji nie mam już problemów z wypiciem 1,5 l wody.
Pozdrawiam Dziewczęta
Katarzynka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 11:14   #63
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Aqua Slim

Ja takie 1,5 l to wypijam w pracy w ciągu około 6 godzin, w szczególności w lecie to dla mnie żaden problem
Wypiłam te 4 saszetki, które miałam, teraz zażywam TL II, ale jak będę w okolicy apteki, w której kupiłam aqua slim to zachaczę jeszcze po kilka saszetek
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 09:16   #64
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Aqua Slim

Informuję, że od dzisiaj w Naturze jest promocja - 9,99 za 8 saszetek
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 11:38   #65
goldenteeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

Cześć wszystkim^^ Właśnie tak czytam o tym aqua slim. To zawiera l-karnitynę, czyli jeśli nie pijecie tego przed ćwiczeniami to ona i tak nie działa. Garcinia cambogia, nie wiem co to jest ale jest napisane, że reguluje poziom cukru we krwi. Tak się składa, że chrom (który też jest tam zawarty) ma to samo działanie. Reasumując lepiej sobie kupić sam chrom ;P
goldenteeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 14:51   #66
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez goldenteeth Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim^^ Właśnie tak czytam o tym aqua slim. To zawiera l-karnitynę, czyli jeśli nie pijecie tego przed ćwiczeniami to ona i tak nie działa. Garcinia cambogia, nie wiem co to jest ale jest napisane, że reguluje poziom cukru we krwi. Tak się składa, że chrom (który też jest tam zawarty) ma to samo działanie. Reasumując lepiej sobie kupić sam chrom ;P
Ja strasznie chciałam ten aqua slim, ale biorę tabletki anty i musiałabym pić to 4 godziny po wzięciu, a biorę późno wieczorem
Nie wiem, czy mogę w takim razie to pić do 17-18, gdy biorę tabletkę o 22, mam tylko informację w drugą stronę - najpierw tabletka, potem preparat.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:14   #67
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Ja strasznie chciałam ten aqua slim, ale biorę tabletki anty i musiałabym pić to 4 godziny po wzięciu, a biorę późno wieczorem
Nie wiem, czy mogę w takim razie to pić do 17-18, gdy biorę tabletkę o 22, mam tylko informację w drugą stronę - najpierw tabletka, potem preparat.
Aqua slim nie wpływu na działanie tabletek anty, poza tym jeśli bierzesz tabletkę o 22 to spokojnie w ciągu dnia możesz pić aqua nawet gdyby ten preparat miał jakiś wpływ na działanie tabletek to raczej nie wolno byłoby go pić po zażyciu tabletki, a nie kikla godzin przed. Na opakowaniu jest informacja, że nie mogą kobiety w ciąży i karmiące, o tabletkach ani słowa.
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 07:21   #68
aprzylepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Slim

Witam,

od 2 tygodni stosuję aqua slim, zachęcona wypowiedziami i opiniami o tym specyfiku. Nigdy wcześniej nie stosowałam żadnych suplementów na odchudzanie, ale tym razem zachęciła mnie to że zmniejszałaknienie na słodycze. Jednak po tych 2 tygodniach nie zauważyłam zadnej różnicy - łaknienie na słodycze się nie zmniejszyło, nie zrzuciłam żadnego kilograma i nawet 1cm w obwodzie nigdzie mi nie ubył. Zauważyłam za to że częściej chodze do toalety szczególnie na początku stosowania, aled mi to nie przeszkadza. Dodatkowo nie chce by ktos myślał, że pije tylko tę "magiczną wodę" i nic innego nie robie - chodzę 3- 4 razy w tygodniu na siłownie, a do tego odzywiam się racjonalnie - słodyczy też staram się unikać - i właśnie dlatego myślałam że aqua slim mi pomoże. Zastanawiam się jeszcze czy może dla mojego organizmu 2 tygodnie to nie za krótko i czy nie dokupic mimo wszystko jeszcze saszetek na kolejne 2. Jesli chodzi o siłownię to nie umiem powiedziec czy widze różnicę czy mam więcej siły i czy dłużej moge wykonywac ćwiczenia czy też nie.

Dajcie znać co o tym myślicie pozdrawiam
aprzylepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 14:00   #69
babethka
Raczkowanie
 
Avatar babethka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
GG do babethka
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez izulka1969 Pokaż wiadomość
witam-ja używam od tygodnia ten specyfik i również dostałam wilczego apetytu.Nigdy wcześniej nie miałam takich napadów głodu.Jestem załamana ,a waga ani drgnęła!!!!!
ja bym się nie dziwiła,czytała któraś dokładny skład?
Syrop glukozowy, winian L-karnityny, ekstrakt Garcinia cambogia (źródło kwasu hydroksycytrynowego HCA), woda, fruktoza, sukraloza (subst. słodząca), chlorek chromu

syrop glukozowy,toż to gorsze niż cukier!nie pojmuje jak do preparatu odchudzającego można takie coś dodawać,dodatkowo jeszcze fruktoza ii sztuczny słodzik
babethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:16   #70
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Aqua Slim

witam to ja moze tez dodam cos od siebie
pije aqua slim od 17lipca i jestem zadowolona bo mimo ze straciłam tylko ok 1,5kg to czuje sie lżejsza i brzuch mi sie troche "spłaszczył".
Apetyt mi sie bardzo zmniejszył, do słodyczy mnie w ogóle nie ciągnie, wręcz przeciwnie, odrzuca mnie od słodkości nie podjadam, bo nie czuje takiej potrzeby (wczesniej bylo to nagminne ) no i to już baaardzo duży plus
na poczatku latałam siku co 10min ale teraz juz nie musze tak czesto
ja na codzien normalnie pije 2,5-3litrów wody wiec pije na przemian szklanke samej wody i szklanke z aqua slim`em
oczywiście picie samego slimu raczej nie ma sensu i trzeba sie troche poruszać wiec jeżdżę na rowerze na zmiane ze stepperem

tak więc reasumując moge go zdecydowanie polecić
pozdrowionka
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK

Edytowane przez micra85
Czas edycji: 2009-07-28 o 21:19
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 07:32   #71
izulka1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Aqua Slim

witam ponownie.Po 3 tygodniach nareszcie coś drgnęło-ubyło mi ok 1.5 kg.Pomalutku ale zawsze.Uczucie głodu minęło ,prawdopodobnie ustabilizował się poziom cukru we krwi.Moje koleżanki ,które też sięgnęły po ten specyfik straciły w ciągu 2 tyg 2 kilogramy.Ja dalej idę w zaparte i nie odpuszczę,aż wypiję wszystkie 35 saszetki.życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia w odchudzaniu.Pozdrawiam
izulka1969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 10:26   #72
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez izulka1969 Pokaż wiadomość
witam ponownie.Po 3 tygodniach nareszcie coś drgnęło-ubyło mi ok 1.5 kg.Pomalutku ale zawsze.Uczucie głodu minęło ,prawdopodobnie ustabilizował się poziom cukru we krwi.Moje koleżanki ,które też sięgnęły po ten specyfik straciły w ciągu 2 tyg 2 kilogramy.Ja dalej idę w zaparte i nie odpuszczę,aż wypiję wszystkie 35 saszetki.życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia w odchudzaniu.Pozdrawiam
Na stronie producenta czytałam, że efekty widoczne po trzech tygodniach i ty jesteś tego przykładem. Nie ma się co zrażać to paru dniach. Ja wykupiłam zapas właśnie na trzy tygodnie i mimo, że piję już od dwóch i jak narazie efektu nie widac, to się nie martwię, że nie działa. Powiem coś dopiero po tym czasie.
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:50   #73
aniika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleko stąd...
Wiadomości: 20
Dot.: Aqua Slim

Juz od paru dni pije aqua slim i troche cwicze ale czuje sie o wiele lepiej tak lekko i ogolnie samopoczucie mi sie poprawilomam zapas na 2 tygodnie ale przedluze sobie moze do 4.na wage nie stawalam zrobie to za miesiac:P:P a saszetki moge latwo dostac w sklepie zielarskimpozdrawiam wszystkie aqua slimowiczki
aniika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 06:16   #74
Katarzynka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Aqua Slim

Minął kolejny tydzień Aqua Slimowych zmagań i muszę z radością powiedzieć, że ten specyfik działa na wadze 1,5 kg mniej i czuję się świetnie! Oprócz AS staram się jak mogę ograniczać jedzenie a w szczególności słodycze, wychodzi mi to raz lepiej raz gorzej.Pozdrawiam
Katarzynka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 16:06   #75
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Talking Dot.: Aqua Slim

Jak tylko przybędzie kaski zamawiam na Allegro to cudo
A tego się używa: jedna saszetka - jeden dzień ????
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 17:19   #76
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez MyNameIs Pokaż wiadomość
Jak tylko przybędzie kaski zamawiam na Allegro to cudo
A tego się używa: jedna saszetka - jeden dzień ????
Tak bo to jest taki gęsty płyn, który wlewa się do 1,5 litra wody i pije przez cały dzień. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki.
Wiele osób pisze, że jest ochydne, a mnie bardzo smakuje, dużo lepiej niż sama woda, smak taki jak bardzo słaba słodzona herbata.
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:58   #77
izulka1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez MyNameIs Pokaż wiadomość
Jak tylko przybędzie kaski zamawiam na Allegro to cudo
A tego się używa: jedna saszetka - jeden dzień ????
Tylko jedna saszetka,ma leciutko słodki smak,tylko nie przekraczaj dziennej dawki.Ja kupiłam w aptece internetowej 35 saszetki za 53.99.
izulka1969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:50   #78
izulka1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

Mam pytanko do aqua slimowiczek.Czy podczas stosowania tego specyfiku macie skutki uboczne w postaci swędzącej wysypki.U mnie niestety się pojawiła ,na rękach i nogach.Wygląda jak bąbel po ugryzieniu komara.
izulka1969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:46   #79
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez izulka1969 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do aqua slimowiczek.Czy podczas stosowania tego specyfiku macie skutki uboczne w postaci swędzącej wysypki.U mnie niestety się pojawiła ,na rękach i nogach.Wygląda jak bąbel po ugryzieniu komara.
U mnie nic takiego nie wystąpiło, nie zaobserwowałam u siebie żadnych skutków ubocznych. Może masz uczulenie na któryś ze składników.

Ja dziś zakończyłam 3 próbne tygodnie z aqua slim. Jeśli chodzi o rezultaty to podobnie jak jedna z koleżanek powyżej zauważyłam, że waga drgnęła w ostatnim trzecim tygodniu, co prawda nie wiele bo troszkę ponad kilogram, ale jak na to, że zbytnio się nie starałam to jestem zadowolona. Oczywiście mam zamiar dalej pić aqua slim, więc dziś zakupiłam pare saszetek, ale ile się za tym schodziłam po mieście to tylko ja wiem. Poprzednio kupiłam na allegro i dlatego pojęcia nie miałam, że w aptekach tak trudno dostać.

Mam nowe spostrzeżenie co do smaku. Poprzednim razem saszetki były koloru niebieskigo/błękitnego i smak słodkawy, tym razem dostałam w saszetkach srebrnych/szarych i smak jest lekko kwaśny. Jednak obie wersje mi smakują. Mam nadzieję, że waga będzie dalej spadać i dodatkowo dołączę dietę. Zobaczymy jakie będą tego efekty. Oby pozytywne.

Edytowane przez renata2r
Czas edycji: 2009-08-04 o 14:33
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 15:05   #80
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Aqua Slim

Napisałam po 2 dniach stosowania, mojej mamie wtedy ubyło po 2cm w talii i udach (nie miała wzdętego brzucha).
Teraz u mnie mija miesiąc i schudłam 3kg, jednak mi zalezy tylko na tym aby noie jeść za dużo przed wakacjami, ogólnie ważyłam 43kg, a teraz 40kg, ale jestem niska bardzo. Mój chłopak który tez to pije schudł po 3 tyg 5kg, a moja mama po miesiącu 7kg.
Po tym preparacie o wiele mniej się je, apetyt na słodycze jest mniejszy, wiem co mówie bo jestem ogromnym łasuchem, głownie słodyczami żyłam i fast foodami.
Teraz nadal pije bo na wakacje dopiero 27 sierpnia wylatuje a do tego czasu i ąż do powrotu moim celem jest mieć super brzuszek, a niestety mimo ćwiczeń efektu nie było widać bo za dużo tluszczyku było.
Bardzo polecam, jedyny minus, czeste wizyty w ubikacji.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Ja kupuej jedną saszetke po 1,50 a ostatnio w naturze kupiłam 8 saszetek za 9.90. Ja nie mam skutków ubocznych, chociaż często mnie głowa boli i zastanawiam się czy to nie po tym, tylko ani mojego chłopaka ani mamy nie boli, więc nie wiem napewno.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 07:44   #81
izulka1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

Witam ponownie.Niestety jestem zmuszona przerwac kurację,mam prawdopodobnie uczulenie na któryś składnik tego specyfiku,.Przerywam kurację na 2 tyg,potem po ustąpieniu uczulenia spróbuje ponownie.Szło mi powoli,a teraz klapa.życzę Wam dużych sukcesów i straty wielu kilogramów.Piszcie dziewczyny o waszych rezultatach.Pozdrawiam wszystkich
izulka1969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 10:36   #82
brubaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Slim

Ja mam pytanko bo stosuje tabletki linea i czy myslicie czy moge pic dodatkowo jeszcze wodę AS?
brubaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 11:46   #83
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Aqua Slim

witam,
ja od 3 dni pije ta wode, nie smakuje mi wogole no ale czego sie nie robi by sprawdzic efekt.
od dwoch tygodni cwicze robie 6 weidera oraz aerobic pump it up + aeorburn + beach body itp.
w niedziele bede sie mierzyc takze zobaczymy zy cos dziala
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 17:15   #84
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Aqua Slim

Można stosować Aqua Slim w wieku 16 lat?
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 19:34   #85
Acredo
Zadomowienie
 
Avatar Acredo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 523
Dot.: Aqua Slim

czesc!

od dzis pije to i jest bardzo smaczna
a mam pytanie: pijąc ta wode moge jesc otręby ??


Acredo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:35   #86
Siasia1988
Raczkowanie
 
Avatar Siasia1988
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 48
GG do Siasia1988
Dot.: Aqua Slim

Witam ja dzisiaj zakupiłam to cudeńko i zobaczymy jak będzie właściwie to kupiłam to nie żeby schudnąć ale po to żeby utrzymać wagę po wcześniejszym stosowaniu therma line II (8 kg) jak na razie dziwnie smakuje
Siasia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 21:02   #87
agentka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez renata2r Pokaż wiadomość
U mnie nic takiego nie wystąpiło, nie zaobserwowałam u siebie żadnych skutków ubocznych. Może masz uczulenie na któryś ze składników.

Ja dziś zakończyłam 3 próbne tygodnie z aqua slim. Jeśli chodzi o rezultaty to podobnie jak jedna z koleżanek powyżej zauważyłam, że waga drgnęła w ostatnim trzecim tygodniu, co prawda nie wiele bo troszkę ponad kilogram, ale jak na to, że zbytnio się nie starałam to jestem zadowolona. Oczywiście mam zamiar dalej pić aqua slim, więc dziś zakupiłam pare saszetek, ale ile się za tym schodziłam po mieście to tylko ja wiem. Poprzednio kupiłam na allegro i dlatego pojęcia nie miałam, że w aptekach tak trudno dostać.

Mam nowe spostrzeżenie co do smaku. Poprzednim razem saszetki były koloru niebieskigo/błękitnego i smak słodkawy, tym razem dostałam w saszetkach srebrnych/szarych i smak jest lekko kwaśny. Jednak obie wersje mi smakują. Mam nadzieję, że waga będzie dalej spadać i dodatkowo dołączę dietę. Zobaczymy jakie będą tego efekty. Oby pozytywne.
no ja mam dokladnie takie samo spostrzezenie jak renata2r sa 2 rodzaje tych saszetek w niebieskiej smak jest slodszy i ciemniejszy kolorek wody po rozpuszczenie a w tej srebrnej smak delikatniejszy i woda biala...ciekawe dlaczego mozliwe ze sa 2 wersje? a jak to jest jakas sciema dziewczeta?!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

a wlasnie pijac tego slima zauwazylam iz jem o polowe mnije-powaznie az sama jestem w szoku! ale zobaczymy co bedzie dalej....
agentka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 10:47   #88
hajti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Aqua Slim

Cześć,
stosowałam wcześniej Slim Coffe i byłam mega zadowolona. Po jakims miesiącu diety, ćwiczeń i regularnego picia tej kawy wcisnęłam się w spodnie o 2 rozmiary mniejsze!! Teraz chciałabym spróbowac Aqua slim. Czy widzicie jakieś minusy? Np biegunka, bóle żołądka?
hajti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 12:30   #89
gwiasteczka293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

Kochane
Kazda z was pisze jakie ma efekty w trakcie stosowania tego specyfiku.. a nikt nie wspomina o tym co sie dzieje po zakonczeniu spozywania AQUA SLIM.. Nie ma jakiegos efektu jojo? Mozna spokojnie utrzymac wage jaka dzieki niemu sie osiagnelo?

Pozdrawiam serdecznie
gwiasteczka293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:28   #90
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Witam, jeśli można to chciałam się podłączyć pod wątek Dosłownie kilka minutek temu zamówiłam Aqua Slim na allegro Dwa opakowania po 14 szt kosztowały mnie 34 zł razem z dostawą Wychodzi ok 1,2 za saszetkę więc cena chyba nie jest zła Jak tylko przyjdzie zaczynam kurację Modlę się tylko żeby mi smakowało bo inaczej nie dam rady się zmusić żeby pic 1,5 l dziennie
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.